Witaj
Gość

Wątek: Warlord vs Abyss Walker  (Przeczytany 13364 razy)

Warlord vs Abyss Walker
« dnia: Maj 25, 2007, 08:06:57 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • Złodziej Cienia
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2007, 11:47:02 am »
Witam!  :) jestem tu nowy wiec moze napisz cos gdzie jeszcze inni sie nei wypowiadali ;). Otorz gram AW od pol roku (obecnie na Serwie Abyss x7) i z Warlordami mialem juz do czynienia :). Taka walka z pozoru wydaje sie ciezka dla AW ze wzgeldu na duza ilosc Hp Warlorda ale uwierzcie mi trzeba sie naprawde mocno postarac zeby tym Aw przegrac taka walke. Na poczatku wrzucamy Might Mortal UE na warlorda hex pb poison mozna tez sand bomb i walka wygrana. Warlord ma slabe obrazenia a my swoimi blowami kroimy mu duzo hp. Jesli jeszcze zasadzimy mu bleed to walka skonczy sie jeszcze szybciej :). Detargetujemy wlocznika wchodzimy na plecy BS DB MB etc i GF!
xSithiSx Ghost Hunter lvl 78/Grand Khavatari 76/Phantom Summoner 61  Abyss x7  Black Company

Ten kto naraża sie Złodziejom Cienia - Ginie!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2007, 01:17:57 pm »
Tylko jest tak ze Warlord nie musi ciebie targetowac zeby zasadzic skillem :P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2007, 02:24:16 pm »
warlord mocno nie bije? focus atack,thrill fight dobre bufki i potrafi przypierniczyc jak kazdy inny dziad z 40+ str i mieczem w lapie do tego bonus do crt z uwagi an focus atack.
najlepsza obrona przeciwko warlordowi jednak jest UE i sand bomb, skili on nie ma zbyt poteznych wiec spamujac samymi skilami nie zbije zbyt wielu(chociaz tez mozna tai spam robic ale to nie glad, nie oszukujmy sie) pkt hp ale moze namieszac ......ty piszesz ze dasz mu detarget? WL ma 3 detargety i 3 stuny w tym 1 dziala jak armor crush, sorka juz sie pogubilem od tych jego wszystkich skili :D.

ty mu walisz hexa ........wl ci detarget(stunik tez czasem sie trafia)
ty mu walisz pb .......wl detarget
walisz mu detarget, on tobie tez do tego zestunuje i po zawodach ;>

do tego dochodzi fakt ze wl przewaznie w heavy sa spotykani ale draco light nie jest najgorszy(ale w heavy jendak dmg dagera juz tkai jak w robe nie jest) i ma gore hp/cp ..........

ludziom wydaje sie ze warlord to jakas dupa ktora nic nie potrafi poza farmieniem aa w katach .... no i dlatego gra warlordem bardzo niewielu (na epi wieej TK 70+ naliczyc mozna niz warlordow/dreadow) a  z tego 10% wie co jak gdzie kiedy i co potrafi warlord na polu walki narobic

dobra koniec pierniczenia .....mzoecie mi dac status Rzecznika Praw Profesji Pokrzywdzonych Przez Graczy :D


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • Złodziej Cienia
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2007, 06:18:04 pm »
Hehe :D wiedzialem ze Ryl bedzie pierwszy ;). A co do warlorda to wcale nie uwazam ze jest slaby. Opiuje tylko moje doswiadczenie w walce z nim i latwo przychodzilo mi tym AW pokonac Warlorda w heavy i z tym samym lvlem :).
xSithiSx Ghost Hunter lvl 78/Grand Khavatari 76/Phantom Summoner 61  Abyss x7  Black Company

Ten kto naraża sie Złodziejom Cienia - Ginie!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2007, 06:21:02 pm »
Ciężko jest ale można wygrać. Ja moim GH biłem się ze znajomym dreadnoughtem, 2 razy przegrałem raz wygrałem ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • Złodziej Cienia
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2007, 06:35:16 pm »
Ja opisuje ze strony 2 profy :). Na 3 to juz nie wiem a to moze juz byc calkiem inne pvp ;p
xSithiSx Ghost Hunter lvl 78/Grand Khavatari 76/Phantom Summoner 61  Abyss x7  Black Company

Ten kto naraża sie Złodziejom Cienia - Ginie!


