Witaj
Gość

Wątek: Tresure Hunter vs Tyrant  (Przeczytany 17691 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 24, 2010, 09:14:45 am »
Wszystko sprowadza sie do UE lub EA. Jesli bedziesz mial farta nic ci nie zrobi jesli bedziesz mial pecha wszystko wejdzie. OE stun tyrka i nawet ci ue nie pomoze pamietajcie ze ma jeszcze celestiala.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 24, 2010, 09:23:59 pm »
wszystko zależy od tego kto jak gra , jaki ma sprzęt, buffy i OE skillów
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 24, 2010, 10:01:10 pm »
Ni uja, Tyrant ma zabic th a jak nie to jest pizda i tyle(czytaj nie stac go na heavy+fisty z health jako main/druga bron ;))
...


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 12, 2010, 08:43:24 pm »
opcja szukaj jest wylaczona, a szukalem recznie jakiegos watku o tyrancie zeby zadac pytanie.
Otóż zastanawia mnie dlaczego tyrant ma mniej cp od destroyera i glada. Od glada to mniej wiecej rozumiem, ma tam SA + 30 % bodajze + cos tam jeszcze, ale czemu deska ma wiecej to juz nie wiem, moze hv armor  ma jakis wplyw, albo ma wiecej przy lvl up dostaje, poprostu nie mam pojecia, wie ktos czemu tak jest ^^?


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 12, 2010, 09:04:45 pm »
opcja szukaj jest wylaczona, a szukalem recznie jakiegos watku o tyrancie zeby zadac pytanie.
Otóż zastanawia mnie dlaczego tyrant ma mniej cp od destroyera i glada. Od glada to mniej wiecej rozumiem, ma tam SA + 30 % bodajze + cos tam jeszcze, ale czemu deska ma wiecej to juz nie wiem, moze hv armor  ma jakis wplyw, albo ma wiecej przy lvl up dostaje, poprostu nie mam pojecia, wie ktos czemu tak jest ^^?
Nie chce byc nie dobry, ale nie ten temat.
Czemu ma wiecej? Poprostu ma wiecej, jakies nieczyste sily jak krzyze dodaja mu CP.
Tak na serio to poprostu co lvl wiecej dostaje, ma wiecej bazowo.Nic na to nie poradzisz.



  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 17, 2010, 12:42:10 am »
Hmm
jedną z ważnych rzeczy u th przy takiej walce to mirage :D Ten skill strasznie denerwuje przeciwnika(szczególnie tych z dużym atk speed), a jeśli jeszcze mamy pvp w naszym armorze to tyr może mieć problem :D ale w takiej walce tyr powinien wygrać, ale wszystko jak wiadomo zależy od szczęścia sprzętu i przede wszystkim umiejętności.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 01:13:48 am wysłana przez Marmlw »



  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 17, 2010, 07:40:25 pm »
Moj l2c> twoje detargety. Poza tym jak nie masz maj seta to stoisz na stunie az milo. A jak masz- to i tak nie ratuje, bo dmg jaki wchodzi jest masakryczny.
...


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 17, 2010, 08:15:20 pm »
Hmm
jedną z ważnych rzeczy u th przy takiej walce to mirage :D Ten skill strasznie denerwuje przeciwnika(szczególnie tych z dużym atk speed), a jeśli jeszcze mamy pvp w naszym armorze to tyr może mieć problem :D ale w takiej walce tyr powinien wygrać, ale wszystko jak wiadomo zależy od szczęścia sprzętu i przede wszystkim umiejętności.

Tyr tez ma mirrage w pvp armor jezeli ma light oczywiscie

A co z cp deski to jest tak ze gdy sie zmieni profke na tyra cp spada, a gdy na deske cp sie zwieksza
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 08:17:03 pm wysłana przez OneGeer »
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 17, 2010, 11:49:58 pm »
Powiem wam tak, jeśli tyrant nie zestunuje th to przegra, sad bad true  :)
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny