Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2563588 razy)

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2500 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:26:12 pm »
Twoje ostatnie zdanie pasuje idealnie do obydwu stron konfliktu.  :P


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2501 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:34:26 pm »
Z party Saturday'a było dobre pvp jak Rapid targetował siebie haha ale wydaje mi się, że oni chyba też nie byli w full składzie


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2502 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:34:52 pm »
Czas ss lagów uważam ponownie za otwarty ~~


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2503 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:43:55 pm »
Czas ss lagów uważam ponownie za otwarty ~~
teraz to odpala się raz na 20 hitów...


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2504 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:50:16 pm »
Twoje ostatnie zdanie pasuje idealnie do obydwu stron konfliktu.  :P
doskonale o tym wiem, zresztą Alarion - QQentim to samo ;) Tylko Darth ostatnio zmądrzał
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2505 dnia: Styczeń 07, 2012, 06:03:43 pm »
nie moglismy odwolac bo to oni wypowiedzieli i sie nie zaczal jeszcze (1 dzien zostal), dzis bmf odwolalo.

Ja jestem z bmf i wiem że to nie my odwoływaliśmy bo prawa ma tylko Ares, a on zaprzecza. Jeszcze 1 wara z innym klanem straciliśmy ;(  Weźcie nam wara zarzućcie bo my nie możemy :/
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2506 dnia: Styczeń 07, 2012, 06:07:25 pm »
Coś się zbugowało dlatego nam war poznikał. Gm musi to naprawić. Ale jak to na l2j bywa zawsze się musi coś zjebać :P


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2507 dnia: Styczeń 07, 2012, 06:26:03 pm »
nie moglismy odwolac bo to oni wypowiedzieli i sie nie zaczal jeszcze (1 dzien zostal), dzis bmf odwolalo.

Ja jestem z bmf i wiem że to nie my odwoływaliśmy bo prawa ma tylko Ares, a on zaprzecza. Jeszcze 1 wara z innym klanem straciliśmy ;(  Weźcie nam wara zarzućcie bo my nie możemy :/

pamiętam podobna sytuacja chyba na rusku kiedyś była, tylko w trakcie trwania już wojny. Wy nie możecie bo wykorzystaliście'limit" i musicie czekać tydz chyba, nie wiem, jak będzie z oddaniem wara z Waszej strony, także theo dawaj wary ;p
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2508 dnia: Styczeń 07, 2012, 06:36:04 pm »
OOC śmieje się z warów z bmf i hb, a jak spytałem o amber pt to mówią, że wy ty high lvle to co innego :o

2 x 87 lvl, 1 x 85 i reszta 86, so strooong lvls... O_o

ale 2 osoby w top 100 macie, wiec juz nie gadajcie ze takie niskie lvl-e.

bez znaczenia, to taki typ człowieka po prostu. Zawsze będą pisać ze są w tyle a to nie ten lvl, nie ten sprzęt a jak wszystko będzie tak same to ze net nie taki jak trzeba. To jest celowe działanie. Jeżeli przegrają jakieś pvp to przecież normalne, maja gorszy sprzęt/lvl itd. Jak wygrają to będzie "zobaczcie jacy pro jesteśmy gorszy lvl/sprzęt i wygraliśmy.". Cokolwiek się stanie są na +.

+1, tez mam takie wrazenie ;)

Cytuj
Z szalonym tyg spotkaliśmy sie jak russe miał 3cia proffke i przegraliśmy, z Aresem w nocy się spotkaliśmy jak fosiil był na chanterze i dostał crasha, byliśmy bez części buffa.

za duzo tych wymowek panowie ;) 

piszecie o roznicy lvl ,a przeciez to roznica 1-2 lvl max skoro tylko top 10 jest 9x a reszta cały czas 8x jest tylko jedno party na serwerze 9x, reszta to 8x
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 06:40:50 pm wysłana przez kamiil »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2509 dnia: Styczeń 07, 2012, 06:39:56 pm »
Cytat dnia :)

Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2510 dnia: Styczeń 07, 2012, 06:47:50 pm »
Haha w top 100 to my mamy 2 osoby .... Od dzisiaj rana  :D
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2511 dnia: Styczeń 07, 2012, 07:11:50 pm »
OOC śmieje się z warów z bmf i hb, a jak spytałem o amber pt to mówią, że wy ty high lvle to co innego :o

2 x 87 lvl, 1 x 85 i reszta 86, so strooong lvls... O_o

ale 2 osoby w top 100 macie, wiec juz nie gadajcie ze takie niskie lvl-e.

bez znaczenia, to taki typ człowieka po prostu. Zawsze będą pisać ze są w tyle a to nie ten lvl, nie ten sprzęt a jak wszystko będzie tak same to ze net nie taki jak trzeba. To jest celowe działanie. Jeżeli przegrają jakieś pvp to przecież normalne, maja gorszy sprzęt/lvl itd. Jak wygrają to będzie "zobaczcie jacy pro jesteśmy gorszy lvl/sprzęt i wygraliśmy.". Cokolwiek się stanie są na +.

