Witaj
Gość

Wątek: Banowanie  (Przeczytany 9249 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 23, 2009, 10:50:35 pm »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:14:03 pm »
a dobrze im tak, niech pobanuja tych oszustow co eksic nie potrafia :D Co do tego merge, to juz predzej slyszalem taka teorie, troche by to ozywilo oba nasze serwery, bo szczerze mowiac franz potrzebuje czegos nowego.

Poprostu nie chce im się a chcą coś osiągnąć w tej grze, hmm może troszkę źle sformułowałem :)) chcą mieć wysraną postać :D bo bocąc nie można powiedzieć że się coś osiągnęło :D jedyne osiągnięcie jakim może się pochwalić koleś z postacią na 85, epici, dynasty itp to to że nie dostał bana :P




  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 30, 2009, 02:50:03 pm »
Uściślając informacje, dodam, ze po wprowadzeniu Gracji Finalnej - bany lecą jeszcze bardziej. Mozesz grac life, ale jak grasz przez walkera i tak dostaniesz bana. Radze sie powstrzymać z botowaniem na razie. Nie znasz dnia, ani godziny.... Co do godzin bana: nie ma znaczenia, ze dostaniesz o 20tej jak o 16 byłeś na bocie. Najpierw sprawdzają kto, a potem sypią mass bany.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 30, 2009, 03:03:21 pm »
Nom Szkoda że nie zbanują wszystkich botów, to byłoby genialne, w zasadzie zbanowanie takiej masy lolplayerow byłoby gigantyczną korzyścią dla retaila (wiadomo bot = noob (kolo nie expi normalnie tylko boci)


Odp: Banowanie
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 30, 2009, 03:25:25 pm »
(wiadomo bot = noob (kolo nie expi normalnie tylko boci)
ROFL

u made my sig


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 30, 2009, 04:09:48 pm »
(wiadomo bot = noob (kolo nie expi normalnie tylko boci)
ROFL

u made my sig
my too!


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 30, 2009, 04:25:57 pm »
Nom Szkoda że nie zbanują wszystkich botów, to byłoby genialne, w zasadzie zbanowanie takiej masy lolplayerow byłoby gigantyczną korzyścią dla retaila (wiadomo bot = noob (kolo nie expi normalnie tylko boci)

Gdyby tak było nc by zbankrutował :P

Uściślając informacje, dodam, ze po wprowadzeniu Gracji Finalnej - bany lecą jeszcze bardziej. Mozesz grac life, ale jak grasz przez walkera i tak dostaniesz bana. Radze sie powstrzymać z botowaniem na razie. Nie znasz dnia, ani godziny.... Co do godzin bana: nie ma znaczenia, ze dostaniesz o 20tej jak o 16 byłeś na bocie. Najpierw sprawdzają kto, a potem sypią mass bany.

Na jakiej podstawie tak sądzisz? :P Kumpel jechał od miesiąca na bocie 15 godzin dziennie z boxem i nie dostał bana :) Nc w ogóle w jajko robi ludzi ^^ koleś z klanu napisał list do ncsoftu że przeprasza i że to się więcej nie powtórzy po 5 dniach miał unban konto :) IMO to wszystko zależy od szczęścia :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 04:32:31 pm wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Banowanie
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 30, 2009, 04:31:20 pm »
Nom Szkoda że nie zbanują wszystkich botów, to byłoby genialne, w zasadzie zbanowanie takiej masy lolplayerow byłoby gigantyczną korzyścią dla retaila (wiadomo bot = noob (kolo nie expi normalnie tylko boci)
Ehhh dzieci XD na jakim świecie w żyjecie XD. Epickie stwierdzenie (wiadomo bot = noob (kolo nie expi normalnie tylko boci) będzie dla mnie tak kultowe jak gangsterzy w klanie XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 30, 2009, 10:48:49 pm »
Hmm no cóż jak już pisałem zostałem z tyłu, sry że nie podzielam Waszego zdania że umiejętność odpalenia bota = pro player.
A tak przy okazji to słyszałem o jakimś genialnym graczu potrafiącym włączyć L2! To musi być geniusz, pewnie nakręci frapsa jak się loguje! Już się doczekać nie mogę!


