Witaj
Gość

Wątek: boty vs ebay  (Przeczytany 21268 razy)

  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 08, 2009, 09:44:30 pm »
No akurat mag niestety na oly dalej sobie powalczyć nie może ;/ Cieżko spotkać klase która go nie pojedzie ;) Szansę mam tylko ze słabymi EE i SE
Ale fakt na takie everyday pvp, gdzie jest trochę zamieszania bardzo fajny skill ;)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 08, 2009, 10:12:10 pm »
Ehh dzieci z lol privow tematy pomyliły, spadać na swojego gravelanda.
A co do lvla, to tłuką się z ludzmi 80 - 82 max więc ...

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 08, 2009, 11:40:19 pm »
Nie zauważam bo m.critical rate nie rośnie wraz z lvlem, enchant skili na 81 jest tylko ciut lepszy niż na 79 a nuki i tak mi w DA nigdy nie failowały ;)

nie rosnie, ale wiecej m crytow i mniej failed nukow wejdzie Ci na osobe z nizszym lvlem niz z wyzszym. To samo tyczy sie normalnych hitow. Moze na osoby z DA 81 lvl wystarczy, natomiast mozesz miec spore problemy zeby kogos 84+ zdropic.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 09, 2009, 09:16:21 am »
mamy w party 1 osobe na 81 i jedna na 80 reszta jest ponizej, przeciwnik ma wszystkie postacie powyzej 80 czesc zapewne w okolicach 82/83, na chwile obecna nie ma szans pt vs pt (chyba, ze z jakiegos zaskoczenia), choc jeszcze niedawno byla walka wyrownana, powod jest prosty i nie chodzi o umiejetnosci czy tez sprzet, poprostu przeciwnikowi wchodzi kazdy debuff, czy to ww block, czy tez meduza czy tez inne rzeczy, przy czym nasz debuffy w ogóle nie siadaja i jest to spowodowane roznica lvl, prawdopodobnie granica jest ten lvl 80, ale coz nie ma co plakac, wlasciwie od zawsze na lunie walczymy ze silniejszymi, bo wowczas jest fan z gry, a sciagniecie goscia na hita to taka srednia zabawa, a napewno nie pvp, wiec pisanie ze nie ma roznicy to albo brak elementarnej wiedzy o mechanice w l2 albo glupie gadanie dla glupiego gadania.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 09, 2009, 11:55:13 am »
fan z gry? to czemu narzekasz na lepszych/zergi/boty/wyzsze lvlem? przeciez z nimi jest fun...
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 09, 2009, 12:57:23 pm »
fan z gry? to czemu narzekasz na lepszych/zergi/boty/wyzsze lvlem? przeciez z nimi jest fun...
nie narzekam, jedyne na co narzekam to na glupote NC softu, ze tak zejbali dobra gre :)
co doprowadza do takiej farsy jak jest obecnie na lunie, gdzie jest jeden zerg ruski i cala reszta, ktora nie widzac szans dolaczyla do nich i -_-'ala na kilku ruskich, ktorzy maja z tego kase
jedyna opozycja czyli swarm zostal przez NC soft zlikwidowany w fajny sposob

wiec w l2 masz wybor albo bot i w konsekwencji ban jak sie ruskim za bardzo wychylisz, albo jakies doly, bo byle gowniarz ustawi sobie bota, zaszyje sie w ciemnej dupie, a po 3 miesiacach wychodzi i jest ownator tylko z powodu skilla i lvl

i fan jest gdy jestes w stanie podjac walke nawet z silniejsz ekipa, a zabawa traci sens gdy walczyssz z "niesmiertelnymi" boterami

a najwajniejsze jest to, ze za chwile beda tam tylko boty i jesli o fan chodzi to bedzie go mial chyba tylko NCsoft, biorac kase za to, ze pvp komputer vs komputer, bo ludzie beda zbedni, a moze nawet beda przeszkadzac

