Witaj
Gość

Wątek: boty vs ebay  (Przeczytany 21270 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 22, 2009, 04:49:18 pm »
Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.

Źle kombinujesz chłoptasiu. To, że TY wiesz to my też wiemy. TY wiesz wszystko i najlepiej. Zmieniasz temat jak brakuje koncepcji.
W bla,bla,bla nikt nie uwerzy. Konkretów nie masz żałosny polaczku.
Pewnie zaraz będzie EMO QUIT z forum tak jak wcześniej z gry.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 23, 2009, 09:11:22 am »
Pewnie zaraz będzie EMO QUIT z forum tak jak wcześniej z gry.
widzisz tym sie znow roznimy, jak bede mial ochote to przestane pisac, ty mimo obietnicy tego nie potrafisz

a w tym flejmie zarzucasz DA w sumie trzy rzeczy, jesli sie myle to mnie popraw:
1. zakupy postaci i adeny na allegro
2. uzywanie bota
3. oszukiwanie ludzi (potencjalnych czlonkow DA), ze klan jest legith


i mimo, ze na kazdy z tych zarzutow odpowiedzialem dalej -_-'isz to samo w kolko, ale napisze jeszcze raz:

ad. 1. na oklo 300 osob, ktore przwinely sie przez DA, potrafiles wymienic nicki 2 postaci, ktore byly kupione (jesli sie myle to napisz jak to  wyglada wedlug ciebie), o adenie nawet nie bede pisal bo by to udowodnic komus to chyba trzeba byc Tomkiem z ABW

ad. 2. znow na 300 osob, ktore byly w DA (liczba aktywnych kont na Lunie jesli sie nie myle wacha sie w granicach 900-1500), byliscie w stanie nagrac jeden film, gdzie wyglada, ze ktos jedzie na bocie (i niech ci bedzie), ja wiem, ze nie jechal i kto chce moze to sprawdzic, a jesli nie chce to nadal moze uwazac, ze to bot i wali mnie to i jakies 60 osob ktore sa w DA

ad. 3. na prosbe bys wskazal, gdzie w naszych postach rekrutacyjnych zanjaduje sie informacja, ze jestesmy legit ty wskazales, ze napisalismy, ze nie uzywamy botow, czyli z tego wynika, ze kupowanie adeny, ebay i allegro to jest legith, ale to twoje zdanie, my uwazamy inaczej i mamy odwage o tym pisac


ponaddto kazda z osob na forum z naszego klanu, bardzo latwo znalezc w grze, nie wstydza sie tego co pisza i swoich pogladow, w przeciwienstwie do takich zlamasow ja Astilia

i to tyle, jak gdyby nie intersuje mnie czy ktos dojdzie do DA czy z niego wyjdzie, to nie moj interes, niemniej uwazam, ze to najlepszy aktywny polski klan na serwerach oficjalnych L2 i jezeli ktos zaczyna przygode albo chce wrocic to jak najbardziej go polecam, szczegolnie, ze za chwile wchodzi nowy dodatek, wiec zapewne pare osob zechce go przynajmniej zobaczyc

ps. chciale pogratulowac moderatowi tego dzialu jakosci tematow i panowaniem nad przestrzeganiem regulaminu tego dzialu, mozna sie zaslaniac tym, ze jacy uzytkownicy takie tematy, niemniej za jakosc i poziom wypowiedzi podpowiedzialnosc ponosi osoba wyznaczona do dbania o przestrzeganie regulaminu, temat ten powinien juz od dawna byc w dziale przeznaczonym do tego typu flejmu, ale jak ktos to kiedys napisal tylko dzieki takiemu flejmowi niektore fora istnieja
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 23, 2009, 10:10:58 am »
Kardziu jaki ty nagle się regulaminowy zrobiłeś. Przeczytaj swoje wypociny od początku i przemyśl sprawę.

Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.

