Witaj
Gość

Wątek: Luna online  (Przeczytany 14274 razy)

  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Luna online
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:33:34 pm »
Cry me a river

I co z tego gany?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Luna online
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:38:14 pm »
I co z tego gany?

no wlasnie i co z tego?
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Luna online
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:41:42 pm »
Wiesz kard, na was to nawet 3/4 zbotowanego pt wystarczało, na inne klany niestety musieliśmy się wszyscy logować :(


Pamiętam sytuacje w których sam jeden dawałem rade wam* tak wiec jak zauważyliście każdy ma swoje pięć minut.

zabijanie potworków. Ja nic nie muszę udowadniać retardą takim jak ty którzy nic kompletnie nic nie osiągnęli nie ogarniają tej gry jedynie co robią to udają debili na forum i żyją w świecie złudzeń że im się jednak coś udało.

Co do nowego oczerniania klanu DA to jak zwykle nie my zaczęliśmy i nie nasza to winna iż stanowimy taką ość nie zgody między polakami nie wiedzieć czemu o klanie nie da się powiedzieć bez nazwania go 'lolDA" "polaczkami z DA" i innymi takimi tak więc co jest nie tak z DA że o nim wszyscy mówicie? sami celujecie w nowy flame i po co to? żal macie? chyba tylko o to że my jesteśmy  a was już nie

co do astilia skoro on tyle wie to czemu sie tak ukrywa ??? czyżby wolał bić mobki ;? nie rozumiem was...

Ehh fajny czat jak spoko ma 40? czy i 50 ;p lat i tak go poniosło naprawde trzeba być dzieckiem żeby sprawiało to frajde ;]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 05:45:18 pm wysłana przez hrypek »
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Luna online
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:56:37 pm »
luna miała swoje 5 minut to ty w wiosce startowej ogarniałeś zabijanie potworków.
a ty co robiles? a no tak spales, zapominialem

na lunie jest jakis mysle 60-80 polskich graczy, wiekszosc ze soba wspolpracuje, walczac przeciw okolo 70-80 % serwera i to jest nasz sukces w ktorym nigdy nie bedziecie mieli udzialu, bo wasz polaczkowy umysl by tego nie zniosl i czego nie napiszecie to faktem jest, ze my jestesmy i dajemy rade, a wy nie
i do tego nie musimy byc scamerami (co dla mnie jest rownoznaczne ze zlodziejami) by sobie poradzic w jakiejkolwiek grze, tak Piti to do ciebie
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Luna online
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2010, 06:02:20 pm »
@hrypek - grasz overpowered postacia  :)

@Kard - a ty w kółko to samo :) Lepiej powiedz jak tam Suhy i Wiesia jadą na bocie ;p
No i ta wasza walka - O k*** gdzie jest moje BSOE!?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Luna online
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 11, 2010, 06:07:35 pm »
w sumie korzystajac z okazji chcialem sie jeszcze posmiac z twoich wtf pro uber PAINT skilli lol ;D Jeszcze pare lat i moze nawet ogarniesz photoshopa...... no dobra teraz przegialem lol
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Luna online
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 11, 2010, 06:24:04 pm »
@hrypek - grasz overpowered postacia  :)

@Kard - a ty w kółko to samo :) Lepiej powiedz jak tam Suhy i Wiesia jadą na bocie ;p
No i ta wasza walka - O k*** gdzie jest moje BSOE!?
Wiesia to jest a gerade  pvp master :P w tallumie na oly biega :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Luna online
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 11, 2010, 06:33:40 pm »
Za suabo sie wybotowal :(