ale mimo to nie zaluje gry w ta gre, stworzylismy silny klan, bawilismy sie na siege zdobywajac i zarzadazajac na zamkach, fajnie rozbudowalismy klan, ludzie dobrze sie bawili i bawia, a w sumie o to chodzilo, na chwile obecna uwazam, ze gra na lunie nie ma sensu, zreszta nie tylko na lunie, ale i nie ma innej gry, ktora mnie interesuje, wiec bedziemy tam robic tyle ile damy rade :)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2009, 01:06:34 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 09, 2009, 05:09:31 pm »
(...)
wiec w l2 masz wybor albo bot i w konsekwencji ban jak sie ruskim za bardzo wychylisz, albo jakies doly, bo byle gowniarz ustawi sobie bota, zaszyje sie w ciemnej dupie, a po 3 miesiacach wychodzi i jest ownator tylko z powodu skilla i lvl
(...)
Ty na prawdę nie rozumiesz tej gry...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 09, 2009, 06:49:42 pm »

Ty na prawdę nie rozumiesz tej gry...

Pozdrawiam
pisze na podstawie mojego doswiadczenia (wcale nie malego) w tej grze i jest to moja zajebiscie subiektywna ocena, do ktorej mam prawo, jesli ty miales inne, to nie znaczy, ze ja tej gry nie rozumie tylko jedynie to, ze ty masz inne zdanie, ktorego nawet nie zamiesciles
ale oswiec mnie, chetnie dowiem sie jak inni to wiedza
tylko nie pieprz mi tu bym sobie sam bota postawil, bo nie po to place za ta gre by za mnie komputer gral
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 09, 2009, 07:32:38 pm »
nie po to place za ta gre by za mnie komputer gral

To po co płacicie na allegro za gotowe postacie? W dodatku przepłacając.
Właśnie wsztscy się śmieją z ciebie przez takie podejście do sprawy. Jak zwykle sam sobie zaprzeczasz.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 09, 2009, 08:40:18 pm »
pisze na podstawie mojego doswiadczenia (wcale nie malego) w tej grze i jest to moja -_-'iscie subiektywna ocena, do ktorej mam prawo, jesli ty miales inne, to nie znaczy, ze ja tej gry nie rozumie tylko jedynie to, ze ty masz inne zdanie, ktorego nawet nie zamiesciles
ale oswiec mnie, chetnie dowiem sie jak inni to wiedza
Moje zdanie jest znane stałym bywalcom nie od dziś. A mówi ono, że L2 to nie tylko PvP, a szczególnie end game PvP do którego jest przydatny chodzik, radar i inne takie. To również PvE, to również community, to również zabawa w craftowanie, to również "granie" na rynku, to również RolePlay i pewnie jeszcze kilka innych zajęć się znajdzie. Kto co lubi. A do tego wszystkiego nie potrzeba niczego poza kontem i stworzoną postacią - bez względu na lvl. sprzęt. Ale jak ktoś uważa, ze JEDYNY fun z L2 ma się w end game PvP, no to faktycznie, jak zaczyna przygodę na retailu (szczególnie po privatach i HRach), to się szybko znudzi i przechodzi  na ciemną stronę mocy.
Narzekasz na NCSoft, że zwalił grę. Po prostu zatrzymałeś się gdzieś w C4 i nie potrafisz przystosować się do nowej rzeczywistości. Nova ownuje (yyy, przepraszam, próbuje ownować ale im coś nie wychodzi) serwer? A niech ownuje. Mnie to rybka. RedZerg wpadł i spekował party w IT? A niech PKuje, są źli - taką mają rolę. I tyle. A do mojego dynasty też się kiedyś dochrapię. Że nie w przyszłym miesiącu? No cóż. Będę miał dłuższą zabawę :D

Cytuj
tylko nie pieprz mi tu bym sobie sam bota postawil, bo nie po to place za ta gre by za mnie komputer gral
No tuś dowalił do pieca. xaxaxaxa

