Witaj
Gość

Wątek: w00t happenzz w/ Imperium guyz?  (Przeczytany 24900 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 24, 2009, 10:55:46 pm »
GZ Insanity Aden Castle, BTW take Exotic or Diablo Pills from Dopalacze.com <3


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 26, 2009, 01:11:32 pm »
Diablo + golden spice >all


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 26, 2009, 01:36:36 pm »
golden spice is weak na 4 porobiliśmy to w 15min ~~ ganja >golden :D juz lepszy spice diamond :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 01:39:49 pm wysłana przez ome1 »


  • Banned
  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 26, 2009, 02:29:23 pm »
U mnie na kwadracie dzien w dzien jaraja te gowna i mowia ze towar jest dobry, ja jednak wole stare, dobre zielsko a nie jakies chemiczne gówna.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 26, 2009, 03:18:55 pm »
Spice iz weak, bierzcie Smoke ;]
To nie sa chemiczne gowna, a rozne mieszanki. Najmocniejsza Ganja co daje najlepszego kopa jest wlasnie nasaczana w chemikaliach tak btw.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 26, 2009, 03:53:16 pm »
nie każda mocna marycha jest chemiczna pale już trochę lat jakieś 8-9 lat i śmiało mogę to stwierdzić :) a co do spiców i tych innych dupereli z dopalaczy to imo salvia > all :)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 26, 2009, 04:49:29 pm »
No ale szalwia to inna grupa w ogóle niz trawa i reszta dopalaczy, dlatego ten zupelnie inny efekt jest ciekawy. na razie na x6 cwicze receptory, ale jak sie skonczy to za x40-60 biore. Swoja droga, to nawet do zabawy nie jest, bardziej dla samego wrazenia :)
Mocna trawa jak mocna, ale sa nasaczane w roznej chemii i innych drugach trawy. Prawda taka, ze u nas to jeszcze tak srednio popularne, bo to drozej wychodzi takiego kogos produkcja(chodz z drugiej strony wtedy mniej trawy idzie, bo ona potrafi byc nawet z 2-3 razy ciezsa od suszu), ale z Holandii naprawde fajne kombinacje mozna sciagnac ;)
BTW: W wawie i wrocku sa seanse z Ahayashka. 1k PLN =)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 26, 2009, 05:22:19 pm »
chyba was mama biła przedłużaczem od odkurzacza po głowie...

żadne tam dopal...com to same "s!hty" - półsyntetyczne chemikalia otrzymywane na podobny sposób co nawozy sztuczne : )
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 26, 2009, 11:40:53 pm »
LOL Stary pomysl, bo gadasz jak ludzie u mnie ze wsi.
Nie to nie jest czysta chemia. To sa poprostu inne rosliny i ich kombinacje ktora niasa za soba efekty psychotropowe lub psychoaktywne. To ze Marichuana jest jedna z takich roslin, znana od dziejow, ktora sama w sobie bez kombinacji daje efekt, nie znaczy ze jest jedyna. Wiele innych na swiecie roslin jest pewnie nie odkryte, a niektore odkryte tez maja takie wlasciwosci, na bazie ktorych mozna cos nazwac drugiem, dajmy na to mak, czy kaktusa. W tym wypadku jest mieszanka, ktora powoduje reakcje chemiczne w organizmie, a te juz daja odpowiedni efekt. Malo tego, sama szkodliwosc tych substancji jest przewalenie mala, wystarczy spojrzec na gestosc i szorstkosc dymu kazdego z dopalaczy, a papierosa - dym, a nawet nie sam jego sklad, jest jednym z glownych niszczycieli organizmu, dlatego jakby wszystko w Polsce bylo tansze, to bym towar w pokarmie przyjmowa. Ja fajek nie pale, tylko tyle co w skrecie wykruszonego, ale musze powiedziec, ze np. mi skret ciezko idzie wlasnie przez samego fajka ktory w nim jest - ale w tym momencie juz trace z niego przyjemnosc. Druga sprawa, ze samego towaru na spalenie sie, jest moze tyle, co 1/3 fajka, 3cia sprawa, ze od fajek sie umiera, ale jak sie je pali nalogowo, nie ma nikogo kto dostal raka na swiecie bo zapalil jednego fajka, szczegolnie, ze wiecej substancji szkodliwych wdychasz jak stoisz na glupim przystanku posrod palacych, niz walac kule. Pomine sprawe, ze alkohol jest morderca w porownaniu do wszystkiego co sie pali.
BTW: Probowal ktos GBL'a juz ? ;]
...mam rozkmine, czy sobie szalwie buchac czy nie :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 26, 2009, 11:52:52 pm »
...mam rozkmine, czy sobie szalwie buchac czy nie :P


