Witaj
Gość

Wątek: Jak poznaliście L2?  (Przeczytany 12397 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

  • AnimeLover <3
Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 08, 2010, 11:09:28 am »
Moja przygoda rozpoczela sie przez brata :D
Jego kolega zaczal w to grac zarzucil mu gre a ja jako ze jestem mlodszy sie gralo (amatorsczyzna)
C4 addiction albo IL Everlast moj starcik xd juz nie pamietam xd

Pamietaj o Śmierci ...


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 17, 2010, 10:22:16 pm »
To bylo z 5 lat temu jak szukalem sobie w google jakiejs fajnej gry mmorpg i patrze Lineage 2 na rysunku jakies potworki co mnie zaciekawilo i ściągnąłem gre potem w necie szukalem jak na priv serwa itd sie polaczyc az wkoncu mi sie to udalo i tak sobie zaczynalem gre ;] po 2 latach wciognolem do gry pare osob z osiedla i z klasy to z jakies 25 osob ;]


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 02, 2010, 03:32:30 pm »
Ja zobaczyłam tę grę u brata jak pykał na kompie. Opowiedział mu o l2 jakiś kolega i tak zaczął z nim grać, a ja znudzona siostra patrzyłam zawsze w co gra brat i obserwowałam. Na początku denerwował mnie l2 - widziałam 1 raz grę takiego typu i dla mnie była bezsensowna (blee jakieś lvle..co to ma być? gdzie tu sens? cały czas lejesz potwory...). Jednak gdy zobaczyłam w l2 białą elfkę <tak, tak jestem kobietą xD> od razu mi się spodobała <3 (braciszku a moge pograć taką elfką :D?<3). No i tak się zaczęło^^i jeszcze nie skończyło;p


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 03, 2010, 06:40:00 pm »
Kumpel mnie zaraził:)
:)                                                                                                                             :)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 03, 2010, 08:15:03 pm »
Kumpel mnie zaraził:)

To samo i w moim przypadku ;)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 03, 2010, 08:33:51 pm »
w l2 zaczynałem chyba z 6 razy :D za każdym razem (chyba c2) gdy wbiłem na jakiegoś serva zabijał mnie keltir i od razu kasowałem to gówno :P aż w końcu się udało, nie pamietam za którym razem  :noob:
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 03, 2010, 09:28:03 pm »
coś nowego ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 05, 2010, 03:00:47 pm »
To było 4 lata temu. Była burza, godzina 0:00 gdy wbiegł do chałupy brat i mówi"Stary mam grę która jest podobna do Tibi". Opowiada, że gra jest 3D i jego koledzy grają i mają po 50 lvl'e. Włożyliśmy płytę i tam były jakieś foldery do przekopiowania i l2.exe dobra dobra przekopiowaliśmy i nie wiemy jak to uruchomić. Po 3 dniach znów burza godzina tym razem 22:22 wpada brat i mówi"Stary wiem jak to uruchomić". Ściągnęliśmy patcha ze strony serwera i włączamy grę gdy włączaliśmy l2, uderzyła w nasz dom błyskawica niestety nie wiedzieliśmy w co się pakujemy. Pasy dostaliśmy od kolegi był tam 1 human fighter. Dobra logujemy się patrzymy a tu nie ma postaci jest tylko jakaś niebieska strzałka która pokazuje gdzie iść. Załamaliśmy się powiedzieliśmy kumplowi, że lipna gra. Następnego dnia nie było burzy wbija brat z ucieszoną mordą i mówi, że wie co jest nie tak. Okazało się że zapomnieliśmy skopiować folderu tego z teksturami npc itp :D. Okej do trzech razy sztuka wbiliśmy na postać patrzymy JEST!! It Work !!. Po paru sekundach zabił nas gremlin a następnie jakiś kelit i skończyliśmy grać :). Pamiętam jak na takim jednym servie expiłem 2 dni na kelitach i orcach i wbiłem 14 lvl byłem pro, niestety poszedłem do gludin i padłem na pająkach i nie miałem jak wrócić. Pierwszym poważnym serverem był l2-kaimas(3x) c3 albo c4. Brat grał elven scout na początku wziął jako d grade armor heavy i się potem śmiał że ma większego p. def od kolegi który miał light ;D i też był elven scout. W końcu dotarło do mnie to, że lineage II to świetna gra i zobaczyłem na YT, że Orc ten z (fistami) xD bije sam antharasa(nie wiedziałem że to był GM :D). No i zaczęła się moja przygoda podróżowanie po świecie, pvp na arenie z kumplem, jak ktoś miał do kogoś pasy to zawsze się go trochę z czegoś po okradało ;]. Swiat lineage mnie zachwycił  :P. Skończyłem gre na 40 lvl, nie dokończyłem questa na tyrka nie chciało mi się :D. Drugim servem był L2 Chronicle C4 mid rate. Dużo bym dał żeby powrócić do tych starych dobrych czasów gdzie się latało z dc nie obselowanym niestety server gdy zmienił kronike na c5 upadł. W l2 gram do dziś, przedzierałem się przez high raty jakieś low nie wypały i muszę stwierdzić że klimatu c4 nic nie pobije. C4/Interlude The best 4ever~~. !!
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 03:03:24 pm wysłana przez DeryL »


