Witaj
Gość

Wątek: BAI BAI WILCZEBOTY :D  (Przeczytany 22835 razy)

  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 21, 2009, 09:39:07 pm »
No cóż Ban , było takie ryzyko :). BB L2 BB NC Soft nie mam zamiaru grać w nic ze stajni tej firmy. Co do DA i tej nie opisanej radości Gany gz teraz możesz spokojnie wypowiedzieć wojnę maSacred aby się coś działo bo T nadal będzie dominować. A co do polityki NCsoftu to faktycznie Ciekawe jeżeli myślisz że takie akcje ściągną więcej ludzi to jesteś w błędzie. Cokolwiek tu byś nie napisał to i tak mnie to jebie robię format na kompie wszystko co jest związane z L2 idzie w piach razem z linkami do tego i paru innych forów..... BB and GL 
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 22, 2009, 02:57:07 pm »
To teraz już chyba przyszła pora na wiesie  :P.
Może ktoś napisze ładne pisemko z prośbą o sprawdzenie konta pod względem programów trzecich. Jak się załączy film to pewnie nawet bez sprawdzania banik poleci. Wtedy bym się śmiał.

KRI MOAR plix plox ;D

Nie macie pojecia jak mnie bawia te wasze nieporadne proby flejmowania nas w tej sytulacji, ale nie poddawajcie sie, probujcie dalej lolki.


ostatnio widzialem online countery (nie pamietam gdzie ale ktos wkleil) to najwiecej osob bylo na teonie bo az 1,4k (!!!) za nim stal franz ze swoimi 1,2k i luna z bodajze 1,1k a reszta serwow po 700-800 osob ale to bylo przed tym banhammerem o ktorym piszecie :D

teraz to wyglada troche inaczej, na niekorzysc luny, ale i tak bardzo dobrze sie stalo ze sie banany posypaly, moze wpadnie troche wiecej ludzi na offa zacheconych znikaniem bociarzy i nowa kronika ;)
W ostatecznosci merge z franzem.

Czesc Banymede!

Do napisania tego posta zainspirowały  mnie twoje twórcze wypowiedzi na forum.

1) Ban - myślisz ze się nim przejąłem? Ze żal mi dupę ściska tak jak tobie za każdym razem gdy próbowaliście do nas podejść na hb a było nas więcej niż 3-4 os. live?:D
Powiedz mi co będziecie robić ambitnego teraz poza pr0 expem? Na lunie jest ~500-600 os dziennie, co nie zmienia faktu ze jak nie moje pt to ruscy wam dadzą bana na hb :D .
2) Jesteś pierd*lonym forumowym hejterem w grze byleś nikim, gdyby miesiąc temu brzydal mi nie powiedział ze jesteś jakimś lolspsem z DA to nie wiedziałbym o twoim istnieniu.
Najwięcej flejmujesz na forum a w grze nie byleś w stanie pokazać choć odrobinę skilla na pvp, widziałem Cie może z 2-3 razy na pvp(nie mowie tu o innych członkach DA [Gaav ty głupi kamaelu!!:D]). Startujesz z flejmami i najwięcej się wypowiadasz w tematach które Ciebie nie dotyczą.
3) Jesteś tak nielubiona postacią na lunie ze nawet herosi po tobie jada i cale ally T się z Ciebie śmieje.   :D :D :D
4) Jakbyśmy nie dostali bana to pewnie  z ~miesiąc i bylibyśmy na teonie bo na lunie nic się nie działo, DA się wypowiada jakby ownowalo na pvp a tak naprawdę F1- bsoe (nie wszyscy).
5) Pisaliście coś o lizaniu dupy ruskim :shock: - uśmiałem się tutaj strasznie  :D :D :D :D :D :D .
6) Jakiś czas temu Soulmasterrr czy jakoś tak ubił mnie na sv (ale brzydal mnie zwyzywał  :P :P :P :P :P :P) i napisal "zrobie scr" !
Gdybym ja miał robić frapsy/scr gdy wasze lolally robi bsoe/logout lub w ostatecznosci padnie :oops:, to szybko by mi się skończyło 200gb miejsca na twardzielu.

Styknie flejmow
HF
R3act - wasz ulubiony tank :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2009, 09:48:12 pm »
bo T nadal będzie dominować.
bez zerga i duzej przewagi lvl tak dobrze im nie idzie


 :oops:
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2009, 10:28:31 pm »
Heheh a mi odpadł wydatek 2k na zmianę kompa, bo strasznie mi muliło na jakichś większych pvp :D
l2 - imho najlepsza gra mmorpg, ale za długo już w nią gram :P A sam bym nie przestał :) Problem się rozwiązał ;P

Tylko mi przykro, że znajomy przypadkiem bana wyłapał (zbanowali wszystkie konta, które kiedykolwiek logowały się z mojego ip :P bez względu na to czy na bocie jechali czy nie :P) a legit grał ;)

Anyway mam nadzieję, że znajdą się jacyś fajni i sympatyczni ludzie, którzy wam skopią dupska :D

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 23, 2009, 12:33:57 am »
Szkoda,że nie wracacie:( community luny to niedługo będzie 200 osób i mam nadzieje,że ncsoft zrobi merge.niestety bany dla botów na tym etapie nie przyciągna nowych graczy a napewno nie na taki serwer jak Luna.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 23, 2009, 01:53:01 am »
legot players aka 24/7 xp zeby do czegos dojsc
boty (ale nie potepiam) i pozniej placz ze ban

Skonczylibyscie wkoncu plakac i zaczelibyscie grac na normalnym servie RuOff/Dex
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 23, 2009, 09:17:09 am »
Czesc Banymede!
Powiedz mi co będziecie robić ambitnego teraz poza pr0 expem? Na lunie jest ~500-600 os dziennie, co nie zmienia faktu ze jak nie moje pt to ruscy wam dadzą bana na hb :D .
2) Jesteś pierd*lonym forumowym hejterem w grze byleś nikim, gdyby miesiąc temu brzydal mi nie powiedział ze jesteś jakimś lolspsem z DA to nie wiedziałbym o twoim istnieniu.
czasem fajnie jest napisac "a nie mowilem" :)

A nie zastanowiłeś się czemu ci ludzie nie piszą o własnych osiągnięciach? Jedyne co potrafią to krytykować, a jedyne ich osiągnięcie to wybotowanie postaci i marzenia o tym, ze kiedyś będą bawiąc się w prawdziwe pvp w L2, ale to zawsze będzie tylko marzenie, bo zawsze trzeba będzie jeszcze trochę dobotowac, bo zawsze będzie brakowało czasu by siedzieć 24h przy kompie i czekać na respawn epick bossa itd., a gdy już to wszystko będą mieli czyli lvl 85 i kupe czasu to się okaże, ze w ta grę już nikt nie gra, albo w miedzy czasie wydarzy się cos co uniemożliwi im dalsza grę
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 24, 2009, 12:47:26 am »
1) Ban - myślisz ze się nim przejąłem?
mysle ze ci jest lyso i robisz dobra mine do zlej gry, a teraz rob obiecanego formata i zajmnij sie czyms innym ofiaro wlasnej glupoty.

2) Jesteś pierd*lonym forumowym hejterem w grze byleś nikim, gdyby miesiąc temu brzydal mi nie powiedział ze jesteś jakimś lolspsem z DA to nie wiedziałbym o twoim istnieniu.
Najwięcej flejmujesz na forum a w grze nie byleś w stanie pokazać choć odrobinę skilla na pvp, widziałem Cie może z 2-3 razy na pvp(nie mowie tu o innych członkach DA [Gaav ty głupi kamaelu!!:D]). Startujesz z flejmami i najwięcej się wypowiadasz w tematach które Ciebie nie dotyczą.
Aha a twoje wypowiedzi na forum to niby pisane byly stylem stroskliwego misia? Dla mnie nikim to byles wlasnie ty bociarzu pie***, gowno sam osiagnales, caly czas jadac na bocie w zwiazku z czym twoj lvl sie dla mnie zupelnie nie liczy, wiec nie strugaj tutaj z siebie pro ownera bo prawda jest taka ze nic soba nie reprezentowales ani nie pokazales poza lizaniem dupy ruskom. A to ze glownie biegales po SV gnebiac expiacych ludzi nie czyni z ciebie ownzora w pvp, mogles wpadac na spoty magowe to bys lepiej kojarzyl kto ja jestem, dla mnie byles conajmniej takim samym non factorem ktorego moze ze 2 razy widzialem na pvp

