Witaj
Gość

Wątek: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)  (Przeczytany 23433 razy)

  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 09, 2009, 06:04:46 pm »
alez prosze
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 09, 2009, 07:05:53 pm »

A teraz moje krótkie podsumowanie. Wszyscy w WS mieliśmy podobne zdanie do mendy. Grasz w głupią grę? Bierz z niej wszystko co może Ci dać.
Boty? Nie pochwalam, ale to tak jakby mówić, że studia są złe. Da się znaleźć pracę bez nich (pozdro suhy!) ale z nimi jest jakoś lepiej. Trzeba się namęczyć, ale na dłuższą metę chyba się opłaca :D

Zupełnie pomijam tutaj aspekt moralny, ale w polsce łamanie jakichkolwiek praw jest chyba wyssane z mlekiem matki i nikt z tym nie ma problemu. Jak ktoś chce się burzyc, to niech najlpierw sprawdzi czy ma licencję na windowsa z którego pisze :)


Ten tekst zawiera wszystko co w naszym narodzie jest smutne obrażanie poniżanie i branie. Nic sobie z tego nie robisz i ja też mam to głęboko ale ......
wole znać Suhego i cenić go za zasady
wole znać karda i doceniać jego prace
niż brzydala czy kogo to był teks który woli naśladować najgorsze cechy tego narodu i mimo swojego wysiłku w studia jest wciąż o krok przed sarmatami
Wole brać udział w grupie która chce coś osiągnąć PRACA  moja i nasza decyzja jak się ktoś wykruszy pożegnam jak się wykrusze ja też się pożegnam ale nigdy nie spuszcze głowy wstydząc się bo PRACA mnie przerosła.
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 09, 2009, 08:15:29 pm »
Oki doki, więc jako jeden z czołowych flamatorów Siłowni (podkreślę to!) oficjalnie odpowiadam na pytania Kardzia: żeby nie było

Primo: WS nigdy nie gadało z żadnymi innymi klanami. Cześć naszych klanowiczy było ex Swarmem, z nimi żylismy dobrze, z DA i Massacred nie było o czym rozmawiać
Secundo: Kard nie zgadłeś, post powstał, bo mi się nudziło, a trochę może da się was rozruszać. Flame z DA to niekończąca się radość dla mojego 'wewnętrznego dziecka' ;)

hrypek: powiedz mi czy swoje za przeproszeniem fekalia też wynosisz sam do szamba i je odpompowujesz i użyźniasz nimi pole? czy spuszczasz wodę w łazience? Bo jak to drugie, to jesteś gorszym hipokrytą, niż ja lesserem :) Przecież PRACA uszlachetnia! Wynoś, swoje gówno, bo to PRACA, użyźniaj pole i choduj na nim fasole, bo to PRACA. Zyskujesz przez to czyste i świeże mieszkanie/dom. I nie mów, że Cie ona przytłacza!

Wiesz, czasy się zmieniają, i teraz niestety (tak, niestety) na każdym polu trzeba się jakoś wykazać, albo jesteś szarym mychem, który nigdy nic nie osiągnie. A tak na przyszłośc: spróbuj kiedyś szefowi dumnie patrząc w twarz powiedzieć, że cyt. "PRACA mnie przerosła".

Kard: co do screenów: Nikt tu nic nie będzie raczej publikował, ja o swoich sprzedanych kontach na pewno informacji nigdy nie udziele, ale np kolega Iscariote trafił w końcu do DA, i była afera o to i został. Imatry nie przyjeliście, ale już Ventru to była postać WS ;)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 09, 2009, 08:24:06 pm »

Ten tekst zawiera wszystko co w naszym narodzie jest smutne obrażanie poniżanie i branie. Nic sobie z tego nie robisz i ja też mam to głęboko ale ......
wole znać Suhego i cenić go za zasady
wole znać karda i doceniać jego prace
niż brzydala czy kogo to był teks który woli naśladować najgorsze cechy tego narodu i mimo swojego wysiłku w studia jest wciąż o krok przed sarmatami
Wole brać udział w grupie która chce coś osiągnąć PRACA  moja i nasza decyzja jak się ktoś wykruszy pożegnam jak się wykrusze ja też się pożegnam ale nigdy nie spuszcze głowy wstydząc się bo PRACA mnie przerosła.


