Witaj
Gość

Wątek: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)  (Przeczytany 23496 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 12, 2009, 04:02:25 pm »
Żałosne DA.
Macie bana na HB, na epiki, jesteście lowlvl i dalej na siłę staracie się przekonać wszystkich, że jesteście najlepsi. BO JESTEŚCIE LEGITH. Prawda jest taka, że nie jesteście. Nawet kardzio do 76 się wybotował. Jak wszystko wyszło na jaw kardzio zrobił emoquita a duża część ludzi odeszła z DA. Teraz na bocie szybko was przegonią  :P. Tak jak Massacred które jest dużo bardziej ogarnięte od was.
Płaczcie dalej i lejcie moby na HS i SV.

w dupie byles gowno widziales, nie zabieraj glosu jak starsi rozmawiaja lizodupie, lizesz ruskom i upadlasz sie na maxa co popadnie byle tylko sie zalapac na epika czy miec wjazd na HB, dla mnie jestes nikim, zalosny polaczek, sucks to be you

Wiesz, akurat zalosnym polaczkiem mozna nazywac IMHO kogos kto drze sie najglosniej a tak naprawde uja osiagnal i stara sie to usprawiedliwic lolLEGITEM :oops:
new future.


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 12, 2009, 04:04:23 pm »
Żałosne DA.
Macie bana na HB, na epiki, jesteście lowlvl i dalej na siłę staracie się przekonać wszystkich, że jesteście najlepsi. BO JESTEŚCIE LEGITH. Prawda jest taka, że nie jesteście. Nawet kardzio do 76 się wybotował. Jak wszystko wyszło na jaw kardzio zrobił emoquita a duża część ludzi odeszła z DA. Teraz na bocie szybko was przegonią  :P. Tak jak Massacred które jest dużo bardziej ogarnięte od was.
Płaczcie dalej i lejcie moby na HS i SV.

w dupie byles gowno widziales, nie zabieraj glosu jak starsi rozmawiaja lizodupie, lizesz ruskom i upadlasz sie na maxa co popadnie byle tylko sie zalapac na epika czy miec wjazd na HB, dla mnie jestes nikim, zalosny polaczek, sucks to be you

Wiesz, akurat zalosnym polaczkiem mozna nazywac IMHO kogos kto drze sie najglosniej a tak naprawde uja osiagnal i stara sie to usprawiedliwic lolLEGITEM :oops:

do mnie pijesz?
BladeDancer/52+/Teon <- progress
..nuff said
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 04:06:05 pm wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 12, 2009, 04:08:32 pm »
Żałosne DA.
Macie bana na HB, na epiki, jesteście lowlvl i dalej na siłę staracie się przekonać wszystkich, że jesteście najlepsi. BO JESTEŚCIE LEGITH. Prawda jest taka, że nie jesteście. Nawet kardzio do 76 się wybotował. Jak wszystko wyszło na jaw kardzio zrobił emoquita a duża część ludzi odeszła z DA. Teraz na bocie szybko was przegonią  :P. Tak jak Massacred które jest dużo bardziej ogarnięte od was.
Płaczcie dalej i lejcie moby na HS i SV.

w dupie byles gowno widziales, nie zabieraj glosu jak starsi rozmawiaja lizodupie, lizesz ruskom i upadlasz sie na maxa co popadnie byle tylko sie zalapac na epika czy miec wjazd na HB, dla mnie jestes nikim, zalosny polaczek, sucks to be you

Wiesz, akurat zalosnym polaczkiem mozna nazywac IMHO kogos kto drze sie najglosniej a tak naprawde uja osiagnal i stara sie to usprawiedliwic lolLEGITEM :oops:

misiu zobacz, ze tu wiecznie boty placza, przeczytaj pierwszy post, tyle warto zrobic zanim zacniesz sie udzielac w jakims temacie

a tak dla przypomnienia :) :
a to niby dlaczego??

Poza tym jeden bielak mi w zyciu wystarczy...jakbym mial grac na serverze z Toba to od razu zrobilbym quita..w sumie sie nie dziwie Kardziowi, ze nie gra..Jak ma grac z takimi osobami jak Ty.

Poza tym skad wiesz co mna kieruje i dlaczego gram w ta gre ?? Myslisz, ze sie zaczne przejmowac tym, ze mi pocisniesz ??

A co Ty takiego wspanialem osiagnales ?? Pochwal sie nam plx


watpie bys sie doczekal, trzeba miec osiagniecia, by moc odpowiedziec na tak proste pytanie :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 12, 2009, 04:08:51 pm »
Ganymede dzieciaczku dupsko boli bo się DA rozpada. Taki wspaniały klan... Podobno niektórzy was potraktowali tak jak wy ich i zapomnieli się porozliczać...
Kto ty jesteś randomie z lolklanu? Zwykły przegrany. Tak jak kardzio - oszust i boter.

