Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Shillien Knight  (Przeczytany 15439 razy)

Gladiator vs Shillien Knight
« dnia: Maj 25, 2007, 07:28:32 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2007, 09:21:57 pm »
jeśli chodzi o SK to proponuje używać głównie skill jak np: frenzing stirke; drian healht itp ponieważ glad jest "wrażliwy" na magie lihting ma dość dużą szansę wejścia do ubrania polecam set MAJ jeżeli dany typ nie posiada blunta nightmare będzie dobre :D technika brzmi: nuk uciekamy nuk uciekamy itd możemy też bić się troche w zwarciu w którym nawet bez debufów dajemy rade ogulnie nie mam problemów z wygraniem z gladem a i frenzing radze często używać bo łatwo glada spowolnić a to dużo daje  :P
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2007, 09:34:04 pm »
Dokladnie wystarczy tylko magia.Jezeli chcesz isc do zwarcia to odpalasz GS i SF,walisz co jakis czas PB i HEX i o ile Glad nie ma Tallum to stinga.Do zwarcia bierz MJ(najlepszy) a na dystans DC/NM jest dobry.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2007, 09:31:44 am »
naglupsze co mozecie zrobic to oddalic sie od duelista lol. Nigdy tego nie róbcie jak gracie sk, poprostu uzywajcie basha by przerwac tssy i miejcie wlaczone gs i sf, wystarczy many zeby rozwalic go na obu toggle. Ubierajcie majestic zeby miec wiekszy dmg no i przy okazji obrone przy stunie. I debufujcie go hexem i power brake.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2007, 04:45:14 pm »
Oddalenie glupie?? Sory ale gram dosc dlugo SK i walczylem nie zjednym gladem. Na lvl 40-55 nie jest tak kolorowo oczywiscie wygrana nie stanowi takiego problemu. Ale Glad zadaje duzo DMG i taktyka nukowania jest bardzo przydatna... ostatecznie w zwarciu tez mozna.... ale SK ma ta przewage ze ma drainy i FS i oczywiscie LS. Dobra taktyka jest wrzucic HEX PB podbiec sting. Gdy tracimy cp rzucamy arrest odbiegamy. mamy wtedy drobna strate na hp i walimy 2 drainy strata odnowiona potem FS potem gdy nam sie odnowilo cp rzucamy znow hex pb podbiegamy lejemy gdy zaczyna hp spadac do 65% to odbiegamy i nukujemy i mozemy tak ciagle.:)) Glad nawet na sporo wyzszym lvl`u pada..:)) LS i UD to jest ostatecznosc jak mamy malo hp (oczywiscie dopuscilismy to przez laga hehe) to odsuwamy sie drain i od razu LS jak wejdzie to walimy ile wleze... jak nie to hex pb podbiegamy arrest i UD... walimy do konca jak glad ucieka to drainy. JAk przezyje to mamy juz znow sporo mp i hp zeby nasza technike utrzymywac..:)) GLAD wkoncu padnie. Majac 60lvl rozwalalem Gladow nawet na 70+ czasami dlugo to trwalo ale zawsze padli. jak ma sie 3klase to glad pada bez jakiego kolwiek wysilku. Doswiadczenie z wielu serwow....


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2007, 04:59:50 pm »
tylkoz e glad ma jedna wade, w pvp zaczyna byc grozny po 78 ;> wczesniej musi robic przerwy miedzy bicie na "ladowanie" wiec w zasadzie glad ponizej 77 w porownania do glada 78 to jest kaleka


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2007, 05:11:32 pm »
Cytuj
Majac 60lvl rozwalalem Gladow nawet na 70+

Mowimy o L2 czy o Tibi bo sie gubie?

Jezeli Gra dobry Glad vs Dobry SK to glad wygra.Jezeli gra dobry Glad vs Ja to badzmy szczerzy Glad nie ma szans :P(tak dodaj sobie ++++ do samooceny).


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2007, 05:19:19 pm »
Dobry glad vs dobry sk glad wygra... Nigdy nie widzialem jak glad wygrywa z SK.. Ja osobiscie nigdy nie przegralemz  gladem i nigdy sie nawet nie meczylem z nimi... ehh.. Rylltar jak uwazasz ze glad jest taki dobry to spoko. Zalezy od umiejetnosci.... Moze ja poprostu umiem to czego ty nie umiesz albo mam szczescie nie wiem. W pvp mialem problem only z nukerami i z DA tez czasami zalezy jak DA gral.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 23, 2007, 05:46:55 pm »
Cytuj
W pvp mialem problem only z nukerami i z DA tez czasami zalezy jak DA gral.

LOL DA to szczegolny problem chyba ze walczysz na seflach...

Cytuj
Rylltar jak uwazasz ze glad jest taki dobry to spoko.

Prosze bardzo zaraz ci pokaze jaki Glad zada ci dmg.

Power TSS glada na 74 ma 4262.Teraz SK na 78(liczmy walka 78 vs 78) w IC wyciaga i buffach hiero ma 1849 p.def.Glad ma w Dualach,ic i buffami Hiero ma 1603 p.atk.

