Witaj
Gość

Wątek: BAI BAI WILCZEBOTY :D  (Przeczytany 22792 razy)

  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2009, 02:01:53 pm »
to ludzie ktorzy wybotowali 8x nie brali udzialu w polityce? nie mieli swoich znajomych? nie mieli dobrej zabawy?
a w ktorym miejscu to napisalem, ze nie?, moze przeczytaj to jeszcze raz
odnioslem sie do twojego stwierdzenia, ze w tej grze sa najwazniejsz epicki i pvp, a ktos moze miec inne priorytety

staralem sie podac obiektywne osiagniecia, mozna dodac, ale na to pracowalo juz wiele osob (rowniez WS gdy na nich crp zdobywalismy) ze jako 3 klan na serwie mielismy 10 lvl (a wlasciwie drugi), a pvp? moje pvp jest dla mnie zawsze najladniejsze i najfajniejsze, a wiesz czemu? bo moje
nie bawi mi siedzenie i ogladanie na youtube jak tam ktos wymiata, poprostu to nudne jest, chocby nie wiem jak zajebisty byl kolo
pvp jest fajne?, to powiem ci, ze pvp z botami jest nedzne, poniewaz, albo sa na bocie i masz gowno nie pvp, albo jak wygrasz to pozniej pisza, ze ich 2 bylo, albo przychodza i przszkadzaja na spotach bo maja kilka lvl wiecej i wtedy moga pokazac jacy ownatorzy, tylko co to za pvp jak masz goscia na hita?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2009, 02:49:35 pm »
@Kard

Widze roznice miedzy moc a robic. Z tym, ze dlaczego nie starasz sie zostac papiezem ?? Bo nie chcesz.
Dlaczego ja nie prowadze siege'ow, nie zajmuje sie polityka klanowa, nie rozdaje dropu z zamku ?? Bo mi sie nie chce.

Sam pisales wczesniej, ze kazdy ma inne priorytety. Moim napewno nie jest zostanie liderem klanu/party i robic tego wszystkiego co wpisales jako "osiagniecia" Ganego. Nie czuje sie w tym dobry wiec zostawiam to innym. Wole dobrze wykonac polecenia osob, ktore dobrze sie znaja na dowodzeniu. Wole tak opanowac postac, zeby wsrod innych graczy z moja klasa byc najlepszy. Nie kreci mnie zabawa w polityke. Lubie patrzec na napis "XXX has declare the war" niz zastanawiac sie dlaczego oni dali wojne etc.


Poza tym, to, ze ktos wybotowal postac na 85, ma wyenchantowane skille na +25 i posiada 5/5 epicow to tez jest osiagniecie. O ile wylvlowac postac nie jest trudno, to wbic skille na +25 czy dorobic sie epicow jest juz trudniejsze...I wszyscy daza wlasnie do tego. Zeby miec ten zasrany 85, oed skille i 5/5 epicow...Tylko, ze nie ktorzy skracaja sobie ta droge.
Wlasciwie to wylvlowanie chara na 85 przy uzyciu bota to tez jest osiagniecie bo mozna wylapac bana wczesniej.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 24, 2009, 02:58:47 pm »
Kardziu ty nie miałeś pvp. Tylko bsoe umiałeś robić. Teraz już nawet to ci nie pozostało.

Wiem, że z takim jak ty emo się ciężko rozmawia ale chyba o czymś zapomniałeś oszuście? Zmiana tematu nie zmienia faktu kim jesteś.

Dalej jakoś mi się wydaje, że DA nie osiągnęło na serwerze kompletnie nic. Jesteście słabsi od altów Einheitu. Zakończycie zabawę na 81 i ciągle będziecie pośmiewiskiem na oly. Niektórzy mogą w nagrodę powiedzieć, że są legith (inni jak ty, suchy i spółka już nie). I co z tego? Polityka NC jest taka, że tylko ryzykując można coś osiągnąć. Grając normalnie jesteście i będziecie frajerami do bicia.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 24, 2009, 03:11:14 pm »
Nie czuje sie w tym dobry wiec zostawiam to innym. Wole dobrze wykonac polecenia osob, ktore dobrze sie znaja na dowodzeniu.
o to wlasnie chodzi, tez nie czulbym sie dobrze w roli papierza, chyba w ogóle bym sie nie czul :P
ale sa tacy ktorym sie chce i to potrafia i chwala im za to

@astilia - wuciagnij ten nochal z ruskiej dupy to moze cos zobaczysz
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 24, 2009, 03:53:33 pm »
Nie czuje sie w tym dobry wiec zostawiam to innym. Wole dobrze wykonac polecenia osob, ktore dobrze sie znaja na dowodzeniu.
o to wlasnie chodzi, tez nie czulbym sie dobrze w roli papierza, chyba w ogóle bym sie nie czul :P
ale sa tacy ktorym sie chce i to potrafia i chwala im za to

masz racje. Ale tego, ze komus sie chce, nie nazwalbym osiagnieciem. Chyba, ze wczesniej caly czas byl leniem i nic mu sie nie chcialo potem sie zmienil. Wtedy mozna by to nazwac osiagnieciem.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 24, 2009, 04:16:54 pm »
masz racje. Ale tego, ze komus sie chce, nie nazwalbym osiagnieciem. Chyba, ze wczesniej caly czas byl leniem i nic mu sie nie chcialo potem sie zmienil. Wtedy mozna by to nazwac osiagnieciem.
no wlasnie, zalezy co rozumiesz przez osiagniecia, bo tak jak Ty czy Bula sklaniacie sie ku temu, ze osiagniecia w L2 to epicki i wymiatanie w pvp, jak gdyby droga i czlowiek sa tu niewazne
to ja o takim osiagnieciu slyszalem, z relacji (wiec moze troszke przeinacze) w kazdym badz razie wygladalo to tak, ze gosc byl w klanie, gral z ludzmi, pomagl on, pomagali mu, normalne klanowe funkcjonowanie, ale mial tez jakiegos znajomego, ktory mial zarobisty sprzet czyli te oslawione epiki i temu znajomemu znudzilao sie L2 i konczac przekazal mu caly sprzet, misiek szybciutko sie pozegnal ze znajomymi, a najwieksza radosc sprawialo mu nawalanie ludzi z ktorymi wczesniej gral, a w zwiazku z tym, ze mial epiki, lvl i pewnie calkiem niezle ogarnial to wedlug ciebie duzo osiagnal? dla ludzi z ktorymi wczesniej gral to zwykla swiania byla, ale mial epiki i ogarnial, wiec jak duzo osiagnal w L2 czy nie?
bo jak bys nie zauwazyl rozmawiamy o tym tutaj, no moze nie calkiem, bo jakos nikt z aktywnych tu adwersarzy nie blysnal anie waszymi epickami ani pvp, niektorzy nawet sie wstydza podac nick z gry (ale tu sie im nie dziwie tez bym sie wstydzil :) )
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 24, 2009, 04:27:17 pm »
oh a wy dalej swoje ale ja w tej lekturze dopatruje się tego co wam umyka.

