Witaj
Gość

Wątek: Rb c5  (Przeczytany 1951 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

  • Kyuubi Control
Rb c5
« dnia: Czerwiec 21, 2011, 07:07:45 am »
Czy bishop chętnie jest brany do pt na raidy ? Chcę zrobić klase pod rb i myślę nad bishopem, lecz na razie widziałem tylko se w takim pt. Nukiem nie chce grać, ewentualnie jakimś tankiem, destro. Gram na Insomnii c5.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Rb c5
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2011, 10:39:12 am »
Czy bishop chętnie jest brany do pt na raidy ? Chcę zrobić klase pod rb i myślę nad bishopem, lecz na razie widziałem tylko se w takim pt. Nukiem nie chce grać, ewentualnie jakimś tankiem, destro. Gram na Insomnii c5.

Party na rb bez bishopa, równie dobrze może pod niego podejść i wcisnąć soe niż bić

Jak najbardziej tak


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Rb c5
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2011, 11:50:20 am »
Czy bishop chętnie jest brany do pt na raidy ? Chcę zrobić klase pod rb i myślę nad bishopem, lecz na razie widziałem tylko se w takim pt. Nukiem nie chce grać, ewentualnie jakimś tankiem, destro. Gram na Insomnii c5.

Party na rb bez bishopa, równie dobrze może pod niego podejść i wcisnąć soe niż bić

Jak najbardziej tak

No nie do końca. W c5 taki destro na perma full frenzy nie potrzebował żadnego heala.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


Odp: Rb c5
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2011, 03:25:36 pm »
Dokładnie.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Rb c5
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:30:42 pm »
Na imsomnii bish jak najbardziej, serwer nowy i destro nie ustoi bez heala. Heal zawsze potrzebny, bo pvp jest pod RBkami tymi ważniejszymi. Zresztą destro też możesz brać.

We ride together, we die together.