Gra jest stworzona po to żeby się bawić, a nie jak to określasz "CIĘŻKO PRACOWAĆ" żeby zdobyć pare pikseli :(

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 09, 2009, 08:34:39 pm »
Gra jest stworzona po to żeby się bawić, a nie jak to określasz "CIĘŻKO PRACOWAĆ" żeby zdobyć pare pikseli :(
wlasnie gra jest by grac, a nie po to by gral za ciebie komputer :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 09, 2009, 08:39:42 pm »
Zgadza się Kard, kiedy gra jest też normalna. Sad but true.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 09, 2009, 08:43:51 pm »
Gra to piksele i to forum to też o grze, a ja botowania też nie potępiam każdy osiągnie poziom satysfakcji i nie ważne jakim sposobem
Moja wypocina jest spowodowana indywidualnym podejściem tego człowieka i to podejście napiętnować chciałem jak ktoś nie rozumie jego sprawa co mi do tego.
Ale takich ludzi po prostu wole nie spotykać a jak ma nim być mój pracodawca to sorry nie ważne ile mi zapłaci pracować nie będę u chorych ludzi - takie mam podejście może przestarzałe może staroświeckie ale ludzi których spotkałem i nie mówię o realiach gry  mój styl bycia przypadł do gustu.

PS ciężko też nie pracuje.

Pracować nad lvllem?to też głupota nad klanem nad zgraniem nad atmosferą nad poziomem i dla innych ludzi miałem na myśli.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 08:45:57 pm wysłana przez hrypek »
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 09, 2009, 11:23:36 pm »
Pracować nad lvllem?to też głupota nad klanem nad zgraniem nad atmosferą nad poziomem i dla innych ludzi miałem na myśli.




To jeszcze troche nad zgraniem popracujcie ;D

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 09, 2009, 11:39:03 pm »
lol psychomachia jebany oszust pamietam jak kolo 50-60 lvlu probowal sie wbic do naszego bot pt to jak zaczalem mu tlumaczyc ze jego klan jest temu przeciwny to mowil ze to jego problem a nie nasz a jak go nie dodalem to zaczal kombinowac a jak pmowalem ludzi od niego to zaczal sie wypierac ze tak bylo  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 10, 2009, 12:04:44 am »
hahahhahaha
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 10, 2009, 08:47:45 am »
lol psychomachia -_-'any oszust pamietam jak kolo 50-60 lvlu probowal sie wbic do naszego bot pt to jak zaczalem mu tlumaczyc ze jego klan jest temu przeciwny to mowil ze to jego problem a nie nasz a jak go nie dodalem to zaczal kombinowac a jak pmowalem ludzi od niego to zaczal sie wypierac ze tak bylo  :oops:
norma, zero dowodow, ale byle kogos opluc :( , az zal czytac co piszesz
ale co sie dziwic, jesli zyje sie w srodowisku gdzie zasada jest oszustwo, a wrecz to oszustwo i klamstwo jest gloryfikowane, to czego oczekiwac po takich ludziach, sami siebie nakrecacie, udowadniajac, ze ja oszukuje bo tak robia wszyscy, bo nie jestem frajerem, ale tak to jest, ze w zyciu zawsze trafia sie na wiekszego cwaniaka i wowczas zaczyna sie placz
tylko wowczas pamietaj, ze sam oszukujac nie mozesz miec pretensji, ze inni cie oszukaja
dla mnie ten temat jest zamkniet, co bylo wazne wedlug mnie napisalem, sami dalej sie babrajcie w tym gownie
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 08:55:37 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 10, 2009, 08:58:01 am »
Kardziu głupi oszuście opluwam cię cały czas a ty twierdzisz, że deszcz pada. Nie przedstawiłeś dowodów na swoje kłamstwa z zeszłego miesiąca dzieciaku. Jesteś typowym emo. Pajacem, który zrobił emoquita jak klan dowiedział się o twoich przewałach, botowaniach i oszustwach. Doprowadziliśmy do upadku DA i wyeliminowania kilku idiotów twojego pokroju. Było to łatwiejsze niż przypuszczałem.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 10, 2009, 09:04:36 am »
Kardziu głupi oszuście opluwam cię cały czas a ty twierdzisz, że deszcz pada. Nie przedstawiłeś dowodów na swoje kłamstwa z zeszłego miesiąca dzieciaku. Jesteś typowym emo. Pajacem, który zrobił emoquita jak klan dowiedział się o twoich przewałach, botowaniach i oszustwach. Doprowadziliśmy do upadku DA i wyeliminowania kilku idiotów twojego pokroju. Było to łatwiejsze niż przypuszczałem.


Pragne powitac przedstawiciela ludzi z grona BIELAKOW...Witamy.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 10, 2009, 09:42:08 am »
mdh może zrobisz transfer na Lune i dołączysz do resztek DA?
Ze swoimi osiągnięciami (ADV79+/WC75+ nobless) będziesz do nich pasował.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 10, 2009, 09:51:49 am »
a to niby dlaczego??

