Witaj
Gość

Wątek: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)  (Przeczytany 23495 razy)

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 11, 2009, 11:04:58 pm »
jakbys dobrze poczytal/rozeznal sie to bys uznal to bardziej za najazd "boterow" na legit klan ktory sie sypie ale nvm
A co ja właśnie napisałem??


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 11, 2009, 11:08:24 pm »
nvm
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 11, 2009, 11:09:52 pm »
ja do edita dopisałem tylko że tak się dzieje też w innych grach i nic więcej w poście nie dopisywałem


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 11, 2009, 11:10:40 pm »
ja do edita dopisałem tylko że tak się dzieje też w innych grach i nic więcej w poście nie dopisywałem
taa meh fail  :(
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 12, 2009, 02:09:37 am »
Bylem w Pr0 Uber WilczymStadzie o ktorym wlasnie jest ten topic so gtfo

skoro i tak wszyscy tutaj spamia to moze zmienimy nieco temat bo flame i tak przycichl, zastanowmy sie co WilczeBoty osiagnely na lunie..... hmmm
- lizanie ruskom dupy by uzyskac wstep na high-lvl spoty
- wybocenie sie do 80+ po czym w duzej mierze transfer na inny server
- pekowanie lowbies w grade'ach nizszych od siebie, plus triumfalne "own3d noobs" po walce, gzzz jest czego lol


aaaa no tak udalo wam sie nam odbic CH na HS az jeden raz buehehe, no i oczywiscie nie zapominajmy o zalozeniu 12345+ flame topikow na kazdym jednym polskim forum l2 GG. Ja tam moge byc subiektywny ale patrzac na to z boku faktycznie trudno sie nie zgodzic ze slowami Karda ze po prostu zal wam dupe sciska bo jak inaczej to wytlumaczyc ze DA nie zalozylo zadnego topika na was do tej pory, a wy na nas ile sami wiecie?


i to by bylo na tyle o waszym lol klanie lizodupy.

/wrist
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 02:22:07 am wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 12, 2009, 05:53:34 am »
Cytuj
skoro i tak wszyscy tutaj spamia to moze zmienimy nieco temat bo flame i tak przycichl, zastanowmy sie co WilczeBoty osiagnely na lunie..... hmmm
- lizanie ruskom dupy by uzyskac wstep na high-lvl spoty
- wybocenie sie do 80+ po czym w duzej mierze transfer na inny server
- pekowanie lowbies w grade'ach nizszych od siebie, plus triumfalne "own3d noobs" po walce, gzzz jest czego lol
czlowieku ty nawet nie wiesz o czym ty piszesz !
lizanie dupy aby uzyskac dostep do high lv spot ?
wiesz jak wyglada polityka einheitu ?
uswiadomie cie
silniejszy bieze spota i nie wazne czy sa w ally czy w klanie
w sumie mielismy wiecej pvp z einheitem niz z da ktorzy nie wysciubiaja nosa z rifta QQ
pekowanie lowbies w gradach nizszych od siebie ? powiedz mi ile mam jeszcze czekac na ciebie az ubierzesz sie w s80 ?
poza tym war to war nie bede tu juz wspominac kiedy to s-grade party przychodzilo po nas na enchantet valey zeby zabic nasze pt ! rotfl i ty masz jeszcze czelnosc mowic ze my bijemy lov lv ?
zreszta nie wazne wpadajcie czesciej do nas na hb bo od tego expa jeszcze wyjde z wprawy z pvp ;]
co do tranferu no to juz kiedys pisalem na ten temat ... party msciciela poszlo bo mialo taki kaprys tak ? poza tym wy se z naszym party nie radzicie wiec jak oni jeszcze by byli to juz w ogóle bez chusteczki nie wychodzili byscie z pokoju...
a tak jeszcze poza tym to w ogóle co ty sie wypowiadasz na ten temat jak cie pierwszy raz widze na jakims pvp nofactorku ? co to za postac co ty jestes jakis ee bishop ? powiedz cos o sobie oprocz tego ze jestes na staba
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 06:28:10 am wysłana przez Whosurdaddy »


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 12, 2009, 10:26:35 am »
Cała dyskusja tutaj sprowadza się do jednego że nie umiecie ze sobą współpracować, jak i z innymi polskimi klanami.

Czemu Polacy grający botami walczą z polakami grającymi legit, ponieważ jesteście w miarę słabą grupą, do której można wejść i rozwalić ją od środka.
Miałem juz nie pisać, ale do tego się odniosę, szkoda, ze przeczytałeś tylko pierwsza wypowiedz brzydala, natomiast następnych juz nie, gdybyś poświęcił na to chwile czasu, to zorientował byś się, ze DA potrafiło się właściwie dogadać z każdym klanem, bo nawet z Elmashim część ludzi później do nas dołączyła, jedyny klan z którym nie można było (a i to nie do końca, bo był moment, ze nawet z nimi współpracowaliśmy to WS), a przyczyna jest prosta:

Primo: WS nigdy nie gadało z żadnymi innymi klanami. Cześć naszych klanowiczy było ex Swarmem, z nimi żylismy dobrze, z DA i Massacred nie było o czym rozmawiać
Secundo: Kard nie zgadłeś, post powstał, bo mi się nudziło, a trochę może da się was rozruszać. Flame z DA to niekończąca się radość dla mojego 'wewnętrznego dziecka' ;)
i
Epiki: byliśmy, nawet jako WS. Dołączyliśmy do Russian i Einheitu żeby na nie chodzić często. Żeby pvp uczyć się od lepszych.

Z tego wynika miedzy innymi dlaczego nie można się z niektórymi ludźmi dogadać, bo oni sami nawet nie wiedza czego chcą, przeczytaj post rekrutacyjny WS (który jest na tym forum). Twoje generalizowanie wszystkiego to bzdura, to tak jak by pisać ze […określona grupa społeczna…] to złodzieje, albo ze wszyscy murzyni maja potężne przyrodzenie (chociaż tego nie wiem może i maja :) ). My w DA mieliśmy od początku jego istnienia około 250 ludzi (którzy przewinęli się przez klan) z którymi się dogadywaliśmy i zazwyczaj fajnie się grało, WS/Silownia/Ranodomy z dup… to jakieś max 10-20 osób, cześć z nich nie grała z nami tylko z tego powodu, ze nie tolerujemy botow, ale za to bardzo aktywni flejmerzy, którzy musza głośno krzyczeć by ktoś ich zauważył. 

Dlaczego zrezygnowałem z dalszej gry w L2 napisałem, to co bez bota można było osiągnąć to osiągnąłem, mieliśmy (jeszcze tydzień temu nasze ally miało 2) zamki, walczyliśmy z najsilniejszymi, byliśmy właściwie drugim klanem na serwie który osiągnął taki lvl klanu, cala nasz praca głównie skierowana była na rozwój klanu, wszystko było tak zorganizowane, by ludziom grało się jak najlepiej i by klan im pomagał, a nie przeszkadzał, w klanie nie było właściwie żadnych kar jedynie nagrody i to funkcjonowało i nadal funkcjonuje, ale niektóre pajace nie mogą tego przeżyć i brużdżą, według mnie ze zwykłej zazdrości i z nudów.
Przecież oni nie grają, za nich gra komputer, tłumaczenie: „szkoda mi czasu na grind”, „interesuje mnie tylko pvp” to przecież głupie gadanie, bo jak nie masz czasu na gre to nie graj, wystarczy zobaczyć zgłoszenia do klanu DA, tam większość to ludzie pracujący, mający rodziny, studiujący, tym się różnią od boterow, ze potrafią sobie tak zorganizować życie by mieć czas na relax, ludzie którzy potrafią zarabiać w realu i stać ich na rozgraniczenie zabawy od pracy. U botera to wygląda tak, idzie na dyskotekę i robi za babcie klozetowa, a później się cieszy, ze był na dyskotece i jeszcze zarobił :P

Ponadto, większość osób, która zrezygnowała z L2 nadal gra razem i dobrze się bawi (i nadal można nas zastać na kanale ventrilo DA) , po prostu znaleźli cos lepszego, a tak właściwie to czekamy na TERA i tam być może znów zbudujemy klan, a jeśli nie będzie botow to z ludźmi pokroju brzydala, msciciela, kumbaka itp. nie będzie kłopotu, bo oni nie będą mieli czasu na grę.

Z powyższych powodów uważam, ze twoja wypowiedz jest kompletna bzdurą, nie masz zielonego pojęcia o temacie, a jedynie wydaje Ci się tak jak większość naszych rodaków wszystko wiesz najlepiej :). A nie zastanowiłeś się czemu ci ludzie nie piszą o własnych osiągnięciach? Jedyne co potrafią to krytykować, a jedyne ich osiągnięcie to wybotowanie postaci i marzenia o tym, ze kiedyś będą bawiąc się w prawdziwe pvp w L2, ale to zawsze będzie tylko marzenie, bo zawsze trzeba będzie jeszcze trochę dobotowac, bo zawsze będzie brakowało czasu by siedzieć 24h przy kompie i czekać na respawn epick bossa itd., a gdy już to wszystko będą mieli czyli lvl 85 i kupe czasu to się okaże, ze w ta grę już nikt nie gra, albo w miedzy czasie wydarzy się cos co uniemożliwi im dalsza grę (np. awans w pracy, który będzie wymagał większego zaangażowania w prace i gra już nie będzie taka ważna).
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 12, 2009, 10:35:45 am »

(...)


 a gdy już to wszystko będą mieli czyli lvl 85 i kupe czasu to się okaże, ze w ta grę już nikt nie gra, albo w miedzy czasie wydarzy się cos co uniemożliwi im dalsza grę (np. podniesiony cap lvl limit do 90)


Edited ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 12, 2009, 12:03:57 pm »
Z tego co pamiętam to DA zawsze zaczynało do tych słabszych złych bot klanów. A do takiego TB czy łapek jaj zbytnio do wojaczki nie mieli. To właśnie da pierwsze na lunie zaczęło trucie dupy Polakom któży bocili z chyba z czystej zawiści XD I to jest smutne że największym wrogiem Polaka jest inny Polak a potem Ruscy a na końcu cała menażeryjna. Brak własnie tego zgrania powoduje takie sytuacje że polskie klany to bardziej żart z cerestem niż jakaś realna siła............. 

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 12, 2009, 12:38:51 pm »
A do takiego TB czy łapek jaj zbytnio do wojaczki nie mieli.
sprobuj odpowiedziec na dwa proste pytania: z kim DA glownie walczylo na siege?
Który klan na serwie jako ostatni stracil flage w TW?
i powiem ci, ze oni wcale nas nie tepili, mysle, ze po czasci z szacunku, ze potrafilismy sie postawic i przynajmniej zorganizowac jakas rozrywke, a nie poddac sie i dolaczyc do nich, tak jak zrobila to wiekszosc luny, w tym WS

To właśnie da pierwsze na lunie zaczęło trucie dupy Polakom któży bocili z chyba z czystej zawiści XD I to jest smutne że największym wrogiem Polaka jest inny Polak a potem Ruscy a na końcu cała menażeryjna. Brak własnie tego zgrania powoduje takie sytuacje że polskie klany to bardziej żart z cerestem niż jakaś realna siła............. 
Nie masz racji, akurat polacy na lunie swietnie sie dogadywali i nadal dogaduja. Tak (o ironio) sie zlozyclo ze dwa najliczniejsze klany to DA i Sacred, klany nie tolerujace botow, a dogadac sie nie potrafilo WS/Silownia, jakis minimalny % calosci, to ze ty sie wiecznie z polakami musisz nawalac to nie znaczy, ze tak samo musza inni, wiec nie oceniaj wszystkich po sobie.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 12, 2009, 01:53:01 pm »
Z To właśnie da pierwsze na lunie zaczęło trucie dupy Polakom któży bocili z chyba z czystej zawiści XD

Przyznam się ze do Ciebie sapalem na vencie kilkakrotnie bo mnie brał szlak jak botowaleś na varce i jadłeś nasze train swoim cudnym botem... nie dziw się że Polak sapie jak nie może czegoś zrobić z prostego względu miałeś w dupie gdzie bocisz i w dupie że tam mogą ludzie chcieć zrobić szybko quest i jednym słowem twój nick ludzie też mieli potem w dupie bo jakże by inaczej. Chyba rozumiesz pointe?

Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 12, 2009, 02:08:37 pm »
No Kard doczekałeś się BanHammer dotarł na Lune 3 bądź więcej party dostało bana z enhitu + 2 z Russian czyli tam gdzie my jesteśmy. My go nie dostaliśmy. Tak btw Kard w Enhicie zostało 3- 4 party 83+ więc zbieraj swój zerg i wracaj na Lune może coś zwojujecie :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 12, 2009, 02:16:16 pm »
Z tego co pamiętam to DA zawsze zaczynało do tych słabszych złych bot klanów. A do takiego TB czy łapek jaj zbytnio do wojaczki nie mieli. To właśnie da pierwsze na lunie zaczęło trucie dupy Polakom któży bocili z chyba z czystej zawiści XD I to jest smutne że największym wrogiem Polaka jest inny Polak a potem Ruscy a na końcu cała menażeryjna. Brak własnie tego zgrania powoduje takie sytuacje że polskie klany to bardziej żart z cerestem niż jakaś realna siła............. 
Zawisc? BUEHEHEHEHEHEHEHEHE Mozesz mi wytlumaczyc swoj skrzywiony tok myslenia bo ja nie widze zwiazku miedzy waszym lizaniem dupy ruskom i jechaniem na bocie ani stanem posiadania a nasza postawa. Owszem smiejemy sie z was ale co to ma wspolnego z zawiscia?? Wasza jedyna przewaga sprowadza sie do lvl ktory uzyskaliscie poprzez cheat i korzystanie z walkera przy obojetnej policytyce NCsoftu, w rownej walce nie mielibyscie zadnych szans, wiec wasze chelpienie sie, wywyzszanie i smianie sie z legit graczy jest zwyczajna farsa, gra jest jaka jest  (zje-ba**) ale wy akurat nie macie sie czym chwalic, bo wyglada to tak jak byscie podczas zabawy np w quake'a jechali na kodach po czym przechwalali jacy to z was ownatorzy, zenada.

czlowieku ty nawet nie wiesz o czym ty piszesz !
lizanie dupy aby uzyskac dostep do high lv spot ?
wiesz jak wyglada polityka einheitu ?
uswiadomie cie
silniejszy bieze spota i nie wazne czy sa w ally czy w klanie
w sumie mielismy wiecej pvp z einheitem niz z da ktorzy nie wysciubiaja nosa z rifta QQ
W dupie mam polityke ruskow czy twoje uswiadamianie mnie, uswiadom sam siebie ze jestes lizodupem ktory inaczej na HB nie mialby wstepu o boceniu na green spocie nie wspominajac.

pekowanie lowbies w gradach nizszych od siebie ? powiedz mi ile mam jeszcze czekac na ciebie az ubierzesz sie w s80 ?

tyle ile to zajmnie grajac legit, mogles nie cheatowac i biegac dalej w A grade to bys wiedzial o czym mowie.

poza tym war to war nie bede tu juz wspominac kiedy to s-grade party przychodzilo po nas na enchantet valey zeby zabic nasze pt ! rotfl i ty masz jeszcze czelnosc mowic ze my bijemy lov lv ?
zreszta nie wazne wpadajcie czesciej do nas na hb bo od tego expa jeszcze wyjde z wprawy z pvp ;]

Ja tam na EV nie chodzilem, moze raz ktos wpadl (moze tak a moze sam wy-_-'les ten argument) was pogonic i bedziesz sie tego trzymal do konca bo niczego innego nie masz

co do tranferu no to juz kiedys pisalem na ten temat ... party msciciela poszlo bo mialo taki kaprys tak ? poza tym wy se z naszym party nie radzicie wiec jak oni jeszcze by byli to juz w ogóle bez chusteczki nie wychodzili byscie z pokoju...
a tak jeszcze poza tym to w ogóle co ty sie wypowiadasz na ten temat jak cie pierwszy raz widze na jakims pvp nofactorku ? co to za postac co ty jestes jakis ee bishop ? powiedz cos o sobie oprocz tego ze jestes na staba
zenada, ja mam tobie mowic kim ja jestem? A kim ty jestes poza toonem ktory wyszedl z paromiesiecznego bota?
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 02:20:04 pm wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 12, 2009, 02:26:37 pm »
podsumowując gaav: robiłeś pod górę swojemu klanowiczowi bo expił za szybko?

Tak ogólnie rzecz biorąc to sytuacja robi się coraz ciekawsza :) Spirala nienawiści się powoli nakręca, polaczki się tłuczą, a ruscy (akurat na nich trafiło, ale to nie robi) na tym kasę trzepią :)

Co do posta admina: zdecydowanie zaliczamy się (całe party R3acta) w tej chwili do kategori 2. Szczerze: mam postać zaliczaną tylko i wyłączeie do kat 3ciej takiego protectora/griefera i chociaż teraz nieaktywna to wiele osób które zabijam całkiem normalnie do tego podchodzi i można pogadać :P

Kilka osób z massacrd nawet przepraszam, zanim je wypekuje :P Ale nie chcę im robić problemów jakie miał Lulok przez znajomość ze mną.

Z mojej perspektywy to wszystkie 'zadymy' zaczynało DA. Z różnych powodów, bo czuli się za mocni, bo mogli, bo akurat uzbierali 2 party pvp. przykłady i dowody?
* Train na HS (rok temu)
* W momencie w którym się rozdzililiśmy na 2 party mieliśmy totalnie inną politykę. Dalej siedzieliśmy na jednym vencie, ale msciciel sobie (on teraz jest PL) a react sobie. Biliście się z mscicielem, nie wiem czy dostawaliście czy nie, ale nas przychodziliście pekować.
* Robliśmy suby teraz na woa -> przychodziliście pekować
* expiliśmy na HB, przychodzliście tylko po to żeby nas wyciąć (o 4 w nocy EE, którzy przychodzi wydrainować wszystkim mp chyba nie będzie solował juniorów?)

My w tym czasie zwykle ogranizaliśmy się do relogów i spuszczenia wam manta, albo po prostu relogu i odczekaniu aż sobie pójdziecie. Jeden jedyny raz kiedy zaczeliśmy ofensywe w waszą stronę, to było gdy party msciciela doszlo do einheitu (a z einheitem nie mieliście wara) i trzeba was było jakoś zmotywować do flagniecia się.

Ale szczerze: na tym etapie nikt od nas nie lubił nadętych DA do tego stopnia że wszyscy się zgodzili od razu.

TW to jedyna okazja do fajnego PVP, a wy się kitracie jak ostatnie lamy na jakichś MDT albo COLO albo cholerwa wie gdzie. W skrócie unikacie jedynego pvp na poziomie na lunie. Więc przykro mi, ale to co mówi ganymede to dla mnie jedyne puste słowa. Możecie nas opluwać, my bedziemy was i tak się to bedzie kręcić, a yoj kasę na epikach będzie trzepał dopóki tak będzie

Ale fajnie, że flame sie w końcu rozrkęcił :)

Teraz moja odpowiedz spejalnie dla naszego SPSika :) (ja go jeszcze pamiętam, większy z niego hater niż gracz :P)
w rownej walce nie mielibyscie zadnych szans
Mhm. To jak zdefiniujesz równą walke? prosze powiedz. Czy np jakoś lvle i sprzęt przeliczasz? Wzrost postaci też się liczy? Czy staty trzeba porównywać? Równą walke macie na class based oly. Tutaj jest real world. Was jest więcej, my mamy wyższy lvl :) To jak zergs vs protoss :D
W dupie mam polityke ruskow czy twoje uswiadamianie mnie, uswiadom sam siebie ze jestes lizodupem ktory inaczej na HB nie mialby wstepu o boceniu na green spocie nie wspominajac.
Przykro mi ganymede, ale kompromitujesz się tą wypowiedzią. Na HB obowiązują zupełnie inne zasady
tyle ile to zajmnie grajac legit, mogles nie cheatowac
Nie chatował, botował. To jest różnica. Dokonałeś, wyboru, on też. Oboje teraz macie tego konsekwencje. Ty niestety jesteś mało 'efektywny' na pvp, a on może dostać bana.

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 12, 2009, 02:48:33 pm »
Z mojej perspektywy to wszystkie 'zadymy' zaczynało DA.

Z mojej perspektywy gra to gra a flame to flame, w grze faktycznie nie raz sie w was wchodzilo z ctrl z roznych powodow a to ze bociliscie na naszym spocie a my akurat chcielismy pograc, a to bo nas wasze nicki niczym z Br4v0 gIrl draznily etc ale jedno jest pewne, w 100% caly flame na forum zaczynaliscie WY, wszystkie topiki na kazdym jednym forum przez te wszystkie miesiace sa waszego autorstwa i wy nam zarzucacie ze jestesmy nadeci? Nie znajdziesz zadnego flametopiku autorstwa DA, wasze tematy rekrutacyjne sa czyste od naszego flame'u a w druga strone jest dokladnie odwrotnie. O czym to swiadczy?? Przez kogo przemawia zawisc i kompleksy?

Mhm. To jak zdefiniujesz równą walke? prosze powiedz. Czy np jakoś lvle i sprzęt przeliczasz? Wzrost postaci też się liczy? Czy staty trzeba porównywać? Równą walke macie na class based oly. Tutaj jest real world. Was jest więcej, my mamy wyższy lvl :) To jak zergs vs protoss :D
Rowna walka = bez walkerow, lvlem jaki sami nabiliscie. Porownanie zerg/protos jest nie na miejscu, zerg ma konotacje perioratywne podczas gdy protos odwrotnie a wy jestescie zwyklymi CHEATERAMI.

Przykro mi ganymede, ale kompromitujesz się tą wypowiedzią. Na HB obowiązują zupełnie inne zasady
niom, kto mocniej lize ten dluzej expi

Nie chatował, botował. To jest różnica.
nie ma zadnej, nie probuj sie usprawiedliwiac

Dokonałeś, wyboru, on też. Oboje teraz macie tego konsekwencje. Ty niestety jesteś mało 'efektywny' na pvp, a on może dostać bana.
oby predzej niz pozniej, najlepiej bana na caly klaster IP ale NCsoft nie ma do tego jaj.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 12, 2009, 02:50:22 pm »
Ganymede albo jestes taki tepy albo tak bardzo sie starasz ! nie wiem czy tak ciezko zrozumiec i zaakceptowac ze do nieczego nie byl nam potrzebny klan ruski zwlaszcza do expienia na hb jak juz mowilem to mielismy wiecej pvp o spota na hb z nimi niz z wami


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 12, 2009, 02:54:05 pm »
Ganymede albo jestes taki tepy albo tak bardzo sie starasz ! nie wiem czy tak ciezko zrozumiec i zaakceptowac ze do nieczego nie byl nam potrzebny klan ruski zwlaszcza do expienia na hb jak juz mowilem to mielismy wiecej pvp o spota na hb z nimi niz z wami

haha i mowi to FACTOR biegajacy pod ruskim tagiem KKTHXBB, z kim ty miales to pvp? z mobami to sie nazywa pve a nie pvp lizodupie
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 12, 2009, 02:58:33 pm »
Z mojej perspektywy to wszystkie 'zadymy' zaczynało DA. Z różnych powodów, bo czuli się za mocni, bo mogli, bo akurat uzbierali 2 party pvp. przykłady i dowody?
* Train na HS (rok temu)
* W momencie w którym się rozdzililiśmy na 2 party mieliśmy totalnie inną politykę. Dalej siedzieliśmy na jednym vencie, ale msciciel sobie (on teraz jest PL) a react sobie. Biliście się z mscicielem, nie wiem czy dostawaliście czy nie, ale nas przychodziliście pekować.
* Robliśmy suby teraz na woa -> przychodziliście pekować
* expiliśmy na HB, przychodzliście tylko po to żeby nas wyciąć (o 4 w nocy EE, którzy przychodzi wydrainować wszystkim mp chyba nie będzie solował juniorów?)
Tak to jest z ta perspektywa, zalezy gdzie siedzisz :)
Takich przykladow jak ty podajesz, mozna również mase podac z drugiej, ja mialem nadzieje na dogadanie sie do momentu. WS (nawet nie wiem kto) przyszedl do nas na venta i zaproponowal rozejm, bo ani oni, ani my na tej walce nic nie zyskiwalismy i chetnie na to przystalismy, wiecej mozna bylo zrobic wspolpracujac a nawet beda neutralnymi. I wszystko bylo ok do czasu, az to party troszke sie wybocilo i doszli do wniosku, ze juz nie boca/ida na inny serwer wiec rozejm maja w dupie. Dlaczego silownia byla bita, az przykro, ze masz tak krotka pamiec :) , ale ja pamietam jak ty albo ktos inny od was przylatywal na spot i mnie na 1 hit zabijal (mag) - po czym sie wylogowywal, rozumiem, ze to bylo to swietne pvp miec goscia na hita :) , bo z kims na swoim lvl to juz nie, bo moglby jeszcze zdazyc oddac :) , silownia jeszcze o ile dobrze pamietam byla wporzadku, ze nie oddawali wara tylko jak kogos od nas znalezli, ale u WS to byl norma, wiec w cigu 1h kilkakrotnie byla nam wojna wypowiadana i odwolywana.
Wiec jak widzisz kazdy ma swoje dowody :)

Ale jestem tego samego zdania co ty, ze o wiele wiecej mozna zyskac wspolpracujac i to bylo mozliwe, ale doprowadzic do tego rozkrecajac wiecznie jakies flejmy po roznych forach sie nie da.

No Kard doczekałeś się BanHammer dotarł na Lune 3 bądź więcej party dostało bana z enhitu + 2 z Russian czyli tam gdzie my jesteśmy. My go nie dostaliśmy. Tak btw Kard w Enhicie zostało 3- 4 party 83+ więc zbieraj swój zerg i wracaj na Lune może coś zwojujecie :D
Ani na niego nie czekalem, ani mnie on nie cieszy, poprostu mnie to wali, kolejna pokazowka nic nie znaczaca, jest taka przypowiesc :"W Rzymie po spiacym mistrzu chodza muchy, przyszedl jego uczen i je odgonil, na co obudzil sie mistrz i mowi : dlaczego je odgoniles, te przynajmniej byly najedzone." :)
I nie rozumiesz bardzo prostej rzeczy ja L2 juz przeszedlem :) , by mialo sens grac dalej musialbym wlaczyc bota, a ja nie chce, bo co prawda mozna sie dolaczyc gdy sie nie ma szans na wygrana, ale dla mnie jest to zwykle poddanie sie.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 12, 2009, 03:06:15 pm »
kard nie wypowiadaj sie bo nikomu nie chce sie czytac twoich bajek .....
a ty gejnamede czy jak ci tam chodz ze mna 1 na 1 pvp ! ciekaw jestem co teraz powiesz ze jestes cheat ? ze mam wyzszy lv ? nie placz tylko wyskocz poza tym to raczej specjalnosc da w pve :> ile masz fragow zrob screena i pokaz ;]


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 12, 2009, 03:09:33 pm »
kard nie wypowiadaj sie bo nikomu nie chce sie czytac twoich bajek .....
ty to najwyzej swoim botom mozesz rozkazywac, a i to podobno nie zawsze, bo sie denerwuja, ze dowodzi nimi gosc, ktorego jednye slowo jakie zna to "gej", wystarczy target na ciebie zaznaczyc:)

A tak poza tym, to Brzydal i reszta boterow, o co wy te placze robicie, przeciez to jest open pvp, wiec o co chodzi? tyle placzu o wypekownie botow lol
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 03:14:30 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 12, 2009, 03:10:55 pm »
kard nie wypowiadaj sie bo nikomu nie chce sie czytac twoich bajek .....
a ty gejnamede czy jak ci tam chodz ze mna 1 na 1 pvp ! ciekaw jestem co teraz powiesz ze jestes cheat ? ze mam wyzszy lv ? nie placz tylko wyskocz poza tym to raczej specjalnosc da w pve :> ile masz fragow zrob screena i pokaz ;]


mnie sie chce..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 12, 2009, 03:12:36 pm »
podsumowując gaav: robiłeś pod górę swojemu klanowiczowi bo expił za szybko?


Komu i kiedy???

Co do woa i EV przypominam  bo już nie pamiętacie znalazł was Besekr (60 TH) expiąc sam w tych miejscach  lał was bo była wojna, kiedy  wam się zrobiło przykro wylogowaliście tam R3acta stonka biedronka (!!!) więc co się dziwicie że Besekr poprosił o pomoc mnie ???
Drugi raz czepiać się o te same pierdoły ......... i drugi raz się tłumaczyć,  mogliby sobie to wbić do główek? sami do tego się przyczyniliście, grajcie! a Th 60 lvl waszych 9 bootów nie ruszy no chyba że 1 vs9 to jakiś problem.
To jest wasz wybór więc co was dziwi iż czasem znajdzie was ktoś legit mający wojne.
Ja po enchanted  na 79 lvl nie chodzę co mnie wciąż dziwi ....

Co do whosurdadday jak Ci idzie skakanie solo do mnie?
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 12, 2009, 03:21:14 pm »
kard nie wypowiadaj sie bo nikomu nie chce sie czytac twoich bajek .....
czytanie dluzszych postow niz "own3d noobs gej fak bleble" meczy co? Z podstawowki to tez tylko pamietasz ze sie fajnie w nia kamieniami rzucalo? Zawsze na skroty, zawsze cheatujac, ciezsza praca meczy? Myslenie tez zapewne bo to trudna sprawa...

a ty gejnamede czy jak ci tam chodz ze mna 1 na 1 pvp ! ciekaw jestem co teraz powiesz ze jestes cheat ?
ze ja jestem cheat? Oj myslenie jednak boli...

ze mam wyzszy lv ? nie placz tylko wyskocz poza tym to raczej specjalnosc da w pve :> ile masz fragow zrob screena i pokaz ;]
Nie widze potrzeby takiemy frajerowi nic udowadniac ale masz pastuchu posmiej sie


Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 12, 2009, 03:50:07 pm »
Żałosne DA.
Macie bana na HB, na epiki, jesteście lowlvl i dalej na siłę staracie się przekonać wszystkich, że jesteście najlepsi. BO JESTEŚCIE LEGITH. Prawda jest taka, że nie jesteście. Nawet kardzio do 76 się wybotował. Jak wszystko wyszło na jaw kardzio zrobił emoquita a duża część ludzi odeszła z DA. Teraz na bocie szybko was przegonią  :P. Tak jak Massacred które jest dużo bardziej ogarnięte od was.
Płaczcie dalej i lejcie moby na HS i SV.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 12, 2009, 03:57:31 pm »
Żałosne DA.
Macie bana na HB, na epiki, jesteście lowlvl i dalej na siłę staracie się przekonać wszystkich, że jesteście najlepsi. BO JESTEŚCIE LEGITH. Prawda jest taka, że nie jesteście. Nawet kardzio do 76 się wybotował. Jak wszystko wyszło na jaw kardzio zrobił emoquita a duża część ludzi odeszła z DA. Teraz na bocie szybko was przegonią  :P. Tak jak Massacred które jest dużo bardziej ogarnięte od was.
Płaczcie dalej i lejcie moby na HS i SV.

w dupie byles gowno widziales, nie zabieraj glosu jak starsi rozmawiaja lizodupie, lizesz ruskom i upadlasz sie na maxa byle tylko sie zalapac na epika czy miec wjazd na HB, dla mnie jestes nikim, typowy zalosny polaczek, sucks to be you
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 04:01:35 pm wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server