Odp: Banowanie
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 30, 2009, 10:58:11 pm »
Hmm no cóż jak już pisałem zostałem z tyłu, sry że nie podzielam Waszego zdania że umiejętność odpalenia bota = pro player.
A tak przy okazji to słyszałem o jakimś genialnym graczu potrafiącym włączyć L2! To musi być geniusz, pewnie nakręci frapsa jak się loguje! Już się doczekać nie mogę!
przykro mi ze jestes za glupi zeby zrozumiec ze najpierw wyskakujesz z debilizmem a potem probujesz wmowic nam ze to nasza wina i wkladasz nam w usta slowa ktorych nie wypowiedzielismy


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:30:17 pm »
Hmm no cóż jak już pisałem zostałem z tyłu, sry że nie podzielam Waszego zdania że umiejętność odpalenia bota = pro player.
A tak przy okazji to słyszałem o jakimś genialnym graczu potrafiącym włączyć L2! To musi być geniusz, pewnie nakręci frapsa jak się loguje! Już się doczekać nie mogę!
tak jak Bula powiedział, nie wypowiadaj się za innych, wskaż mi osobę która powiedziała, że umiejętność odpalenie bota jest równoznaczne z byciem pr0

mówisz, że jak ktoś botuje to nie umie grać? nie potrafi klikać na moby, a w pvp ogarnia co można zobaczyć choćby po frapsach, spox... rozumiem, że dla Ciebie klikanie w moby jest trudniejsze od pvp


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Banowanie
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 01, 2009, 09:50:47 am »
Hmm no cóż jak już pisałem zostałem z tyłu, sry że nie podzielam Waszego zdania że umiejętność odpalenia bota = pro player.
A tak przy okazji to słyszałem o jakimś genialnym graczu potrafiącym włączyć L2! To musi być geniusz, pewnie nakręci frapsa jak się loguje! Już się doczekać nie mogę!
tak jak Bula powiedział, nie wypowiadaj się za innych, wskaż mi osobę która powiedziała, że umiejętność odpalenie bota jest równoznaczne z byciem pr0

mówisz, że jak ktoś botuje to nie umie grać? nie potrafi klikać na moby, a w pvp ogarnia co można zobaczyć choćby po frapsach, spox... rozumiem, że dla Ciebie klikanie w moby jest trudniejsze od pvp
A dla ciebie nie sknerus XD?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 01, 2009, 10:14:07 am »
Waszego zdania że umiejętność odpalenia bota = pro player.

Kto tak powiedział ziomek? :P




  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 01, 2009, 10:47:51 am »
Wystarczy poczytać powyższe posty.
Jak myślisz kim byli by Ci gracze którzy obecnie botują i są uważani za ogarniających, gdyby bota nie było? Jak poradzili by sobie bez ŻADNYCH zewnętrznych programów?
To że ktoś nakręci frapsa z chara którego wyexpil sobie na bocie nie czyni go w żadnych wypadku dobrym graczem. To prawda expienie nie jest skomplikowane, lecz jest to część L2, więc jeśli chce się grać w L2 to należy zrozumieć że tutaj na end game trzeba troche popracować. Nie odpowiada? Idź pograj w WoWa. To że wszyscy botują nie czyni tego legalnym, i było to już wiele razy podkreślane. Dziwi mnie jedno, botowanie jest oszukiwaniem ludzi grających fer (heh pewnie zaraz będzie spam że to nie oszukiwanie bo tamci też mogą oszukiwać, lecz jeśli wszyscy będą oszukiwać to nie stanie się to legalne, lecz wciąż będzie to oszustwo), niestety jak widzę nie do wszystkich to dociera.


Odp: Banowanie
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 01, 2009, 10:52:45 am »
a ja widze ze do ciebie nie dociera ze nikt z nas nie napisal ze ktos jest "pro" bo umie odpalic bota, a to wlasnie nam zarzuciles

a "wystarczy przeczytac powyzsze posty" to gowniany argument tbh

Cytuj
Jak myślisz kim byli by Ci gracze którzy obecnie botują i są uważani za ogarniających, gdyby bota nie było? Jak poradzili by sobie bez ŻADNYCH zewnętrznych programów?
byliby tak samo ogranymi graczami tylko z nizszymi lvlami i gorszym sprzetem

no chyba ze uwazasz klikanie w moby za wyrabianie "skilla" w tym co w l2 jest podstawa, czyli pvp

btw, boty nie odpowiadaja? idz pograj w WoWa
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2009, 10:54:23 am wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 01, 2009, 10:57:17 am »
Wciąż widzę że bronicie kolesia usilnie tłumacząc że ogarnia.
Ale gdyby nie miał bota i innych zewnętrznych programów do L2 to jak myślisz też mówiłbyś że jest pro? Nie sądzę.
Powiedz mi : kim według Ciebie byłby Silent bez bota i innych zewnętrznych programów?


