Witaj
Gość

Wątek: Jak poznaliście L2?  (Przeczytany 12418 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Jak poznaliście L2?
« dnia: Styczeń 03, 2009, 06:44:46 pm »
jak poznaliście l2 ?

były obok siebie 2 kawiarenki internetowe do jednej chodziłem grac w tibie (dawno dawno temu !!) a do tej obok nigdy nie wchodziłem bo podobno tam tibi nie było. tak się raz trafiło ze w tej do której ja chodziłem nie było miejsc i pomyślałem ze pójdę do tej obok. wchodzę płace góry za godzinę. siadam na kompa i podchodzi do mnie właściciel(!) pyta się mnie na jakim servie gram a ja nie wiem o co chodzi i mowie ze gram w tibie a on się zdziwił i powiedział że jakbym l2 zobaczył to bym tibie zostawił. pokazał mi swoja postać, a ja się zachwyciłem i poprosiłem o pomoc na początku. pomógł mi założyć konto i pokazał jak grac na jakimś tam servie :DD
    « Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 01:36:46 pm wysłana przez Hermit »


    • Wiadomości: 490

    • Pochwał: 7

    • True Asian Girls Lover
    Odp: jak poznaliście l2 ??
    « Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2009, 07:16:44 pm »
    Byłem u Kuzyna na Wakacje, i graliśmy w piłkę. Gdy się nam znudziło, zaczęliśmy gadać o grach :) I jego kumpel opowiadał jaka ta Tibia jest super, jak się mobki zabija, jaki to on ma lvl/EQ itp. Ale później opowiedział o L2, że gra Orkiem, jaka grafa itp. Zainteresowało mnie to, a kiedy ja dostałem neta, to kuzyn przywiózł mi Instalkę C4. Zainstalowałem, wbiłem do gry i jakoś tak wyszło, że gram do teraz ^_^
    Coś takiego :P




    • *******
    • Wiadomości: 4732

    • Pochwał: 1

    • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
    Odp: jak poznaliście l2 ??
    « Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2009, 07:19:37 pm »
    Grałem w jakąś chińska grę czy koreańską i mi ktoś to polecił. Nie pamiętam już nazwy, ale pamiętam, że byłem nieźle podjarany. Ataki na zamki, zwierzęta, fajna grafika..
    Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


    http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


    • Wiadomości: 947

    • Pochwał: 3

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2009, 09:10:53 pm »
    Mój kumpel powiedział mi że właściciel kawiarenki internetowej pokazał mu super grę i zrobiliśmy sobie konta i nas bardzo wciągneło ;] potem ja poszedłem na offa( po dość długiej grze na privie x5) a kumpel został. Nigdy nie zapomnę jak zrobiłem sobie pierwszą postać xD Mroczny elf wizard :D




    • *******
    • Wiadomości: 1092

    • Pochwał: 22

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2009, 10:42:23 pm »
    Kuzyn wprowadził mnie w ten wspaniały świat L2  :) Czasami chciał bym cofnąc moje całe doświadczenie związane z l2 i zamienic się w newbie w tej dziedzinie . Nie zapomne gdy sprzedawałem animal bone w sklepie za 75 adena , a tuż obok koleś kupował za 1k  :)


    • Wiadomości: 967

    • Pochwał: 2

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:29:50 pm »
    jakiś kumpel mi opowiedział o l2, nie zapomnę, jak, jako totalne newbie, robiliśmy postacie pod party rodem z RPG'ów  :_delf_5_1:


    • Wiadomości: 708

    • Pochwał: 13

    • Angel of Darkness
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:32:56 pm »
    Sam jakoś się natknąłem, a że takiego typu gier szukałem zainteresowało mnie ^^
    Pierwsza postać tzn Silver Ranger w Heavy - niezapomniane :P


    • Banned
    • Wiadomości: 503

    • Pochwał: 3

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:02:01 am »
    poszedłem do sklepu(internetowego) i z premedytacją zakupiłem C4...bo ładne obraaaazki na IGN były z tej gry
    Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


    • Wiadomości: 16

    • Pochwał: 0

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2009, 01:06:31 pm »
    Kumpel z klasy powiedział mi że ma fajną grę Lineage2. Dał nam instalke z C4. Wszyscy byliśmy newbie ja 18lvl w 2 tygodnie, a ten kumpel co miał to pierwszy miał w miesiąc 14lvl grając po 3h dziennie a server miał raty x4 ;p
    <...Jest jeden taki co zbuffowany,
    Bierze na siebie dwa całe klany.
    Łucznik czy dager, mag czy gladiator,
    Owner tnie wszystkich jak terminator...>


    • Wiadomości: 599

    • Pochwał: 11

      • www.xyberdesign.pl
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2009, 01:25:50 pm »
    Cytuj
    to pierwszy miał w miesiąc 14lvl grając po 3h dziennie a server miał raty x4 ;p

    Imho niemożliwe, bo skoro nabił ten 14 lvl to wiedział jak expić, a grając 3h dziennie przez miesiąc nie możliwe jest mieć tylko 14lvl.

    Mi grę pokazał kolega, wkręciłem się i gram do dzisiaj (powiedział, żebym expił na gremlinach do 10lvl, ciężko szło, ale dałem rade ^^)


    • ******
    • Wiadomości: 1064

    • Pochwał: 4

    • :D:D
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2009, 01:26:37 pm »
    kumpel mi pokazał L2 baaardzo dawmo temu. Najlepsze były jego słowa: 'może teraz Ci się podoba, ale znając Ciebie szybko Ci się znudzi' (generalnie nie jestem fanem RPGów), mineły 4 lata ja wciąż gram on już od dawna nie.


    • Wiadomości: 708

    • Pochwał: 13

    • Angel of Darkness
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2009, 02:35:51 pm »
    o.O To tylko ja chyba wpadłem sam na tę gre :D


    • *******
    • Wiadomości: 1092

    • Pochwał: 22

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2009, 03:31:00 pm »
    poszedłem do sklepu(internetowego) i z premedytacją zakupiłem C4...bo ładne obraaaazki na IGN były z tej gry

    ->

    o.O To tylko ja chyba wpadłem sam na tę gre :D


    • *******
    • Wiadomości: 1074

    • Pochwał: 23

    • さいごの武士.
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2009, 04:51:53 pm »
    Pewnego dnia kolega (pozdro Durghim!) zaprezentował mi dwie gry (Nie pamiętam kiedy dokładnie to było, najprawdopodobniej w połowie 3 klasy liceum).

    Były to : Mu Online oraz L2. Obydwie pozycje wywarły na mnie spore wrażenie.

    W pierwszą z nich grałem może z 2 miesiące na jakimś polskim ultra high racie.

    Potem przyszedł czas na Lineage II (gdzieś pisałem jak noobiłem, ale generalnie szybko łapię zasady każdej gry, tydzień i jestem "prawie" pro :P ) i na prawdę sporo czasu minęło zanim wygrałem z uzależnieniem. Czy było warto grać? Trudno powiedzieć. Z jednej strony masa funu, e-znajomych, a z drugiej stracony czas, niespełnione zainteresowania i pasje (sztuki walki, łucznictwo). Imprez nigdy nie omijałem :P

    Cieszę się, że to już koniec. Szkoda młodości na gry. Lepiej być "niedzielnym graczem" i korzystać z uroków życia.

    /edit

    Cytat: Matim
    Podchodzi pod MMO  :cheers:

    Hehe, dokładnie :cheers:
    « Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 05:02:47 pm wysłana przez Inidriel »


    • *******
    • Wiadomości: 1092

    • Pochwał: 22

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2009, 04:56:32 pm »
    Pewnego dnia kolega (pozdro Durghim!) zaprezentował mi dwie gry (Nie pamiętam kiedy dokładnie to było, najprawdopodobniej w połowie 3 klasy liceum).

    Były to : Mu Online oraz L2. Obydwie pozycje wywarły na mnie spore wrażenie.

    W pierwszą z nich grałem może z 2 miesiące na jakimś polskim ultra high racie.

    Potem przyszedł czas na Lineage II (gdzieś pisałem jak noobiłem, ale generalnie szybko łapię zasady każdej gry, tydzień i jestem "prawie" pro :P ) i na prawdę sporo czasu minęło zanim wygrałem z uzależnieniem. Czy było warto grać? Trudno powiedzieć. Z jednej strony masa funu, e-znajomych, a z drugiej stracony czas, niespełnione zainteresowania i pasje (sztuki walki, łucznictwo). Imprez nigdy nie omijałem :P

    Cieszę się, że to już koniec. Szkoda młodości na gry. Lepiej być "niedzielnym graczem" i korzystać z uroków życia.

    Podchodzi pod MMO :cheers:


    • Wiadomości: 380

    • Pochwał: 5

    • pwned!
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2009, 05:03:30 pm »
    Pewnego dnia kolega (pozdro Durghim!) zaprezentował mi dwie gry (Nie pamiętam kiedy dokładnie to było, najprawdopodobniej w połowie 3 klasy liceum).

    Były to : Mu Online oraz L2. Obydwie pozycje wywarły na mnie spore wrażenie.

    W pierwszą z nich grałem może z 2 miesiące na jakimś polskim ultra high racie.

    Potem przyszedł czas na Lineage II (gdzieś pisałem jak noobiłem, ale generalnie szybko łapię zasady każdej gry, tydzień i jestem "prawie" pro :P ) i na prawdę sporo czasu minęło zanim wygrałem z uzależnieniem. Czy było warto grać? Trudno powiedzieć. Z jednej strony masa funu, e-znajomych, a z drugiej stracony czas, niespełnione zainteresowania i pasje (sztuki walki, łucznictwo). Imprez nigdy nie omijałem :P

    Cieszę się, że to już koniec. Szkoda młodości na gry. Lepiej być "niedzielnym graczem" i korzystać z uroków życia.



    /agree

    na szczęście/nieszczęscie "mój" serv się sypnął w odpowiedim momencie, co pozwoliło ujrzeć zalety reala :d
     
    eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
    http://www.wsku.yoyo.pl/


    • Wiadomości: 65

    • Pochwał: -1

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2009, 09:06:11 pm »
    braciszek mi opowiadal jak jego 3 kumpli gra w l2 i sie mocno zjaralem  :drool: a jak by nie sprowadzal mi plytki z l2 1 rok to bym juz gral od c1/c2 a takto zaczolem garc od c3
    P
    O
    O
    0
    F
    P
    O
    O
    0
    F


    • ******
    • Wiadomości: 1108

    • Pochwał: 0

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 11, 2009, 04:10:27 pm »
    Kiedys w liceum znajomy z klasy przyniosl jakas gierkie na 4 cd, mowil ze gra sie przez neta, tworzy druzyny, klany itd, no i wpadlem :x


    • Wiadomości: 460

    • Pochwał: 0

      • Moja strona
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 12, 2009, 07:38:17 pm »
    Kolega w pracy pokazał mi oficjalny filmik z C3 (ten gdzie biją lilith) i bardzo mi się on spodobał. Prawdę mówiąc nie mogłem się doczekać, kiedy wrócę do domu i zacznę ściągać tą grę - nie wiedziałem w co się pakuję ;P Tak więc urzekła mnie grafika L2 ;P


    • Wiadomości: 16

    • Pochwał: 0

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2009, 11:58:27 am »
    Pojechałem do babci na wakacje... Był tam kumpel, miał 15 lat (ja 12). Powiedział mi w co gra, na jakim serwerze, wytłumaczył i przyniósł płytę z l2. ;d  Zainstalowałem, tata opłacił konto no i się zaczęło. :) 


    • *******
    • Wiadomości: 4646

    • Pochwał: 16

    • Ryl to faja
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2009, 10:04:27 pm »
    Ogolnie to kumple w gimnazium cale lekcje gadali o jakiejs gierce multi RPG, no i sie zaciekawilem. Wzialem płytkę i zacząłem grać. Pierwsza postać, abyss walker <3 ciągle mam do niej sentyment... muszę zobaczyć co tam na l2elite słychać :D
    Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
    Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


    • Banned
    • Wiadomości: 22

    • Pochwał: 0

    • Jestem niezbanowalny
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 15, 2009, 11:36:30 am »
    Wiem,wiem już się nie mogliście doczekać aż ja się wypowiem ;D

    Była Niedziela,zostaliśmy zaproszeni do mojego najlepszego kumpla i pojechaliśmy tam.Ja od razu czmych na górę, bo tam kompa mięli.Nagle patrzę na monitor i widzę bardzo ładną grafikę.Nie wiem o co chodzi więc pytam się najstarszego z trzech braci co to za gra?Ten mi mówi "Linejdż 2",no to ok.Patrzyłem jak chłopaki zmieniają się co godzinę gry, aż postanowiłem zagrać! Tak,to był serwer EPI-CITADEL,na którym stworzyłem swoją pierwszą postać-Samin,Mroczny Elf.
    Nie wiedziałem jak grać, do dziś pamiętam swojego pierwszego laga.Jakoś mi nie szło za bardzo grać więc robiłem inne postaci.Chociaż gram już 3-4 lata to dalej mi się ta gra podoba.(A mój kolega dalej jest noobem i zawsze się chwali jakiej on to zbroi nie ma na high racie O.o)


    • Wiadomości: 104

    • Pochwał: 0

    • QQ more
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 26, 2009, 08:49:53 pm »
    kolega mi napisal ;d


    • *******
    • Wiadomości: 1484

    • Pochwał: 31

    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:20:38 pm »
    trochę stary temat, ale że już ktoś go odkopał...


    bylem sobie nubkiem w 2 gimnazjum, zaraz miały się zaczynać ferie świąteczne. Tak się zlożyło że ja i kolega mniej więcej w tym samym czasie mieliśmy załozony internet (neo 128:) ) najpierw ten kolega znalazł fulwypas grę Tibię, ok to ciśniemy tibię, póxniej znalazł jeszcze lepszą grę, "ta to w ogóle super!" mówił, zaczelismy grać w Knight Online. W pewnym momencie znów zaczął szukać i sobie znalazł coś, jednak ja wolałem chwile przy KO zostać. Jednak przyszły ferie zimowe, poszedłem do tego kolegi a on mi pokazał jak wygląda ork wojownik, jak elfy, ludzie, kraina, jakie fajne zbroje i bronie, potwory...normalnie kisiel w gaciach, pędze do domu instaluje gre i zaczynam przygodę (c1) grecki serwer bnb (skąd on go znalazł to ja nie mam pojęcia :) tam się nauczyłem że po grecku "malaka" zn. głupek :)


    • ******
    • Wiadomości: 1390

    • Pochwał: 15

    • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
    Odp: Jak poznaliście L2?
    « Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 27, 2009, 02:51:48 am »
    a ja google.pl ---> ang to pl Line age i tak wyszlo lineage2.com xD