Płacz i zazdrość. To wam pozostaje cieniaski.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 12, 2009, 04:12:04 pm »
Ganymede dzieciaczku dupsko boli bo się DA rozpada. Taki wspaniały klan... Podobno niektórzy was potraktowali tak jak wy ich i zapomnieli się porozliczać...
Kto ty jesteś randomie z lolklanu? Zwykły przegrany. Tak jak kardzio - oszust i boter.

Płacz i zazdrość. To wam pozostaje cieniaski.

bota to ty masz zamiast mozgu, a cala reszta twoich wypocin udowadnia tylko jakim jestes zalosnym lolem.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 12, 2009, 04:51:23 pm »
Uuu zabolało. Czyli wszystko się zgadza.
Generalnie widzę, że jesteś na poziomie intelektualnym kardzia. Fajnie. Tylko nie rób emoquita iak tamten.
Kardzio z forum też miał quitować a jednak wraca. Oszukaniec mały.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 12, 2009, 04:57:50 pm »
Astil, trzymaj poziom :P nie daj im się zaciągnąć :D

Ja tam w tej grze nic nie osiągnłąłem, poza tym, że gram za darmo :P Dopoki hero nie zostane to tej wersji się będę trzymał:D

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 12, 2009, 05:17:28 pm »
Kard gdzies tam...kilka wypowiedzi wyzej napisales ze WS to randomy a w DA to sie 250 osob przewinelo, ja ci powiem ze wiekszosc z tych 250 osob najpierw byla w WS lub chciala do niego dolaczyc a zostala przekierowana do DA. WS w przeciwienstwie do DA nie rekrutowalo jak leci, byli tam ludzie potrzebni i tylko tacy ktorzy ogarniali i nie mow mi ze byli tylko ci co chciali botowac bo bylo tez kilka osob legit.
btw. daruj sobie teksty ze w da liczy sie gracz/czlowiek i braliscie jak leci - -_-'nie w banie.
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 12, 2009, 05:45:14 pm »
Kard gdzies tam...kilka wypowiedzi wyzej napisales ze WS to randomy a w DA to sie 250 osob przewinelo, ja ci powiem ze wiekszosc z tych 250 osob najpierw byla w WS lub chciala do niego dolaczyc a zostala przekierowana do DA. WS w przeciwienstwie do DA nie rekrutowalo jak leci, byli tam ludzie potrzebni i tylko tacy ktorzy ogarniali i nie mow mi ze byli tylko ci co chciali botowac bo bylo tez kilka osob legit.
btw. daruj sobie teksty ze w da liczy sie gracz/czlowiek i braliscie jak leci - -_-'nie w banie.

Tia pamietam przez moment rekrutowaliscie legit graczy ktorych potem wywaliliscie za to ze byli legit i za wolno lvlowali ;P
Faktem jest ze prowadzimy otwarta rekrutacje do akademi (kolejne skille i squady wymagaja duzo CRP) ale pozniej to juz bywa roznie, kazdy dostaje szanse jak ja wykorzysta to juz inna sprawa, po naszym forum widac ile osob sie przez DA przewinelo i ilu z nich juz u nas nie ma, z wywalaniem akurat Suhy nie ma problemu, najwazniejszym wyznacznikiem jest aktywnosc jesli gracz jest aktywny to sie liczy jak nie to nara, a wszystko po to by ludzie mieli z kim grac gdy sie loguja do gry po/przed praca i by nie bylo tak ze z 90% online nie ma z kim pogadac o graniu juz nie wspominajac bo wszystko lata w bot-tranie.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 12, 2009, 06:38:35 pm »
Kard gdzies tam...kilka wypowiedzi wyzej napisales ze WS to randomy
nigdzie tak nie napisalem
a w DA to sie 250 osob przewinelo, ja ci powiem ze wiekszosc z tych 250 osob najpierw byla w WS lub chciala do niego dolaczyc a zostala przekierowana do DA.
z tego co wiem to dzialalo to w obie strony, u nas nowy byl pytany czy uzywa bota, jak odpowiadal tak, to byl kierowny do WS, wiec nie dziwie sie, ze "legit" kierowaliscie do nas
WS w przeciwienstwie do DA nie rekrutowalo jak leci, byli tam ludzie potrzebni i tylko tacy ktorzy ogarniali i nie mow mi ze byli tylko ci co chciali botowac bo bylo tez kilka osob legit.
wez sobie daruj pisanie takich glupot, akurat widzialem dzial rekrutacji WS (jak jeszcze mieliscie forum), nie widzialem byscie komus odmowili przyjecia

Wiesz ja przynajmniej moge napisac, ze jak sie z kims na cos umowilem to przynajmniej potrafilem sie tego trzymac, a Ty? Mozesz sobie wymyslac jakas wielka filozofie do botowania, ale nadal to pozostanie tylko graniem z kodami.