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Luna online
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 11, 2010, 06:41:58 pm »
na lunie jest jakis mysle 60-80 polskich graczy, wiekszosc ze soba wspolpracuje, walczac przeciw okolo 70-80 % serwera i to jest nasz sukces w ktorym nigdy nie bedziecie mieli udzialu
Na szczęście ja nie mam udziału w takim "sukcesie". Chłopczyku przeceniasz się. Większość polskich graczy ma głęboko wasz lolklan składający się z oszustów, którzy twierdzą że nie botują a jak prawda wychodzi na jaw to zaczynają płakać jacy to są biedni i niszczeni przez złych ruskich. Nawet maSacred jest lepszym i liczniejszym klanem od żałosnego DA.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Luna online
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 11, 2010, 06:49:11 pm »
czekaj zaklamany trolu az mod wroci to sie skonczy pisanie bzdur haterze
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Luna online
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 11, 2010, 07:01:57 pm »
Wiesia to jest a gerade  pvp master :P w tallumie na oly biega :P
nie ma to jak boter z 79 lvl, ktory przychodzi na siege zeby... nie walczyc lol
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Luna online
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 11, 2010, 08:05:00 pm »
Wiesia to jest a gerade  pvp master :P w tallumie na oly biega :P
nie ma to jak boter z 79 lvl, ktory przychodzi na siege zeby... nie walczyc lol
Po pierwsze nie 79 XD po no zawsze mogłem polecieć po ambicji jak wy buffować sie 5 min i dać sie wybić na spawnie w zamku w 30s. Wybacz w stusunku do ciebie jestem realista i wiem, że psem w party bez swsa i bisha przeciwko kilku party hero jakoś niewiele zdziałam XD I też w stosunku do ciebie robie coś konkretnego żeby osłabić T a nie porywam się z szabelka na czołgi XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Luna online
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 11, 2010, 08:22:35 pm »
To był topic na temat online na lunie. Zrobiła się jak zwykle masakra z da.
Lepiej odpuścić. Ludzie z da na Lunie są chłopcami do bicia, wszyscy ich wyśmiewają więc tu się dowartościowują a wy dajecie się podpuszczać. Nie warto.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Luna online
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 11, 2010, 08:28:36 pm »
To był topic na temat online na lunie. Zrobiła się jak zwykle masakra z da.
Lepiej odpuścić. Ludzie z da na Lunie są chłopcami do bicia, wszyscy ich wyśmiewają więc tu się dowartościowują a wy dajecie się podpuszczać. Nie warto.
Mod przyjdzie to pousuwa albo po przenosi tematy :Pi tyle:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Luna online
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 11, 2010, 08:34:01 pm »
Po pierwsze nie 79 XD po no zawsze mogłem polecieć po ambicji jak wy buffować sie 5 min i dać sie wybić na spawnie w zamku w 30s. Wybacz w stusunku do ciebie jestem realista i wiem, że psem w party bez swsa i bisha przeciwko kilku party hero jakoś niewiele zdziałam XD I też w stosunku do ciebie robie coś konkretnego żeby osłabić T a nie porywam się z szabelka na czołgi XD
Ciezko zrozumiec o czym piszesz, wiec docen to, ze sie staram :)
My walczymy, coz z tego, ze przeciwnik silniejszy, przynajmniej mamy fantazje i nie poddajemy sie zanim walka sie zaczela.
A co ty robisz by oslabic T zdradz tajemnice, moze sie przylacze...

To był topic na temat online na lunie. Zrobiła się jak zwykle masakra z da.
ojej, powaznie, zmienil sie temat, dobrze ze nas o tym poinformowales, a teraz idz sibie :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Luna online
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 11, 2010, 08:51:13 pm »
W sumie nie ma sensu pomagac im w znalezieniu nowych ludzi do klanu. Imo tylko flame im zostal aby pozyskac nowych czlonkow... ;D

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Luna online
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:15:30 pm »
W sumie nie ma sensu pomagac im w znalezieniu nowych ludzi do klanu. Imo tylko flame im zostal aby pozyskac nowych czlonkow... ;D
wrecz mam prosbe bys nam nie pomagal, tobie podobnych nam nie potrzeba
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Luna online
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:31:59 pm »
ojej, powaznie, zmienil sie temat, dobrze ze nas o tym poinformowales, a teraz idz sibie :P
Iść to ty sobie możesz trollu. Popłacz jeszcze troche. Opowiedz kilka bajek i do spania dziecko.


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Luna online
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:31:11 pm »
Po pierwsze nie 79 XD po no zawsze mogłem polecieć po ambicji jak wy buffować sie 5 min i dać sie wybić na spawnie w zamku w 30s. Wybacz w stusunku do ciebie jestem realista i wiem, że psem w party bez swsa i bisha przeciwko kilku party hero jakoś niewiele zdziałam XD I też w stosunku do ciebie robie coś konkretnego żeby osłabić T a nie porywam się z szabelka na czołgi XD
Ciezko zrozumiec o czym piszesz, wiec docen to, ze sie staram :)
My walczymy, coz z tego, ze przeciwnik silniejszy, przynajmniej mamy fantazje i nie poddajemy sie zanim walka sie zaczela.
A co ty robisz by oslabic T zdradz tajemnice, moze sie przylacze...

siedzi w WARze i cwaniakuje i pewnie podburza przeciwko nam, to jest jego wklad w walke z T lol, bedzie trzeba porozmawiac z kim trzeba by sobie poszukal nowego klanu skoro mu sie tak wspolpraca z DA nie podoba
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Luna online
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:16:07 pm »
Po pierwsze nie 79 XD po no zawsze mogłem polecieć po ambicji jak wy buffować sie 5 min i dać sie wybić na spawnie w zamku w 30s. Wybacz w stusunku do ciebie jestem realista i wiem, że psem w party bez swsa i bisha przeciwko kilku party hero jakoś niewiele zdziałam XD I też w stosunku do ciebie robie coś konkretnego żeby osłabić T a nie porywam się z szabelka na czołgi XD
Ciezko zrozumiec o czym piszesz, wiec docen to, ze sie staram :)
My walczymy, coz z tego, ze przeciwnik silniejszy, przynajmniej mamy fantazje i nie poddajemy sie zanim walka sie zaczela.
A co ty robisz by oslabic T zdradz tajemnice, moze sie przylacze...

siedzi w WARze i cwaniakuje i pewnie podburza przeciwko nam, to jest jego wklad w walke z T lol, bedzie trzeba porozmawiac z kim trzeba by sobie poszukal nowego klanu skoro mu sie tak wspolpraca z DA nie podoba
Leć biegnij i powiedz, że was nie lubie ba nawet petycje o tym do admina napisz XD Jak byś pomyślał a nie bezmyślnie siedział i poraz miliardowy wciskał f1,f2 to byś wiedział co trzeba zrobić zeby wygrać z T. Na pewno bieganie na siege i nieudolne próbowanie zbicia cp hero party nie jest rozwiązaniem XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Luna online
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:20:08 pm »
Zdecydowanie lepiej jest  zebrac

1.zerg lol klanem WAR ( no tabene  póki nie było tam   friendsów ze starego allay mielismy wojnne  a raczej chcielismy miec inno WAr jakoś nie)
2. Lepiej  zrobic coś jak Spuini zebrać ludzi i zniknąć bo mu nie wyszlo  a cały WAR po 2 dniach lania pupy kończy wojne i do dzis  botuje aby zrobić coś ....
3. Gdyby nie znajomi  WAR leżałby u naszych stóp .... jak to było wcześniej.
4. Większość wiary która miała zrównoważyć stosunek sil wróciła do T i wzięła jeszcze nowych znajomych z WAR

Cudowny wkład.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 11:21:41 pm wysłana przez hrypek »
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Luna online
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:34:52 pm »
Iść to ty sobie możesz trollu. Popłacz jeszcze troche. Opowiedz kilka bajek i do spania dziecko.
nowy astilia, ile was tam jeszcze jest?, to chyba bielak was produkuje :)
na razie to tylko ty sie tu mazgaisz madralo, a sio

Leć biegnij i powiedz, że was nie lubie ba nawet petycje o tym do admina napisz XD Jak byś pomyślał a nie bezmyślnie siedział i poraz miliardowy wciskał f1,f2 to byś wiedział co trzeba zrobić zeby wygrać z T. Na pewno bieganie na siege i nieudolne próbowanie zbicia cp hero party nie jest rozwiązaniem XD
Ale nie badz taki, zdradz ta cudowna tajemnice jak oslabic T, albo moze co ty robisz by ich oslabic, bo latanie na siege w party bez sws i bisza to chyba nie najlepszy pomysl...


« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 11:37:04 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Luna online
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 12, 2010, 08:21:55 am »
nowy astilia, ile was tam jeszcze jest?, to chyba bielak was produkuje :)
A ciebie kto? Skąd się biorą takie trolle bez mózgu? Cały czas opowiadasz jakieś bzdety i płaczesz bo łapki was leją. Oddajecie wara na chwilę żeby zabić boty i co? Faktycznie bohaterskie posunięcie. Pro gracze. Udaje wam się czasem bottraina zabić.

Gaav może masz rację ale WAR gra o klasę lepiej od da i jest dużo bardziej ogarnięty. Polityka klanu to inna sprawa.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Luna online
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 12, 2010, 09:28:53 am »
A ciebie kto? Skąd się biorą takie trolle bez mózgu? Cały czas opowiadasz jakieś bzdety i płaczesz bo łapki was leją. Oddajecie wara na chwilę żeby zabić boty i co? Faktycznie bohaterskie posunięcie. Pro gracze. Udaje wam się czasem bottraina zabić.
Nastepny bohater z dupy, z zajebistym skillem pvp "w gebie". Pokaz co potrafisz w grze. Astilia nowe konto? napisz to od razu sobie wylacze i bedzie spokuj.

Gaav może masz rację ale WAR gra o klasę lepiej od da i jest dużo bardziej ogarnięty. Polityka klanu to inna sprawa.
czyli:
Zdecydowanie lepiej jest  zebrac
1.zerg lol klanem WAR ( no tabene  póki nie było tam   friendsów ze starego allay mielismy wojnne  a raczej chcielismy miec inno WAr jakoś nie)
2. Lepiej  zrobic coś jak Spuini zebrać ludzi i zniknąć bo mu nie wyszlo  a cały WAR po 2 dniach lania pupy kończy wojne i do dzis  botuje aby zrobić coś ....
3. Gdyby nie znajomi  WAR leżałby u naszych stóp .... jak to było wcześniej.
4. Większość wiary która miała zrównoważyć stosunek sil wróciła do T i wzięła jeszcze nowych znajomych z WAR
szczegolenie punkt 3 z ktorym sie zgodziles, ale WAR jest o klase lepszy lol

wiesz przypomina to mi konstrukcje i sposob myslenia podobny do tego:
Zgadza się. Uważam, że nie umiecie botów ustawiać. Przerasta to was. Skoro już wiadomo, że botujecie to tak niskie lvl, słaby sprzęt potwierdza ten fakt.

Taka super umiejetnosc zaprzeczenia sobie samemu w tym samym zdaniu.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Luna online
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:17:40 am »
Oj ty to jesteś bohaterem. Pokazujesz to w grze. Codziennie. Masz straszny problem bo WAR jest silniejszy od da. Mam głęboko z jakiego powodu tak się stało. Pewnie dołączą do ruskich bo na jednostronnym serwerze tak jest najłatwiej.

Strasznie się unosisz. Problemy emocjonalne? Ta gra jest całym twoim życiem? Grając legith pewnie tak.

Opisz co wynika z ostatniego cytatu bo nie łapę. Jeżeli nie umiecie ustwaić botów to efekt będzie mizerny. To rozumiem natomiast twój komentarz co miał wnieść?