Witaj
Gość

Wątek: boty vs ebay  (Przeczytany 21246 razy)

  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

boty vs ebay
« dnia: Październik 08, 2009, 03:27:46 am »
Witam!

Tak sobie ostatnio brałem udział w małym flamewar z pewnym 'legit' klanem grającym na serwerze Luna. W tej chwili trzeba im to przyznać realnie rzecz biorąc po IMHO ciut niefair zagrywkach ze strony czerwonego zerga (moje zdanie) zostali drugim najsilniejszym alliancem na serwerze (czytaj: potrafią obronić fortece)

W każdym razie spór rozgorzał pomiędzy moim starym klanikiem (Wilcze Stado), który powiedzmy sobie szczerze legit nie był nigdy, od kiedy Karasu pokazał nam co to walker. I oczywiście wyżej wymienieni legalni gracze, którzy zaprzysięgli tępić boty na każdym kroku przychodzili co noc (2 - 3 w nocy) i pekowali biedne afkujące ludziki. Tylko jedno party - tylko nasze

Potem było dużo kłótni, zawiści etc, no w każdym razie się nie lubimy

A teraz śmieszna sprawa: w czasie naszego grania w wilczym stadzie narobiło się przy okazji trochę tych postaci na w miarę wysokim lvlu. I jakoś tak przyszło do głowy, żeby te postaci posprzedawać. I jakoś wszysktie wystawione zeszły

I większość do tego właśnie legalnego klanu

Nawet po tym jak jakichś ich vCL wielkimi literami napisał, że nigdy postać 'wyprodukowana' przez nas (czyli mnie, kumbaka, wrednąmendę, mściciela etc) nie trafi do ich czcigodnego klanu (nie licząc tych wszysktich które już, są, bo one są rozgrzeszone) tak się złożyło, że menda sprzedawał swojego daggerka 80, w dynasty etc - nie wiem za ile, zresztą nie istotne, ale zszedł szybko...

... i zgadnijcie gdzie trafił?

No więc kardzioszku wypowiedz się proszę, bo na zniknęliście tak nagle z 'innego forum' na którym wam to pytanie zostało zadane. Może wam wszystkim zniknęło to z bookmarka albo co może tutaj będzie lepiej.

Jak to się stało, że boty są złe - ale tylko nasze, wszystkie inne na -_-'zielonej botującej w 90% lunie są cacy. Nawet te pajace masacred wiedzą jak obslugiwać bota, a wy dalej w zaparte - i dobrze.. tylko czemu się -_-'alacie do nas ?
Jak to się stało, że boty są złe, ale adenka którą robią i sprzedają na allegro/ebay/spod lady już jest taka cacy i ją kupujecie? Tylko napędzacie w ten sposób rynek ?

I przestańcie -_-'ić o przewadze sprzętu, bo tam kilku się chwaliło, ze ma s80 w WH tylko nie nosi, żeby się nie pobrudziło
I przestańcie -_-'ić o przewadze lvlu, bo po 80 jakichś mega rewelacyjnych skili nie ma. A jak was przychodzi 20 na nasze party to i -_-'a 85 mogli byśmy mieć i nie ogarnąć takiej hołoty ;)

//mdh: po co tyle przeklenstw ^.^ Hamuj sie nastepnym razem
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 05:38:53 am wysłana przez mdh »

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2009, 08:32:30 am »
mdh ciężko się hamować w ich sprawie, zresztą jak by Ci się nudziło to proszę małą lekturę

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,20617.1480.html
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2009, 08:48:46 am »
br2yd4l ale ty się przejmujesz xD porostu olej ich to ty na nich zarabiasz ^^ Oni są zajebiści i w ogóle wonuja serwer a na oli już nie chodzą:(

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2009, 10:49:30 am »
hehe, ile jeszcze tematow w ciagu 1h otworzysz? :), odpowiedzialem w 1 i styka
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2009, 11:44:11 am »
Znaczy co? aż tyle daggerów lvl 80 ludzie sprzedają na alegro, że nie da się tego ogarnąć? :)
IMHO doskonale zdawałeś sobie sprawę z tego i liczyłeś że nikt się nie dowie ;)
I teraz albo ta postać zostanie w klanie - i to oznacza, że rzucasz słowa na wiatr
Albo ją wywalicie - ratując swoją dumę i podkładając świnie twojemu koledze