@Astilia widze ze strasznie cie zabolalo to wywalenie z klanu, no sorry nie wiedzialem, ze bedzie to mialo taki wplyw na twoja psyche, gdybym wiedzial to moze bym to przemyslal, ale sam rozumiesz, ze jak wiekszosc graczy w klanie nie chce z toba grac, to naprawde nie ma sie wyboru...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 12, 2009, 06:53:24 pm »
Kardziu, drobny oszuście. Mnie wywalenie z lolDA nie zabolało bo nie miałem okazji tego przerabiać. Niebawem do was dołącze (przerwa w botowaniu i nudno) to kiedyś się przekonam.
Myślę, że ciebie bardziej zabolał fakt wyjścia na jaw twojego botowania. Nie dość że jesteś typowym emo to jeszcze oszukujesz że legith. Nie wspominałeś o perma bocie do 76lvl  :P.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 12, 2009, 06:56:10 pm »

Myślę, że ciebie bardziej zabolał fakt wyjścia na jaw twojego botowania. N

a gdzie to wyszlo? i nastanie cisza...
podobnie jak przy pytaniu o osiagniecia :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 12, 2009, 07:07:40 pm »
Kard www.wilczestado.pl forum nadal jest i na dodatek aktywne wiec nie wiem o co ci chodzi gdy piszesz "jak mieliscie forum" :D
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 12, 2009, 07:10:56 pm »
a gdzie to wyszlo?

Są dowody  :P.
Aż się zdziwiłem. Cienki bolek jesteś nie boter. Na 76 żal się konta zrobiło?
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 12, 2009, 07:16:53 pm »
Kard www.wilczestado.pl forum nadal jest i na dodatek aktywne wiec nie wiem o co ci chodzi gdy piszesz "jak mieliscie forum" :D
no masz racje w sumie to bylo najwazniejsz w mojej wypowiedzi :) , jednak mamy chyba inne priorytety i w grze i w realu i to nie przypadek raczej, ze zawsze bedziemy po innej stronie barykady, widac, ze przynajmniej jesli chodzi o dziecinstwo i poczatki przyjmowania pokarmu to duzo masz wspolnego z Brzydalem :)

@Astilia nudzisz juz, jak bys je mial to bys sie z radosci posikal :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 12, 2009, 07:22:19 pm »
Kard www.wilczestado.pl forum nadal jest i na dodatek aktywne wiec nie wiem o co ci chodzi gdy piszesz "jak mieliscie forum" :D
jednak mamy chyba inne priorytety i w grze i w realu



Powiedzialem to juz dawno temu...
btw. a do ktorej czesci twojej wypowiedzi chcialbys abym sie odniosl ?
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 12, 2009, 07:33:30 pm »
btw. a do ktorej czesci twojej wypowiedzi chcialbys abym sie odniosl ?
a gdzie wyczytales, ze chcialbym bys sie do jakiejs odnosil?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 12, 2009, 07:39:47 pm »
btw. a do ktorej czesci twojej wypowiedzi chcialbys abym sie odniosl ?
a gdzie wyczytales, ze chcialbym bys sie do jakiejs odnosil?
"no masz racje w sumie to bylo najwazniejsz w mojej wypowiedzi"
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 12, 2009, 07:40:00 pm »
Kard, aż się zapytam z ciekawości, botowałeś kiedykolwiek? Dłużej niż pare dni?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 12, 2009, 08:05:49 pm »
Był w botpt ale pewnie sam nie odpalał. Za głupi jest na to nasz emo.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 12, 2009, 08:10:42 pm »
Był w botpt ale pewnie sam nie odpalał. Za głupi jest na to nasz emo.

co ty chlopcze bierzesz? Wiesz ze ci to szkodzi? Zrob wszystkim przysluge i wez sie juz zamknij zamiast szczekac na lewo i prawo bo i tak nikt cie tutaj powaznie nie traktuje

how how
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 12, 2009, 09:19:33 pm »
Gany coś się ślinisz... pewnie dopiero spod biurka kardziowi wyszedłeś chłopaczku  :P
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 12, 2009, 09:37:22 pm »
Gany coś się ślinisz... pewnie dopiero spod biurka kardziowi wyszedłeś chłopaczku  :P


WS STYLE!!! taddaaa



Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 12, 2009, 09:46:07 pm »
WS STYLE!!! taddaaa
Astilia nigdy, na żadnej swojej postaci nie był w WS

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 12, 2009, 10:05:50 pm »
Spokojnie, te pajace jeszcze przed chwilą złotymi ustami kardzia twierdziły, że byłem w DA  :P :P :P
Teraz jest WS hahahahahahaha.


//mdh: wyluzuj troche, ok ? Czy musze czytac w kazdym poscie obrazac innych ? Flame na tym forum tez powinien zachowac pewien poziom przyzwoitosci, a ty go przekraczasz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 10:11:31 pm wysłana przez mdh »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?