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2007, 06:43:43 pm »
no na 3 warlord ma wiecej stunow i detargetow :D

nie no fakt nie ejst typowym mega super kilerem zadajacym gigantyczny dmg na sekunde ale jest w stanie na tyle zmiekczyc swojego przeciwnika ze bardzo wiele walk moze wygrac


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • Złodziej Cienia
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2007, 06:50:06 pm »
Pewnie to i prawda, sam tego nie wiem bo nigdy nim nie gralem :D
xSithiSx Ghost Hunter lvl 78/Grand Khavatari 76/Phantom Summoner 61  Abyss x7  Black Company

Ten kto naraża sie Złodziejom Cienia - Ginie!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 23, 2007, 07:36:46 pm »
lol już widzę jak warlord rozwala aw:D
żeby kogoś zabić to trzeba go trafić najpierw a po send bomb warlord trafi może 1/10 ciosów albo i to nie
aw musiał by być chyba jakiś upośledzony żeby mając prawie dwa razy wiecej speed nie umieć wrzucić pb, hex, fs i co tam jeszcze sobie będzie chciał
o stunie warlorda możecie zapomnieć aw noszą mj i +con wiec 1/5 trafia a może i to nie zresztą to i tak nic nie da bo samymi skilmi wl będzie śmieszny dmg robił a normalnym hitem nie trafi, jak aw zaczął by przegrywać(nie wyobrazam sobie tego co prawda w żaden sposób) ale jeśli to wystarczy mu wyjąc luk żeby ubić wl
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 23, 2007, 07:42:57 pm »
Cytuj
żeby kogoś zabić to trzeba go trafić najpierw a po send bomb warlord trafi może 1/10 ciosów albo i to nie

Warlord=Warrior
Warrior=walka skillami
Sand Bomb=Gówno działa na skille

I warlord sobie moze accuary zwiekszyc :P

Cytuj
aw musiał by być chyba jakiś upośledzony żeby mając prawie dwa razy wiecej speed nie umieć wrzucić pb, hex, fs i co tam jeszcze sobie będzie chciał

A no tak ma go skitowac?

Cytuj
o stunie warlorda możecie zapomnieć aw noszą mj i +con wiec 1/5 trafia a może i to nie zresztą to i tak nic nie da bo samymi skilmi wl będzie śmieszny dmg robił a normalnym hitem nie trafi,

Moze ale ma duzo detargetow co wkurza.

Cytuj
jak aw zaczął by przegrywać(nie wyobrazam sobie tego co prawda w żaden sposób) ale jeśli to wystarczy mu wyjąc luk żeby ubić wl

Sporo Warlordow nosi luk tez :P


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 24, 2007, 08:48:19 am »
Ryltar:z łuku tez trzeba trafić, a jak wl bedzie bił ze skili po pb, to ghp wystraczy żeby sie uleczyc podejrzewam
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 24, 2007, 10:33:59 am »
mi sie wydaje ze na 3rd dread zmiecie takie gh


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 24, 2007, 10:53:16 am »
Cytuj
Ryltar:z łuku tez trzeba trafić, a jak wl bedzie bił ze skili po pb, to ghp wystraczy żeby sie uleczyc podejrzewam

A no tak bo na bank ty AW nie dostaniesz jakis debuffow...BTw GHP? Wez nie rob kawalow ja HK z luku wale w robe do 1,5k wiec WL bedzie tak samo walil.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 24, 2007, 11:54:55 am »
zaraz... poczekajcie. Thrill fight (juz plus do łuku). Dodatkowo wl ma accuracy (ja destrem na frenzy, rage i accuracy trafialem 1/3 strzałów więc nie wiem czemu warlord mogłby w ogóle nie trafiac ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 24, 2007, 03:24:48 pm »
nie wiem czym mial ten wl by mnie zabic, jak bedzie bił ze skli to mu szybciej many zabraknie a jak pisałem normalnym hitem ma bardzo nikłą szanse na trafienie zreszta i tak smyra takim udeżeniem


Ryltar: w robe mozesz trafiac i za 10k, ale wl po send bomie sie zesra a nie trafi w aw czesciej niz 1/5
jak aw bedzie miał tez full bufa to ta walka skończy sie jeszcze szybciej
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2007, 03:27:24 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 24, 2007, 03:31:49 pm »
Czlowieku to ty sie predzej wywalisz z many jak on sobie2 razy hp odnowi do polowy a ma tego 12k ... (+okolo 5k cp)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 24, 2007, 03:34:22 pm »
eee, myha widziałeś/aś kiedyś warlorda ?
Warlord wygra z AW, jak już ktoś mówił WL jest jedną z najbardziej niedocenianych postaci.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 24, 2007, 04:37:17 pm »
Wszystko zalezy od paru czynnikow...czy ci wejda blowy, czy wl cie trafiac bedzie itp... raczej trudniej wygrac warlordem niz aw ale warlod tez daje rade. poza tym ZACZNIJMY OD TEGO ZE JESLI CHODZI O PVP U WARLORDA TO TYLKO MASS STUN W BRAMIE NA CASTLE SIEGE! To wyglada naprawde fajnie i milo jest nagle zostac stargetowanym przez polowe ludzi ktorzy dokola stoja... wszystko przez twoj stun ktory narobil zamieszania i pozbawil wiele osob mozliwosci ucieczki przed daggerowcami z twojej ekipy... umierasz szybko, ale szybko ktos cie resnie abys znow zestunowal pore osob ktore akurat walcza w zwarciu z dagerowcami, mele i tankami z twojej ekipy... warlord jest niedoceniany szczegolnie na mass pvp... nie ma co gadac w ogóle o 1vs1 bo to nie jego dziedzina... to tak jakbym w c6 dal destroyerowi daggera i kazal healowac buferow...
Nie ma o czym gadac, WL wygra na 1vs1 tylko z nie wielka iloscia profesji i to w meczarniach gdyz jest powolny jak ... jak... jak poprostu czlowiek ;p i jego obrazenia nie sa skierowane w jeden cel zeby zadawac spory dmg jak np: glad... on ma ten dmg rozlozony na pare osob... napewno WLem sie milej gra niz innymi profesjami walczacymi w zwarciu jesli chodzi o exp. Nie koniecznie katy sa tutaj naszym jedynym expowiskiem...