To że się chce nie wynika z braku zajęcia ale z przyjemności nie mówię że gany chce to robić ale myślę iż lubi  z prostego względu bo klan jest tego warty tworzą go ludzie i dla nich  co dziwne pewne rzeczy zrobić się  chce altruista kto go tam wie.
Jeżeli mówimy o osiągnięciach wszyscy chcą być pierwsi ale zauważcie my jesteśmy stroną zdecydowanie słabszą legout i jak tam to zwiecie, nie damy rady wybotowanym i to widzimy ale mamy wojny i stawiamy się ile wlezie z różnym skutkiem ale  ile wlezie też mając na celu być w tej najlepszej grupie. W większości mamy S grade dla większości jesteśmy mięczaki i wiecie co jest fajne jak Ci co sobie tak myślą się przejadą a często są na takiej fali a przynajmniej ja się staram  :shock: aby tak było. Sama perspektywa naszej słabości dodaje skrzydeł bo mamy co gonić i wiemy że możemy osiągnąć jeszcze więcej to nas trzyma chociaż powiem wam iż czasem słyszę iż ludzie naprawdę kurwośćIIIIIIIII dostają jak widzą co się dzieje na Lunie naszczęscie na brak wojen w DA nie można narzekać jesteśmy słabi to i wszyscy z nami chcieliby wojne a czy im to wychodzi trza już mieć arbitra - acz ja jak chce pvp to je sobie znaleźć potrafię bez specjalnego problemu tak więc Luna stracona dla mnie nie jest.
Nasze osiągnięcia dla was są śmieszne bo i przecież wy mając 79 lvl myśleliści o epikach ?  jacha  że nie my myślimy  i wiemy że jak się uda to fartem a większośc jest dla nas zamknięta, kilkakroć próbowaliśmy  AQ raz odbiliśmy  3 min sam klikalem na ringa ale był fail to pick up - nie jest to osiągnięcie wiem dobrze ale był taki moment  i dawało to satysfakcje podobnie jak satysfakcje dało mi obicie nakeda na redzie i pick up AQ znaczy prawie bo ponoć przysnąłem zdaniem tych co widzieli :]

Nasze cele są dla was śmieszne to s80 i budowanie jakiejś alternatywy na T bardzo to komiczne bo jak my ??na T?? racja ale nie przestaniemy próbować a przynajmniej mam nadzieje że nie mamy lvl jakie mamy dla was są śmieszne a dla nas to 'coś" i z tym czymś gramy na razie wychodzi tak jak widzicie a jak Bog da skończymy w lepszym świetle.

kard coś dopisał ale nie mam czasu czytać ;d


Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 24, 2009, 04:28:39 pm »
Kardziu pajacu ty akurat osiągnąłeś emoquite. W dupie to ty jesteś. Może raczej pod stołem... u suhego. Gdyby nie wasze boty to 76 by nie było.
Na L2 znasz się tak samo dobrze jak na tym, że ja byłem w żałosnym DA ciole.
Czego byś tu nie napisał, to każdy gracz Luny wie, że jesteście pośmiewiskiem serwera. Wystarczy poczytać hero.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 24, 2009, 05:54:57 pm »
Wystarczy poczytać hero.
no wszyscy pisza, ze masz nosek brazowy :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 24, 2009, 06:05:56 pm »
Raczej ty usta białe  :P. Żałosny mały kardzio, który tak się bardzo starał i jak był tak jest zerem. Boxem na bocie. Żałosne DA. Ludzie, którzy są robieni w człona przez przygłupów pokroju kardzia, suhego i gany. Pośmiewisko serwera.
Jak dla mnie to możecie grać pseudo legith aż do upadku Luny (co pewnie niebawem nastąpi). Nie jestescie dla nikogo konkurencja. Zwykłe randomy.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 24, 2009, 06:22:41 pm »
Raczej ty usta białe  :P. Żałosny mały kardzio, który tak się bardzo starał i jak był tak jest zerem. Boxem na bocie. Żałosne DA. Ludzie, którzy są robieni w człona przez przygłupów pokroju kardzia, suhego i gany. Pośmiewisko serwera.
Jak dla mnie to możecie grać pseudo legith aż do upadku Luny (co pewnie niebawem nastąpi). Nie jestescie dla nikogo konkurencja. Zwykłe randomy.

wiesz...czasem tak pierdzielisz, ze juz chyba raczej nikt nie zwraca uwagi na to co piszesz...


@Kard

Do opisanej sytuacji zgadzam sie z Twoim zdaniem. Ten gosc to swinia. Ale nie o to mi chodzilo. Chodzilo mi o to, ze czy bocac czy nie i tak na te epici sie chodzi...I zdobyc je w ten sposob to jest osiagniecie. Zabic go, ze swoim klanem/party a nie dostac od kumpla co quituje...

