Witaj
Gość

Wątek: Hawkeye vs Tyrant  (Przeczytany 9430 razy)

Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 20, 2009, 04:19:48 pm »
a kto walczy na pumie?


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 20, 2009, 10:31:01 pm »
a kto bije z regularow bez bizona/hawka?
...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 21, 2009, 05:54:01 pm »
a kto bije z regularow bez bizona/hawka?

Bardziej bez zealota.

HE pada. I nie mów o spamie cp potek, bo tyr poprostu łapie Cie na target i ma w d**** skille (Twoje i swoje) i spamuje cp potkami :) Zadajesz większe dmg za 1 strzałem, ale zanim Ty walniesz 1 strzał, to Tyr na fist fury i pumce walnie z 12 hitów. Jeżeli anwet alnie Cie za 300 dmg per hit, to 300 x 12 = 3600 dmg. 1 CP pot bodajże odnawia 200 cp, czyli aby jedną taką serię zaspamować musisz wydać 18 cp potków w krótkim czasie. Przy okazji rzucaj skille, martw się o manę i tyr mówi GF. Stun? Wbij stuna orcowi, a co dopiero z rb bizu... On Tobie też raczej nei wbije, ale ma większy dmg/s.

No fakt to jest lol.

powiedzcie mi, jak pokonacie HE, ktory na 79 lvlu, bedzie mial ok. 5168 hp plus 2679 cp i ok 970 p defa w draco secie 3/4/3/3 bez zerka. Nie dodaje klanowych buffow.

tyrant na buffach od pp, nie przebije sie przez spam cp potek, musialby miec z kazdego skilla crt, zeby zagrozic HE. Ludzki lucznik, bedzie mial 3, 4 razy wiecej cp potek od tyrka.

Jak nie wejdzie tyrantowi cripple, to HE spokojnie zakituje tyrka. W groznej sytuacji strzeli hamstringiem i bedzie trzymal na dystans, ze nie wpierniczysz zadnej kulki.

Niestety, w tej walce przegra postac, ktorej skoncza sie cp potki.

Gram jeszcze na interlude, czekam az na moj server wejdzie HB. Wtedy zmienie zupelnie styl walki, przerabiajac tyra na hawk mode i dodajac 150 elemental do broni.
Na PoF'fie/CoV'ie, dancach, zealocie i hawku plus aq, mysle ze walka bedzie wygladala zupelnie inaczej.

Na dzien dzisiejszy, na end game walka klasyczna opierajaca sie na skillach vs HE, nie ma zadnego zastosowania.

Prosze bez tesktow, typu LOLOLO, nie grales tyrkiem itp.
Nie komentuje walk z random HE, ktorego sprzatam dwiema kulkami i dobijam z hurri...

Hurri to jakieś 1,5k DMG, Blaster to tak 1,2k DMG, obszarówki to 2x po 600 DMG, ragging to 100-200 DMG, do tego wkradną się 2-3 regulary za 100 DMG. Sporo nie? W Draco bez resist stuna Tyrek ma jakieś 25-40% szansy na zestunowanie cię (przy enchancie) też nieciekawie? No i cripple, aby nie musieć się nabiegać.

