Witaj
Gość

Wątek: Hawkeye vs Abyss Walker  (Przeczytany 10509 razy)

Hawkeye vs Abyss Walker
« dnia: Maj 26, 2007, 03:00:29 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2007, 11:11:40 pm »
Perspektywa AW. IMHO najłatwiejszy Archer. Najwolniejszy, najbardziej ślepy, albo mający najmniej p.defa(zależy czy z, czy bez HawkEye), nie ma debuffów, spowalniaczy, jedno regularne przyśpieszenie w postaci Dasha lvl 1. Jak działamy :?:
Z zaskoczenia:
HEX+PB, a gdy kompletnie nie wie ocb, to Freezinga. Potem kilka blowów i GF...
Gdy nas widzi:
Są dwie opcje, ze stoi i strzela i że ucieka(ta gorsza dla niego). W wypadku pierwszym próbujemy wytracić jego target Trickiem i wtedy Backstab, gdy nie idzie, dobrze jest wrzucić debuffy, ale tylko i wyłącznie gdy mamy coś na Cast Speed, a najlepiej Acu conajmniej z CH i Dyesy na WIT, inaczej szkoda czasu. W tym czasie Deadly+Mortal+Sting+Sand Bomb i czekamy na reuse Tricka. Na tym sie opieramy... żeby wejśc na jego plecy. Jako, że zaspamować sie da archera zazwyczaj CP potkami wygrywamy, bo Trick ma niezły landrate a Backstab robi konkretny DMG. Nigdy w takiej walce nie używamy Blindinga! Opcja 2, to jego ucieczka, wtedy jest już zazwyczaj po nim. Powiem szczerze, zazwyczaj walka kończy się na 2 Backstabach. Technika prosta, gdy ucieka, nie bawimy się w debuffy, ważne aby dobiec do Blinding Blowa, wtedy bedziemy cały czas u niego na plecach. Spamowanie Backstaba wystarczy w zupełności. Gdy będzie chciał przystanąc Deadly i Mortal, pokazuje plecki -> Backstab :) Jako, że wielu HE biega nakręce może mały filmik :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2007, 04:32:16 pm »
Perspektywa HE, obie postacie na self bufach

stun powinien wejsc, double shot>dash (odbiegamy jak najdalej, ale tak zeby AW nam serie blowow nie wpakowal w plecy)>stun>double shot, jak AW dobiegnie do nas,odpalamy UE niewiele nam to da ale zawsze cos, AW powinien miec juz mocno zjechane hp, najlepiej zeby HE mial bopa z QR i dooma , dye +dex -str, taka moja koncepcja

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2007, 04:34:39 pm wysłana przez Grabasz »


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2007, 08:30:14 pm »
Perspektywa HE, obie postacie na self bufach

stun powinien wejsc, double shot>dash (odbiegamy jak najdalej, ale tak zeby AW nam serie blowow nie wpakowal w plecy)>stun>double shot, jak AW dobiegnie do nas,odpalamy UE niewiele nam to da ale zawsze cos, AW powinien miec juz mocno zjechane hp, najlepiej zeby HE mial bopa z QR i dooma , dye +dex -str, taka moja koncepcja



Z str radze nie odejmować, bo nie chcemy przecież z he zrobić sr. Myśle że optymalnie będzie zostawić dye w spokoju, albo ostatecznie +str/-con


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:34:11 am »
czemu nie uzywac bindinga?
sandbomba mozna by przed stingiem , albo jako 1


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

  • I NEED HORN !!!!!!!!
Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:48:28 am »
Perspektywa AW. IMHO najłatwiejszy Archer. Najwolniejszy, najbardziej ślepy, albo mający najmniej p.defa(zależy czy z, czy bez HawkEye), nie ma debuffów, spowalniaczy, jedno regularne przyśpieszenie w postaci Dasha lvl 1. Jak działamy
Jeden wielki LOL człowieku grałes ty kiedys HE ??

Najbardziej rozwalilo mnie to :

najbardziej ślepy, albo mający najmniej p.defa(zależy czy z, czy bez HawkEye),

Jak byś nie wiedział to HE jest najcelniejszym łucznikiem (sama nazwa HE - sokole oko:p)
Co do p.def to na PP buff na 68 lvl w Doom light ma kolo 670-680 p.def z HawkEye,taki AW dostaje Stun Shot z jego CON wchodzi jak w masło:p kika hitów w tym JEDEN cryt. i GF  :D

I HATE EMO KIDS


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2007, 07:31:59 am »
Twoje używania słowa LOL bardzo dużo wnosi do kwesti pvp...
Najcelniejszy :?: Bazowo ... :?: Nie! Musi wrzucić HawkEye'a tak jak już napisałem, a jego wrzucenie obniża P.defa, więc takie fajne to to nie jest. A P.defa -10% gimpowanie przez buff to nie byle co.
Cytuj
Co do p.def to na PP buff na 68 lvl w Doom light ma kolo 670-680 p.def z HawkEye,taki AW dostaje Stun Shot z jego CON wchodzi jak w masło:p kika hitów w tym JEDEN cryt. i GF
Pozdrowienia z Retaila. Zakładasz, że HE ma buffy PP, a chyba AW jest bez buffów. Do tego AW nie wie co to Dyesy. Prawda jest taka też, żę opowiadasz o jakimś HE w DOOMie na 68lvl. To jest LOL. Oraz najbardziej odpowiednij sytuacji dla HE, czyli buffy od PP, najlepszego dla archerów buffera ever. Może przedyskutujmy sprawę na buffach z CH, żeby było sprawiedliwie i/albo w zbrojach przypadających już odpowiednich na 68 lvl czyli A-grade :?: To jest LOL.
Cytuj
czemu nie uzywac bindinga?
Żeby potem nam go nie zabrakowało, jak będzie potrzeba, żeby obrócić go plecami po detargecie jak np. nie będzie szło za niego wejść, lub jak mówiłem, będzie zbierał się do uciekania i będziemy chciieli mieć te +40 speed.
Cytuj
sandbomba mozna by przed stingiem , albo jako 1
Pierwsze wyprowadza się Blowy i skille ofensywne. Blowy dlatego, że jak jest detargetnięty i stoimy z tyłu/boku to kupe lepiej wchodzą. Skille ofensywne, bo jak już blowów nie ma, to można użyć skilla, który zadaje DMG jak cryt z daggera i może zostawić efekt krwawienia. Sand Bomba przecież mozna wrzucic na koniec i tak przecież jak nas nie stargetuje, to trafić nie może + to, że walka z daggerem na regulary to jest LOL. On musi używać skilli, bo regulary to może być marnowanie czasu i nic więcej przy normalnych warunkach.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2007, 11:18:52 am »
Cytuj
AW dostaje Stun Shot z jego CON wchodzi jak w masło:p

Zawsze myslalem ze AW nosi na sobie MJ Light ale co tam...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2007, 11:44:50 am »
MJ :?: Mało tego, z CH bez resist shock lvl 4 nie wychodzi zazwyczaj... nawet jak po rynku biore to chodze, żeby mnie krasiek Buzdyganem nie "zszokował" i nie w....jał. No i pamiętajmy o tym, że +4CON to akurat popularne DYE dla AW...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2007, 04:26:16 pm »
Cytuj
MJ

Majestic...naabie :P

Cytuj
nawet jak po rynku biore to chodze, żeby mnie krasiek Buzdyganem nie "zszokował"

Chyba cenami :D

Cytuj
No i pamiętajmy o tym, że +4CON to akurat popularne DYE dla AW...

Dokaldnie,a na te stun shoty widze roznice bo mialem SK z -5 con a teraz mam na +5 con i nawet jak mam NM to lucznik nie zawsze zestuntuje.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2007, 07:44:11 pm »
n00bie, czytaj z kontekstu. "MJ :?:" to pytanie retoryczne w sensie MJ ? - Majestic ? To nie wszystko..." zresztą, ah :P
Ceny maja dobre, ale nie dają zarobić goopie dorfy :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2007, 11:38:54 am »
Jezeli AW i HE stoja przy sobie i nagle AW zaczyna atak, to HE wrzuca dasha no jazda jak ucieka, to pruboje walnac stuna, jak wejdzie stun, to jazda;p dobrze jest wlaczyc snipe i walic( bo dash juz sie skonczyl, i dalsze uciekanie niema sensu) jak AW sie ocknie ze stuna to zacznie biedz w nasza strone, wlaczamy wtedy ue i dalej walimy stuny.
A jezeli walka z dystansu, to od razu stun, strzal, stun, strzal, jak juz dobiegnie(jezeli w ogóle dobiegnie;p) to taktyka jak wyzej


Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2007, 11:46:00 am »
Cytuj
jak AW sie ocknie ze stuna to zacznie biedz w nasza strone, wlaczamy wtedy ue i dalej walimy stuny.

jawohl!! a to ci najwiecej przed blowami pomoze :D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 01, 2007, 02:29:04 am »
Coz. Ja spotkalem takiego typa lamke ze jak wlaczylem ue to ona zaczela wiac myslac ze to ud xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 03, 2007, 10:52:59 pm »
Coz. Ja spotkalem takiego typa lamke ze jak wlaczylem ue to ona zaczela wiac myslac ze to ud xD
dziwny jest ten swiat ...


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

  • Nawracam się - odchodzę z DN
Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 09, 2007, 07:27:54 pm »
stun, strzal, stun, strzal

Stun to nie sleep. Zdążysz kilka strzałów oddać, zanim się ocknie :D Po co dawać stuna, jak już ma?


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 09, 2007, 08:14:43 pm »
jezeli psotac jest zestunowana przy kazdym kolejnym ciosie jest szansa ze ten cios/strzal wybudzi postac ze stuna wiec nie zawsze jest tak wesolo ze mozna oddac kilka strzalow bo czesto jest tak ze po pierwszym strzale przeciwnik sie budzi a jednak reuse stuna pare sekund trwa


Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 09, 2007, 09:32:15 pm »
ale tez zakladanie z gory ze walczysz strzal>stun>strzal>stun etc  nie jest dobre bo albo za szybko sie z many wyprujesz albo stuny nie beda nic dawaly ...


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

  • Nawracam się - odchodzę z DN
Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 11, 2007, 06:41:29 am »
Jak gram moim krasiem, to jak walne stuna i wejdzie, to jak będę moba atakować, to nic się nie dzieje. Dopiero, gdy jest na stunie, a ja mu wrzucę drugiego stuna to się budzi.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 11, 2007, 04:26:18 pm »
A ja mam takie szczęście, że często pierwszy cios po stunie przeciwnika wybudza...

Hmm na ja nie wiem, czy stun bedzie tak często wchodził. AW ma pewnie DYE +CON i możliwe, że lekkiego MJ.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 13, 2007, 09:49:38 pm »
imo he nie ma szans za bardzo, w stuna to nawet nie ma co liczyć aw biega mj w większości i plus con a ten stun shot wcale nie ma takiego kozackiego land rate, jak wejdzie jeden na walkę to się łucznik cieszyć powinien jak nie wiem, a wy tu rozpisujecie jak by aw miał cały czas na stunie stac
walka z he nie jest zbyt trudna, po send bomb he nas praktycznie nie trafia tylko skilami może bić ale mało mu to da jak wali pierwszy skill trick rzucamy i w zanim nas startguje ponownie to jesteśmy już u niego na plecach, ucieczka nic mu nie da bo aw jest sporo szybszy jak już dojdziemy to he odpada całkowicie jak zacznie uciekać to pada w 2 sekundy, a jak stoi to trzeba obiegać ale i tak he padnie
jedyna okazja gdzie he może wygrać to aw bez żadnych ochronek przed stunem(mj, +con, czary itp) ale aw nawet wtedy nie jest na przegranej pozycji tylko trudniej mu dojść do he ale jak dojdzie to już ma z górki :P

jest tez sprawa full bufa wtedy tez łucznik może zdjąć aw dwoma celnymi strzałami ale wtedy to już nie jest 1vs1 tylko mass bo niby jak na 1vs1 mieć dance i songi:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 14, 2007, 08:06:28 pm »
Skoro AW też bedzie miał Dance i songi to tak łatwo nie padnie...


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 16, 2007, 10:17:11 am »
Sandbomb > HE
Bluff > HE
Lethal Blow > HE
Backstab > HE
speed > lol HE
accuracy > MEGA LOL HE
hex > HE
Blinding Blow > Dash
Trick > HE

Kazdy archer jest z gory na przegranej pozycji w walce z daggerem, dps daggera w jednej serii blowow > dps archera.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2007, 10:26:37 am wysłana przez Pshepyoor »


Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 16, 2007, 05:30:02 pm »
Kazdy archer jest z gory na przegranej pozycji w walce z daggerem, dps daggera w jednej serii blowow > dps archera.
/agree



P.S. Aaaaa Pshepyoor wrocil ... wiecej filmikow plx ^^


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Abyss Walker
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 30, 2009, 10:09:22 pm »
Ja moim HE na full bufie (aw oczywiscie tez) jechalem aw jak chcialem chyba ze UE zalaczyl to ciekawie nie bylo  :D Nie mowie o takiej walce ze dager nagle zaczyna mnie w plecy bic ale i takie walki wygrywalem.Aw bez UE nie jest dla mnie ciezkim przeciwnikiem kilka hitow i dagus lezy,gdyz Aw ma slaby p.def.Nie mowcie ze ja tez z hawk eye mam slaby p.def bo rzadko kiedy HE wlaczalem nawet jak dager mial UE to wolalem bic stunem i ds i tak caly czas az stun wejdzie czasami sie udawalo xD Aha chcialem powrocic to postu Pshepyoor w ktorej to He tak przegrywa za AW.Na przyklad w walce z backa dager mi bral po 2,5k gora ja mu z krytyka  po 3k,wiec teoria BS>HE to brednie.Kolejna sprawa Blinding blow >Dash mozna sie z tym zgodzic jesli lukiem gra jakis nawbie ktory do walki z dagiem uzywa dasha i ucieka odslaniajc plecy;/ Najczesciej zalaczalem snipe wiec dash sie nie przydawal.I tak mozna pisac caly czas obalajac tezy kolegi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2009, 10:17:31 pm wysłana przez Gorek »