Hm.. trudny wybór co nie? :)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2009, 12:15:41 pm »
Znaczy co? aż tyle daggerów lvl 80 ludzie sprzedają na alegro, że nie da się tego ogarnąć? :)
IMHO doskonale zdawałeś sobie sprawę z tego i liczyłeś że nikt się nie dowie ;)
I teraz albo ta postać zostanie w klanie - i to oznacza, że rzucasz słowa na wiatr
Albo ją wywalicie - ratując swoją dumę i podkładając świnie twojemu koledze

Hm.. trudny wybór co nie? :)
ty jestes taki glupi czy tylko udajesz?, jak moglem liczyc, ze nikt sie nie dowie, skoro zmiana nicka jest dostepna informacja dla wszystkich, przeciez bylo 100% pewnosci, ze znajdzie sie masa "uczynnych", ktorzy to rozglosza wszedzie gedzie sie da (zreszta jak widac).
a wybor jest banalny, bo akurat znam sie z osoba, ktora to kupila i juz z nim rozmawialem, wiec nawet nie bedzie mial zalu o to, ze ta postac wyleci, jedynie napisal, ze musi pogadac ze sprzedawca :)
a swinie to tylko sprzedawca podlozyl kupujacemu, bo od nas mial jasny przekaz, ze postaci takich nie dodajemy do nas, o czym sprzedawca doskonale wiedzial i "zapomnial" poinformowac kupujacego, ale mysle, ze to oni miedzy soba wyjasnia :)

a taka prosba skoro chcesz ze mna dyskutowac, znajdz w naszych postach rekrutacyjnych informacje na tematr kupowania postaci, bo jak rozumiem to nam zarzucacie, ze oszujemy potencjalnych graczy na ten temat
bo to wyglada tak jak my bysmy zarzucali wam botowanie :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2009, 12:51:15 pm »
Jak napisał Kardrigen na innym forum
"Przykro mi ale od niedawna obowiazuje u nas zasada, ze wszelkie postacie wyprodukowane przez kumbaka i s-ke (wilcze stado) nie moga byc dolaczone do naszego klanu, reklamacje mozesz zlozyc do sprzedawcy"

Tobie kardek nawet jak się pokaże czarno na białym to nie uwieżysz. Podobnie było z waszyym botowaniem. Taki charakter i już. Ci którzy to czytają patrzą na sprawę nieco inaczej. Możesz płakać wypierać się etc.
Już za późno.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2009, 01:06:32 pm »
Ale co ma kupujący do tego kto go lubił na serwerze a kto nie, to nie jest jego problem on sprzedaje postać równie dobrze mógł go kupić jakiś rusek albo inny lolek z maSacred.  Mam przy aukcji napisać
"Nikt mnie nie Kocha nikt mnie nie lubi nie kupuj mnie" ?? To już chyba lepiej usunąć postać.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 08, 2009, 01:10:14 pm »
Ale co ma kupujący do tego kto go lubił na serwerze a kto nie, to nie jest jego problem on sprzedaje postać równie dobrze mógł go kupić jakiś rusek albo inny lolek z maSacred.  Mam przy aukcji napisać
"Nikt mnie nie Kocha nikt mnie nie lubi nie kupuj mnie" ?? To już chyba lepiej usunąć postać.
widzisz wyglada, ze sprzedajacy doskonale zdawal sobie sprawe z tego, kto to kupuje i co z ta postacia chce kupujacy zrobic, a mimo to wladowal do pieknie
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 08, 2009, 01:23:29 pm »
Ale kardziu.. to by znaczyło, że kupujący też doskonale zdawał sobie z tego sprawę (no przecież był waszym byłym klanowiczem)
A menda nawet nie zagląda na forum i bardziej ostatnio gra w aiona i szczerze: pewnie ma na to wyjebane ;)

A najlepsze jest to, że zamiast przyznać się do błędu (zarzucałeś nam to pamiętasz?) leisz w zaparte i robisz pod górkę ludzom od siebie z klanu ;)
No nic, właściwie to tyle co chcialem się dowiedzieć :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 08, 2009, 01:54:07 pm »
Ale kardziu.. to by znaczyło, że kupujący też doskonale zdawał sobie z tego sprawę (no przecież był waszym byłym klanowiczem)
A menda nawet nie zagląda na forum i bardziej ostatnio gra w aiona i szczerze: pewnie ma na to -_-'ane ;)