No to spokojnie przebija spam CP potek, o ile potrafi się odpowiednio lać combosy. No i tu akurat przydatna jest puma, bo CP potków jednak nie można lekceważyć. Mana się kończy? No to zealot po spowolnieniu ciebie, do tego Bizon, jak kto woli może użyć Hawka. Pozostaje kwestia ultimate evasion, ale bym się nie zdziwił, gdyby został szybciej użyty.
Hmm no i jeszcze enchant skilli na element może być problemem, bo tego nie przetestowałem.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 30, 2009, 11:15:08 am »
W sumie nigdy nie gralem tyrkiem (lvl 51 wiec sie nie liczy :P), HE pogrywalem troche ale tez nie duzo. Wiec moja teoria - taktyka dla HE bedzie wyssana z palca.
No to zaczynamy... tyrek leci do nas na rabbicie, a my sobie spokojnie czekamy az do nas dobiegnie. W momencie, gdy widzimy, ze zminia rabbita na inny totem odpalamy dasha i uciekamy. Teoretycznie ork odpali teraz wilka... i znowu dajemy mu podbiec i czekamy na zmiane totemu...liczac ze nie zlapalismy cripple, ale jak mamy refleks to jest szansa, ze to nam sie uda. Wracajac do sedna mej super/uber/pr0omfg taktyki... tyrek przez pewien czas zostaje bez rabbita/wolf'a wiec mozemy go z kite'owac (chyba) i wlepic mu hamstring shot, jak to sie uda to powinno byc gf :P.
I teraz najwazniejsze pytanie... czy to ma w ogole szanse powodzenia (manewr ten mozna powtarzac w czasie walkie), wydaje mi sie ze niewielkie, ale czy jakies sa? :D


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 30, 2009, 12:20:48 pm »
Lol, nie lepiej na początek hamstring ?


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 30, 2009, 12:41:08 pm »
W sumie lepiej... moj blad xP


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 30, 2009, 02:49:14 pm »
W sumie nigdy nie gralem tyrkiem (lvl 51 wiec sie nie liczy :P), HE pogrywalem troche ale tez nie duzo. Wiec moja teoria - taktyka dla HE bedzie wyssana z palca.
No to zaczynamy... tyrek leci do nas na rabbicie, a my sobie spokojnie czekamy az do nas dobiegnie. W momencie, gdy widzimy, ze zminia rabbita na inny totem odpalamy dasha i uciekamy. Teoretycznie ork odpali teraz wilka... i znowu dajemy mu podbiec i czekamy na zmiane totemu...liczac ze nie zlapalismy cripple, ale jak mamy refleks to jest szansa, ze to nam sie uda. Wracajac do sedna mej super/uber/pr0omfg taktyki... tyrek przez pewien czas zostaje bez rabbita/wolf'a wiec mozemy go z kite'owac (chyba) i wlepic mu hamstring shot, jak to sie uda to powinno byc gf :P.
I teraz najwazniejsze pytanie... czy to ma w ogole szanse powodzenia (manewr ten mozna powtarzac w czasie walkie), wydaje mi sie ze niewielkie, ale czy jakies sa? :D

Tyrek przed zmianą totemu wbije ci stuna lub cripple.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 25, 2009, 10:48:37 am »
Hej, przyczytałem z uwagą wcześniejsze wypowiedzi i mam pytanko:
czy dobrze rozumiem, że pierwszymi skilami jakimi powinienem atakować HE są stuny i cripl?
dlaczego nikt nie wspomniał o war frenzy? z opisu tego skila wynika, że wzmacnia przeciwko stunowi?
nie wspominacie o zbroi agrad? w opisie tyranta wieksześć wspomina o dc light, ale moze w tym wypadku lepiej majestic light?
pozdr


Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 25, 2009, 02:39:15 pm »
a robisz postac do walki z TYLKO jedna klasa?


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 25, 2009, 02:46:19 pm »
Akurat na serwie na którym gram ostatnio (l2 passion) najbardziej wkurzaja mnie łuki :) ale chodzi mi raczej o metode


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Hawkeye vs Tyrant
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 25, 2009, 05:55:06 am »
Na takich pp buffach to tyrantem powinieneś zmielić tego HE w krótkim czasie. Ja gladem spokojnie łuki rozkładałem na takich buffach (chyba najłatwiejsza klasa do pokonania). Tyrant ma o tyle lepiej że może mieć ciągle lepszy spd od glada (ten tylko na dashu nie kuleje), ma stuna, ma cripple. Imho na takim buffie to na 100% mogę powiedzieć że Tyr robi wsys każdemu łukowi.