Czyli poprostu WL nie ma zbytnio szans w walce z daggerem jakim jest AW gdyz jest to walka postaci  o innych przystosowaniach. AW powinien bez problemu wygrac, samo to ze ma hex/pb i inne skile debufujace daje mu przewage. poza tym seria blowow nawet dla postaci tak odoprnej i napakowanej w hp/cp jak Wl jest bolesna... a krytki AW sa silne i dosyc czeste z racji tego ze to daggerowiec... wiec heavy armor tylko spowolni smierc WL ktory jak juz mowilem ma inny cel w l2 niz pvp 1vs1
.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 24, 2007, 08:17:17 pm »
Krytyki z regularów nie są bolesne...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 24, 2007, 08:54:17 pm »
nigdzie nie pisałem ze wl jest słaby w mass, bo w mass moze faktycznie duzo zdziałac ale w 1vs1 z aw nie ma szans

grałem sporo czasu wl i wiem co potrafi i czego nie potrafi, aw grałem tez dużo i chociaż z wl nie walczyłem za czesto to te walki były raczej dość proste do wygrania
ogarniajcy sie dager rozjedzie wl dosc łatwo inna sprawa że wiekszosc dagerów to idioci i czesto to stad bierze sie przekonie że dager mało klas połozy
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 25, 2007, 12:08:13 am »
Cytuj
Ryltar: w robe mozesz trafiac i za 10k, ale wl po send bomie sie zesra a nie trafi w aw czesciej niz 1/5
jak aw bedzie miał tez full bufa to ta walka skończy sie jeszcze szybciej

A no ta te teorie:
-kazdy blow mi wchodzi.
-ciagle mam lethale 1
-co 2 seria to lethal 2
-co 2 blow to krytyk
-sand bomb>all


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 25, 2007, 10:17:27 am »
na focus death każdy blow wchodzi masz racje, lethel 1 wchodzi 1/8-1/10 czyli co dwie serie blowów wiec cp dla wl raczej szybko spadnie, lethel 2 wchodzi bardzo rzadko nigdzie nie pisałem ze wejdzie akurat w takiej walce
z tego co wiem to każdy blow jest liczony jako krytyk(czyli np jego silę zwiększają bufy i dance, na silę krytyka zmniejszają debufy na obniżenie siły krytyka) jedynie backstab nie zawsze jest liczony jako krytyk
evasion aw>> accuarcy(po send bomb) wl
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 25, 2007, 01:28:56 pm »
Backstab:
Omija CP
Moze miec krytyka

Deadly Blow:
Moze wystapic szansa na lethal 1

Lethal Blow:
Szansa na Lethal 1 i 2
Moze miec krytyka.

Cytuj
na focus death każdy blow wchodzi masz racje

I myslisz ze bedziesz go ciagle wbijal od przodu?

Cytuj
z tego co wiem to każdy blow jest liczony jako krytyk(czyli np jego silę zwiększają bufy i dance, na silę krytyka zmniejszają debufy na obniżenie siły krytyka) jedynie backstab nie zawsze jest liczony jako krytyk

Myslisz ze w walce takiej bedziesz mial BD? To WL niech ma SWS.

Cytuj
evasion aw>> accuarcy(po send bomb) wl

Warlord w full S(bez boss) wyciaga 125 accuary sand zjezdza mu do 113.129 eva ma AW wiec warlord ma ciagle 62% szansy na trafienie.Zreszta to da sie sprawdzic moge zsubowac warlorda i z bula zrobic duel.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 25, 2007, 02:21:12 pm »
jak bym miał wbijac blowy od przodu to bym nie rzucał focus death, z boku juz to nie odejmuje nic od siły blowa
nie chodziło mi o to ze aw bedzie miał bd przy sobie tylko o to że blowy sa liczone jako krytyk

nie wiem jakim sposobem wyszło ci ze wl ma 125 acc, bez bufa w mj i +dex wyciaga z pole max 119 po send bomb 107, jak liczysz go z bufami to tez aw licz z bufem na evasion  bo z nim ma 135 a bez bufa z +dex i draconicu ma 131

nie pisz że ma w pole założone sa guidnace bo aw równie dobrze może mieć w dagerze evasion
na end game żaden wl nie biega w maju tylko w IC wiec acc ma jeszcze mniejsze +4 dex też u wl za czesto nie jest spotykane
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."