A najlepsze jest to, że zamiast przyznać się do błędu (zarzucałeś nam to pamiętasz?) leisz w zaparte i robisz pod górkę ludzom od siebie z klanu ;)
No nic, właściwie to tyle co chcialem się dowiedzieć :P
no i widzisz probujesz udawac, ze chcesz rozmawiac, a wcale tak nie jest, twoje pieprzenie jest na rownym poziomie z Astilia
w kolko to samo i zarzucasz komus to, ze nie chce potwierdzic tego co ty napisales?
to tak jak ja bym zapytal sie ciebie czy czesto chodzisz do psychologa, a gdybys napisal, ze nie to ja bym odpisal, ze idziesz w zaparte lol

a biedna menda nie wiedziala, ze jej postac nie bedzie dodana do DA i tylko ona nie wiedziala, ze chce ja kupic gosc i dojsc do DA, i nie odwracaj kota ogonem, bo to tylko wredna goscia zrobila w jajo, a nasz stanowisko bylo jasno przedstawione

i chcesz by ci odpowiadac na pytania, a dlaczego ty nie odpowiedziales na moje, brak argumentow czy odwagi?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2009, 02:46:40 pm »
a co to mende obchodzi? gowno
jak idziesz do sklepu i kupujesz jakis produkt ktory zawiera jakies szkodliwe skladniki np. E-214, to sprzedawce ze skelpu to obchodzi? nie ;] tak samo jak nie mozesz do neigo pojsc z zazaleniem ze to bylo niezdrowe, bo on to ma wdupie, mogles nie kupowac.
zawsze miales kardziu problemy z rozumowaniem i tutaj dobrze je widac, nigdy sie generalnie nie wcinalem w ta dyskusje, ale jak sie patrzy na twoje "argumenty" to sie az samo na usta cisnie.
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 08, 2009, 02:52:09 pm »
Nie bardzo się moge wypowiadać za mendę, bo juz z tydzień z nim nie gadałem, ale szczerze? Pewnie to wiedział, tak samo jak kupujący. I pewnie miał na to wylane, albo myślał, że znowu ponaginacie zasady. I ja jak będę sprzedawał kiedyś mojego SH (maga), też nie napiszę, że nie umie spoilować :P

A jedyne pytanie jakie znalazłem w twoim poście odnośnie mojej osoby to cyt:
Cytat: Kard
ty jestes taki glupi czy tylko udajesz?
I odpowiedz (przyznaję się, nie odpowiedziałem, pytanie zignorowałem) brzmi: nie jestem wystarczająco obiektywny, aby udzielić Ci odpowiedzi, jednakże uważam iż nie, nie jestem taki głupi ;)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 08, 2009, 03:08:05 pm »
A jedyne pytanie jakie znalazłem w twoim poście odnośnie mojej osoby to cyt:
to napisze ci jeszcze raz
a taka prosba skoro chcesz ze mna dyskutowac, znajdz w naszych postach rekrutacyjnych informacje na tematr kupowania postaci, bo jak rozumiem to nam zarzucacie, ze oszujemy potencjalnych graczy na ten temat

a co to mende obchodzi? gowno
jak idziesz do sklepu i kupujesz jakis produkt ktory zawiera jakies szkodliwe skladniki np. E-214, to sprzedawce ze skelpu to obchodzi? nie ;] tak samo jak nie mozesz do neigo pojsc z zazaleniem ze to bylo niezdrowe, bo on to ma wdupie, mogles nie kupowac.
zawsze miales kardziu problemy z rozumowaniem i tutaj dobrze je widac, nigdy sie generalnie nie wcinalem w ta dyskusje, ale jak sie patrzy na twoje "argumenty" to sie az samo na usta cisnie.
i to jest wlasnie roznica miedzy sprzedawca do ktorego wracasz, bo udzielil ci wszystkich informacji i nic nie zatail odnosnie jakiegos produktu, a domokrazca ktory wcsnie bubel i szukaj wiatru w polu
ale rowniez uwazam, ze tu najwiecej winy lezy po stronie kupujacego
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2009, 03:11:15 pm »
tak tylko ze najwidoczniej sprzedawc ma to gdzies.
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2009, 03:24:44 pm »
Jaki BUBEL CHCIAL AW 80 MA I TYLE
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 08, 2009, 03:31:13 pm »
I przestańcie -_-'ić o przewadze lvlu, bo po 80 jakichś mega rewelacyjnych skili nie ma. A jak was przychodzi 20 na nasze party to i -_-'a 85 mogli byśmy mieć i nie ogarnąć takiej hołoty ;)

Ahaa... no w zasadzie ghost walking, enli itp. to gówno warte smieci, mało istotne skille 100% agree



a co to mende obchodzi? gowno
jak idziesz do sklepu i kupujesz jakis produkt ktory zawiera jakies szkodliwe skladniki np. E-214, to sprzedawce ze skelpu to obchodzi? nie ;] tak samo jak nie mozesz do neigo pojsc z zazaleniem ze to bylo niezdrowe, bo on to ma wdupie, mogles nie kupowac.
zawsze miales kardziu problemy z rozumowaniem i tutaj dobrze je widac, nigdy sie generalnie nie wcinalem w ta dyskusje, ale jak sie patrzy na twoje "argumenty" to sie az samo na usta cisnie.


