Witaj
Gość

Wątek: 'Nasz' serwer  (Przeczytany 49002 razy)

  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

'Nasz' serwer
« dnia: Październik 27, 2008, 05:54:55 pm »
Tak z ciekawości. Ryl na jakim servie grasz?
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2008, 07:18:25 pm wysłana przez Soulern »
JackFlak 4ever


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2008, 07:15:40 pm »
Cytuj
Tak z ciekawości. Ryl na jakim servie grałeś?

/fixed

Na Allseronie ale ide na off chyba ze trafi sie dobra ekipa to na Avalon moze pojde.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2008, 07:58:11 pm »
Ryltar, chcialbym zmienic serwer, bo gram na FoD (15 lvl yeah) i to ciagle dc mnie wkurza. Moglbys mi cos powiedziec o Allseronie i o Avalonie? Ile online, jakie community itp? Jak cos to moge pograc z Toba, bo samemu mi sie nudzi.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2008, 09:04:05 pm »
Allseron zaliczyl faila z wlasnej winy(aktualnie 10 osob online to juz cos) bo:

1)GM wbijali lache i kiedy mowilo sie ze nie dziala xxx to ci odpowiadali "to zloz zazalenie do programistow mangose(jakos tak) niby ok wchodze na serwer inny xxx dziala tak jak powinien...

2)Instancje niektore byly strasznie proste boss bil za 2-7k i tyle.Na poczatku raidy mozna bylo restartowac jak zwykle instancje(tak dobrze czytacie) ale potem sie skonczylo to bylo QQ i tyle.

3)Ludzie na raidach po wylewie.3 Holy paladynow kazdy mial proste zadanie rzucic Blessing of Kings(+10% do stastow),Blessing of Might(+220 attack power) i Blessing of Life(zwieksza moc heali palka na celu) ale rzucili tylko BoM.Rozne takie walki byly jak chcielismy isc na w pelni oskryptowany raid to nie chcieli bo za trudno.

4)Ludzie ci co grali dluzej mieli lepszy sprzet(przyklad ja, mialem najlepszy sprzet dostepny dla holy pala dzieki czemu bylem najsilniejszym holy palem skoro 4 feral druidow mnie bilo a ja ich olewalem) przez co horda odeszla tlumaczac sie "ally ma za silny sprzet to nie bedzie BG i skoxali sie na bugach" oczywiscie gdy zostali zabrani do Sunwell zaliczyli faila jak cholera ba GM usuwal im trash moby i ich raz rezznal bo sobie rady nie dawali.Wiec pvp to byly duele lub Areny.

5)Starczylo ze ktos cos umial w pvp i byl cheaterem i nikt nie chcial walczyc na arenach wiec areny tez sie posraly.

6)Po polaczeniu sie z RH to wlasnie RH stal sie oficialnym serwerem allseronu(umowa byla taka ze my dawalismy maszyne na serwer a oni dawali soft ale dostali maszyne a softu jak nie ma tak nie widac).Zabrali graczy i sie skonczylo(duzo osob poszlo wlasnie na Avalon).

I tak Allek zrobil sie trupem.

Co do Avalonu.To o ile mnie pamiec nie myli gra tam hmmm...9 osob z allka(z tych co znam normalnie to wiecej) osob z tego co mi mowili jest po 600(czyli dosc duzo),maja wlasny armory(mozesz podejrzec sprzet i talenty kto jakie ma).I wlasnie nie wiem...czy zaczac grac na Avalonie czy isc na offa tylko do offa chcialbym lepszy sprzet miec.No i kwestia klasy cloth za szybko padaja tak samo jak leather.Mail niby ok ale hunter musi kitowac czego mi sie nie chce, resto szaman jest ok ale kumpel robi.Wiec zostaja albo Warrior albo Palek tylko jak mysle ze znowu beda mi zawracac dupe zebym gral na holy bo nie ma healera to mnie ku****a lapie.

Cytuj
Jak cos to moge pograc z Toba, bo samemu mi sie nudzi.

