Witaj
Gość

Wątek: Destroyer vs Paladyn  (Przeczytany 28929 razy)

  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 01, 2008, 10:07:33 pm »

Jóź nie gram na tym serwie a to ze destro tam nie wie jak się zbić na frenzy przed walka to nie moja wina. Jednak wiadomo że gdy destro zbija się przed walka na frenzy to palek na AI :P


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:22:27 am »
Zacznijmy od tego ze destro nie 'zejdzie' na 30% -  przed walka bedzie mial wrzucone otb/zealot/frenzy/rage

Jesli uwazasz ze to zadna bron to jestes w bledzie - obydwa ud trwaja 30 sec, frenzy trwa 90 sec
W l2 wprowadzili takie cudo jak echnat skillow  :) wiec nie licz ze 1 ud trwa 30 s :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:37:59 am »
tylko ze ud sie na czas raczej nie robi(w sumie nie wiem czy nawet można) tylko tak żeby móc chodzić na nim

w takiej walce pal ma nikłe szanse z dobrze grającym destro taka prawda destro właśnie specjalizuje sie w zabijaniu takich klas, pal co najwyżej uciec może
ostatnio sobie walczyłem z destro to co prawda wygrałem ale dopiero po self rezie a ten destro też nie był jakiś pro

stun w destro nie wchodzi wiec tracimy główną broń, shackle wiadomo jak wchodzi na end game
za to destro może palka zestunowac sporo łatwiej tym bardziej jak ma blunta za pazucha jakiegoś, a frenzy boli nawet taka postać jak pal
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 02, 2008, 01:16:04 pm »
Zacznijmy od tego ze destro nie 'zejdzie' na 30% -  przed walka bedzie mial wrzucone otb/zealot/frenzy/rage

Jesli uwazasz ze to zadna bron to jestes w bledzie - obydwa ud trwaja 30 sec, frenzy trwa 90 sec
W l2 wprowadzili takie cudo jak echnat skillow  :) wiec nie licz ze 1 ud trwa 30 s :P
tylko ze

Decrease Penalty > Duration Time, wiec UD trwaja po 30 sec + SoF 15


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 08, 2008, 07:39:50 pm »
zevir te dye masz pod all klasy na oli;p?

twoj post tutaj najwiecej wnosi wiec...
mam palke na 79 i na oli czasem ubijam destro....
sprzet: imp+6 fb z fokus db z fokus basalt+4 health (wolalbym fb z health ale nei mamxD) bizu: aq, antek, baium, zaken, tateo necl;p
dye: +4con +4dex -8str +4wit -4int

hmm.. ja swoje walki z destro zaczynalem z basaltem i dopiero jak zbil health ubieralem fb+fokus.. msuze sprobowac zaczynajac od fb z fokusem;p
wiec tak... czy nie lepiej dac sobie zbijac hp i przy odpowiednim poziomie sie healnac tolem a potem jzu tylko sc bo na tolu heal sie duzo bardziej zwieksza;] a ai poki ponownie nam nie zbije hp? bo na ai healac sie nei oplaca gdyz zmniejsza o 80% heal.. wiec jak odpalisz ai i wrzucisz tola to sc wyjdzie cie na minus hp a drugi skil do leczenia jest wprost smieszny dlugo sie castuje i duzo mp zree;p przynajmniej ja tak walcze;p ale mowie ze wygrywam 3-4 walki na 10;/ a wiem z emozliwosci palka sa duzo wieksze;p podstawa to zostawic sofa ktorego odpalasz zaraz po ai i 2 ud nie ruchome ktore odpalasz dopeiro jak zelota i frenzyy bedzie mial destro... a i tak mozesz miec za malo hp i minimalnie przegrasz;p

zevir a co z tym slamem? nawet jesli nie wejdzie to przerywa frenzy czy zaelota?


Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 08, 2008, 07:41:42 pm »
Cytuj
dye: +4con +4dex -8str
nie ma to jak z calkiem przydatnej klasy zrobic kaleke :x


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 08, 2008, 08:08:49 pm »
Cytuj
dye: +4con +4dex -8str
nie ma to jak z calkiem przydatnej klasy zrobic kaleke :x

po 1 w podpisie masz text: piszę poprawnie po polsku.

wiec: caŁkiem* zrobiĆ* kalekĘ*
nie wstawiaj takich podpisow jak sie tego nei trzymasz;p

dye mam takie a nie inne bo duzo nie kombinowalem z tym pod kazda klase dal bym inne dye;] ale ze nie ebde zmeinal dye co walkexD to mam takie;]


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 08, 2008, 08:43:35 pm »
Za to ty piszesz po polskiemu i wytykasz innym błędy. A akurat ogonki nie są wyznacznikami poprawności (jak się za długo gra w L2, to się tak ma).

