Witaj
Gość

Wątek: ArcHUD  (Przeczytany 1827 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

ArcHUD
« dnia: Grudzień 13, 2008, 05:30:45 pm »
maly problem, wlaczalem  i wylaczalem (jak mi sie wydaje) wszystkie opcje i dalej nie moge tego wylaczyc



chodzi mi o to co widac nad (a dokladniej czesciowo zasloniete jest actionbarami) czyli z lewej moj nick + w % ilosc mp i z prawej nick celu (ktory i tak widze troche wyzej) oraz jego hp w % (tego akurat nie widac)

jak nazywa sie ta opcja ? imo delikatnie wkurza to bo jest niekompletne(bary zaslaniaja ktorych nie mam zamiaru przenosic) a do tego nieprzydatne (bo to samo widze troszke wyzej)


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: ArcHUD
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2008, 05:58:57 pm »
W display options na dole masz target target i tartet target target, odhacz je (wcześniej mi się pomyliło i to nie była ta kategoria). Podnieś sobie też całość Miscel options -> vertical alingment i tam masz suwak

U mnie wygląda to tak
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: ArcHUD
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2008, 02:26:40 am »
Nie wiem czy dobrze rozumiem ,ale chcesz widzieć hp moba nad mobem ? To wciśnij 'v' a jak chcesz widzieć hp swoich to shift+v


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: ArcHUD
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2008, 08:55:07 am »
no i dziala, doman pomogl, fakt jakos dziwnym trafem te 2 opcje zawsze pomijalem :D