Jeżeli kłamiesz w tak prostych sprawach to jak z tobą rozmawiać?
Jak z typowym dzieckiem neo. Jak się gubi to emo quit.
Tylko na to cię stać żałosny ciołku.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 23, 2009, 10:28:13 am »
Kardziu jaki ty nagle się regulaminowy zrobiłeś. Przeczytaj swoje wypociny od początku i przemyśl sprawę.

Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.

Jeżeli kłamiesz w tak prostych sprawach to jak z tobą rozmawiać?
Jak z typowym dzieckiem neo. Jak się gubi to emo quit.
Tylko na to cię stać żałosny ciołku.
i kolejny spam, bez zadnej tresci
ale jesli wyrazisz zgode na umieszczenie twojego IP na tym forum to dowod bedzie :)
a dowodow na to ze jedna osoba w DA botowala masz racje nie bedzie, dlaczego? odpowiedz ponizej :)
.

w moich postach przynajmniej widac, ze potrafie przeczytac twoje, bo do nich sie odnosze, ty kazdym swoim postem udowadniasz, ze sztuka czytania jest dla ciebie najtrudniejsza ze sztuk :P
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2009, 10:33:47 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 23, 2009, 11:42:27 am »
Pewnie zaraz będzie EMO QUIT z forum tak jak wcześniej z gry.
widzisz tym sie znow roznimy, jak bede mial ochote to przestane pisac, ty mimo obietnicy tego nie potrafisz

na tym koncze rozmowe z toba, gdzies tu sie ignora daje wlaczyc zaraz poszukam

Oooo i kolejne łamstwo kardzia wpadło mi w oczy.

Jeżeli po IP jesteś w stanie udowodnić że byłem w DA to zrób to ĆWOKU.
Udowodnij też wreszcie brak bota.


Ty dalej myślisz, że zmiana tematu jest w stanie przykryć kłamstwa?

Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 23, 2009, 12:20:24 pm »
Oooo i kolejne łamstwo kardzia wpadło mi w oczy.


ignor jest tu do dupy bo i tak widac, ze jakies kretynizmy piszesz, najwiekszy to ten, ze boter zarzuca innym botowanie :)
a tak dla rownowagi:
Poniważ nie zrozumiesz tego co napisałem to odpuszczę sobie dalszą polemikę na ten temat. .


Jeżeli po IP jesteś w stanie udowodnić że byłem w DA to zrób to ĆWOKU.

ok, to jest proste, ja wkleje IP i poprosimy jakiegos moda by napisal tak albo nie, oni widza tu twoje IP, a ja mam do niego dostep tylko na forum DA, ale najpierw napisz tekst: "wzrazam zgode na umieszczenie na forum mojego IP (mozesz dodac przez uzytkownika o nicku Kard” (wsumie nie masz sie czego obawiac, przeciez wedlug ciebie ja go nie znam)
oczywiscie do tego trzeba miec jaja, nawet takie malutkie :P , a jak widac ty ich nie masz w ogóle, bo wstydzisz sie nawet przyznac do nicka z gry, ale widocznie jest powod, wiec nie naciskam
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 23, 2009, 12:31:53 pm »
Kardziu to ty jesteś ćwokiem bez jaj. Od urodzenia. Nie umiesz się przyznać do własnych błędów. Z drugiej strony sam jesteś wielkim błędem. Typowy idiota. Dziecko neo. Przygłup z problemami emocjonalnymi.

Proszę bardzo: "wzrazam zgode na umieszczenie na forum mojego IP (mozesz dodac przez uzytkownika o nicku Kard”
Przekopiowałem tekst ze wszystkimi błędami i stylistyką dziecka.

Przestań wreszcie kłamać i czekam na wyjaśnienia:
Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.

O ile może cokolwiek wyjaśnić idiota, który ma szambo zamiast mózgu.