Z tymi twoimi DYEami to żadna taktyka nie pomoże....


Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 08, 2008, 08:46:19 pm »
Cytuj
dye: +4con +4dex -8str
nie ma to jak z calkiem przydatnej klasy zrobic kaleke :x

po 1 w podpisie masz text: piszę poprawnie po polsku.

wiec: caŁkiem* zrobiĆ* kalekĘ*
nie wstawiaj takich podpisow jak sie tego nei trzymasz;p
rofl ... tak, to ze nie pisze ogonkow na forum na pewno znaczy ze jestem analfabeta i nie pisze ich tez IRL ...

a poza tym jak juz tak trzymasz sie polskiego to nie "text" tylko "tekst", co samo w sobie jest kolokwializmem(w tym znaczeniu w jakim tego slowa uzyles) i jezeli chcemy poslugiwac sie poprawna polszczyzna moglbys zastapic "text" innym wyrazem


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 08, 2008, 09:51:30 pm »
/offtop on
Przypadkiem nie jest tak, że jak słowo pochodzi z angielskiego to można je napisać tak jak się słyszy, lub po angielsku ? (nie wiem, nie bijcie;p)

/ontopic :
-8str na palku lol po ile bijesz destra ? imho za dlugo, juz lepiej nie -con +str i dobra.


Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 08, 2008, 09:57:09 pm »
/offtop on
Przypadkiem nie jest tak, że jak słowo pochodzi z angielskiego to można je napisać tak jak się słyszy, lub po angielsku ? (nie wiem, nie bijcie;p)
dunno, ale przeciez trzymamy sie polskiego, nie? xD


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 08, 2008, 10:23:49 pm »
Pisze porawnie po polsku ale nie uzywam polskich znakow?
przecierz to sie wyklucza :P


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 08, 2008, 10:36:41 pm »
Hmmm... co jest bardziej poprawne :
rurzowy suonecznik

czy:

Rozowy slonecznik.


imo to #2 mniej wnerwia :O

ale w/e gogogo do spam topicu z tym imo.

 


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 09, 2008, 04:07:43 am »
omgxD teraz zaspamuja topic;p

ja nei mam w podpisie ze piszę po polskuxD a ty masz temu sie przyczepilem;] tak samo jak ty do moich dye;] wiesz w masowkach to tankowi str raczej nei potrzebny bo on nie jest od nabijania fragow tylko od przeszkadzania... przynajmniej ja nim sie tak obsluguje;p m. in. temu takie dye;] a nie bede zmienial co chwile;p widzisz niby okaleczylem przydatna postac a malo jest klas z ktorymi przegrywam chociaz mam takie dye:P


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 09, 2008, 07:25:27 am »
Hmmm... co jest bardziej poprawne :
rurzowy suonecznik

czy:

Rozowy slonecznik.


imo to #2 mniej wnerwia :O

ale w/e gogogo do spam topicu z tym imo.
to drugie jest poprawniejsze, ale nie poprawne :) A imo pisanie poprawnie po polsku to uzywanie polskich znakow. Poza tym, idac tym tokiem rozumowania, mozna powiedziec ze szczupak jest bardziej rekinem niz taki pies bo zyje w wodzie :P

Rezby offtopu nie bylo:
@Whitelife
Z Dye +str mozesz nawet skuteczniej przeszkadzac


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 09, 2008, 09:28:07 am »
"rurzowy suonecznik

czy:

Rozowy slonecznik"

na maturze czy jakimś innym egzaminie w którym liczyła by się twoja ilość błędów to oba były by jednakowo źle napisane bo w obu są po dwa błędy ortograficzne
jednak na forum pierwszy jest źle a drugie bezbłędnie :P



a co do -8 str dla palka to może akurat na oly nie jest zbyt dobre(choć na tą walkę żeby mieć optymalne dye to ja bym con też nie odejmował za dużo w tej walce najlepsze to chyba by było +5str-5dex, +4wit-4int ale nikt na jedna walkę dye zmieniał nie będzie) ale w niektórych sytuacjach takie dye są optymalne dla palka zresztą dla reszty tanków też
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 09, 2008, 02:32:42 pm »
"rurzowy suonecznik

czy:

Rozowy slonecznik"

na maturze czy jakimś innym egzaminie w którym liczyła by się twoja ilość błędów to oba były by jednakowo źle napisane bo w obu są po dwa błędy ortograficzne
jednak na forum pierwszy jest źle a drugie bezbłędnie :P



a co do -8 str dla palka to może akurat na oly nie jest zbyt dobre(choć na tą walkę żeby mieć optymalne dye to ja bym con też nie odejmował za dużo w tej walce najlepsze to chyba by było +5str-5dex, +4wit-4int ale nikt na jedna walkę dye zmieniał nie będzie) ale w niektórych sytuacjach takie dye są optymalne dla palka zresztą dla reszty tanków też

ok ok... ale wszyscy wiemy ze dmg tanka to glownie kryty.. wiec szkoda mi od dexu (w walkach z magami spd sie przydaje a to tez dex) odejmowac fb +fokus duzo daje;p a con potrzebny.. resist na stuny ilosc hp i cp... fakt faktem ze za duzo odejmowac od str nie warto;pale dye minus con? jakos tego nei widze;p od dexu? imp jesio mi 2 odejmuje od tego;p wiec jakie dye polecacie tylko pod oli na walkach nei klasowych;p
Hmmm... co jest bardziej poprawne :
rurzowy suonecznik

czy:

Rozowy slonecznik.


imo to #2 mniej wnerwia :O

ale w/e gogogo do spam topicu z tym imo.
to drugie jest poprawniejsze, ale nie poprawne :) A imo pisanie poprawnie po polsku to uzywanie polskich znakow. Poza tym, idac tym tokiem rozumowania, mozna powiedziec ze szczupak jest bardziej rekinem niz taki pies bo zyje w wodzie :P

Rezby offtopu nie bylo:
@Whitelife
Z Dye +str mozesz nawet skuteczniej przeszkadzac
hmm... str do rpzeszkadzania w ogóle mi nei potrzebny;p ja nie jestem od nabijania fragow przeciez...stary jak aura hate zajumam i mnei w jednym czasie 10 graczy lejexD con przydatny;p bo tak to nawet mirek moze nie pomocxD


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 09, 2008, 03:17:52 pm »
Zacznij grać z inteligentnymi przeciwnikami.
Tanka z -STR to można olać w walce 1 vs 1. Na mass te CON gówno ci da.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 09, 2008, 04:04:00 pm »
Zacznij grać z inteligentnymi przeciwnikami.
Tanka z -STR to można olać w walce 1 vs 1. Na mass te CON -_-'o ci da.
+1, co z tego ze masz tyle con jak nuk moze cie na 2 hity zdjac :D


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 09, 2008, 05:11:50 pm »
Zacznij grać z inteligentnymi przeciwnikami.
Tanka z -STR to można olać w walce 1 vs 1. Na mass te CON -_-'o ci da.
+1, co z tego ze masz tyle con jak nuk moze cie na 2 hity zdjac :D
na 2 hityxD? aha a jak odejme od con to wtedy mnei zdejmie na 3 hityxD bardzo inteligentne faktyczniexD tankiem z minus str zazwyczaj klade: sh, zawsze: sps, necro, ola, wc, bisha;p ee;p se;p z sorcem najwiecej problemow;p no i z pp;] ubij kiedys bisha na oli z agu shadow flare;p to zoabczysz jak cie to -str boli;p

hmm tanka z -str mozna olac w walce 1vs1 to jest ciekawe dopeiroxD da tez raczej ubijam a mam -8 str;]


zreszta ja zadalem pytanie jakie dye polecacie w takim razie a wy zamiast odpowiedziec to spamujecie ze z moimi dye nikogo nei ubijexD
na mass pvp to ci chuia da +str a nie con... nie rozumiem waszego toku mysleniaxD co wy na mass pvp chcecie z tanka zrobic ddxD? z healera pewnie tez robicie nukera coxD?

przypominam pytanie;p jakie dye proponujecie na oli?:)


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 09, 2008, 05:21:55 pm »

hmm tanka z -str mozna olac w walce 1vs1 to jest ciekawe dopeiroxD da tez raczej ubijam a mam -8 str;]

zreszta ja zadalem pytanie jakie dye polecacie w takim razie a wy zamiast odpowiedziec to spamujecie ze z moimi dye nikogo nei ubijexD
na mass pvp to ci chuia da +str a nie con... nie rozumiem waszego toku mysleniaxD co wy na mass pvp chcecie z tanka zrobic ddxD? z healera pewnie tez robicie nukera coxD?


ubijasz cokolwiek z -8 STR? to na ile masz +broń? 20-30?

a i owszem, z healera robimy nukera...na forum jest filmik jak bishop rozwala ludzi na inquisitor stance...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 09, 2008, 05:51:57 pm »
Zacznij grać z inteligentnymi przeciwnikami.
Tanka z -STR to można olać w walce 1 vs 1. Na mass te CON -_-'o ci da.
+1, co z tego ze masz tyle con jak nuk moze cie na 2 hity zdjac :D
na 2 hityxD? aha a jak odejme od con to wtedy mnei zdejmie na 3 hityxD bardzo inteligentne faktyczniexD tankiem z minus str zazwyczaj klade: sh, zawsze: sps, necro, ola, wc, bisha;p ee;p se;p z sorcem najwiecej problemow;p no i z pp;] ubij kiedys bisha na oli z agu shadow flare;p to zoabczysz jak cie to -str boli;p

hmm tanka z -str mozna olac w walce 1vs1 to jest ciekawe dopeiroxD da tez raczej ubijam a mam -8 str;]


zreszta ja zadalem pytanie jakie dye polecacie w takim razie a wy zamiast odpowiedziec to spamujecie ze z moimi dye nikogo nei ubijexD
na mass pvp to ci chuia da +str a nie con... nie rozumiem waszego toku mysleniaxD co wy na mass pvp chcecie z tanka zrobic ddxD? z healera pewnie tez robicie nukera coxD?

przypominam pytanie;p jakie dye proponujecie na oli?:)
nie, kryty z luku/miecza po 1k+ na prawde nie sa widoczne


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 09, 2008, 05:58:39 pm »
Zacznij grać z inteligentnymi przeciwnikami.
Tanka z -STR to można olać w walce 1 vs 1. Na mass te CON -_-'o ci da.
+1, co z tego ze masz tyle con jak nuk moze cie na 2 hity zdjac :D
na 2 hityxD? aha a jak odejme od con to wtedy mnei zdejmie na 3 hityxD bardzo inteligentne faktyczniexD tankiem z minus str zazwyczaj klade: sh, zawsze: sps, necro, ola, wc, bisha;p ee;p se;p z sorcem najwiecej problemow;p no i z pp;] ubij kiedys bisha na oli z agu shadow flare;p to zoabczysz jak cie to -str boli;p

hmm tanka z -str mozna olac w walce 1vs1 to jest ciekawe dopeiroxD da tez raczej ubijam a mam -8 str;]


zreszta ja zadalem pytanie jakie dye polecacie w takim razie a wy zamiast odpowiedziec to spamujecie ze z moimi dye nikogo nei ubijexD
na mass pvp to ci chuia da +str a nie con... nie rozumiem waszego toku mysleniaxD co wy na mass pvp chcecie z tanka zrobic ddxD? z healera pewnie tez robicie nukera coxD?

przypominam pytanie;p jakie dye proponujecie na oli?:)
nie, kryty z luku/miecza po 1k+ na prawde nie sa widoczne
a jak ten luk ma 150 element to juz w ogole nie widac xD


Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 09, 2008, 05:59:19 pm »
Zacznij grać z inteligentnymi przeciwnikami.
Tanka z -STR to można olać w walce 1 vs 1. Na mass te CON -_-'o ci da.
+1, co z tego ze masz tyle con jak nuk moze cie na 2 hity zdjac :D
na 2 hityxD? aha a jak odejme od con to wtedy mnei zdejmie na 3 hityxD bardzo inteligentne faktyczniexD tankiem z minus str zazwyczaj klade: sh, zawsze: sps, necro, ola, wc, bisha;p ee;p se;p z sorcem najwiecej problemow;p no i z pp;] ubij kiedys bisha na oli z agu shadow flare;p to zoabczysz jak cie to -str boli;p

hmm tanka z -str mozna olac w walce 1vs1 to jest ciekawe dopeiroxD da tez raczej ubijam a mam -8 str;]


zreszta ja zadalem pytanie jakie dye polecacie w takim razie a wy zamiast odpowiedziec to spamujecie ze z moimi dye nikogo nei ubijexD
na mass pvp to ci chuia da +str a nie con... nie rozumiem waszego toku mysleniaxD co wy na mass pvp chcecie z tanka zrobic ddxD? z healera pewnie tez robicie nukera coxD?

przypominam pytanie;p jakie dye proponujecie na oli?:)
nie, kryty z luku/miecza po 1k+ na prawde nie sa widoczne
a jak ten luk ma 150 element to juz w ogole nie widac xD
nie no to z 1.5k bedzie max  :oops: mowie o mniej wiecej rowno zbuffowanych przeciwnikach :D


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Destroyer vs Paladyn
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 09, 2008, 06:04:24 pm »
ja bym bral +5str -5con i moze +4wit -4int