Z tym że potem kupujący nie przychodzi i nie mówi Ci że jesteś noobem bo to od niego kupiłeś^^


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 08, 2009, 03:35:35 pm »
I przestańcie -_-'ić o przewadze lvlu, bo po 80 jakichś mega rewelacyjnych skili nie ma. A jak was przychodzi 20 na nasze party to i -_-'a 85 mogli byśmy mieć i nie ogarnąć takiej hołoty ;)

Ahaa... no w zasadzie ghost walking, enli itp. to -_-'o warte smieci, mało istotne skille 100% agree





a co to mende obchodzi? gowno
jak idziesz do sklepu i kupujesz jakis produkt ktory zawiera jakies szkodliwe skladniki np. E-214, to sprzedawce ze skelpu to obchodzi? nie ;] tak samo jak nie mozesz do neigo pojsc z zazaleniem ze to bylo niezdrowe, bo on to ma wdupie, mogles nie kupowac.
zawsze miales kardziu problemy z rozumowaniem i tutaj dobrze je widac, nigdy sie generalnie nie wcinalem w ta dyskusje, ale jak sie patrzy na twoje "argumenty" to sie az samo na usta cisnie.


Z tym że potem kupujący nie przychodzi i nie mówi Ci że jesteś noobem bo to od niego kupiłeś^^

Ghost Walking lvl 83 ,z 80 do 83 to tyle expa ile do 80  2 razy

Menda się nie udziela na żadnym forum i tym bardziej nikogo nie nazywa noobem , jak chcesz z nim pogadać to poszukaj go gdzieś na Aionie....
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 03:37:06 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 08, 2009, 03:40:16 pm »
I przestańcie -_-'ić o przewadze lvlu, bo po 80 jakichś mega rewelacyjnych skili nie ma. A jak was przychodzi 20 na nasze party to i -_-'a 85 mogli byśmy mieć i nie ogarnąć takiej hołoty ;)

Może ja nie umiem czytać ze zrozumieniem ale jak dla mnie pisze tutaj że po 80 (czyli na 81/82/83/84/85) nie ma już żadnych istotnych skilli.
Czy może jednak znaczy to coś innego?


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 08, 2009, 03:44:52 pm »
to napisze ci jeszcze raz
a taka prosba skoro chcesz ze mna dyskutowac, znajdz w naszych postach rekrutacyjnych informacje na tematr kupowania postaci, bo jak rozumiem to nam zarzucacie, ze oszujemy potencjalnych graczy na ten temat
Nie odnoszę się do żadnych informacji o waszym topicu rekrutacyjnym. Nie interesuje mnie w tej chwili czy botujecie, kupujecie adene etc. Chodziło mi tylko i wyłącznie o fakt kupienia i przyjęcia tej postaci ;)

Laner:
Nie wiem, nie widziałem, mam 81, mam eligthment i nie robi mi różnicy, dalej backstaby po 4-6k dostaje ;)
A co do exciting adventure: nie wiem, nie widziałem :P jak za jakiś miesiąc dwa ktoś dobije 83 to sobie to pooglądamy ;) (ale z tego co wiem, lepiej od tego też nei biją.. czyt: dmg taki sam robią, tylko działa jak ultimate evasion)

Powiem Ci jak to wygląda z punktu widzenia SH: 80 tutaj dostajesz totalnie nieprzydatną na pvp obszarówkę. Znaczy na mass nawet niezła, duży dmg robi, ale zbyt długo się kastuje, krótko trwa i z wyprzedzeniem trzeba strzelać :P SH cały czas jest na shadowstep + backstab
81 - masz enligment. bardzo dobry jak walczysz z A grade, ale SH dalej jest na shadowstep + backstab
82 - żadnych nowych skili nie dostajesz, bo nie stac cię na 2b za ksiażkę. SH dalej jest na shadowstep + backstab
83 - dostajesz 10 resista na wind. SH dalej jest na shadowstep + backstab
84 - nic, SH dalej jest na shadowstep + backstab
85 - nic i.. być może będe miał już tyle hp, żeby jednego backstaba przeżyć :)