+1, tez mam takie wrazenie ;)

Cytuj
Z szalonym tyg spotkaliśmy sie jak russe miał 3cia proffke i przegraliśmy, z Aresem w nocy się spotkaliśmy jak fosiil był na chanterze i dostał crasha, byliśmy bez części buffa.

za duzo tych wymowek panowie ;) 

piszecie o roznicy lvl ,a przeciez to roznica 1-2 lvl max skoro tylko top 10 jest 9x a reszta cały czas 8x jest tylko jedno party na serwerze 9x, reszta to 8x
kamil, nie powiesz mi, że nie ma znaczenia czy healer jest w r gr na 4 klasie, a w s gr na 3 i nei ma znaczenia jak pier..olnei w niego lucznik w r gr broni
Poza tym ja nie napisałem "jesteśmy najlepsi, a że to przegraliśmy to...." tylko "przegraliśmy, ale chcemy rewanżu bo ..."

Przez całą gre na Lancerze tłukliśmy się z lepszymi pt sprzetowo i lvl, więc jesteśmy przyzwyczajeni, że raz cos wyjdzie, a raz nie.
I kamil tak samo przeczytaj całą dyskusje bo poszedłeś tropem trolla zojki: lvl 88+ nie chcą sie z nami bić bo jesteśmy rzekomo wysokie lvl dla nich. tymczasem to my mamy lvl 85-87  ;oni nie chcą sie z nami bic, my CHCEMY SIE BIĆ

@Acid
dałoby rade wprowadzić funkcję ignoruj użytkownika na forum? bo myślę, ze wiele osób w przypadku zojki skorzystałoby na tym...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2512 dnia: Styczeń 07, 2012, 07:18:24 pm »
kaaaamiill gdzie na 75 koniem?!

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2513 dnia: Styczeń 07, 2012, 07:25:06 pm »
kaaaamiill gdzie na 75 koniem?!
Ostro poleciałeś, sprawdź sobie cod i doe tp z shutgard. Ale oba sprawdź bo w cod lekko gorszy exp a za to kasę zbierasz a w doe lepszy exp ale nie chce się biegać i zbierać kasy (moby padają jak muchy)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2514 dnia: Styczeń 07, 2012, 07:30:59 pm »
alarion włamał się na konto Dymy  :shock:


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2515 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:02:30 pm »
no normalnie jest kox;d
dzieki;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2516 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:23:11 pm »
Gdzie te czasy jak tyrkiem z btb trainowałem all chimery albo większe spoty na gc lower xD   
 To co dziś będziecie w stanie stworzyć ranking zaebystości constów?:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2517 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:31:40 pm »
kaaaamiill gdzie na 75 koniem?!

o shit   a 3 strony temu  sie pytales gdzie isc koniem na 60+ ,biorac pod uwage    jaki spam idzie w tym temacie niezle cisniesz :D
wtb  mobilizacji troche ,  tak nieduzo przynajmniej do  85


btw  dostajac  8 pomanderow    mozna sie  troche zszokowac  balance ,resit    cuda nie widy     zakrecic sie latwo   i pomyslec ze sie jest pro , potem bierzesz  daily questa buff od enchantera i czar pryska hahaha
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 09:44:44 pm wysłana przez Sesto »


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2518 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:35:46 pm »
Bo summonem solo zawsze exp leci, jedynie by nikt mu nie plątał się pod nogami ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2519 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:49:12 pm »
<-- krol pve

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2520 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:50:08 pm »
<-- krol pve
Dream PvE Team z Simonim :)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2521 dnia: Styczeń 07, 2012, 08:50:44 pm »
:D
jak dobrze pojdzie to jutro 79 ;D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2522 dnia: Styczeń 07, 2012, 09:02:33 pm »
Cytuj
To co dziś będziecie w stanie stworzyć ranking zaebystości constów?

jest niewiele dobrych cp wiec nie problem stworzyc top zajebistosci  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 09:06:47 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2523 dnia: Styczeń 07, 2012, 09:48:25 pm »
dajcie link do tego top 100


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2524 dnia: Styczeń 07, 2012, 09:51:57 pm »
muzeum nobie  :D