Samemu strasznie dupnie sie gra sam wiem o tym.Bym musial zagadac bo kumpel robi na Avalonie(jak na razie on mnie interesuje tylko z prv) resto szamana(tak jak na allku) jego dziewczyna druida(pewnie feral i tak samo jak na allku) inny kumpel jest w hordzie i robi undead warriora.No mnie raczej ally interesuje chyba ze jako pal to bym szedl do hordy ze wzgledu ze BE dostaja genialnego seala do pve.


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2008, 09:10:13 pm »
Jak byście gdzieś szli mówcie bo i mi się nudzi chętnie gdzieś pójdę jako druid ;].


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2008, 09:11:39 pm »
Ja sie za dobrze na WoWie nie znam, ale gram od czasu do czasu i zrozumialem co napisales. Jakby co to sprawdz serwer gamefreedom.pl 1500 online. Swoja droga moglbys mi powiedziec jak sie gra szamanem? Ja szukam jakies odpowiedniej postaci dla siebie lecz wbijam jakis tam level i mi sie strasznie nudzi ( moze przez to ze gram sam ).
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2008, 09:38:00 pm »
Łoj widziałem na serwie że niektórzy stamtąd przyszli i mocno pisoczyli. Nie pytałem o szczegóły ale ktoś mówił że na Burning jest o niebo lepiej niż na Avalonie.

Jak dotąd na BourningWoW wkurzyło mnie kilka rzeczy
1. Niektóre niedziałające questy (mam 22lvl i dotąd zaliczyłem 2)
2. Niektóre bugi (np w budynkach moby widzą i przechodzą przez ściany)
3. Jeden wielki i głupi bug że mój summon nie atakuje ludzi Dalarana. Wszystkich bez wyjątku, scoutów, appretnice, mage, wszystkich ludzi Dalarana musze załatwiać sam przez co niektóre questy są cholernie trudnie jeżeli niemożliwe na moim lvlu. Gdyby atakował nie byłoby żadnych problemów. Nie rusza ich ani Voidwalker ani gnom
4. Motyw że muszę znaleźć w jakimś zamku który ma portal w bramie gościa do zadania. Problem w tym że jak tylko przechodzę przez portal znika mi summon i od razu atakuje mobek mający mnie na 3 hity. Z summonem bym dał rade ale w ten sposób muszę jeszcze duuużo xp nabić zanim tam wejdę

A teraz z cylku pytań nooba...
CO TO SĄ INSTANCJE??? :shock:
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 09:41:16 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 27, 2008, 09:43:01 pm »
Nie jestem pewien, bo malo wiem o WoWie, ale to sa chyba expiwisko aka catacumby necropolie jak w L2 :D
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 27, 2008, 09:53:10 pm »
Nie jestem pewien, bo malo wiem o WoWie, ale to sa chyba expiwisko aka catacumby necropolie jak w L2 :D

No prawie, teraz w L2 też już zrobili instancje. W instancjach się expi, ale na końcu masz bossa (jeżeli dobrze się orientuję)


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 27, 2008, 10:03:23 pm »
Doman podoba mi sie to jak utrzymujesz klimat :P. Nastepny uzalezniony widze  :P
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 27, 2008, 10:17:53 pm »
Cytuj
Swoja droga moglbys mi powiedziec jak sie gra szamanem?

Szaman fajny jedyny healer ktorym bym gral z usmiechem na twarzy(znaczy palem na holy tez sie fajnie gra ale musi cos sie dziac jakis ostry pvp czy arena).Totemy ktore boostuja party(np. wind fury ktory daje 20% szansy na dodatkowy atak co przy postaciachy z 2h broniami jest genialne),aoe heale ale buffow nie ma zadnych o ile pamietam chociaz wiem ze moj partner do 2v2 byl wlasnie resto szamanem leczyl mnie genialnie ^^ Jedziesz w alchemie(alchemist stone ktory zwieksza ilosc many/hp zwraca potek).Fajna klasa nie nosi cloth wiec tak latwo nie padnie(chociaz holy pal najwiecej arma wyciaga ponad 20k + ma banke i moze blokowac ataki tarcza).Szaman to najlepszy AoE healer ale nie wiem czego wymagasz od postaci :P

Cytuj
2. Niektóre bugi (np w budynkach moby widzą i przechodzą przez ściany)

To nie bugi.To sa wylaczone vmapy bo wiekszosc serwerow nie wytrzymuje ich wlaczenia i serw zdycha xD Wiem ze na RH jak ostatnio gralem to przez sciany nie atakowaly moby.