[youtube=425,350]3pknEwXeYMc[/youtube]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 27, 2009, 12:01:58 am »
H@H@H@H@ :D ladnie go sieklo :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 27, 2009, 12:14:38 am »
0 mozgu ze strony autorow, 0
- po pierwsze nie wiem kto z nich wpadl na pomysl, zeby palic szalwie w takim otoczeniu. To nie jest towar do zabawy, a typowo medytacyjny i faza nie jest ani troche podobna do trawy. Jak sie cos takiego pali, ZAWSZE trzeba byc w miejscu maxymalnie bezpiecznym w naszym odczuciu, nigdy z obcymi ludzmi, nigdy z jakims strachem "bo ktos zobaczy". Nie mozna takze miec zlego humoru, bo bad tripy po czyms takim sa przerazajace i to wcale nie jest puste gadanie. Kazdy zaleca siedzenie/lezenie po czyms takim, bo masz zupelny brak orientacji i mozesz latwo sie wyjebac. Na mnie osobiscie dziala to tak, ze nie daje rady ruszyc niczym w zadna strone jak zacznie dzialac, a po drugie, ze pierwszym przezyciem jest lek i nagla fala zimna i goraca, w minute masz mokra koszulke
- po drugie nie wiem jaki ekstrakt mu dali, imo to cos pomiedzy 10x a 20x, ale to za duzo jak na poczatek. Powinno sie zaczynac od suszu x1 zeby nauczyc receptory rozpoznawac szalwie, wwalenie sie w wysoki ekstrakt moze byc albo strata kasy albo w drastycznych wypadkach tragicznym przezyciem dla palacego. To jest psychotrop, a nie psychoaktyw, a chyba kurde niektorzy nie czaja roznicy
- po trzecie, to nie jest "do fazy". Po tym nie ma smiechu, malo kiedy sa pozytywne wizje, bardziej jak mowilem typowo medytacyjne. Ciezko jest cokolwiek powiedziec, ciezko jest sie ruszyc, a napewno nie masz gastro i smiechu jak po trawie. To nie o to chodzi w tym. To jest ziele do obrzedow - zapalisz, przezyjesz, pomyslisz i nie ruszysz tego na dlugo, bo to Ciebie zje, przezuje i wypluje, ale Ci sie odechce na jakis czas.

Wiec naprawde, jak ktos tego chce probowac, to radze napoczatku sobie poczytac o tym i o owym, zeby potem nie bylo komplikacji. Ja mam wieczor, nic do roboty, nie pilem, nie jestem glodny, ani tez najedzony, ale np. nie wiem jakto mnie zmieli i mozliwe ze potem nie zasne, chodz dziala to dosc krotko(maxymalna faza przez 10-30minut, potem do godziny, max poltorej ustaje wiekszosc efektow do 0), to moze dosc zmielic. Na mnie wszystkie rzeczy tego pokroju dzialaja jednakowo - ja spac po tym rady nie daje. Jak zapale nawet trawe z ludzmi jak juz zacznie schodzic, a ja bede zmeczony to ok, ale jak samemu i sie podczas fazy obudze, to juz szybko nie zasne.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 27, 2009, 12:20:38 am »
ja tam nie pale ani tego czegos takiego ani zwyklych papierosow (no czasem sie zdarza ale to raz na rok) :P