Konkrety dzieciaku, konkrety.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 23, 2009, 04:13:41 pm »
Kardziu to ty jesteś ćwokiem bez jaj. Od urodzenia. Nie umiesz się przyznać do własnych błędów. Z drugiej strony sam jesteś wielkim błędem. Typowy idiota. Dziecko neo. Przygłup z problemami emocjonalnymi.
cieniutko, moze jeszcze pare wyzwisk, moze cos sam nawet wymyslisz
ale przyznaje sie do bledu : moj blad to podejmowanie na forum dyskusji z biednym, zastraszonym, dzieckiem Astilia, ktorego jedyna szansa na zaistnienie to flejm na forach, bo do normalnych klanow takich flejtuchow nie przyjmuja :)

Proszę bardzo: "wzrazam zgode na umieszczenie na forum mojego IP (mozesz dodac przez uzytkownika o nicku Kard”
85.222.115.58 (przestawilem dwie cyferki, ale kazdy kto porowna oba IP, bedzie wiedzial ktore :) )

Przekopiowałem tekst ze wszystkimi błędami i stylistyką dziecka.
ja nie musze kazdej wypowiedzi wklejac do worda...


O ile może cokolwiek wyjaśnić idiota, który ma szambo zamiast mózgu.

Konkrety dzieciaku, konkrety.
konkrety sa tu , ale za glupi na nie jestes :P
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,31589.msg350318.html#msg350318
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2009, 04:15:55 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 23, 2009, 04:22:42 pm »
Dowody pajacu bez jaj. Dowody.
Ciągle się plujesz. Wymyślasz jakieś bzdety drobny oszuście.

Przestań wreszcie kłamać i czekam na wyjaśnienia:
Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.

Po cholerę wklejasz moje IP? Miałeś podać dowód na moją obecność w DA. Nie rozumiesz tak prostej rzeczy przygłupie? Znowu będziesz zmieniał temat?

Zakłamany mały ćwok, kompletne zero.
Wyobraź sobie, że nie wszyscy muszą pisać w wordzie żeby dało się ich rozczytać. W przeciwieństwie do takich kmiotów jak ty. Tu nawet Word zgłupieje.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 23, 2009, 04:47:10 pm »
Dowody pajacu bez jaj. Dowody.
Ciągle się plujesz. Wymyślasz jakieś bzdety drobny oszuście.

Przestań wreszcie kłamać i czekam na wyjaśnienia:
Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.

Po cholerę wklejasz moje IP? Miałeś podać dowód na moją obecność w DA. Nie rozumiesz tak prostej rzeczy przygłupie? Znowu będziesz zmieniał temat?

Zakłamany mały ćwok, kompletne zero.
Wyobraź sobie, że nie wszyscy muszą pisać w wordzie żeby dało się ich rozczytać. W przeciwieństwie do takich kmiotów jak ty. Tu nawet Word zgłupieje.
nie ma to jak trafic w czuly punkt :), uwazaj bo ci zylka peknie :), mowilem, ze IP jest z naszego forum, wiec jakie jeszcze dowody chesz? zdjecie?
eot
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2009, 04:49:23 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 23, 2009, 05:04:53 pm »
Kłamiesz jak zwykle kardziu. Czy jesteś aż tak upośledzony, że nie rozumiesz, że masz pokazać dowód???
Moje IP może mieć wiele osób z tego forum

Przestań wreszcie kłamać i czekam na wyjaśnienia:
Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.


Na pewnym forum jakiś przydupas podał twoje IP z pracy. Czy to jest dowód, że sprzedajesz się na dworcu kolejowym menelom za 5 złotych? Wedle twego rozumowania tak więc gratuluję.

OWSZEM, może być zdjęcie. Niestety go nie posiadasz niedouczony ciole.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 23, 2009, 06:38:29 pm »
Ładny chwycik Kard szacunek.
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 23, 2009, 07:44:25 pm »
No kardziu co jest???
Emo foch czy emo quit z forum?
Gdzie te dowody? Coś z waszego forum... te sprawy...

Jakoś mam dziwną pewność że dowodów nie masz tak samo jak jaj. Piszesz bzdety a jak dochodzi do konkretów to milkniesz. Cóż, od takiego idioty niewiele więcej można wymagać ale spodziewałem się chociaż spreparowanego screena z forum.