Odp: Banowanie
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 01, 2009, 11:40:24 am »
bylby tak samo ogranym graczem tylko z gorszym sprzetem i lvlem

juz to napisalem, ale jak widze umiejetnosc czytania jest ci obca


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Banowanie
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 01, 2009, 11:42:39 am »
Wciąż widzę że bronicie kolesia usilnie tłumacząc że ogarnia.
Ale gdyby nie miał bota i innych zewnętrznych programów do L2 to jak myślisz też mówiłbyś że jest pro? Nie sądzę.
Powiedz mi : kim według Ciebie byłby Silent bez bota i innych zewnętrznych programów?
Spoko gościem?? gadałem z nim parę razy w grze w porzadku człowiek :)

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 01, 2009, 12:57:14 pm »
W jednej kwesti musze się zgodzić z Lanerem czy jakmu tak:
Ikony i legendy L2 nie byłyby Ikonami i legandami L2, gdyby NCsoft sam przestrzegał swój regulamin.
W L2 wygrywa Level i sprzęt, skill jest daleko na końcu. A we frapsach wygrywa pokazanie odpowiednich sytuacji. Co innego jak się kogoś ogląda non stop w akcji, a co innego jak on wybierze kilka w których akurat mu się udało. Nie da się tego podważyć.
Ja przeżyłem czasy w L2 kiedy bot był wytykany palcami i największe i najmocniejsze klany przez niego wyrzucały członków ale także czasy w których każdy zabijał się każdy o to, żeby mieć scrackowany radar i dobre spoty dla botów i dopiero wtedy był kimś i był lubiany.
Więc cięzko mi powiedzieć czy Silent o którym jest tyle tutaj gadane byłby kimś czy byłby nikim - Luna jest bardzo niewymiernym miejscem na takie osądy, bo 99% ludzi szło tam z zamiarem tylko i wyłącznie BOT UP'N'UP'N'UP^n, żeby móc wejść na chara tylko i wyłącznie na PVP. Takie było założenie i Imperium i Tribunalu i pewnie wielu innych klanów. Ludzie by nie poszli i niezaczeli w ogóle tam grać, żeby nie to, że dostali nieoficialne pozwolenie na realizacje swojego planu. Nie uważam także czegoś takiego jak "skill w L2" jako coś super niespotykanego - jest to raczej kwestia skumania zasad tej gry i grania tak aby najlepiej je wykorzystać. Mało jest tutaj sprytu, celności albo super szybkiego myślenia, więcej jest władzy w cyferkach na ekranie niż naszych rękach na klawiaturze+myszce+nostromo czy czymś. Dlatego każdy absolutnie każdy mógłby "podbić" server jakim jest oficial: Dev mógłby zostać najbardziej znanym SK, Bula pownić swoim EE, a bylyforumowicz stworzyć najpoteżniejszy Polski klan, nie mówiąc o Frohike'u który latałby jako pierwszy na NA servach w pieknych stringach od Dynasty Robe na swoim uber SE. Wszystko to byłoby kwestią szcześcia i kombinowania, ale nie chytrości, zasobności portfela i głupiego szcześcia z botami.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Banowanie
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 01, 2009, 02:13:52 pm »
a ją co bym mógł w wtedy? :p  dodam tylko, że jednak wg mnie na mass liczy się też w wielkim stopniu zgranie... Dlaczego 1 pt z ogranym składem, który już razem wiele przeszedł i mają jakieś swoje sposoby na wspolna grę, może często rozwalic ze 2-3 pt przypadkowych osób, które dopiero wyjęły swoje postacie z traina i poza kilkoma frapsami nic nie widzieli i nie umieją ogarnąć swojej postaci? Ilu jest s grade TH z trainow, co uważają, że z miragem świat zawołują, a dostają po dupie od 1 lepiej ogranego gracza?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker