Witaj
Gość

Wątek: Kolejny taki sam flame o DA....  (Przeczytany 69947 razy)

  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 17, 2009, 07:39:22 pm »
Cytat: Astilia
głupi oszuście opluwam cię cały czas

Dalej ciągniesz menelom na dworcu?

Cóż, od takiego idioty niewiele więcej można wymagać

Czy to jest dowód, że sprzedajesz się na dworcu kolejowym menelom za 5 złotych?

Dowody pajacu bez jaj. Dowody.

Zakłamany mały ćwok, kompletne zero.

Z drugiej strony sam jesteś wielkim błędem. Typowy idiota. Dziecko neo. Przygłup z problemami emocjonalnymi.

Tylko na to cię stać żałosny ciołku.

Konkretów nie masz żałosny polaczku.


Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 17, 2009, 08:50:16 pm »
Sprawa jest prosta. Kardzio od początku swoich wywodów stara się wszystkich przekonać, że DA jest super gdyż:
1. grają legith
owszem, nie botujemy

Wszystko było dobrze do momentu kiedy ukazał się fraps z bratem CLa botującym na HS, który nie poniósł za swoje straszne czyny żadnych konsekwencji. Teraz rodzi się pytanie dlaczego tak się stało? Dlatego, że brat czy dlatego, że całe DA botuje. Osobiście obstawiam wersję pierwszą. Przemawia za nią fakt żałośnie niskich leveli i kiepskiego sprzętu. Trzeba być totalnym nieudacznikiem, żeby nie ogarnąć bota.
Oczywiście Kardzio zaczął motać, pluć się, zmieniać temat i sprawa botowania nie została wyjaśniona. Kilka osób w klanie się wkurzyło na nierówne traktowanie i opuściło zacne szeregi.
ten pozal sie boze "dowod" niczego nie dowodzil, nic nie udowodniliscie poza wlasna glupota, zalosny to ty jestes i generalnie ssij pale

2. bardzo dużo osiągnęli na serwerze
owszem, od poczatku luny pozostajemy najwiekszym polskim legit clanem.

Prawda jest taka, że nie osiągnęli kompletnie nic. Jak łapki pozwolą to zdobędą czasem jakiś zamek, jak jest ich pięć razy więcej to może wygrają pvp. Kardziu chrzanisz głupoty. Gdyby ruskim zależało na wszystkich zamkach to nigdy żadnego DA by nie zdobyło. Na epikach im zależy i nie odpuszczają. Byliście na jakimś? Próbowaliście chociaż powalczyć?
Jeżeli uważasz, że lepiej być legith lowlvl nie mającym nic z gry (przynajmniej endgame) niż pobotować w czasie snu a bawić się w dzień to nic dziwnego że musiałeś zrobić emoquita. Każdy boter przegoni twoją wypasioną postać w dwa miesiące.
wsadz se ta swoja -_-'ana filozofie w dupe, chcesz to botuj kogo to k* obchodzi? I od-_-' sie od tych co lubia grac inaczej, wbij se to do tej swojej zakutej paly ze nie kazdy widzi swiat tak jak ty, chcesz isc na skroty, smialo tylko sie potem nie przechwalaj jaki to z ciebie ownz0r bo jestes cienki bolek i oszust. Ja mam wywalone na ciebie ty na mnie i koniec w tym temacie. Ale najwyrazniej za bardzo zal ci dupe sciska bo nie mozesz sie powstrzymac przed zakladaniem kolejnych flame topikow w ktorych to dajesz upust swojej zawisci frajerze.

//mdh: "-" za nadużywanie obraźliwych słów w stosunku do innych użytkowników
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 11:35:17 pm wysłana przez mdh »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 17, 2009, 10:27:06 pm »

Jesteście cienkimi bolkami, bo nie potraficie bić tysięcy mobów bez bota!


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 17, 2009, 10:40:45 pm »
Ssać to sobie możesz z kardziem na zmianę ćwoku.
Oszustem jesteś takim samym jak twój partner. Własnych klanowiczy też oszukujecie.
Nawet nie masz jaj dzieciaku żeby się przyznać do botowania. Żałosny pajac jesteś i tyle.

Kardzio jak zwykle - bez sensu byle nie na temat.
Gany jak zwykle - liże dupsko kardzia i potwierdza.

Sądząc po waszej reakcji moja diagnoza wydaje się w 100% trafna. Hahahaha.
Uwierz mi, że też mam na ciebie wywalone. Lowlvl frajer z lolklanu lolboterów.
Chodziło tylko o udowodnienie notorycznych kłamstw. Dodajcie jeszcze info dla nowych członków BOTOWAĆ W DA MOGĄ TYLKO LUDZIE Z KIEROWNICTWA KLANU

Gany zajmij się rozstawianiem party zamiast się po forach rozpisywać. Słyszałem, że macie co odrabiać  :P :P :P
 

//mdh: "-" za nadużywanie obraźliwych słów w stosunku do innych użytkowników
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 11:35:06 pm wysłana przez mdh »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 17, 2009, 11:50:03 pm »
Kardzio jak zwykle - bez sensu byle nie na temat.
//mdh: "-" za nadużywanie obraźliwych słów w stosunku do innych użytkowników
@Astilia - ja naprawde ci wspolczuje, jestes chorym czlowiekiem..., wole 1000 lowlvl z lolklanu, niz spotkac jednego takiego ruskoliza jak ty :), przyznaj sie skad takie dziadostwo sie bierze?, a no tak twoje jaja i e-penis tak cie przeslonily, ze ch*j wie kto ty jestes, pewnie juz sam nie masz pojecia :P
od wszystkich zadasz na wszystko dowodow, a jest taka prosta zasada Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat.
kiedys mdh zapytal sie co ty osiagnales, ze rozpisujesz sie jacy to wszyscy nooby a ty ownator i wiesz znalzlem twoja odpowiedz, jest prosta: NIC (naprade szukalem nic, kompletne zero, nawet jednej malej kropeczki)
@mdh - nie che sie wyrazac ale wiesz co oni na twoje "-" :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 17, 2009, 11:56:27 pm »
Ssać to sobie możesz z kardziem na zmianę ćwoku.
Oszustem jesteś takim samym jak twój partner. Własnych klanowiczy też oszukujecie.
Nawet nie masz jaj dzieciaku żeby się przyznać do botowania. Żałosny pajac jesteś i tyle.
Trzeba byc skonczonym debilem by legit graczowi na zmiane raz zarzucac botowanie raz legit gre i niski level, zero konsekwencji, sr4sz tylko nieporadnym flejmem w eter ale tego mozna sie spodziewac po takim nieudaczniku jak ty.

Sądząc po waszej reakcji moja diagnoza wydaje się w 100% trafna. Hahahaha.
Diagnoza? Trafna? Lol skad ty mieszkasz pastuchu? Powiedz mi gdzie płodza takich przychlastow?

Uwierz mi, że też mam na ciebie wywalone. Lowlvl frajer z lolklanu lolboterów.
tak wlasnie widze jak masz wywalone, flejmujac co i rusz w swojej krucjacie przeciwko klamliwym DA, bardzo masz wywalone buehehehehe

Chodziło tylko o udowodnienie notorycznych kłamstw. Dodajcie jeszcze info dla nowych członków BOTOWAĆ W DA MOGĄ TYLKO LUDZIE Z KIEROWNICTWA KLANU
No i co zes udowodnil pajacu? Bo ja widze tylko zes sie obs.ral na calej lini jak zawsze a konkretow czy dowodow zero, takie samo zero jakim ty jestes. Idz trolu na forum onetu.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 17, 2009, 11:58:52 pm »
Gany co sie dziwisz? jak by Ciebie tak jak jego rodzice w betoniarce kolysali to tez by ci sie ciagle cos przestawialo :P

//mdh: nie mieszamy w to rodzicow ani w ten ani w zaden inny sposob.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 11:45:31 am wysłana przez mdh »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 18, 2009, 12:01:41 am »
Kardzio jak zwykle - bez sensu byle nie na temat.
//mdh: "-" za nadużywanie obraźliwych słów w stosunku do innych użytkowników
@Astilia - ja naprawde ci wspolczuje, jestes chorym czlowiekiem..., wole 1000 lowlvl z lolklanu, niz spotkac jednego takiego ruskoliza jak ty :), przyznaj sie skad takie dziadostwo sie bierze?, a no tak twoje jaja i e-penis tak cie przeslonily, ze ch*j wie kto ty jestes, pewnie juz sam nie masz pojecia :P
od wszystkich zadasz na wszystko dowodow, a jest taka prosta zasada Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat.
kiedys mdh zapytal sie co ty osiagnales, ze rozpisujesz sie jacy to wszyscy nooby a ty ownator i wiesz znalzlem twoja odpowiedz, jest prosta: NIC (naprade szukalem nic, kompletne zero, nawet jednej malej kropeczki)
@mdh - nie che sie wyrazac ale wiesz co oni na twoje "-" :)

dojda do 5 to zobacza efekty swojej pracy :)

Nie chce tego robic, bo przynajmniej cos piszecie ^^ ale miejcie umiar...geez..

Tyczy sie to wszystkich bioracych udzial w tej, jak i w innych dyskusjach. Nie lubie stawiac minusow ale chyba zaczne konsekwentniej karac za lamanie regulaminu.


No i ponawiam pytanie do Astilii...Czym ty sie mozesz pochwalic, ze pozwalasz sobie na oczernianie innych ??
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 18, 2009, 12:08:11 am »
Boty są złe i spałą wam chatę !! A prawdziwi pro to są pseudo legici któży kupują gotowe i wybocone postacie. Bycie prawdziwym pro oznacza że do zasranej śmierci wciska sie f1 f2 f3 i ewentualnie f4 żeby ci obrzydliwi nobowscy gejowaci nie pro boterzy mogli cie sprać !! Amen

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 18, 2009, 12:31:30 am »
dojda do 5 to zobacza efekty swojej pracy :)
spoko oko, ten pajac dojdzie do 5-ciu szybciej niz ja wiec sie skonczy. Ja sam nie lubie sie znizac do ich poziomu ale z trolami juz tak jest ze jak sie inaczej do nich mowi to oni nic nie kumaja.

No i ponawiam pytanie do Astilii...Czym ty sie mozesz pochwalic, ze pozwalasz sobie na oczernianie innych ??
pewnie jakiegos bottraina zrobil i jest dumny z siebie ze jest pr0 bo ktos mu powiedzial ze nie kazdy potrafi walkera obsluzyc, bo to takie skomplikowane i w ogole wyzsza szkola jazdy ktorej tajniki dostepne sa tylko dla ownerow a nie dla tych noobow z DA :) To moze nie jego doslowne slowa ale pisal cos w ten desen, co na marginesie po raz kolejny dowodzi jak sie chloptas miota w tej swojej zalosnej parodii flejmu ktory tutaj uskutecznia, raz nam zarzucajac botowanie a innym razem ze jednak nie potrafimy bota odpalic, gdzie tu logika, gdzie jakikolwiek sens???? No ale pewnie sie za dlugo nad tym nie zastanawial byl zbyt zajety sr.an.iem glupot na forum.  Jest roznica miedzy nieumiejetnoscia a celowym i swiadomym nie tykaniem sie bota, ale niektorzy sa na to za glupi i zwyczajnie im sie to nie miesci w ich malutkich przemeczonych mozdzkach.


Acha i jeszcze jedno trolu (Astilia), badz chloptasiu troche bardziej inowacyjny i sam cos wymysl a nie kopiuj czyichs flejmow o lizaniu, ruski lizodupie, co jest, klopoty z koncentracja, samemu nie potrafisz nic wymyslec? Nie stac cie na nic wiecej zlamasie?
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 18, 2009, 07:03:24 am »
Boty są złe i spałą wam chatę !!
zacznij czytac a nie ogladac, kazdy flejm, kazde dopierdalanie sie zaczynaja boterzy
a co ich obchodzi jak gramy i co piszemy w postach rekrutacynych? w botowaniu im to przeszkadza? czy za duzo ludzi jest na lunie i nie maja botow jak ustawic?, jak sami twierdzicie tylko ci legith od was adene kupuja, to jadac po nich sami sobie interes psujecie, wiec gdzie tu sens?
wiec tu jednak o cos innego chodzi ale za uja pojac nie moge o co...pewnie to wielki sekret boterow :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 18, 2009, 09:00:03 am »
Sądząc po waszej reakcji moja diagnoza wydaje się w 100% trafna. Hahahaha.
Diagnoza? Trafna? Lol skad ty mieszkasz pastuchu? Powiedz mi gdzie płodza takich przychlastow?
skad ty mieszkasz? sry ale co to do -_-'a znaczy?



acha, mdh jak juz minusy rozdajesz to moze zastanow sie tez nad "ukaraniem" ludzi z DA bo flejmuja tak samo jak Astilia a do nich nikt sie nie przypierdala o slownictwo, chociazby to
Ssać to sobie możesz z kardziem na zmianę ćwoku.
Oszustem jesteś takim samym jak twój partner. Własnych klanowiczy też oszukujecie.
Nawet nie masz jaj dzieciaku żeby się przyznać do botowania. Żałosny pajac jesteś i tyle.
Trzeba byc skonczonym debilem by legit graczowi na zmiane raz zarzucac botowanie raz legit gre i niski level, zero konsekwencji, sr4sz tylko nieporadnym flejmem w eter ale tego mozna sie spodziewac po takim nieudaczniku jak ty.


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 18, 2009, 09:49:21 am »
skad ty mieszkasz? sry ale co to do -_-'a znaczy?
Jestem ciekaw w ktorym regionie polski wystepuja tak ubogie genetycznie jednostki

acha, mdh jak juz minusy rozdajesz to moze zastanow sie tez nad "ukaraniem" ludzi z DA bo flejmuja tak samo jak Astilia a do nich nikt sie nie przypierdala o slownictwo, chociazby to
jak bys nie zauwazyl to dostalem minusa ostatnim razem jak sie tutaj mod pojawil, wiec co jak co ale jest neutralny. Poza tym Astilia pierwszy zaczal bluzganie bo inaczej nie potrafi rozmawiac.
Swoja droga to ciekawe o czym pisal Kard ze tak bardzo boterom przeszkadza to ze inni graja legit i tyle czasu marnuja na flemowanie nas, zero logiki, prawda? Hmmmm nie do konca, ale o tym za chwile. Inna sprawa ze community l2 tak aktywnie wspiera oszustow, ze gracze otwarcie tutaj przyznaja sie do botowania nie narazajac sie na ostracyzm, to jest miara dewaluacji tej gry i ludzi w nia grajacych, tego jak wszyscy sie juz zatracili w swoim oszukiwaniu, gdy myli sie oszustwo z byciem "zaradnym" i pro, choc jedno nie ma nic wspolnego z drugim, przykre ale jednak prawdziwe, zwlaszcza w Polsce gdzie zasady sa wlasnie po to by je lamac i sie z nich smiac, to tak troche jest jak z akcja CHWDP, a L2 community stala sie taka grupa wsparcia utwierdzajaca sie wzajemnie ze postepuja dobrze. Co nie zmienia faktu ze niektorzy chca grac inaczej, ze nie poddaja sie temu owczemu pedu oszustow, ze nie chca isc na skroty tylko po to by czesciej moc sie pozniej chelpic jakie to z nas own3ry i w ogole, dojdziemy tam w swoim czasie i bez pomocy bota, bo tak chcemy, bo takie mamy zasady, bo sie ich trzymamy!
Chyba to wlasnie jest sola w oku boterow, ze przeszkadza im ze my tak potrafimy, dlatego na wszelkie sposoby chca nas wysmiac czy skompromitowac, pomawiajac nas o rozne bzdury bez zadnych dowodow, by mogli poczuc sie troche lepiej, a przynajmniej mniej beznadziejnie i choc zaden z nich tego tutaj nie przyzna przemawia przez nich zarowno zawisc jak i respekt do legit graczy, ze my tak potrafimy a oni okazali sie zbyt slabi.
W porzadku panowie, wiemy ze jestemy tutaj gora, nie musicie nam tego w kazdym kolejnym flejmie udowadniac, znamy juz wasze motywy dzialania, mozna temat zamknac, ja juz nie mam watpliwosci, kazdy kolejny nieporadny flame z waszej strony tak wlasnie bede odczytywal, tajemnica wyjasniona.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 18, 2009, 09:59:17 am »
mdh - nie muszę się przed tobą niczym chwalić.

Istotne jest to, że nie oszukuję innych jaki to jestem legith. Botuje i będę botował. Lanie mobów jakoś mnie nie kręci.
Co więcej nie mam też nic do tych, którzy grają legith. Przeszkadzają mi tylko oszuści. Kardzio jak ognia unika wyjaśnienia sprawy BRATA CLa DA który śmiga na bocie. Żałosne.
Gany to taki śmieszny dzieciak starający się podlizać więc od niego wiele nie wymagam.

Chłopcy strasznie się unoszą. Nic dziwnego. Nastąpił rozłam w klanie. Sporo sprzętu sobie poszło itd.


Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 18, 2009, 10:23:01 am »
mdh - nie muszę się przed tobą niczym chwalić.
hehe, napisz "nie mam czym"

Kardzio jak ognia unika wyjaśnienia sprawy BRATA CLa DA który śmiga na bocie. Żałosne.
po pierwsze a dlaczego ja mam to wyjasniac, masz Suhego w grze i skoro nie mozesz z tym zyc to sie go zapytaja, a nie -_-' glupot jaki to ty dobry jestes i dbasz by inni sie nie nabrali
po drugie ja to wyjasnilem, a to ze do ciebie normalne slowa nie docieraja, albo wyjasnienie ci sie nie podobalo, to juz nie moja wina i szczerze mowiac wali mnie to

Sporo sprzętu sobie poszło itd.
Ze co? o czym ty w ogóle piszesz?
zrobilem z ciebie glupka, ktory wyzywa sie na forum bo go nie chcieli i wywalili z klanu, no straszne :), piszesz zeby ci to udowodnic? dowodem jest to, ze mam twoje IP i nie, nikt z tego forum mi go nie podal, bo do niego jesli sie nie myle maja dostep tylko modzi i admin, a jesli twierdzisz, ze to ktorys z nich to po pierwsze pomawiasz ludzi nie majac na to dowodu, po drugi skoro twierdzisz, ze ktorys z nich mi to IP podal to napisz ktory, albo w jaki sposob moglem zdobyc to IP
gdzies tam nawet pisales, ze wybotowalem swoja postac, masz na to jakis dowod? nic, zero
i nie pisz ze jestes w ruskim klanie(o ile w ogóle grasz w L2, bo ja watpie) z wyboru, tylko poprostu nigdzie cie nie chcieli, bo kazdy szybko sie poznaje na takich zlamasach jak ty
acha, mdh jak juz minusy rozdajesz to moze zastanow sie tez nad "ukaraniem" ludzi z DA bo flejmuja tak samo jak Astilia a do nich nikt sie nie przypierdala o slownictwo, chociazby to

tak jak do ciebie o to slownictwo sie nikt nie dopierdala, bezstronny obronco ucisnionych :P



Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 18, 2009, 10:42:02 am »
Istotne jest to, że nie oszukuję innych jaki to jestem legith. Botuje i będę botował. Lanie mobów jakoś mnie nie kręci.
Co więcej nie mam też nic do tych, którzy grają legith. Przeszkadzają mi tylko oszuści. Kardzio jak ognia unika wyjaśnienia sprawy BRATA CLa DA który śmiga na bocie. Żałosne.
jestes pieniaczem i trolem, nie masz zadnych dowodow, same pomowienia

Gany to taki śmieszny dzieciak starający się podlizać więc od niego wiele nie wymagam.
podlizac? Kazdy sadzi po sobie ruski lizodupie, wymysl cos swojego chyba ze jestes az tak ograniczony ze potrafisz tylko odbijac zarzuty jak dzieciaki w przedszkolu:
- jestes glupi
- nie, ty jestes glupi

LOL

Chłopcy strasznie się unoszą. Nic dziwnego. Nastąpił rozłam w klanie. Sporo sprzętu sobie poszło itd.
jak kula w plot
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 18, 2009, 10:52:39 am »
mdh - nie muszę się przed tobą niczym chwalić.

Masz racje, nic nie musisz. Ale jezeli nie miales zadnej zawodowej walki bokserskiej nie mow bokserowi ktory stoczyl ich 200 ze jest slaby. Jezeli wytykasz Kardziowi i innym osobom z DA, ze sa slabi etc to wypadaloby pochwalic sie swoimi osiagnieciami.. Bo inaczej to TY wystawiasz sie na posmiewisko.



acha, mdh jak juz minusy rozdajesz to moze zastanow sie tez nad "ukaraniem" ludzi z DA bo flejmuja tak samo jak Astilia a do nich nikt sie nie przypierdala o slownictwo, chociazby to
Ssać to sobie możesz z kardziem na zmianę ćwoku.
Oszustem jesteś takim samym jak twój partner. Własnych klanowiczy też oszukujecie.
Nawet nie masz jaj dzieciaku żeby się przyznać do botowania. Żałosny pajac jesteś i tyle.
Trzeba byc skonczonym debilem by legit graczowi na zmiane raz zarzucac botowanie raz legit gre i niski level, zero konsekwencji, sr4sz tylko nieporadnym flejmem w eter ale tego mozna sie spodziewac po takim nieudaczniku jak ty.

Ganymade tez dostal minusa. Staram sie karac wszystkich rowno.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 11:43:38 am wysłana przez mdh »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 18, 2009, 12:29:59 pm »
Kardziu, ty pochwalić się możesz jedynie emoquitem. Tyle udało ci się osiągnąć.
W syfnym DA nigdy nie byłem (może niedługo się to zmieni). Wie to kilka osób piszących w tym temacie. Robisz z siebie pośmiewisko i jest fajnie. Miałeś wkleić fotę mojego IP z waszego forum. Nie wkleiłeś kłamczuszku. Trudno się dziwić. Widzisz film z botem i twierdzisz, że to nie bot. Już taki jesteś przygłupi i nic tego nie zmieni.

Gany - dobra robota. Może suhy przysponsoruje ci jakiś sprzęt albo powerlvling na swoich botach za tak dzielną obronę lolDA.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 18, 2009, 12:41:32 pm »
Miałeś wkleić fotę mojego IP z waszego forum.
a po cholere, przeciez zaraz wymyslisz 1000 glupot, ze to podrobka albo zamilkniesz tak jak przy pytaniu kto ty (tu sie nie dziwie bo wstyd sie przyznac), czy tez co ty osiagnales w l2 oprocz lizodupstwa
juz nawet Brzydal pisal bys wyluzowal, a ciezko tu go posadzac o przychylnosc dla mnie czy tez DA, chyba tu juz twoj nie ustajacy bluzg jedynie Buli sie podoba :)
No i skad w takim razie to twoje IP mam?, ktory to mod, a moze admin mi je podal?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 18, 2009, 02:53:08 pm »
Wklej tą fotę i po problemie  :) :) :).
Nie zrobisz tego z prostej przyczyny. NIE POSIADASZ TAKOWEJ. Jesteś zwykłym oszustem, który jak dochodzi do konkretów to zmienia temat. Robisz tak od zawsze więc nic nowego.
To samo było w sprawie bota wiesi. "Udowodnię, że nie" - i cisza do tej pory. Rozumiem. Brat CLa - nie można mu podpadać  :P.
Zrób coś wreszcie. Jeden dowód na twoje wymysły poproszę. Cały czas jest: wiem ale nie powiem.
Teraz pewnie też będzie emofoch i przez 3 dni nic nie będziesz pisał - może zapomną, albo zaczniesz od nowa płacz jacy to boterzy są źli a DA ma niski lvl i słaby sprzęt.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 18, 2009, 02:53:38 pm »
Istotne jest to, że nie oszukuję innych jaki to jestem legith. Botuje i będę botował. Lanie mobów jakoś mnie nie kręci.
Co więcej nie mam też nic do tych, którzy grają legith. Przeszkadzają mi tylko oszuści. Kardzio jak ognia unika wyjaśnienia sprawy BRATA CLa DA który śmiga na bocie. Żałosne.
jestes pieniaczem i trolem, nie masz zadnych dowodow, same pomowienia

ty tez jestes trollem i posmiewiskiem tylko tego nie widzisz. Jak ci wydaje ze ejstes lepszy od neigo to jestes w bledzie

and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 18, 2009, 03:42:50 pm »
Myślę, że ciebie bardziej zabolał fakt wyjścia na jaw twojego botowania. Nie dość że jesteś typowym emo to jeszcze oszukujesz że legith. Nie wspominałeś o perma bocie do 76lvl  :P.
Wszyscy maja ci cos udawadniac, to zaczniemy od ciebie, cos na potwierdzenie tego masz, czy poprostu mozg ci się zlasowal?

Wklej tą fotę i po problemie  :) :) :).
Piszesz bzdety a jak dochodzi do konkretów to milkniesz. Cóż, od takiego idioty niewiele więcej można wymagać ale spodziewałem się chociaż spreparowanego screena z forum.
Ja już znam twoja odpowiedz na taka fote niedorozwoju

To samo było w sprawie bota wiesi. "Udowodnię, że nie" - i cisza do tej pory. Rozumiem. Brat CLa - nie można mu podpadać  :P.
Hipokryzja siegajaca szczytu bot który czepia się tego, ze ktos botowal
Tu moja odpowiedz, wiec morda w kubel :
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,31589.msg349919.html#msg349919
i gowno mnie obchodzi czy ci się ta odpowiedz podoba czy nie, ja przynajmniej potrafiie przeczytac i odpowiedziec a ty?