Cytuj
3. Jeden wielki i głupi bug że mój summon nie atakuje ludzi Dalarana. Wszystkich bez wyjątku, scoutów, appretnice, mage, wszystkich ludzi Dalarana musze załatwiać sam przez co niektóre questy są cholernie trudnie jeżeli niemożliwe na moim lvlu. Gdyby atakował nie byłoby żadnych problemów. Nie rusza ich ani Voidwalker ani gnom

Dziwne...nie masz passive wlaczone na summonie? Sproboj recznie walczyc.

Cytuj
4. Motyw że muszę znaleźć w jakimś zamku

Shadowfang keep.

Cytuj
Problem w tym że jak tylko przechodzę przez portal znika mi summon i od razu atakuje mobek mający mnie na 3 hity.

2 moby nie jeden :P

Cytuj
Z summonem bym dał rade ale w ten sposób muszę jeszcze duuużo xp nabić zanim tam wejdę

Nie dalbys :P

Cytuj
W instancjach się expi, ale na końcu masz bossa (jeżeli dobrze się orientuję)

Raczej idzie po sprzet i robic Q bo nagrody sa o wiele lepsze.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 27, 2008, 10:24:00 pm »
Ryltar czyli szamanem mam wyuczyc alchemie? Ja myslalem o leatherworking, wiem ze na ktoryms levelu bede mogl produkowac zbroje mail, co zgra sie z rozwojem mojej postaci.

edit:

A jak wyglada expienie? Bardziej walka wrecz czy czary? Wiem jestem noobem :D
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 10:42:03 pm wysłana przez Mlor »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 28, 2008, 12:07:42 am »
Cytuj
Dziwne...nie masz passive wlaczone na summonie? Sproboj recznie walczyc.

Yyyy co? na razie gram tak że na 1 mam makro "/useskill torment" czy jakoś tak , wkazdym bądź razie chodzi o skill voidwalkera a na 2 mam różdżkę. Namierzam jakiegoś mobka i jedynka potem 2 albo DoT'y (hehe już wiem co to jest nawet :D :wink: ). Z żadnymi mobkami nie miałem dotąd problemów. Próbowałem nawet ustawiać petowi "aggresive" ale nic z tego. Gdy wciskam 1 widać tylko reuse na ikonce i nic się nie dzieje. Dalaranowie skrzywidzili go w dzieciństwie czy co? Może trzeba było może zamiast pakować w Demonology to jakieś passivy albo DoTy bo jak tego więcej jest na serwie to Voidwalker jest bezużyteczny (tym samym gra Walrockiem bez sensu). No chyba że co silniejszych wyciągac osobno i łatać ich DoT'ami i Fearem. Ale jak mi już zaczyna mobek uciekać na swoje miejsce to mu się życie odnawia.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 28, 2008, 12:34:37 am »
Cytuj
Ryltar czyli szamanem mam wyuczyc alchemie? Ja myslalem o leatherworking, wiem ze na ktoryms levelu bede mogl produkowac zbroje mail, co zgra sie z rozwojem mojej postaci.

Powiem tak.Jezeli masz zamiar kiedykolwiek leczyc to bierz alchemie.Gdybym mial wybierac i robic postac do heal to tylko alchemia glownie ze wzgledu ze moge robic ten kamien.

Cytuj
A jak wyglada expienie? Bardziej walka wrecz czy czary? Wiem jestem noobem

Do 70 idz w melee(enchant) ale okolo 65 zacznij juz zbierac sprzet na heal chyba ze chcesz isc w elemental albo zostac na enchant.