W każdym razie u nas w party nikt jeszcze nie ma 83 ani skili z tych lvli, a DA ma już postaci na 81, niemniej dalej jęczą o tym, ze mamy dużo wyższy lvl :)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 03:52:31 pm wysłana przez br2yd4l »

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 08, 2009, 03:45:55 pm »

a taka prosba skoro chcesz ze mna dyskutowac, znajdz w naszych postach rekrutacyjnych informacje na tematr kupowania postaci, bo jak rozumiem to nam zarzucacie, ze oszujemy potencjalnych graczy na ten temat

To ty jednak jestś głupszy niż większość z nas uważała.
Krótko mówiąc:
BOT - oficjalnie nie, nieoficjalnie tak ale tylko dla wybranych
ALLEGRO - oficjalnie tak ale nie od Kumbaka i spółki chociaż jak nikt się nie dowie to może być
Zasady jasne i przejrzyste. Pewnie z tego powodu jesteście upadającym lolklanem, który nie liczy się na serwerze.
TIBIA. Kardziu to jedyne rozwiązanie. Tam powinieneś dać sobie radę i po jakimś czasie może nawet będziesz przykładem dla innych graczy.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 08, 2009, 03:52:08 pm »
Chodziło mi tylko i wyłącznie o fakt kupienia i przyjęcia tej postaci ;)
no to ci odpisalem, ze nie widzialem, ze to od kumbaka (czy ty w to wierzysz to mnie nie specjalnie interesuje) i jesli nie jest juz wywalona z klanu, to jak wroce z pracy to sam to osobiscie zrobie
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 08, 2009, 05:06:01 pm »
to napisze ci jeszcze raz
a taka prosba skoro chcesz ze mna dyskutowac, znajdz w naszych postach rekrutacyjnych informacje na tematr kupowania postaci, bo jak rozumiem to nam zarzucacie, ze oszujemy potencjalnych graczy na ten temat
Nie odnoszę się do żadnych informacji o waszym topicu rekrutacyjnym. Nie interesuje mnie w tej chwili czy botujecie, kupujecie adene etc. Chodziło mi tylko i wyłącznie o fakt kupienia i przyjęcia tej postaci ;)

Laner:
Nie wiem, nie widziałem, mam 81, mam eligthment i nie robi mi różnicy, dalej backstaby po 4-6k dostaje ;)
A co do exciting adventure: nie wiem, nie widziałem :P jak za jakiś miesiąc dwa ktoś dobije 83 to sobie to pooglądamy ;) (ale z tego co wiem, lepiej od tego też nei biją.. czyt: dmg taki sam robią, tylko działa jak ultimate evasion)

Powiem Ci jak to wygląda z punktu widzenia SH: 80 tutaj dostajesz totalnie nieprzydatną na pvp obszarówkę. Znaczy na mass nawet niezła, duży dmg robi, ale zbyt długo się kastuje, krótko trwa i z wyprzedzeniem trzeba strzelać :P SH cały czas jest na shadowstep + backstab
81 - masz enligment. bardzo dobry jak walczysz z A grade, ale SH dalej jest na shadowstep + backstab
82 - żadnych nowych skili nie dostajesz, bo nie stac cię na 2b za ksiażkę. SH dalej jest na shadowstep + backstab
83 - dostajesz 10 resista na wind. SH dalej jest na shadowstep + backstab
84 - nic, SH dalej jest na shadowstep + backstab
85 - nic i.. być może będe miał już tyle hp, żeby jednego backstaba przeżyć :)

W każdym razie u nas w party nikt jeszcze nie ma 83 ani skili z tych lvli, a DA ma już postaci na 81, niemniej dalej jęczą o tym, ze mamy dużo wyższy lvl :)

Jesli nie zauwazasz roznicy w czestosci failowania nukow/siadania m crytow ze wzgledu na roznice lvli oraz enchantu skilli to good game :)


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 08, 2009, 05:27:20 pm »
Nie zauważam bo m.critical rate nie rośnie wraz z lvlem, enchant skili na 81 jest tylko ciut lepszy niż na 79 a nuki i tak mi w DA nigdy nie failowały ;)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 08, 2009, 06:57:30 pm »
Po pierwsze mówimy tutaj o wszystkich klasach a nie o samym SH (przynajmniej tak napisałeś wcześniej)
Po drugie jeśli Enligment jest dla Ciebie czymś bezwartościowym to weź zmień grę na Tibie.
Takie pisanie że jesteś na shadow stepa i backstaba... to prawda ale na masę innych klas enligment jest genialny, a o oly już nie mówię gdzie jest po prostu boski