Żałosne dziecko neo...

Przestań wreszcie kłamać i czekam na wyjaśnienia:
Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.



//mdh: wybacz ale troche przeginasz. Ograniczaj sie z wyzwiskami. Mimo, ze to flame topic to jednak troche kultury obowiazuje. Dla opamietania "-".
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2009, 08:37:25 pm wysłana przez mdh »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 23, 2009, 07:50:40 pm »
@Astilia

Gowno mnie ochodzi co sie tam dzieje na lunie czy w jakims DA ale to jak ty sie podniecasz tym tematem ... jak dziecko neo QQ

Dodatkowo kluczisz si do tego ze niby nie sa legit ale jest tez cos po za botem :>
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2009, 07:53:38 pm wysłana przez Nervoson »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 23, 2009, 08:45:04 pm »

ps. chciale pogratulowac moderatowi tego dzialu jakosci tematow i panowaniem nad przestrzeganiem regulaminu tego dzialu, mozna sie zaslaniac tym, ze jacy uzytkownicy takie tematy, niemniej za jakosc i poziom wypowiedzi podpowiedzialnosc ponosi osoba wyznaczona do dbania o przestrzeganie regulaminu, temat ten powinien juz od dawna byc w dziale przeznaczonym do tego typu flejmu, ale jak ktos to kiedys napisal tylko dzieki takiemu flejmowi niektore fora istnieja


Dziękuję. Gratulacje przyjęte.

Temat będzie w tym miejscu, w którym go zostawię. Jak sam napisałeś są osoby wyznaczone do dbania o te tematy. Jeżeli coś się nie podoba to pm KoszałekOpałek/Soul.

Jest to temat z flame dotyczący ludzi/klanow z Luny, wiec tutaj jego miejsce. No i poziom dyskusji zalezy od poziomu osób wypowiadających się a z tego co widzę to jedni tutaj poziom obniżają a drudzy doprowadzają go do odpowiedniego poziomu.

Poza tym jak bym zamknął ten temat/postawił minusy to by się skończył flame i nie miałbym się z kogo nabijać ani co czytać :P A tak to ja mam fun no i wy możliwość wypłakania się/wyjaśnienia/pociśnięcia innym bez konsekwencji, ofc jezeli robicie to poziomie akceptowalnym dla normalnego człowieka.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 24, 2009, 02:43:44 am »
A ja dalej czekam na dowody przedestawione przez ciote kardzia.
Sprzedaje się na dworcu za 5 pln czy ma dowody , że nie.


I dalej żałosny ćwoku:

Przestań wreszcie kłamać i czekam na wyjaśnienia:
Na moje członkostwo w lolDA dowodów brak.
Na brak bota dowodów brak.


Jeden obrazek... proszę... jako dowód

Udowodnij, że nie jesteś totalnym oszustem...


Będzie EMO FOCH lub EMO QUIT.
Takie niedorozwinięte dzieci mają to do siebie.
Żal

Dalej ciągniesz menelom na dworcu?
Jakoś nie usłuszałem odpowiedzi na ten zarzut...  Smile
Powodzenia ćwoczku bez argumenów.

 Oczywiście możesz się wykazać. Screena poproszę....

Cwelku z dworca

//mdh: bez double postow
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 01:25:38 pm wysłana przez mdh »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 24, 2009, 07:24:53 am »
QQ more


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 24, 2009, 01:02:32 pm »
ten topic potrzebuje obrazków, o!



  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 24, 2009, 10:42:26 pm »
Ja już dawno bym to zamkną albo wywalił do offtopa.. albo jedno i drugie xD


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 26, 2009, 05:18:26 pm »
Eeee kardziu jednak zrobił emo quita i siedzi na forum Tibii.
Tam może kiedyś zostanie autorytetem.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 26, 2009, 08:33:42 pm »
Dobra. Pogadaliscie. Wyplakaliscie sie. Widze, ze nie ma nikt nic konkretnego do powiedzenia wiecej w tej sprawie. Zamykam.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League