Poza tym jeden bielak mi w zyciu wystarczy...jakbym mial grac na serverze z Toba to od razu zrobilbym quita..w sumie sie nie dziwie Kardziowi, ze nie gra..Jak ma grac z takimi osobami jak Ty.

Poza tym skad wiesz co mna kieruje i dlaczego gram w ta gre ?? Myslisz, ze sie zaczne przejmowac tym, ze mi pocisniesz ??

A co Ty takiego wspanialem osiagnales ?? Pochwal sie nam plx
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 10, 2009, 09:57:43 am »
Mdh, astilia, proszę nie spamować w moim topicu, dziękuję :D

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 10, 2009, 10:00:49 am »
Mdh, astilia, proszę nie spamować w moim topicu, dziękuję :D

nevah...wlasnie zostalem wyzwany na pojedynek...dostalem rekawica w twarz...tego nie da sie powstrzymac...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 10, 2009, 10:15:17 am »
Zróbcie ustawkę Krasnalami Lvl 1 na Teonie, może wtedy będziecie kwita...
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 10, 2009, 10:28:07 am »
moze...najpierw chce zobaczyc co mi odpisze bielak v.2
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 10, 2009, 11:46:00 am »
lol psychomachia -_-'any oszust pamietam jak kolo 50-60 lvlu probowal sie wbic do naszego bot pt to jak zaczalem mu tlumaczyc ze jego klan jest temu przeciwny to mowil ze to jego problem a nie nasz a jak go nie dodalem to zaczal kombinowac a jak pmowalem ludzi od niego to zaczal sie wypierac ze tak bylo  :oops:
norma, zero dowodow, ale byle kogos opluc :( , az zal czytac co piszesz
ale co sie dziwic, jesli zyje sie w srodowisku gdzie zasada jest oszustwo, a wrecz to oszustwo i klamstwo jest gloryfikowane, to czego oczekiwac po takich ludziach, sami siebie nakrecacie, udowadniajac, ze ja oszukuje bo tak robia wszyscy, bo nie jestem frajerem, ale tak to jest, ze w zyciu zawsze trafia sie na wiekszego cwaniaka i wowczas zaczyna sie placz
tylko wowczas pamietaj, ze sam oszukujac nie mozesz miec pretensji, ze inni cie oszukaja
dla mnie ten temat jest zamkniet, co bylo wazne wedlug mnie napisalem, sami dalej sie babrajcie w tym gownie
sry ale nie pojebalo mnie na tyle zeby wklejac screeny z rozmow z OOG walkera  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 10, 2009, 12:03:24 pm »
sry ale nie -_-'alo mnie na tyle zeby wklejac screeny z rozmow z OOG walkera 
MIĘCZAK!

Oczywiście screen jest odpowiednio modyfikowany, co by znajomym (i kupcom :D) nie robić problemów z dostaniem się do dobrych klanów ;)

A kardziu: W TYM miejscu, mamy pvp z wami ;)

Za każdym razem, jak odnosicie wielki sukces, ta cyferka robi +1 :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 12:17:33 pm wysłana przez br2yd4l »

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 10, 2009, 12:07:36 pm »
Kierownik Pociągu a nawet dwóch hahaha :D.  Patrze na date 11 września kurde wtedy jeszcze w tym śmierdzącym IT siedzieliśmy nigdy więcej tam :).
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 10, 2009, 12:55:09 pm »
Zdecydujcie sie na jedno forum do flamowania żebym wiedział co sprawdzać regularnie podczas gdy sie nudze w pracy.I starajcie sie !@#$ pisać krócej bo za długie te wasze eseje:>

ciekawe,że oprócz założyciela tematu wypowiadają sie głównie osoby które zrobiły transfer lub przestaly grać w l2 ale cóż luna dead więc i flame dead...

edit:hah br2yd4l operator pociągu kalkulator włączony coby zyski liczyć?:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 12:56:44 pm wysłana przez wuera »


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 10, 2009, 02:21:42 pm »
Astilia z mdh jakies flamy odstawiają :) ale widze, coraz więcej ludzi z DA/Masacred się wypowiada :)
wuera; nie wiem czemu tam jest ten kalkulator ;P Wtedy sesja była, więc może coś na uczelnie :D

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 10, 2009, 03:10:07 pm »
Astilia z mdh jakies flamy odstawiają :) ale widze, coraz więcej ludzi z DA/Masacred się wypowiada :)
wuera; nie wiem czemu tam jest ten kalkulator ;P Wtedy sesja była, więc może coś na uczelnie :D

jeszcze nic nie odstawiam :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League