Dla mnie wazne w l2 sa ludzie i pvp, czy to siege, tw, epici...wszelkiego rodzaju pvp. Niestety bez niesamowitej ilosci grindu ciezko jest, zwlaszcza z tym ostatnim. Wierze Wam, ze mimo gorszego eq/lvl dajcie z Siebie wszystko zeby stawic czola innym z lepszym eq i lvlem.

Dla mnie botowanie na offie stalo sie bardziej legalne odkad Silent dostal unbana...Wczesniej troche sie balem, ze szkoda bedzie skonczyc gre zbyt wczesnie...Ale potem to juz stwierdzilem, ze skoro NCS odbanowywuje jednego z wiekszych boterow na Lunie to ja niby mam dostac bana ?:O

Jakby na offie nie bylo botow to bylo by lepiej. Ale ze jest...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 24, 2009, 07:23:22 pm »
Jak ty sobie wobrazasz "pojscie na epika" gdy przeciwnik ma totalna przewage, tu nie chodzi o zadnego skilla, bo on nie ma najmniejszego wplywu na wynik takiego pvp. A chodzic bez sensu? w L2 mozna w tym czasie zrobic mase innych ciekawszych rzeczy. Ale zauwaz, ze piszesz "fajnie jest z klanem" i wlasnie o to w tym chodzi.

wiesz...czasem tak pierdzielisz, ze juz chyba raczej nikt nie zwraca uwagi na to co piszesz...
jakie tam czasami? caly czas :P, ale ja zwracam uwage, fajnie sie go drazni :P, wyobraz sobie goscia z brazowym noskiem i piana na ustach :P , ktory ma plan zamkniecia Luny
Mozg mozg mozg....
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 07:24:57 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 24, 2009, 08:17:32 pm »
Jak ty sobie wobrazasz "pojscie na epika" gdy przeciwnik ma totalna przewage, tu nie chodzi o zadnego skilla, bo on nie ma najmniejszego wplywu na wynik takiego pvp. A chodzic bez sensu? w L2 mozna w tym czasie zrobic mase innych ciekawszych rzeczy. Ale zauwaz, ze piszesz "fajnie jest z klanem" i wlasnie o to w tym chodzi.

myślałem że jesteś forum trollem ale się myliłem ty jesteś żałosnym trollem LOL. Czyli z twojego toku myślenia wychodzi na to że czekacie aż ta mocniejsza strona qutnie i wy wskoczycie na ich miejsce i będziecie sie napinać hahah jesteś żałosnym człowieczkiem. Jakby mi tak ktoś napisał w clanie to ci gwarantuje że pk na ryj masz na każdym spocie na którym cie spotkam. Nie chodzi o skilla a gdzie są te twoje Napoleońskie taktyki ? I właśnie tym postem potwierdziłeś że wasz poziom jest równy ZERU życzę miłego farmienia do usranej śmierci POZDRO


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 24, 2009, 08:20:05 pm »
Kardzioszku nie dasz rady. Wydaje ci sie. Ja mam fajny ubaw z totalnego przygłupa jakim jesteś.
Mnie się zabawa podoba. Ty jak zwykle - brak argumentów.
Jak było pod biurkiem u suhego?
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 24, 2009, 09:40:08 pm »
myślałem że jesteś forum trollem ale się myliłem ty jesteś żałosnym trollem LOL. Czyli z twojego toku myślenia wychodzi na to że czekacie aż ta mocniejsza strona qutnie i wy wskoczycie na ich miejsce i będziecie sie napinać hahah jesteś żałosnym człowieczkiem. Jakby mi tak ktoś napisał w clanie to ci gwarantuje że pk na ryj masz na każdym spocie na którym cie spotkam. Nie chodzi o skilla a gdzie są te twoje Napoleońskie taktyki ? I właśnie tym postem potwierdziłeś że wasz poziom jest równy ZERU życzę miłego farmienia do u-_-'nej śmierci POZDRO
to juz wole byc trollem niz bratem blizniakiem astili, nastepny random z dupy, taktyki na walce o epika? w co ty grasz i na jakim priacie pajacu? pochwal sie belkocie

