Witaj
Gość

Wątek: Melee Fighterzy - Prezentacja  (Przeczytany 80684 razy)

  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 27, 2007, 03:09:32 pm »
True.. true... Szkoda, że wymyślają jakieś dupiate nowe skille dla tych co mają ich już za dużo, a takim SWS`sie czy TK zapomnieli już dawno i praktycznie nic nie dostają żeby chociaż trochę zaistnieć w pvp (no dobra może TK dostał tego 3-go cuba, ale co z tego, że nadal pvp trwa conajmniej 7 minut ).


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 27, 2007, 04:55:11 pm »
Ej no SWS dostaje takie zajebiste songi jak song of silence jeee ktory genialnie wchodzi,TK akurat ma fajnie bo dostaje to co kazdy inny tank wiec zle z nim nie jest.


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 27, 2007, 06:42:26 pm »
Cytuj
Ogolnie to te postacie(walczace w zwarciu) robia sie jakies przegiete
to wszystko przez krytyki ze skilli. Tego nie powinno być. Czasami brakuje mi C4 i masy nukerów i tej radości po zabiciu maga fighterem ^^


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 27, 2007, 07:33:11 pm »
Cytuj
to wszystko przez krytyki ze skilli

Ale skille tankow nie maja krytykow.Powod? W CT1 kazdy skill ma swoje miejsce(debuffy,aktywne skille,buffy,pasywy) skille warriorow(dwarfow,tyrka,glada,warlorda i destra) sa zaliczane do aktywnych(i dlatego moga krytykowac[dziwnie to brzmi :P]) a judgment,tribunal,sting itp. maja dodatkowy efekt w postaci debuffa i sa zaliczane do debuffow.

Dlatego Dagger na UE lub WR z Dodge potrafi uniknac ataku warriorow ale juz nie uniknie atakow tankow.Tak samo jest z Shield of Revange ktory odbija dmg ze skilli ale juz nie ze skilli tankow.

Licze ze ktos to skumal xP


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 27, 2007, 10:23:10 pm »
A przyznam, że tego nie wiedziałem o:


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 30, 2007, 10:05:59 am »
widze ze o krytach ze skili mowa . za kilak dni mamy doswiadczyc na nszym serwerze c6 .... jaki bedize skutek sie obaczy (btw zapraszam wszystkich limit graczy podskoczyl nam do 4k wiec bedzie sie gdzie pomiesic :) >>> roxxy l2  ) . c6 wiadomo nie wypada nie zrobic fightera :) jeszcze 30 moonstone shardow i przymierzam sie do suby glada . a tak konkretnie : ktos gdzies w dziale o gladzie napisal ze glad z str na poziomie 46 ma szanse na kryt ze skila w granicach 24% . jak to zostało policzone ? jezeli mnie pamiec nie myli osobnik ten w  pisal cos o skil mastery . z teog co odgrzebalem to skil mastery daje szanse na podwojenie czasu bufow , lub odpalenie skila bez re-usu (l2p) . prosilbym  o powtórne wyjaśnienie .


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 30, 2007, 11:15:10 am »
Ten kto to napisal wzial obliczenia wynikow typa z blaha.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 30, 2007, 11:42:45 am »
ok . a które współczynniki wpływaja na sile kryta ze skila fizcznego . to ze p atak podnosi sile skila >> wiec tez sile kryta wiem . czy bufy takie jak Death Whisper wplyna na sile kryta se skila ? czy jest to wartosc stala zalezna jedyni od ilosci p defa celu ?


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 30, 2007, 01:34:25 pm »
Kryt ze skilla=2x normalny dmg i tyle.
...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 31, 2007, 03:05:57 pm »
Scorpion ale tylko na self bufie bo death whirspi, dance of fire, cov i blesing queen zwiekszaja to sa tez pasywy to zwiekszenia ale tego akurat ani glad ani tyrek nie maja
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 31, 2007, 09:24:21 pm »
Krytyk ze skilla ZAWSZE wynosi 2x dmg, chyba ze grasz na jakims l2j(oke).Wymienione przez ciebie buffy dzialaja tylko na krytyk z normalnego uderzenia.Tyle :P
...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 31, 2007, 11:10:00 pm »
Te buffy działają na skille daggerów - blowy, jeśli chodzi o skille Glada to dmg jest x2, jak napisał Scorpion.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 01, 2007, 08:23:28 pm »
bo blowy z definicji, gdy powstaly, zakladaly, ze jak wejda - to krytyk, od c1 (czy bety, jak kto woli ;) )
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 02, 2007, 07:56:16 am »
ok . wiec zakładajac ze mam glada lvl 78 do pvp zestaw bufow powinien wygladac tak ze skupiam sie tylko   na p ataku i bufach defensywnych ?  :shock:   heh no to ułatfia sprawe :)


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 02, 2007, 07:58:36 am »
jesli chcesz waczyc samymi skillami, to tak
dodaj tylko na atk.spd (reuse skilli) i bless the soul
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 02, 2007, 03:03:37 pm »
jesli chcesz waczyc samymi skillami, to tak
dodaj tylko na atk.spd (reuse skilli) i bless the soul
na 78 nie ma sensu walczyc inaczej jak tylko skillami xD

a czy ja to potepiam? ;)   /Reina
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2007, 07:46:03 pm wysłana przez Reina »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 26, 2007, 03:13:05 pm »
uznałem że ten temat na to pytanie będzie dobry:
czy tyrantem można zarobić tak jak innymi klasami na lvlu 1-50?
-edit- moj serwer jest 4x


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 26, 2007, 03:22:38 pm »
Zarobić można każdym. Oczywiście tyrek zjada sporo SSów, ale też szybko zabija i szybko podnosi kasę. ^_^ Na lvlach 1-50 różnica pomiędzy nim a destro(którym łatwo się zarabia) jest raczej niewielka. W L2 nie ma profy która przy minimalnym wysiłku nie mogła sobie pozwolić na kupno sprzętu :P To, że tyrek zjada dużo SS nie znaczy, że jest bardzo drogi. SSy nie znikają u niego z ekwipunku z czasem, tylko podczas bicia mobów, a te potrafi zabić bardzo szybko ;)
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 26, 2007, 03:50:58 pm »
Hmm. Ja do końca nie rozumiem.
Owszem, bije szybko, SSy szybko znikają, ale kastety nie wcinają ssów tyle ile łuk i nie mają jakoś bardzo obniżonego ataku. Więc kastetami trzeba lutnąć i załadować ssy tyle samo razy ile mieczem na zbliżonym poziomie. Fakt bije się wolniej, ssy nie znikają jak szalone, ale nie idzie ich dzięki temu mniej. :P
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 26, 2007, 10:16:14 pm »
z samego bicia mobów to prawie żadna klasa  za bardzo nie idzie zarobić jakaś większa gotówke, zarabia się na manorze, questach i handlu głównie, ewentualnie druga postać kras
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:40:56 pm »
Uwierz mi najlepiej zarabia się stojąc pod dion i czekając na nupka necro ktory zaczepia low lvli bo uważa się za super mastah own3r. Raz mu nie wyjdzie > red nick > ktos go zabije> zbierasz drop > blokujesz gościa na czacie żeby nie zatruwał ci życia swoim "plz plz oddaj"

A SSy zawsze są zrównoważone i nie ma co tego brać pod uwagę wybierając postać - w końcu po to bronie różnią się żarłocznocią SSow nie ?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 28, 2007, 02:49:21 pm »
moze nie jestem najlepszym graczem ale mi niezla kase przysparzalo lowienie wiec juz sie nie martwie o te ssy ;]


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 06, 2010, 01:16:05 am »
Mam pytanie dotyczące gry tyrantem w Gracii Final, podobno w owej kronice reuse Bizona trwa 10 min, czy przez to warto zrezygnować z SA Health w Fistach na rzecz Focusa?


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 06, 2010, 01:40:51 am »
Do expa tylko i wyłącznie focus, do pvp za to health najlepiej.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 06, 2010, 06:23:50 pm »
Mam pytanie dotyczące gry tyrantem w Gracii Final, podobno w owej kronice reuse Bizona trwa 10 min, czy przez to warto zrezygnować z SA Health w Fistach na rzecz Focusa?

zdecydowanie focus.