Zawsze sie zastanawiam co ludzie widza w paleniu i piciu :P mnie picie znudzilo, juz mi nie smakuje i od jakiegos czasu nie pije :P nie wiem co ja w tym widzialem :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 27, 2009, 12:23:47 am »
Pije dla smaku, pale dla efektu, a fajek nie ruszam to waste of adena in real
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 28, 2009, 12:00:24 am »
Snuff jest zajebisty :)

Usiąśc z kumplami, browarek, zatabczyc sobie rowniez przy jakies klimatycznej muzyce, moze byc jakis progresive rock, albo jazz i klimat jest zajebisty ^^

Ktos jeszcze lubi Snuff moze? :>
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 28, 2009, 12:24:01 am »
Nie znam okreslania Snuff...czego to okreslenie ?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 28, 2009, 12:32:57 am »
Nie znam okreslania Snuff...czego to okreslenie ?
snuff to po Polsku tabaka :)

osobiście też lubię sobie czasem wciągnąć, najlepiej jakieś drobno zmielone i dobrze wyschnięte gatunki, jak na przykład Wilson's of Sharrow, albo, jak to ze znajomymi określamy, "białą" (jest całkowicie biała) tabakę, bez śladu tytoniu, wspaniały miętowy smak =]


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:23:02 am »
Tabaka, nie wiem. w tm jestem cienki. W sumie ciagnelem cos, ale raczej daje to efekt takiego otumanienia, jak po wciagnieciu...czegokolwiek, a potem zapachowy, niz jakis konkretny. Z shiszy juz lepiej tyton smakowy palic :d
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:32:42 am »
Z shiszy juz lepiej tyton smakowy palic :d
to trochę inna bajka, snuff ma taki specyficzny rodzaj "smaku", ale to już co kto woli, poza tym samo wciąganie, jako czynność, może dostarczać dużo frajdy, wystarczy dobre podejście, odpowiedni nastrój i przyjaciele pod ręką, po zmiksowaniu wychodzą mile spędzone godziny (no, może trochę przesadziłem, ale godzinka zazwyczaj wychodzi :D)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:40:30 am »
Z shiszy juz lepiej tyton smakowy palic :d
to trochę inna bajka, snuff ma taki specyficzny rodzaj "smaku", ale to już co kto woli, poza tym samo wciąganie, jako czynność, może dostarczać dużo frajdy, wystarczy dobre podejście, odpowiedni nastrój i przyjaciele pod ręką, po zmiksowaniu wychodzą mile spędzone godziny (no, może trochę przesadziłem, ale godzinka zazwyczaj wychodzi :D)

Agree +666

Nareszcie ktos z kim rozmawiam poza paczką i rozumie to czym my jestesmy tak oczarowani juz od 3 lat :>

a poza tym laczenie tego z alkoholem sympatycznie pobudza, zreszta jakos inaczej tak czytalo m isie "Pana Tadeusza" jak zobaczylem, ze nawet tam tabaczyli całkiem sporo :P :P
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:48:19 am »
Powiem tak. Tabakowanie ma cos wspolnego z fajkami. Po za czynnoscia nie ma niczego fajnego. Osobiscie wole wydac te grosze, nawet na trawe/nie skoncentrowana szalwie, niz za to samo kupowac cos, co lubie za "sam obrzed", bo mija sie to z celem dla mnie.
Salvia x40-x60 OMW - bydet HC :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: w00t happenzz w/ Imperium guyz?
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 28, 2009, 09:31:31 am »
GZ Insanity Aden Castle, BTW take Exotic or Diablo Pills from Dopalacze.com <3


Dolaczam sie do gratulacji ;) Variatuncio co robisz w weekend po 10-tym?
@Swarm
Aerith: GS 78lvl / GH 77lvl (October Hero) Inactive
Nanaki: GK 78lvl / Destro 77lvl Inactive
Luna: Cardinal 77+ / AW 5x Inactive
Celes: Sagi 77/Titan 78 Inactive