@Astilia - ble ble ble, napisz cos nowego, bo sie cos zacinasz, mam nadzieje ze to nie uraz z dziecinstwa :P
to juz to o tym barku umiejetnosci ustawiania botow z ktorego wiynika, ze botujemy bylo ciekawsze, cos ostatnio przygasles...
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 09:43:34 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 24, 2009, 11:00:13 pm »
To fakt. Jesteś trollem. Zwykły random z kiepskiego klanu. Opowiadasz tu jakieś bzdety o wspaniałym DA żeby komuś zaimponować czy samemu się dowartościować? Nie wygracie z T bo nie macie pojęcia o grze. Oczywiście taki przygłup jak ty dorobi do tego ideologię.
Przykro, że nie osiągniecie więcej? Ban na HB i GC, epiki  :P. Sami zapracowaliście na miano klanu frajerów z którego wszyscy się śmieją. Nie odeszło od was niedawno kilka osób przez bajki o pvp i super zgraniu?  :D

Kardziu oszuście, dzieje się coś w mojej sprawie? Może faktycznie dołącze do DA żeby was lepiej poznać? Wtedy twoje paranoje się urzeczywistnią  :D.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 25, 2009, 08:31:02 am »
Fajny sreen sprzed okolo roku, jak widac zupelnie niezwiazany z tematem, zapewne wrzucony tutaj z braku argumentow, no ale trudno sie dziwic skoro wilcze boty juz nie boca... Nie mowimy tutaj o mnie ani o moim poziomie tylko o waszym epic failu, wydaje mi sie ze ktos o tym zapomnial, stad ten offtopik. Zas co do screena, no coz raz sie kumbakowi udalo mnie sprowokowac, tak sie chelpil swoimi interesami robionymi na gierce  i tym jaki to z niego ogarniacz wiec mu pojechalem od loosera w rl, co musi do pensji dorabiac sprzedajac stuff z gry, kumbak zreszta zrecznie wycial swoje wstawki i cala wczesniejsza czesc rozmowy bez ktorej ten fragment na screenie traci kontekst.

Astilia dupolizie zrob sobie przerwe, wyciagnij (i przetrzyj) nosek i zacznij wreszcie oddychac swiezym powietrzem dla odmiany....

I prosze nie zmieniac tematu, bo tak sie sklada ze to topik o epic failach na offie, panowie moze 1vs1 ktorys? Co prawda mam nizszy lvl i slabszy sprzet ale ja wciaz tu jestem a wy gdzie jestescie? No tak, wy macie banana. kkthxbb
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2009, 08:36:19 am wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 25, 2009, 09:08:12 am »
to o czym jest ten topic?

generalnie na lunie gra 500-700 osób? jeżeli ktoś myśli że przyjdą nowi to jets marzycielem.

Nie rozumiem tej dramy. Spoko DA jest legit klanem tylko że pewnie na lunie zostało jeszcze sporo botów i jak pobanują all to zostanie ile 300 osób online? Więc DA jedyne co będzie mogło zrobić to zgasić światło na serwerze i powiedzieć bb :(

Nie rozumiem radości z banów dla 3/4 serwera bo tak naprawdę to zostaniecie sami a to już żadnej frajdy nikomu nie da no chyba że ktoś jest zapalonym farmerem i będzie go rajcowało że może farmić gdzie chce :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 25, 2009, 09:12:30 am »
Ganymenda... drugi kardzio  :D.
Pisz co chcesz ale lepiej grać z ruskimi niż ocierać usta po suhym za jakieś nędzne S80  :P.

Fail powiadasz? W 2,5 miesiąca każdy kto ma pojęcie o grze będzie miał bardziej wykoksane i lepiej ubrane postacie od waszych więc nie chrzań kto tu jest fail śmieszny ciołku.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 25, 2009, 09:52:01 am »
Może faktycznie dołącze do DA żeby was lepiej poznać? Wtedy twoje paranoje się urzeczywistnią  :D.
i ciagla ta chec dolaczenia do klanu w ktorym nikt cie nie chce... jak tam ci idzie zamykanie Luny?

Nie rozumiem tej dramy. Spoko DA jest legit klanem tylko że pewnie na lunie zostało jeszcze sporo botów i jak pobanują all to zostanie ile 300 osób online? Więc DA jedyne co będzie mogło zrobić to zgasić światło na serwerze i powiedzieć bb :(
ale to twoje zdanie, popatrz ile osob gra na piratach, glownym powodem tego sa boty na oficjalu, zobacz ruski off ma sie dobrze mimo, ze o bota tam ciezko, wiec biorac to pod uwage mysle, ze gdyby walka z botami byla podjeta na powaznie to nie byloby problemu z iloscia osob online

Fail powiadasz? W 2,5 miesiąca każdy kto ma pojęcie o grze będzie miał bardziej wykoksane i lepiej ubrane postacie od waszych więc nie chrzań kto tu jest fail śmieszny ciołku.
powiedz to Brzydalowi, Neutralowi i im podobnym lizodupie
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 25, 2009, 10:16:05 am »
powiedz to Brzydalowi, Neutralowi i im podobnym lizodupie
Kardziu obciągaczu co ty wiesz? Jesteś zerem i twoje informacje są na tym samym poziomie. Nawet nie wiesz, że zbanowali mi jedną postać w pt R3acta. (wiesz natomiast że byłem w DA przygłupie). Jakoś się tym banem specjalnie nie przejąłem. Postać miała 2,5 miesiąca 80 lvl i 80%. W koplejne 3 miechy mogę mieć nowy 81lvl. Nie muszę do tego kupować adeny na allegro jak idioci twojego pokroju. Boty cały czas śmigają i mają się świetnie.
Co do DA - dołącze na alcie. Wiem trochę o waszym super klanie od byłych/obecnych członków ale newsy z pierwszej ręki będą ciekawsze  :).
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 25, 2009, 10:33:39 am »
Nie rozumiem tej dramy. Spoko DA jest legit klanem tylko że pewnie na lunie zostało jeszcze sporo botów i jak pobanują all to zostanie ile 300 osób online? Więc DA jedyne co będzie mogło zrobić to zgasić światło na serwerze i powiedzieć bb :(
ale to twoje zdanie, popatrz ile osob gra na piratach, glownym powodem tego sa boty na oficjalu, zobacz ruski off ma sie dobrze mimo, ze o bota tam ciezko, wiec biorac to pod uwage mysle, ze gdyby walka z botami byla podjeta na powaznie to nie byloby problemu z iloscia osob online

no nie do końca.

Privy to privy. Bardziej na offie ludziom przeszkadzały nie tyle boty co długość farmu i to że kolesie wybotowali a nie zostali zbanowani więc żeby wbić 84 i mieć jakieś tam szanse na oly w konfrontacji z takimi kozakami potrzeba roku?

Ruoff ma się dobrze z dwóch powodów. Pierwszy to to że GM zależy i nie robią idiotycznych łapanek tylko sprawdzają dokłądnie i sensownie.

Drugi to jest to że generalnie grasz za free ale za 30 zł miesięcznie masz raty x2 + runy dla zapaleńców. Tu bot nie jest jakiś imba niezbędny. Nie ma adena farmerów bo nie ma niczego co kosztuje masakryczną ilość kasy. Można kupić adene ale to się zwyczajnie nie opłaca. Przykład:
Draco set: klata 35kk helm 25 buty 70 glovesy 80

więc nie liczyłbym na nowych na lunie :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 27, 2009, 02:18:34 am »
Nie mowimy tutaj o mnie ani o moim poziomie tylko o waszym epic failu, [...] Co prawda mam nizszy lvl i slabszy sprzet ale ja wciaz tu jestem a wy gdzie jestescie? No tak, wy macie banana. kkthxbb
Misiu, ale my sobie wszyscy doskonale zdawaliśmy sprawę, z tego, że tego bana prędzej czy później dostaniemy. No a przynajmniej, że jest to dość możliwe ;)
Nie będę tłumaczył tutaj po raz 10 czemu to robiliśmy (botowaliśmy), bo jak do tej pory nie zrozumieliście to już wam się nie uda, ale nie zgodzę się z tym co kard pisał o tym jak to oni się super bawili.
Na TW chodziliśmy, zwykle jako jedno party, bo w wiecej osób mijało się z celem :P Einheit style, więc wolna amerykanka byłą (ale nikt nie miał prawa robić rozrób na rune), kilka razy udało nam się wyciąć troche ludzi z DA, trochę innych, ale z Einheitem zwykle było cieżko :P
Ogólnie fajnie było, nawet jak o 0300 budził mnie głupi budzik, bo psychomachia wpadała solo na HB i mp drainowała dwulicusowi i mi, co byśmy się wyglebali z powodu braku mp (na przyszłość: najlepiej brać na celownik ee), wtedy login na daggera (którym zupełnie nie umiem grać :P) i bieganie za nim przez 20 min, aż spali return (na block ww :P). Ale dawało się :p

I doprawdy nie rozumiem, czemu gdy 8 na 9 osób w party odpalonych jest na OOG, na którym powaznie na pvp nic sie nie da zrobić, wpadacie w full party i mówicie, że fajna walka :P (zdarzało wam się :P), ale widac każdy się musi od czasu do czasu dowartościować :)

Chłopaki fajnie było, się skończyło (ncsoft zadecydował) i tyle ;) Cieszę, się, że teraz możecie się na nas powyżywać w grze i pokrzyczeć jacy fajni jesteście, ale szczerze obawiam się, że dużo się nie zmieni :)

Jak ktoś może to niech pokrzyczy na hero, że brzydal zbanowany :P Co by znajomi z massacred/kilku innych polskich klanów nie myśleli, że się na nich obraziłem :D

Pozdro dla
Duranda, inhela i starej ekipy z gravelandu,
Gaava i Astharota - nemesis mojego biednego zerkera :P
Wieśki i suhego, z którymi dużo ciekawych pvp na SV stoczyliśmy
Besekra - bo mu się chciało do 4 w nocy biegać, ale i tak tego nie przeczyta :P
Soulmasterra - za bycie takim uroczym onehitowcem dla mojego SH :D I ignore na chyba każdą moją postać :D
Bandziora - za zrobienie z tego glada w końcu jakiegoś przeciwnika na pvp :P I mam nadzieję, że moje datki na tą postać nie pójdą na marne ;D
Gingerminge - za super fotki, czekam na więcej ;)
Vangora - za ok 20 pk, które na nim nabiłem (ale i tak wiedziałem, że sube zmieniłeś :P)
ChonChona - za bycie noobkiem, cieszę, się że mogłem pomóc z tymi atrybutami, mam nadzieję, ze się dochrapał w końcu AM z jakimś elementem :)
Selayne - Za pogaduchy o 0300 w nocy :D
LokiSeto - za rady odnośnie pvp na SV :D i szybkie rebuffy :D
Lexxpl - Sory za kilka pk, ale wiesz.. bo ty zły crest miałeś :P
Lulok - Sory za problemy z klanem, nie chiciałem, żeby tak wyszło, jakbym wiedział, że cepelia to taki sztywniak to bym Cie do party nie wziął :P

I jak mawia starodawne powiedzenia indian na ściagaczach:
Cytuj
żyj szybko, umrzyj młodo, zostaw po sobie ładne zwłoki

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 27, 2009, 09:16:38 am »
Privy to privy. Bardziej na offie ludziom przeszkadzały nie tyle boty co długość farmu i to że kolesie wybotowali a nie zostali zbanowani więc żeby wbić 84 i mieć jakieś tam szanse na oly w konfrontacji z takimi kozakami potrzeba roku?
dlugosc farmu?, a co na ruoffie jest krotszy farm? :)
i torszke tu sobie zaprzeczasz, bo piszesz, ze ludziom "nie tyle boty" przeszkadzaly ale to "że kolesie wybotowali", jakos ciezko bez botowania wybotowac postac :)

więc nie liczyłbym na nowych na lunie :(
no zobaczymy, ja nie wiem, moze i nie przyjada, ale pewnym nie mozna byc :)