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 09, 2009, 09:40:27 pm »
Cytuj
tylko nie pieprz mi tu bym sobie sam bota postawil, bo nie po to place za ta gre by za mnie komputer gral
No tuś dowalił do pieca. xaxaxaxa

Pozdrawiam
[/quote]

Dobry piec to duzy piec
new future.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 10, 2009, 07:51:13 pm »
przechodzi  na ciemną stronę mocy.
piszesz z pozycj gracza, ja z pozycji klanu
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 11, 2009, 01:15:44 am »
Jacy gracze, taki klan. NIGDY odwrotnie :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 11, 2009, 01:25:06 am »
Jacy gracze, taki klan. NIGDY odwrotnie :)

Pozdrawiam
Widocznie tam gracze są dla klanu a nie klan dla graczy :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 12, 2009, 09:19:45 am »
Jacy gracze, taki klan. NIGDY odwrotnie :)

Pozdrawiam
rozumiem, ze prowdziles klan i piszesz to z doswiadczenia?

@Solar nudzisz misiu strasznie
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 12, 2009, 11:00:30 am »
Widocznie tam gracze są dla klanu a nie klan dla graczy :P

W DA zapewne tak jest. Dlatego botować bez konsekwencji mogą tylko wybrani. Zakupy na allegro - jedni nawet nie muszą zmieniać nicka a inni po zmianie są wywalani z klanu.
Trzeba tyrać na kardzia i jego znajomych  :). Sami nie dadzą rady.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 12, 2009, 11:32:38 am »
.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 12, 2009, 10:29:31 pm »
Nie trzeba prowadzić klanu, żeby znać prawdy ogólne. Jeśli zmusisz ludzi do czegoś na co nie mają najmniejszej ochoty (czyt. granie konkretną klasą) to nie będzie z nich pożytku.
Trzeba umieć posługiwać się tym co się ma, a nie tym co by się chciało mieć i płakać "gdybym miał to i tamto to bym zrobił, a tak nie mogę". Dlatego jak składam party to pytam Who's LFG, a nie LF SWS. I czekam 4 godziny na śpiewaka.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 13, 2009, 09:30:24 am »
Nie trzeba prowadzić klanu, żeby znać prawdy ogólne. Jeśli zmusisz ludzi do czegoś na co nie mają najmniejszej ochoty (czyt. granie konkretną klasą) to nie będzie z nich pożytku.
Trzeba umieć posługiwać się tym co się ma, a nie tym co by się chciało mieć i płakać "gdybym miał to i tamto to bym zrobił, a tak nie mogę". Dlatego jak składam party to pytam Who's LFG, a nie LF SWS. I czekam 4 godziny na śpiewaka.

Pozdrawiam
a ja ci napisze tak: nie masz pojecia nawet o polowie problemow jakie pojawiaja sie gdy prowadzisz klan, bo nie musisz zadbac o to by ludziom  sie chcialo, by ich zorganizowac, by rozwiazac problemy i wyjasnic nieporozumienia i klotnie i tu nie ma zadnych praw ogolnych, alternatywa jest rozwiazanie klanu i przyklejenie sie komus do dupy, ale tak jak piszesz kazdy ma inne cele i inny pomysl na zabawe, dla jednego to grind do 85, dla drugiego craftowanie i siedzenie na rynku, a dla mnie community, wspolna praca na klan, bo to grupa jest wazna, a nie tylko moja dupa