Cytuj
Może trzeba było może zamiast pakować w Demonology to jakieś passivy albo DoTy bo jak tego więcej jest na serwie to Voidwalker jest bezużyteczny (tym samym gra Walrockiem bez sensu).

Idz pierw w affiction.Imp Corruption na max,imp drain soul i soul symphion na max i 1 pkt w life tap.Fel conc na max i amplify curse,Nightfall(genialny talent) i grim reach.Potem symphion life i z curse of exhaustion(chyba tak) i 1 pkt shadow embrance(bedzie robil za trash debuff i chronil inne debuffy przed dispellem).Reszte w demo wpakujesz i masz build na 5 man,solo i pvp.Co do voida to lepiej koxac z sukubem bo ma wiekszy dps(tylko jak masz ciezej to przywolujesz voida) i uzywasz drain life(z talentami beda ci rzadziej przerywac channeling).


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 28, 2008, 10:12:11 am »
Aha, czyli skasować dotychczasowe i jeszcze raz zainswestować w affliction.Dobra.

z cylku pytań nooba
O co dokładnie chodzi w Ritual of Summoning? Z dwoma kumplami z party przywołuje 3 ? Ale skąd, po co to jest?
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 28, 2008, 10:39:51 am »
Cytuj
O co dokładnie chodzi w Ritual of Summoning? Z dwoma kumplami z party przywołuje 3 ? Ale skąd, po co to jest?

Ty jestes np. z 2 kumplami w jakims miejscu(dajmy na to przy jakims bossie do Q) zaznaczasz kumpla i uzywasz skilla,reszta klika PPM na tobie i przywoluje kumpla.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 28, 2008, 01:58:12 pm »
A jest moze jakis chetny co by pogral ze mna na Dreams of Freedom po stronie hordy? Samemu jest do kitu =D
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 28, 2008, 02:35:46 pm »
Kto poleca jakiś serwer tak ok 1k graczy, miła atmosfera i mało buggów, myślę nad przeniesieniem się.
Raty w sumie mnie nie interesują tak bardzo, no dobra byle do max x4.

by the way mlor masz mój awatar xD

Chyba pora na zmianę :P (chociaż pasuje do reszty ;))


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 28, 2008, 03:09:36 pm »
Mlor : Ja mogę pograć w hordzie, jaka masz klase rase itp ;p?
Zarean : To może pójdziesz z nami na freedom?


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 28, 2008, 03:30:18 pm »
Na Avalonie coś ostatnio zrypana rejestracja jest. Nie wiem jak teraz, ale jakieś 2 tyg temu nie dało rady zrobić konta, bo podobno admin czeka na jakiś skrypt do rejestracji.
JackFlak 4ever


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 28, 2008, 03:49:10 pm »
Ja gram na Dreams of Freedom teraz jest 1450 online, dochodzi wieczorami do 1800, polskie community, jakos wszyscy sa przyjaznie nastawienie. Raty x2 bodajze. Link do serwa: http://wow.gamefreedom.pl/ Gram taurenem szamanem. Co do avatara, to pisalem w innym temacie, sorry nie zauwazylem, potem zmienie :D
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 28, 2008, 03:54:48 pm »
Mlor jaki nick? Ja bede grał tauren druid nick Amairgen. Może Zarean do nas dołączy ?
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2008, 03:58:21 pm wysłana przez Pequet »


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 28, 2008, 04:37:37 pm »
Jak tam z lagami? Bo 1.4k online brzmi zachęcająco.
JackFlak 4ever


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

'Nasz' serwer
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 28, 2008, 04:51:08 pm »
Ja mam latency 30-40, ludzie raczej nie skarza sie na na lagi, nick w grze: Nestarion
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
'Nasz' serwer
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 28, 2008, 05:47:22 pm »
To nie jest czasem ten serwer gdzie masz instant 70 i iles tam k kasy na poczatek? Bo kumpel ostatnio pokazywal mi taki a strona jest podobna do niej.Jak jest jakis w miare normalny to moze zwolam stara ekipe i tam pojdziemy grac.