Ja nadal czekam na twoje odpowiedzi, zapomniałeś?
1. Dlaczego pytasz sie czamu placimy za gotowe postacie na allegro, skoro nikogo to nie interesuje? (dla mnie to jest proste pytanie, masz jakis problem z nim to napisz sprobuje jeszcze bardziej wyjasnic)
2. Gdzie w naszych topikach jest informacja, ze DA to legith klan? (tu nie da sie prostrzego pytania zadac)
3. Gdzie udowodniliscie, ze gram na bocie? (wyjasnienie: piszac "gracie" piszesz o wszystkich, wiec moje pytanie jest proste gdzie mi to udowodniles klamco?)
4. O jeskiej "wiekszosci" piszesz? kto to jest ta "wiekszosc"? (nie potrafisz tego sprecyzowac?)
5. Obiecales, ze wymienisz nicki postaci grajacych w DA kupionych na Allegro, co nagle amnezji dostales?

@shevra mam nadzieje, ze teraz zrozumiesz co to troll, to niedorozwoj, ktory potrafi przez kilka miesiecy pytac o to samo, mimo, ze odpowiedz otrzymal kilka razy, to taki bot jak w l2 ile razy bys go na spocie nie zabil to i tak wroci, ale nicka z gry nie poda bo by go wszyscy totalnie olali

i Astilia pisz co chcesz, ja i tak sie ciesze, ze mialem kontakt z takim trolem na forum tylko, bo w grze od razu sie udalo takie cos wyeliminowac, jednak chwila rozmowy na vencie duzo daje :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 18, 2009, 03:59:23 pm »
LOLOLOL chłopie idź jak najdalej stąd bo albo udajesz debila albo jesteś nim unikasz każdej odpowiedzi piszesz od xx czasu jak nie lubisz botów jacy to są źli ludzie jaki to ty jesteś biedny bo legit mordujesz setki tysięcy potworków a teraz piszesz że nigdy nie pisałeś że jesteście legit clanem LOL to mi powiedz wielki legit graczu jak cię tak denerwują i według ciebie boty zniszczyły retka TO NA -_-' GRASZ W CLANIE KTÓRY NIE JEST LEGIT LOL  ? A i dalej czekam na jakieś frapsy albo odpowiedz w czym twój daremny clan jest lepszy od swarmu ?
ps wysil się jak będziesz coś tu bazgrał bo -_-'isz bez sensu od początku tego topika. Śmiem twierdzić że twój clan to największy zbiór polskich retardów na retku lol
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 04:03:09 pm wysłana przez ome1 »


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 18, 2009, 04:23:39 pm »
Heh dlaczego w poprzednim poście wiedziałem co kardzio odpisze?  :P :P :P
Oszuście czekam na dowód mojej obecności w badziewnym DA

Dowodu na brak bota u wiesi też nie dałeś. Dlaczego? Bo jesteście małymi hipokrytami którzy w większości (kierownictwo klanu) botują a innym nie pozwalają.

Do momentu kiedy nie wkleisz foty z moim IP z waszego forum jesteś dla mnie zwykłą szmatą. Przygłupem, który nie posiada żadnych argumentów na swoje wyimaginowane stwierdzenia. Jednocześnie pragnę stwierdzić, że jeżeli coś takiego zamieścisz to na łamach tego forum cię przeproszę i nawet odczepię się od waszych botów.

Zrób coś wreszcie. Jeden dowód na twoje wymysły poproszę. Cały czas jest: wiem ale nie powiem.
Teraz pewnie też będzie emofoch i przez 3 dni nic nie będziesz pisał - może zapomną, albo zaczniesz od nowa płacz jacy to boterzy są źli a DA ma niski lvl i słaby sprzęt.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 18, 2009, 04:52:28 pm »
chyba tu juz twoj nie ustajacy bluzg jedynie Buli sie podoba :)
a wasze gadanie ze boty sa zle nie podoba sie nikomu wiec ... gtfo?

i odnosnie bluzgow tak jak wczesniej pisalem popatrz na swojego przydupasa a potem to komus wytykaj(i argumenty w stylu to on zaczal niech twoj przydupas wsadzi sobie gdzies)