do tego nie masz pojecia jak wyglada luna, gdzie 95% to booty, gdzie sa ludzie pokroju Astilia (ktory od kilku stron -_-'i farmazony, a nie ma nawet jaj by podac nick z gry) gdzie pvp wlasciwie istnieje tylko na siege, a ostatnio nawet tam nie ma, bo jest tylko jeden klan i jego pet klany, bo drugi klan, ktory bylby w stanie mu sie postawic zostal zlikwidowany przez NC soft (pewnie, ze slusznie, bo musieli miec powod, ale dlaczego tylko 1 strone? co druga nie botowala? pytanie retoryczne) gdyby nie my to nie mieliby w ogóle z kim walczyc (luna to taka fabryka bootow, gdzie po wybotowaniu i zdobyciu epikow ludzie przenosza sie na inne serwy), gdzie handel wlasciwie nie istnieje, bo na rynku siedza 3 kraski na bocie, ktore co 3 min sprawdzaja co sprzedaje i za ile i jesli mam taniej od nich to pobnizaja cene o pare adeny :) , wiec poprostu prosze nie pisz o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia
co do skladania party, to nie nie skladam go tak jak ty (nie biore do party DD z magiem, nie biore do jednego party 2 pp itd., zreszta chyba do zadnego pp sie nie nadaje, no moze do lukow) na tym polega umiejetnosc organizacji, bo bym sie w nim meczyl, a nie bawil (u nas wyglada to tak, ze w klanie ludzie sa podzieleni w grupy tzw. const tyle ze takie const to nie jest 9 osob tylko zazwyczaj 12-16 (tylko bnoterskie const moze miec 9 postaci) i taka grupa wspolnie pracuje na swoj sprzet, w naszym wyglada to tak, ze kazda osoba ktora wbija 80 lvl dostaje s80, a party jest tak organizowane, by nawet bez siedzenia na rynku, kazdego bylo stac na spokojna gre, ale tego nie osiagniesz grajac "lfg")
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 13, 2009, 11:10:13 am »
Kardziu pvp jest kiepskie bo istnieje tylko jedna strona serwera. Wy z waszymi levelami i sprzętem się nie liczycie. Łapki to ćwoki, które umieją wygrać tylko petycjami - zgoda. Niestety jest to jedyna alternatywa dla tych, którzy nie chcą robić transferu a chcą wykorzystać wszystkie możliwości offa.
Co do rynku. Faktycznie jest słabiutki ale można bez żadnych problemów ubrać się w S80 nie opierając się na allegro. Jeżeli jest to dla ciebie wielki problem, to dlatego że nie umiesz grać a nie przez łapki, boty i zaćmienie słońca. Gdyby nie boty to byś biegał w common A bo na zwykłe S by cię nie było stać nawet na allegro.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 13, 2009, 04:22:50 pm »
do tego nie masz pojecia jak wyglada luna, gdzie 95% to booty, gdzie sa ludzie pokroju Astilia (ktory od kilku stron -_-'i farmazony, a nie ma nawet jaj by podac nick z gry)
Nick Astili w grze - to jak mi się wydaje - Astilia ;) (i mówię poważnie)

gdzie pvp wlasciwie istnieje tylko na siege, a ostatnio nawet tam nie ma, bo jest tylko jeden klan i jego pet klany
Czekamy na hb.. codziennie ;) Wczoraj chyba nie mogliście narzekać? :)

bo drugi klan, ktory bylby w stanie mu sie postawic zostal zlikwidowany przez NC soft (pewnie, ze slusznie, bo musieli miec powod, ale dlaczego tylko 1 strone? co druga nie botowala? pytanie retoryczne) gdyby nie my to nie mieliby w ogóle z kim walczyc (luna to taka fabryka bootow, gdzie po wybotowaniu i zdobyciu epikow ludzie przenosza sie na inne serwy)
n/c na temat zjebanej polityki ncsoftu i mass petycji. Ale to po raz kolejny rzecz na którą nie mamy wpływu.