Glad zada ci tylko 3367 obrazen ale co to jest przeciez nie takie hity brales na swoja meska klate.

Cytuj
Zalezy od umiejetnosci.... Moze ja poprostu umiem to czego ty nie umiesz albo mam szczescie nie wiem.

SK gram od C2 i znam ta klase od podszewki wiec wiem z kim mam szanse a kogo unikac.


Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 23, 2007, 05:52:01 pm »
noxtor ty o C4 mowisz chyba ...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 23, 2007, 06:09:56 pm »
gdyby TSS nie omijal tarczy to kto wie :D ...tss za 1 dmg bylby niemilym widokiem dla glada a tak niestety w zasadzie najmocniejszy atak glada mozna wziac tylko na "gola" klate co tankom nie wrozy dlugiego zycia


Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 23, 2007, 06:13:24 pm »
gdyby TSS nie omijal tarczy to kto wie :D ...tss za 1 dmg bylby niemilym widokiem dla glada a tak niestety w zasadzie najmocniejszy atak glada mozna wziac tylko na "gola" klate co tankom nie wrozy dlugiego zycia
tak bylo w C4 ... z TSS'a za max 1k dostawalem wiec glad nie byl problemem ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 23, 2007, 06:19:55 pm »
No wlasnie C4...Teraz w IL to lepiej go unikac :P


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 23, 2007, 06:21:22 pm »
Teraz w CT1 to chyba też :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 23, 2007, 06:25:46 pm »
Jak ty masz boss jewlsy a on nie to po co :P Ma sie moze troche szansy ^^ SoM z MP + Ls tylko na to liczyc ;p


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 15, 2008, 06:06:40 pm »
SK dostaje od Glada w IL.
Ale czy to nie jest przegięciem...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2008, 02:26:45 pm »
sk byl bez bufkow i mial 60 lvl? mi ostatnio gos cpokazal filmik jak WC z samym acumenem, shieldem i m defem rozwala wszystko co po tym swiecie lata :D .. wystarczy podstawic slabego przeciwnika i juz sie robi super wymiatajaca zadajaca miliony dmg postac ;>


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 16, 2008, 03:08:14 pm »
Przecież on na niego rzucił poisona zamiast power breaka albo hexa.
Basha chyba zgubił.
To o czym my rozmawiamy? :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 16, 2008, 10:21:16 pm »
Cytuj
sk byl bez bufkow i mial 60 lvl?
Tank byl w ic secie chyba ale nvm-moze jakis chory priv :P

Cytuj
mi ostatnio gos cpokazal filmik jak WC z samym acumenem, shieldem i m defem rozwala wszystko co po tym swiecie lata Very Happy .. wystarczy podstawic slabego przeciwnika i juz sie robi super wymiatajaca zadajaca miliony dmg postac ;>
Polecam filmik Rivella- 6k w draco seta mowi samo za siebie(no chyba, ze goscie w s grade to tez slabi przeciwnicy) :P
...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2008, 09:56:09 am »
gosc mogl byc bez bufkow ;> widywalem 6k dmg od glada ale przewaznie w robe userow:p co nie zmienia faktu ze i tak tanki z gladem maja problemy


Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2008, 02:34:25 pm »
Cytuj
Polecam filmik Rivella- 6k w draco seta mowi samo za siebie(no chyba, ze goscie w s grade to tez slabi przeciwnicy)
polecam zeby nie liczyc na crit z kazdego skilla :>


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2008, 07:49:31 pm »
Bula te krytyki są dosyć częste ^^ Mi kryt z TSSA wszedl w necro za 9,5k. Necro miał TP, dostałza połowę, złożył się na 1 tss ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 18, 2008, 12:24:27 am »
Bula te krytyki są dosyć częste ^^ Mi kryt z TSSA wszedl w necro za 9,5k. Necro miał TP, dostałza połowę, złożył się na 1 tss ...
tak samo mozesz liczyc ze glad zlozy sie na 1 magic crit od nuka :>


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 18, 2008, 08:59:38 am »
No to jeszcze zależy na jakim buildzie jesteś. Jeśli siedzi się z bronią, która ma sporo m.atk to to może mieć sens, ale w przeciwnym wypadku glad może ustać. :wink:
A, że są częste, cóż nie są znowu aż tak częste, żeby się nimi podniecać i opierać na nich całą grę. Mnie to tam te krytyki w zasadzie denerwują. Mam szansę na naprawdę dobre pvp, cała taktyka w głowie opracowana, a tu nagle bah i co? I gość leży.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 18, 2008, 02:03:19 pm »
Cytuj
A, że są częste, cóż nie są znowu aż tak częste, żeby się nimi podniecać i opierać na nich całą grę
Podobno 23% przy str buildzie-malo? Z klasami ktore nie padaja po 2x aoe +tss, przewaznie jakis crit ze skilla wchodzi.Poza tym nie trzeba sie opierac na krytach-bez nich glad i tak bije cholernie mocno.Kryt z tssa jest definitywnym koncem walki w wiekszosci przypadkow.
...