Misiu, ale my sobie wszyscy doskonale zdawaliśmy sprawę, z tego, że tego bana prędzej czy później dostaniemy. No a przynajmniej, że jest to dość możliwe ;)
tak kazdy sobie zdaje i kazdy mysli, ze go to akurat nie spotka :)

Nie będę tłumaczył tutaj po raz 10 czemu to robiliśmy (botowaliśmy), bo jak do tej pory nie zrozumieliście to już wam się nie uda, ale nie zgodzę się z tym co kard pisał o tym jak to oni się super bawili.
alez ja czytam co piszesz i zrozumialem, botowaliscie bo nudzil was grind, botowaliscie bo nie mieliscie czasu na gre bez bota, botowaliscie bo interesowalo was pvp na wysokich lvl, botowaliscie bo dzieki temu np. zarabialiscie na gre (przynajmniej niektorzy), botowaliscie bo dzieki temu mogliscie postawic sie DA i ja to rozumiem,
natomiast szkoda, ze wy nie mozecie zrozumiec, ze mamy troche inne priorytety w grze i takie cos jest dla nas oszustem i szkoda byloby nam rezygnowac z gry na rzecz bota

Einheit style
nie za bardzo rozumiem co cie zachwyca w ich stylu, zreszta w jednym miejscu zauwazylesc fajna prawidlowosc w polityce ienhaitu - tam licza sie 3 party, a reszta to zbieranina ludzi, ktorzy za jakies tam ochlapy robia za mieso armatnie dla tych party, jak dla mnie to nie jest dobry styl i ma swoje wady

I doprawdy nie rozumiem, czemu gdy 8 na 9 osób w party odpalonych jest na OOG, na którym powaznie na pvp nic sie nie da zrobić, wpadacie w full party i mówicie, że fajna walka :P (zdarzało wam się :P), ale widac każdy się musi od czasu do czasu dowartościować :)
to jest najpiekniejsze, niogranianie postaci usprawidliwianie botem, z tego wynika, ze wy w pvp nigdy nie przegraliscie, poprostu jak ktos was pokonal to byliscie offline, tylko powiedz mi po co na bocie ustawiac makra na bluzgi? :)

Chłopaki fajnie było, się skończyło (ncsoft zadecydował) i tyle ;) Cieszę, się, że teraz możecie się na nas powyżywać w grze i pokrzyczeć jacy fajni jesteście, ale szczerze obawiam się, że dużo się nie zmieni :)
Nie cieszy to, ze NC soft zbanowal konkretne osoby, ale to, ze zareagowal w jakis sposob na boty, pewnie to znow pokazowka i za moment wroci wszystko do normy, ale zawsze. Dlaczego pozwalasz na to by NC soft decydowal za ciebie?, co za problem zalozyc konto i zagrac bez bota, a przynajmniej sprobowac, mysle, ze nawet w DA by sie miejsce dla takich osob znalazlo i kazdy chetnie by pogadal o "starych dobrych czasach" :)
co do zmian, ja bym nie byl taki pewny, ze nic sie nie zmieni:P

Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 27, 2009, 10:05:52 am »
a co na ruoffie jest krotszy farm? :)

Idealny cytat. Jak zwykle kardziu g.... wiesz. Na ruoffie farm może być krótszy 2 razy ciołku. O NC offie wiesz tyle samo specjalisto.

Jak w bottrainie były przynajmniej 3 osoby live to dostawaliście łomot więc się nie ośmieszaj. Nieogarnianie postaci idealnie pokazał gany na swoim pro frapsie. Żenada. Jedyne co umieliście to przyjść o 3 w nocy i zabić boty (też nie zawsze się udawało).

Grtajcie dalej legith. T musi mieć kogoś do nabijania pvp i zabawy na TW. Do tego się idealnie nadajecie.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?