Witaj
Gość

Wątek: Daggerzy - Prezentacja  (Przeczytany 99507 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 08, 2007, 11:10:31 pm »
chyba jeszcze nikt nie dawał wiec ja dam opis skili z c6 dla dagerów nowych(niestety mój angielski zbyt dobry nie jest wiec jak ktos lepiej to rozumie niech przetłumaczy)

wszyscy dostają

Escape Arrest(Escape from arrest condition) -zdejmuje arrest

Symbol of Assasin(Creates a field of force to maxmize chances of evasion and critical attack)- pole zwiększjace evasion i critical

Assasination(When using a Dagger, PAtk and the chance of Critical Attack increases)- zwieksza p.atack i critical z dagerem


dodatkowo

Adventurer
Mirage(Removes opponent's target at a certain chance when opponent attacks)-zdejmuje target? lub zmienia cel dla atakujacego na inny

Dodge Attack(Evades instantly from melee physical skill)- pozwala unikac fizycznych skili

Counter Attack(Reflect damage from opponent's melee physical skill)- pozwala odbijac fizyczne skile


ps.jak dodawac obrazki bo ja nie wiem:P
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 08, 2007, 11:17:05 pm »
Cytuj
Mirage(Removes opponent's target at a certain chance when opponent attacks)-zdejmuje target? lub zmienia cel dla atakujacego na inny

Ma szanse na zdjecie targetu gdy przeciwnik atakuje(cos jak w DB jak niby uderzalo sie przeciwnika a zostawalo po nim takie widmo czy tam kopia ktora byla iluzja).

Cytuj
Counter Attack(Reflect damage from opponent's melee physical skill)- pozwala odbijac fizyczne skile

Odbijanie skilli fizycznych a odbijanie obrazen od skilli fizycznych to jest roznica.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 09, 2007, 10:04:43 am »
ooo lol :D Dostanie z deadly blowa to mui odbije DMG ? :D LOL
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 09, 2007, 10:18:03 am »
No np. dostaniesz za 4k dmg to tyle odbijesz ale warnuke musi byc taki ze to musi byc skill fizyczny(TSS,jakis Strike,blow itp.).


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 09, 2007, 10:19:10 am »
nie wierze.... jaką to ma szanse ? na pewno nie dobija wszystko tylko 25% albo 50% bo to by była przesada ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 09, 2007, 01:00:31 pm »
jaka sznase to nie wiem ale raczej mała pw ma pewnie wieksza na unikniecie niz aw na odbicie, w kazdym razie kolejne wzmocnienie pw i aw bo ten skil th to raczej lipny w 1vs1 i tak ma sie na macro target ustwiony wiec to nic nie daje na mass pvp troche bardziej sie przyda jak target bedzie znika z th cały czas
Escape Arrest sie moze przydac czasem
Symbol of Assasin ciekawe o ile to zwikesza ten evasion jak o dużo to moze by było i przydanten na cs rzucic i wróg nawet tanków i magów trafić nie może:D, ale 3 dagerów na 80 lvl to sporo chociaż z drugiej strony dager i tak na cs mało robi
Assasination łaściwe każdy dostał coś takiego(inne cechy tylko u innych klas) nie wiem tylko czemu dager dostał critical chance a nie blow suces rate na 78 lvl te critical chance i tak nie jest potrzebne bo exp juz na tym lvl to nie jest tak ważny, bonus do evasion bardzo fajny jest:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 09, 2007, 02:53:06 pm »
Cytuj
ale 3 dagerów na 80 lvl to sporo

Kto powiedzial ze battle stance musi rzucic inny dagger?

Cytuj
nie wierze.... jaką to ma szanse ? na pewno nie dobija wszystko tylko 25% albo 50% bo to by była przesada ...

Ten skill dziala 5 sekund a nie 2 minuty.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 10, 2007, 12:57:37 pm »
boze ludzie nie moge z was... jakis typ dobil aw 54 lvl na off i zaczyna tutaj sie popisywac jak on to dobrze gra... smiech to dopeiro jest z ciebie czlowku... dobij do 76+ to wtedy mozesz pokazac i sie chwalic jaki jestes dobry... co do offa i ogolnie... mam psotac TH na 77lvl-u. powiem wam tyle tylko ze ludzie tacy pokroju tego kogos co ma 54 lvl nicka nie pamietam... czesto smieja sie... bo mysla ze jak grasz th to jestes noob... a prawda jest taka ze kazde spotkanie z tym noobem boli... wystarczy pomyslec jak to zagrac... mialem wiele pvp i wiem jak nim grac... wystarczy pomsylec... nei mowie ze aw jest zly ale chronisz swoaj dupe bo grasz taka psotacia... prawda jest inna niz mowicie... grajcie dalej na c4 na ratach 100... alen ie piszcie tutaj pierdol o tym ze th to cienias itd... ta postac jest genialna w swojej prostocie... i dzieki niej wl;asnie sie wygrywa... nic kombinowanego...a ktos kto ma na offie 54 lvl i mowi jaki to aw jest dobry... maksymalna porazka... gra tk naprawde i sila chara widoczna dopiero na 76+... wiec nie pisac skoro nie wiecie i nie gracie ... lub malo graliscie...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 10, 2007, 03:44:30 pm »
WTF :?: Gdzie Ty tego TH masz, na którym retail servie :?: Widzę, że dziwne masz zdanie. Wg. ankiety chociażby na L2guru stwierdzili daggerzy, że szansa w PvP dagger vs. dagger, to kwestia szczęścia w blowach, jeżeli chodzi o grę na arenie. I... to prawda.
c0x, level nie jest wymierny do wiedzy jaką ktoś posiada. Znam ludzi, co mają postać 5x, a wiedzą więcej o grze, niż inny znajomy na takiej samej klasie prawie...bo już 3rd class transfer complete ma, a o grze taką postacią wie mniej niż ludzie co mają 20 leveli mniej ponad. Nie jest to reguła, ale widzę, że niezły buc jesteś co widać po stylu pisania.
...
a teraz cytat pytania c0x'a z n00b topica->Smile:
Cytuj
jak to w koncu jest... tak sie zastanawiam i zastanawiam... gralem wieloma postaciami i szukam tej odpowiedniej dla mnie... chce teraz zrobic daggera... tak sie kurde zastanawiam... czy ten dagger naprawde taki noobowski jest jak wszyscy pisza? bo to mnie troche zniecheca do niego... i nie wiem czy he nei zrobic...
-> Który highrate pr0 :?:
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2007, 03:46:28 pm wysłana przez Marc1n »
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 10, 2007, 06:48:27 pm »
ten post wyzej byl napisany bo jak siezalogowalem na forum i widze jak ludzie pisza to mnie skreca dlatego tak napisalem. a po drugie to mowisz teraz o tej rownosci dagger vs dagger to czemu tak zniwazasz ta postac? mowisz jaka to nooboska itd... prawda jest taka ze temu aw o wiele ciezej jest wygrac...nigdy sam nie ylem nastawiony pozytywnie na fighterow delfow... za malo con. dlateog przegrywaja a skilami tego nie nadrobia... i taka jest prawda...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 10, 2007, 09:52:18 pm »
Ta tylko ze jak daggerzy sa na +4 con i full buffach to roznica w hp wynosi ~1k.A zreszta...co z tego ze masz 10k hp skoro walicie sie poryjach za 3k? I tak walki daggerow zaleza od szczescia w blowach.A AW ma to ze ma duzy critical power+hex a te kombo boli i sam oslabi wrogiego daggera PB.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 10, 2007, 10:19:16 pm »
Ryltar napisał to co miałem sam napisać :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 10, 2007, 10:52:14 pm »
dziwne. ale zawsze ten aw w jakis sposob byl slabszy niz ja... hex nie pomoze w zwarciu w momencie rzucania hexa to juz wylapie blowa... a to juz koneic walki ;[


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 10, 2007, 11:06:43 pm »
dziwne. ale zawsze ten aw w jakis sposob byl slabszy niz ja... hex nie pomoze w zwarciu w momencie rzucania hexa to juz wylapie blowa... a to juz koneic walki ;[
szczególnie że hex rzuca się 1 sek z 600 (bodajże) range na acumenie
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 11, 2007, 08:42:35 am »
ehm. takei twoje gdybanie nic nie zmieni... aw to postac skomplikowana a jak mowilem th genialny w swojej prostocie... a zauwaz ze nawet jak tak sobie na cumenie rzucisz a nie zawsze na bufach jestes. w tym czasu dostajesz blowa... a wtedy jest po tobie. bo aw to 2 klapsy i sie sklada


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 11, 2007, 09:04:37 am »
hex można spokojnie rzuić zanim th nawet na dashu do ciebie dobiegnie, ale nawet bez hexa aw(gh wlaściwie) ma 30% silniejsze blowy niz th



 
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 11, 2007, 09:33:28 am »
marcin - imo na 3rd to jzu nie jest szczescie -> focus death ;p Licza sie umiejetnosci. Wg mnie w walkach dagger vs dagger AW jest najlpeszy (no i jest to moj ulubiony dagger ;p)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 11, 2007, 10:48:48 am »
na focus death i power 9/10 blowów i tak wchodzi wiec faktyczniczenie 30% wieksza siła z samego focus death plus sporo słabszy def przeciwnika po hex robi swoje
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • One life, One passion, One game only streetball
    • Lineage 2 Forever
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 11, 2007, 08:18:38 pm »
Witam wszystkich gram TH ale niejestem pewnien co do rasy poniewaz kumpel gra Elfem daggerem i oby dwaj na full bufach te same tatoo te same dyesy i ciagle mnie jedzie a ja mu biore tylko CP:( mam doswiadczenie co do TH juz od 2 lat i pytanie brzmi Kto jest lepsza rasa do daggerow ... Elf czy Human? :oops: :oops:
Plainswalker 72:)


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 11, 2007, 09:12:38 pm »
spokojnie = Th jest najlepszy ... poprostu nie siadly ci blowy. Th wyrownuje sie dopiero na wyzszych lvlach (nei wiem kiedy dostaje najlepszy boost atk spd, gralem tylko do 60 lvl ... )
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 11, 2007, 10:16:59 pm »
TH jest na fullbuffie dobry(jak prawie kazdy czlowiek).ALe fart na blowy tez jest potrzbny.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 11, 2007, 10:54:12 pm »
na retku switch dziala na playerow ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 11, 2007, 11:03:08 pm »
Jak będzie jakiś kumpel ze Switchem jutro to dam znać :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • One life, One passion, One game only streetball
    • Lineage 2 Forever
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 12, 2007, 08:07:57 pm »
niekrece bo powiem ci ze gram wiecej niz dwa lata:) ale teraz poznalem cos takiego jak poradnik poza tym tylko raz gralem na low racie a teraz ciagle na x35:) a dlateego nie wiem nic o th i pw bo nigdy wczesniej nim niegralem:)a co do odpowiedzi ze th jest najlepszy sie niezgadzam poniewaz:
Zrobilem sobie PW:
od 40 lvlu wzialem sobie PLATED LEATHER ARMOR +4 dex -1 con czy jakos :) i wzialem sobie dark screamera bo mial Focus:) i dye : +4STR-4CON i +5DEX-5CON i nikt niemial ze mna szans nawet 50 lvl TH:) z tym ze overlord i warcryer mnie zabil:) po expieniu na CT narobilem 20 pk i 17 pvp:)
od 52 lvlu wzialem DOOMa ofkorz i krisa:) na CT 2 spokojnie wszystko z tym ze PK z 60lvl lazily i niemoglem postatsowac;(
UWAGA!!
od 61 lvlu wzialem NIGHTMARE ktory daje +4% do m def , 4% zadanego dmg schodzi na moje hp oraz +1 dex - 1 con:) i niemusialem uzywac potow bo jak walilem to hp ->>>>:) gorąco polecam taki uklad:) niestety na tatoo trzeba zrobic trudnego questa na ktorego niemam czasu:)
aktualnie mam 72 lvl:) statsy 123/95:P i nigdy mi sie tak zywiolowo niegralo:) ciagle crytyki na full buffach i deadly blowek wchodzi za 2 razem:) Gra sie na loozie o nic sie niemartwisz... poprostu jestes bogiem:))
Plainswalker 72:)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 12, 2007, 08:27:19 pm »
Cytuj
poza tym, tylko raz grałem na low racie a teraz ciagle na x35
- wymiękłem. Przecież sam pokazujesz, że grając na takich ratach i nie mając styczności z offem nie możesz nic wiedzieć o klasie, si :?:
A z takim buildem :?: AW/TH+Dagger+Crt.Dmg i jesteś na jeden blow teraz z Backstaba. Jakto można mówić, że takie SA jak Focus jest do PvP.
Dobrze zbudowany build PW na 3rd class, ma ok. 95% skuteczności na blowy zadawane od tyłu. Co to za szczęście, jak wchodzi co "drugi deadly" :?: Dla mnie to klęska.
HATE ME MOAR!