A i na siegach wam się trochę udaje :)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 13, 2009, 04:47:00 pm »
Czekamy na hb.. codziennie ;) Wczoraj chyba nie mogliście narzekać? :)
i nie narzekam, przynajmniej jakies urozmaicenie :), tyle, ze ja nie gram codziennie, bo nawet w pracy ma urlop i 2 dni w tygodniu wolne :P



Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 14, 2009, 09:47:52 am »
Chciałbym grzecznie poprosić i upomnieć wszystkich zabierajacych glos w tym oraz w innych tematach ktore moderuje. Flame flamem ale ograniczcie sie troche od wyzywania ludzi od debili. Bylo juz pare skarg jednakze wszyscy wypowiadacie sie w ten sam sposob dlatego nikogo nie bede karal. Jednak, jezeli znow posypia sie skargi bede zmuszony zareagowac inaczej. Pod warunkiem, ze osoba skladajaca skarge nie odwzajemnia sie tym, co zglasza.

ot. taka mala dygresja :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 16, 2009, 04:43:19 pm »
fan z gry? to czemu narzekasz na lepszych/zergi/boty/wyzsze lvlem? przeciez z nimi jest fun...
nie narzekam, jedyne na co narzekam to na glupote NC softu, ze tak zejbali dobra gre :)
co doprowadza do takiej farsy jak jest obecnie na lunie, gdzie jest jeden zerg ruski i cala reszta, ktora nie widzac szans dolaczyla do nich i -_-'ala na kilku ruskich, ktorzy maja z tego kase
jedyna opozycja czyli swarm zostal przez NC soft zlikwidowany w fajny sposob

wiec w l2 masz wybor albo bot i w konsekwencji ban jak sie ruskim za bardzo wychylisz, albo jakies doly, bo byle gowniarz ustawi sobie bota, zaszyje sie w ciemnej dupie, a po 3 miesiacach wychodzi i jest ownator tylko z powodu skilla i lvl

i fan jest gdy jestes w stanie podjac walke nawet z silniejsz ekipa, a zabawa traci sens gdy walczyssz z "niesmiertelnymi" boterami

a najwajniejsze jest to, ze za chwile beda tam tylko boty i jesli o fan chodzi to bedzie go mial chyba tylko NCsoft, biorac kase za to, ze pvp komputer vs komputer, bo ludzie beda zbedni, a moze nawet beda przeszkadzac

ale mimo to nie zaluje gry w ta gre, stworzylismy silny klan, bawilismy sie na siege zdobywajac i zarzadazajac na zamkach, fajnie rozbudowalismy klan, ludzie dobrze sie bawili i bawia, a w sumie o to chodzilo, na chwile obecna uwazam, ze gra na lunie nie ma sensu, zreszta nie tylko na lunie, ale i nie ma innej gry, ktora mnie interesuje, wiec bedziemy tam robic tyle ile damy rade :)
1.Wybacz ale się nie zgodzę.. aby odpowiednio poprowadzić / wykoksać postać trzeba mieć o niej "jakieś' pojęcie, nie wystarczy jak ty to mówisz "odpalić bota" i wrócić po 3 miechach m.in. przez takich lolków jak ty których trzeba bezustannie zabijać.
2.Wszystkie wasze osiągnięcia i w ogóle to ze wasz klan jeszcze istnieje są zaleta allegro i ludzi którzy sprzedają tam adene. Nie wspominając już o botach dzięki którym macie matsy.
3.I po raz kolejny źle rozumujesz, ludzie używają bota dla jednego celu tzw. "end-game PVP". Więc wątpie aby kiedykolwiek do takiego czegoś doszło.
4.Poza tym trzeba być "niepelnosprytnym" żeby kupować postać za XXX PLN kiedy można ją mieć za XXXXXXXX PLN razy taniej.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2009, 04:48:42 pm wysłana przez Roxis »

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 16, 2009, 09:44:50 pm »
Problem polega na tym, że Kard nigdy się nie dowie co to jest "end-game PVP". Całymi dniami expią, wkładają kasę w allegro i niewiele z tego wynika. Z drugiej strony dzięki takim lolkom bot trainy mają się dobrze i wszystko się fajnie kręci. Smutno by było bez DA na Lunie.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?