3) Jesteś tak nielubiona postacią na lunie ze nawet herosi po tobie jada i cale ally T się z Ciebie śmieje.   :D :D :D
nie wazne jak wazne zeby mowili hence moj title BAN THEM ALL ;D

4) Jakbyśmy nie dostali bana to pewnie  z ~miesiąc i bylibyśmy na teonie bo na lunie nic się nie działo, DA się wypowiada jakby ownowalo na pvp a tak naprawdę F1- bsoe (nie wszyscy).
pierdu pierdu party recall master sie odezwal idz sie synek utop i /format c:

5) Pisaliście coś o lizaniu dupy ruskim :shock: - uśmiałem się tutaj strasznie  :D :D :D :D :D :D .
heh tez bym glupio szczerzyl kly gdyby mi bylo glupio i gdybym nie mial co odpowiedziec
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 12:49:29 am wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 24, 2009, 01:01:16 am »
on osiagnal "gowno" botujac a ty Gany osiagnales gowno nie botujac ... w czym jestes od neigo lepszy?


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 24, 2009, 01:20:18 am »
Ganymede misiaczku, ty to się zżymasz.
Jak ktoś tam kiedyś od was zauważył, rożne priorytety mieliśmy w tej grze, więc nam twoich nie narzucaj. Byliśmy, pograliśmy sobie, epiki porobiliśmy (nawet kilka było :P), a teraz się skończyło. I tyle. Fakt, może ciut za szybko, może ciut niefajnie, że tak ucięte w połowie, ale takie jest życie. Jak Cię przejedzie ciężarówka, to też nie masz na to wpływu. Ot życie.

A tak swoją drogą, to cieszę się, że byliśmy po różnych stronach barykady, bo mi wasza mentalność nigdy nie odpowiadała. Zamiast budować jakieś community, wolicie je niszczyć, a mi tam zawsze przykro było jak ktokolwiek odchodził/quitował. W ogóle teraz to powinniście nieźle dominować na serwerze. Nie wiem czy wiecie, ale stanowiliście 10% osób zalogowanych na serwerze w czasie siege (800 osób było, a was ponoć koło 80).

A i jeszcze na przyszłość: wyjaśnię politykę einheitu, co byście nie robili z siebie takich lamusów na przyszłość:
W einheicie nie ma obowiązku przychodzić na cokolwiek. Gdy już jesteś w klanie to raczej nie wylecisz, robisz alty na aq i relog gdy jest hasło na ally chacie. To samo z innymi epikami, ale tam do bicia tylko 3-4 party idzie, reszta 'obstawia pvp'. Co do ekspienia na spotach/innych zatargach - CL sie nie wypowiada. Możesz wyciąć każdego z einheitu i zrobić cokolwiek jeśli zajął Ci spota. Wygrywa lepiej lepiej zgrany/silniejszy. My sie np bardzo nie lubiliśmy z party IRedSky (też dostał bana trochę przed nami), ale na epiki normalnie się chodziło, nikt nikogo nie zaczepiał. A jak się na HB spotykaliśmy to rzeźnia :D I dlatego pisaliśmy, że więcej pvp mieliśmy z einheitem niż z wami. Pamiętam jak kard jeszcze grał przchodziliście (kilka osób z tych które tam były już u was nie gra) i było fajnie, a potem przesaliście, bo po odejściu karda zgrać się nie potrafiliście? Giran przejęte? Ninja? Czy otwarta walka?


Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 24, 2009, 02:35:33 am »
1) Ban - myślisz ze się nim przejąłem?
mysle ze ci jest lyso i robisz dobra mine do zlej gry, a teraz rob obiecanego formata i zajmnij sie czyms innym ofiaro wlasnej glupoty.

2) Jesteś pierd*lonym forumowym hejterem w grze byleś nikim, gdyby miesiąc temu brzydal mi nie powiedział ze jesteś jakimś lolspsem z DA to nie wiedziałbym o twoim istnieniu.
Najwięcej flejmujesz na forum a w grze nie byleś w stanie pokazać choć odrobinę skilla na pvp, widziałem Cie może z 2-3 razy na pvp(nie mowie tu o innych członkach DA [Gaav ty głupi kamaelu!!:D]). Startujesz z flejmami i najwięcej się wypowiadasz w tematach które Ciebie nie dotyczą.
Aha a twoje wypowiedzi na forum to niby pisane byly stylem stroskliwego misia? Dla mnie nikim to byles wlasnie ty bociarzu pie***, gowno sam osiagnales, caly czas jadac na bocie w zwiazku z czym twoj lvl sie dla mnie zupelnie nie liczy, wiec nie strugaj tutaj z siebie pro ownera bo prawda jest taka ze nic soba nie reprezentowales ani nie pokazales poza lizaniem dupy ruskom. A to ze glownie biegales po SV gnebiac expiacych ludzi nie czyni z ciebie ownzora w pvp, mogles wpadac na spoty magowe to bys lepiej kojarzyl kto ja jestem, dla mnie byles conajmniej takim samym non factorem ktorego moze ze 2 razy widzialem na pvp

3) Jesteś tak nielubiona postacią na lunie ze nawet herosi po tobie jada i cale ally T się z Ciebie śmieje.   :D :D :D
nie wazne jak wazne zeby mowili hence moj title BAN THEM ALL ;D

4) Jakbyśmy nie dostali bana to pewnie  z ~miesiąc i bylibyśmy na teonie bo na lunie nic się nie działo, DA się wypowiada jakby ownowalo na pvp a tak naprawdę F1- bsoe (nie wszyscy).
pierdu pierdu party recall master sie odezwal idz sie synek utop i /format c:

5) Pisaliście coś o lizaniu dupy ruskim :shock: - uśmiałem się tutaj strasznie  :D :D :D :D :D :D .
heh tez bym glupio szczerzyl kly gdyby mi bylo glupio i gdybym nie mial co odpowiedziec

Tak banymede jeszcze trochę i dopniesz swojego planu, zbanuja wszystkie klany poza DA i bedziesz dominowac na serwie, wszyscy beda znali twoj nick (wkoncu zostanie tylko 1 legit klan!80osob!).

Widziales mnie raz na pvp?:D
No wiesz jak sie siedzi perma na rifcie a później log off to za dużo świata nie zobaczysz:D

Ty naprawdę myślisz ze się przejąłem tym banem? :D :D :D :D :D
Ale w sumie po co ja to pisze, wiem ze kochasz wychodzić na ciula:
(starszy scr,nie moj ale pokazuje poziom banymede:))

Więcej na twoje posty nie będę odpowiadał, bo to Cie za bardzo nakręca  :D :D :D :D :D :D
R3act
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 24, 2009, 08:28:20 am »
Hehe dobre.
Ciołki z DA fajnie się nakręcają. Nic dziwnego. Ban na wszystkie lepsze spoty, o cytadeli lepiej nie wspominać (nigdy tam nie byli to co mogą w tym temacie wiedzieć). Jak T pozwoli to zdobędą na chwilę zamek. Jak nie pozwoli (jak przy epikach) to siedzą na lowlvl lokacjach. Podobno na GC też bana dostali. Zostało jeszcze dino  :P.
Gdybym miał endgame na 80lvl a jakiś baran by mi wmawiał, że gram w super klanie to też by mi było głupio. Ekipa frustratów i tyle. Ganemu trudno się dziwić, że tak zaciekle broni swojego. On jest przydupasem ekipy suhy+braciszek-kardzio to ma dodatkowe przywileje. Do bot party go wezmą, jakieś S grade wyżebrze. Ci bez układów mają trudniej.
 
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 24, 2009, 09:45:48 am »
ahahah no to po tej rozmowe Gany'ego padlem na pysk :) kolejny bielakopodobny osobnik :P wmawiac komus, kogo sie zupelnie nie zna, ze jest frajerem w irl i wpierdzielac sie do jego pensji...geez..ze tez takich osob coraz wiecej w naszym spoleczenstwie..Poza tym Gany tak dobrze to wszystko wiedzial, ze pisal to chyba ze swojego wlasnego doswiadczenia qq

pozdro
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2009, 09:53:16 am »
on osiagnal "gowno" botujac a ty Gany osiagnales gowno nie botujac ... w czym jestes od neigo lepszy?
Mylisz sie, albo dla ciebie gowno to to, ze ktos gra uczciwie, dobrze sie bawi i potrafi ludzi zorganizowac, a jesli tak to ci wspolczuje. Ponaddto gdy chodzi o Ganego, ale i wielu jemu podobnych to co prawda nie ma 83 lvl, ale nadal ma postac i gra, w przeciwienstwie do osob botujacych ktore nie graly (to komputer za nich robil) i postaci nie maja. Nie ma wysokiego lvl, tez z tego powodu, ze ma normalne zycie i nie jest w grze nonstop i w sumie gdzie ma sie spieszyc, pewnie dluzej mu zajmie wejscie na jakies wysokolvlowe spoty, ale co z tego, przynajmniej tam wejdzie, bo go w miedzyczasie nie zbanuja :). Co osiagnal, a tak po krotce:
- bral udzial i bierze w tworzeniu najwiekszego polskiego klanu na Lunie
- dowodzil na nie jednym siege (i wygranych i przegranych)
- prowadzi polityke "na zewnatrz" DA, wiec pewnie rozmawial z wiekszoscia liderow klanow na Lunie
- dzieli drop z zamkow miedzy klanami w ally
- z tego co widac dobrze sie bawi :)
to tylko maly wycinek tego co robi
- gra dla siebie, tu czesto sie pisze (bo brak innych argumentow) "haha, a na epicki nie chodzicie, a my bylismy" i co z tych epicow macie?
wiec jeszcze raz zastanow sie nad slowem "gowno"

A tak swoją drogą, to cieszę się, że byliśmy po różnych stronach barykady, bo mi wasza mentalność nigdy nie odpowiadała. Zamiast budować jakieś community, wolicie je niszczyć, a mi tam zawsze przykro było jak ktokolwiek odchodził/quitował.

ty sie zastanow, kto tu cos niszczy
...
I o ile -_-'ia mnie po bandzie, jak polskie community sobie zawsze do gardła skacze, zresztą to samo dzieje się w polityce, to niestety, ale czerpię jakąś dziką satysfakcję z każdej waszej gleby (chociaż wiem, że tak jak my praktycznie nic expa nie tracicie).
...
Kard nas oskarżał o małe zaangażowanie. I ma racje. Mam wylane na zgranie polskiego community. Próbowałem to zrobić już niejednokrotnie i niejednokrotnie się na tym przejechałem. Teraz już mi nie zależy.
A jesli chodzi ci o petycje, to ja tu nie rozumiem tego swietego oburzenia, jak bot mi sie wpieprza co chwile na spot, uniemozliwia zrobienie q, czy tez normalny uczciwy grind, to jest fajnie, to ja jestm frajer, ze tez nie jade na bocie, natomiast jak uzywam przycisku do petycji, jak uzywam bsoe to ja lamus jestem, tylko miski zaczynajac grac w ta gre mogliscie zapoznac sie z regulami (tak wiem nawet NC soft ich nie czytal :) ), ale tam wyraznie jest napisane, ze to mozna uzywac, natomiast nigdzie nie ma nic na temat legalnosci botowania, wiec o czym wy pier****?

Więcej na twoje posty nie będę odpowiadał, bo to Cie za bardzo nakręca  :D :D :D :D :D :D
R3act
przygadal kociol garnkowi :D :D :D
Cytat: r3act
A kim ty kur*a jesteś pierdol*ny złamasie żeby tak do nas pisać? Z ch*jem na rozumy się pozamieniałeś? Rozumiem ze granie w DA otępia ale bez przesady, filtruj bajere ci*lu bo nie jestem twoim kolega żebyś tak do mnie pisał.


Znow cos smierdzi…, a no tak Astilia znow się zjawil i chuchnął :P

@mdh - akurat to kumbak prowokowal do takich rozmow, a wstawial to co mu pasowalo, a jak bys nie zauwazyl to byla prywatna rozmowa, wiec to jest tak jak bys czyjas prywatna korespondencje publikowal, niektorzy sie takim czyms brzydza..., a innych to bawi
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 24, 2009, 11:19:37 am »
no..ostatnio byla afera podsluchowa..tez wielu ludzi jest oburzonych :)

Moze i prowokowal....co nei zmienia faktu, ze to co pisal Gany jest poprostu smieszne...Mozna to nazwac wpierdzielaniem sie do prywatnego zycia..niektorzy sie takim czyms brzydza

Poza tym to nie jest pm z forum..wiec nic mi do tego..nie moge go za to ani ukarac ani pochwalic..

Poza tym te "osiagniecia" tak naprawde nic nie znacza bo KAZDY moglby sie takimi pochwalic...nawet boter. Moze z wyjatkiem tworzenia polskiego klanu.

Tez moge dowodzic na siege, nie ma problemu z rozmawianiem z liderami klanow/party, jak sie dogadam z liderem klanu to tez moge dzielic drop z zamkow i jak kazdy grajacy w ta gre tez sie dobrze bawie ;)

Ale to tylko tak na marginesie :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 24, 2009, 11:37:54 am »

Moze i prowokowal....co nei zmienia faktu, ze to co pisal Gany jest poprostu smieszne...Mozna to nazwac wpierdzielaniem sie do prywatnego zycia..niektorzy sie takim czyms brzydza
tez tego nie pochwalam, ani mi sie to nie podoba, ale w odroznieniu od ciebie znam Ganego i mysle, ze musial go czyms konkretnie wku*****, ze tak pojechal :) i widzialem popisy kumbaka...

bo KAZDY moglby sie takimi pochwalic...nawet boter.

Tez moge dowodzic na siege, nie ma problemu z rozmawianiem z liderami klanow/party, jak sie dogadam z liderem klanu to tez moge dzielic drop z zamkow i jak kazdy grajacy w ta gre tez sie dobrze bawie ;)

Ale to tylko tak na marginesie :)
to tak na marginesie: wlasnie to "moglby" to jest ta zasadnicza roznica, bo moc a robic to calkiem rozne rzeczy, poprowadz ludzi na siege, sprobuj sie tak dogadac z innymi by wszyscy byli zadowoleni, zdobadz zaufanie innych, by pozwolili ci to robic, a potem pogadamy...wiesz idac dalej twoim tokiem myslenia, to ja papiezem tez moglbym byc :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 24, 2009, 12:02:41 pm »
Wiedziałem, że kardzio przez najbliższe 2 tygodnie będzie się podniecał siege. Hahaha. To T straciło zamek a nie ćwokopodobne kardzie go zdobyły. Tacy jesteście super to zobaczymy czy na Baiumie będziecie.

BTW Kardziu kurduplowaty oszuście, miałeś udowodnić że byłem w lolDA. Zapomniałeś buraku?
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 24, 2009, 12:17:14 pm »

Moze i prowokowal....co nei zmienia faktu, ze to co pisal Gany jest poprostu smieszne...Mozna to nazwac wpierdzielaniem sie do prywatnego zycia..niektorzy sie takim czyms brzydza
tez tego nie pochwalam, ani mi sie to nie podoba, ale w odroznieniu od ciebie znam Ganego i mysle, ze musial go czyms konkretnie wku*****, ze tak pojechal :) i widzialem popisy kumbaka...

bo KAZDY moglby sie takimi pochwalic...nawet boter.

Tez moge dowodzic na siege, nie ma problemu z rozmawianiem z liderami klanow/party, jak sie dogadam z liderem klanu to tez moge dzielic drop z zamkow i jak kazdy grajacy w ta gre tez sie dobrze bawie ;)

Ale to tylko tak na marginesie :)
to tak na marginesie: wlasnie to "moglby" to jest ta zasadnicza roznica, bo moc a robic to calkiem rozne rzeczy, poprowadz ludzi na siege, sprobuj sie tak dogadac z innymi by wszyscy byli zadowoleni, zdobadz zaufanie innych, by pozwolili ci to robic, a potem pogadamy...wiesz idac dalej twoim tokiem myslenia, to ja papiezem tez moglbym byc :P

oczywiscie, ze mozesz...Czy jest gdzies napisane, ze Kard nie moze zostac papiezem ?? Sporo nauki, szczebelkow do przejscia ale da sie zrobic...Impossible is nothing jak glosila jedna reklama :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 24, 2009, 12:27:45 pm »
gluch wszwedzie, ciemno wszedzie, co to bedzie?...
astilia ruskim dupy lizac bedzie :P na Baiumie!!!!!!


@mdh - taa... tosmy se pogadali :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 24, 2009, 12:31:28 pm »
on osiagnal "gowno" botujac a ty Gany osiagnales gowno nie botujac ... w czym jestes od neigo lepszy?
Mylisz sie, albo dla ciebie gowno to to, ze ktos gra uczciwie, dobrze sie bawi i potrafi ludzi zorganizowac, a jesli tak to ci wspolczuje. Ponaddto gdy chodzi o Ganego, ale i wielu jemu podobnych to co prawda nie ma 83 lvl, ale nadal ma postac i gra, w przeciwienstwie do osob botujacych ktore nie graly (to komputer za nich robil) i postaci nie maja. Nie ma wysokiego lvl, tez z tego powodu, ze ma normalne zycie i nie jest w grze nonstop i w sumie gdzie ma sie spieszyc, pewnie dluzej mu zajmie wejscie na jakies wysokolvlowe spoty, ale co z tego, przynajmniej tam wejdzie, bo go w miedzyczasie nie zbanuja :). Co osiagnal, a tak po krotce:
- bral udzial i bierze w tworzeniu najwiekszego polskiego klanu na Lunie
- dowodzil na nie jednym siege (i wygranych i przegranych)
- prowadzi polityke "na zewnatrz" DA, wiec pewnie rozmawial z wiekszoscia liderow klanow na Lunie
- dzieli drop z zamkow miedzy klanami w ally
- z tego co widac dobrze sie bawi :)
to tylko maly wycinek tego co robi
- gra dla siebie, tu czesto sie pisze (bo brak innych argumentow) "haha, a na epicki nie chodzicie, a my bylismy" i co z tych epicow macie?
wiec jeszcze raz zastanow sie nad slowem "gowno"


no to ci powiem osiągnął BARDZO BARDZO DUŻO HAHAHHAHAHAHHAHHAHA rozjebałeś mi konstrukcje hahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahhahhahahahahaahahhahaahhahahahahahahahha


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 24, 2009, 12:35:10 pm »
gluch wszwedzie, ciemno wszedzie, co to bedzie?...
astilia ruskim dupy lizac bedzie :P na Baiumie!!!!!!


@mdh - taa... tosmy se pogadali :P

a cos zlego napisalem ?? Papiezem nie zostaje sie w wieku 30 lat...wiec mysle, ze jakies 40-50 lat masz na nauke i wspinanie sie po szczeblach herarchii koscioła
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 24, 2009, 12:54:34 pm »
no to ci powiem osiągnął BARDZO BARDZO DUŻO HAHAHHAHAHAHHAHHAHA -_-'ałeś mi konstrukcje hahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahhahhahahahahaahahhahaahhahahahahahahahha
cos z glowa nie tak, jakies problemy w domu? no dajesz pochwal sie czyms, do krytykowania wszyscy, jak trzeba pokazac wlasne osiagniecia to od razu belkot...
@mdh - nie, chodzi o to, ze nadal nie widzisz roznicy miedzy "moc" a "robic", albo co bardziej prawdopodobne udajesz ze nie widzisz
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 24, 2009, 01:02:47 pm »
on osiagnal "gowno" botujac a ty Gany osiagnales gowno nie botujac ... w czym jestes od neigo lepszy?
Mylisz sie, albo dla ciebie gowno to to, ze ktos gra uczciwie(to ze ktos gra uczciwie to dla mnie tak samo gowno jak to ze dla was tym gownem jest uzywanie bota), dobrze sie bawi(ludzie uzywajacy bota tez sie dobrze bawia) i potrafi ludzi zorganizowac(no bez jaj, nie widziales frapsa ktorego pokazywal Gany? chyba ze dla ciebie to jest zorganizowanie to ok), a jesli tak to ci wspolczuje. Ponaddto gdy chodzi o Ganego, ale i wielu jemu podobnych to co prawda nie ma 83 lvl, ale nadal ma postac i gra, w przeciwienstwie do osob botujacych ktore nie graly (to komputer za nich robil) i postaci nie maja. Nie ma wysokiego lvl, tez z tego powodu, ze ma normalne zycie i nie jest w grze nonstop i w sumie gdzie ma sie spieszyc, pewnie dluzej mu zajmie wejscie na jakies wysokolvlowe spoty, ale co z tego, przynajmniej tam wejdzie, bo go w miedzyczasie nie zbanuja :). Co osiagnal, a tak po krotce:
- bral udzial i bierze w tworzeniu najwiekszego polskiego klanu na Lunie(dla jednych to byc moze osiagniecie ... a dla innych to nic nie znaczy, bo co to jest najwiekszy polski klan na lunie? who cares)
- dowodzil na nie jednym siege (i wygranych i przegranych)(ludzie uzywajacy bota tez to robili)
- prowadzi polityke "na zewnatrz" DA, wiec pewnie rozmawial z wiekszoscia liderow klanow na Lunie(o kurwa, moge go dotknac? rozmawial z ludzmi? unbelievable)
- dzieli drop z zamkow miedzy klanami w ally(rzeczywiscie, wielkie osiagniecie ... gracia epilogue czy c2?)
- z tego co widac dobrze sie bawi :)(z tego co widac ludzie uzywajacy bota tez sie dobrze bawili i nadal bawia, co to ma do rzeczy?)
to tylko maly wycinek tego co robi
- gra dla siebie, tu czesto sie pisze (bo brak innych argumentow) "haha, a na epicki nie chodzicie, a my bylismy" i co z tych epicow macie?(epiki ... i pvp? bo chyba o to w tej grze chodzi)
wiec jeszcze raz zastanow sie nad slowem "gowno"
nie chce mi sie czytac i wypisywac wszystkiego po kolei to napisze czerwonym kolorem w twoim poscie


Cytuj
wiec jeszcze raz zastanow sie nad slowem "gowno"
zastanowilem sie i jezeli wedlug was to co osiagneli ludzie na bocie to gowno to to co wy osiagneliscie jest gownem tym bardziej


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 24, 2009, 01:26:53 pm »
to pokaz mi te swoje epicki i to twoje wspaniale pvp

chodz wyobraz sobie dla mnie w tej grze wazniejsi sa ludzie, polityka i dobra zabawa, ale to moje prywatne zdanie
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 24, 2009, 01:35:07 pm »
chodz wyobraz sobie dla mnie w tej grze wazniejsi sa ludzie, polityka i dobra zabawa, ale to moje prywatne zdanie
to ludzie ktorzy wybotowali 8x nie brali udzialu w polityce? nie mieli swoich znajomych? nie mieli dobrej zabawy?