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 06, 2010, 03:51:23 pm »
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

  • Pozdro LOL
Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 06, 2010, 09:09:26 pm »
a ja zaczalem kiedy bylem w klasie maturalnej lata 2004/2005 i jeszcze w moim miescie byla kafejka bo jeszcze imo za tamtych czasow malo kto mial staly internet o dziwo w domu ... Jesli ktos kojarzy zaczalem z mmorgp od RYL - risk your life i (MU online diablo slach and slash ) bardzo dobrze gra zrobiona pod grywalnosc byla darmowa frakcje i mapa wony ;p. ale ja wtedy glupi bylem ile kasy wydalem na kafejke moglem wydac na picie wodke itp ... mialem juz 18 moglem na co innego przeznaczyc ten czas ale mialem takich a nie innych znajomych co tez tak robili a ja nie odmawialem, zamiast sie uczyc to ja po szkole ostatnie pieniadze mowilem ze na jedzenie w domu zeby mi dali a ja na cos, ile sie na porzyczalem to masakra ;> bo bardzo lubialem uzywac komputera nie do robienia czegos pozytycznego tylko; zwykle bezczescic czas na niszczenie wzroku. wtedy jeszcze nie nosilem okularow teraz mam -1,5 dioptri i idzie coraz gorzej. ale nie o tym tu mowa ;p server mobl2 jeszcze c2 wtedy byl przechodzil na c3 do dzis pamietam jak zrobilem elven mystica i ze sie bilo bez ssow bo nie mozna bylo uzywac ssow dla broni do ilus tam k ;p potem doszedlem do jakiegos klanu i zmienilem server i zaczalem grac na Red Dragonie taki server gdzie liczyl max 90 osob. //ach gdzie te czasy Paagrio Dream Team I Cienie :D //najlepsze czasy grania w l2 czyli poczatki :> przestalem jakos grac w wakacje niby oduczylem sie grac w czyli oduzaleznilem sie probowalem wlaczyc jakis mid gralem na ru ofie troche ale to nie to samo poprostu brak tego co bylo kiedys.

i najlepsze pytanie jak by mi ktos dal mozliwosc nie gral bym w to poprostu gral bym dalej w Quake 2 na q2dm1 .... xd
POZDRO LOL


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 21, 2010, 04:02:47 pm »
kumpel zapodał płyte instalacyjna L2 :) a dalej poleciało jakos samo :)


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 30, 2011, 12:54:45 am »
Przez kolegę po dostaniu pierwszego internetu :P Dokładna historia jest tutaj :D : http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,25173.0.html
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 06, 2011, 09:01:46 pm »
Dawno nikt nie pisał, to może odświeżę ;)
A moja historia? Podkarpacie, pewna wiocha a obok niej miasto. Mój kuzyn mieszkający w wiosce zaczął napieprzać w jakieś nowe mmorpg (wcześniej ja i moi kumple + on i jego kumple graliśmy w Tibie  :P). Specjalnie pamiętam przyjechałem do niego by zobaczyć w co gra.... i wtedy moje piękne oczyska ujrzały Lineage2. Na następny dzień miałem już wszystko zainstalowane a serwer na którym grałem zwał się Existence a kronika wtedy była C4/C5. Moja pierwsza postać: Gladiator :) Kiedy ja zacząłem grać moi kumple wyczaili, że gram w coś nowego i jakimś cudem też zaczęli grać w L2, potem jeszcze kumple mojego kuzyna ;) I tak minęło parę latek, a z całej ekipy zostałem ja i kuzyn ;D


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 08, 2011, 07:49:10 am »
Poszedłem z dyskiem do kolegi, bo coś miał mi wgrać i wrzucił mi żebym obczaił taką grę. No i tak mnie to wciągneło, że na GL'u za c4 grałem po 14h dziennie  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 13, 2011, 11:45:20 am »
Byly to czasy coda (1), przelom roku 2004/2005 kiedy kumpel z klanu SLW o nicku Roshal, powiedzial ze jest fajna gra MMO i ich klanik sobie pogra... wtedy nie wiedzialem co to mmo, ale ze oni odlozyli na chwile coda to i ja odlozylem i sciagnalem...

O ile dobrze pamietam byl to serwer Ultima x2 - C1

Na samym wstepie troche mnie odpychalo 20lvl bilem pare dni, na lajcie po x minut dziennie ;p bez shotow oczywiscie ;p ale pozniej sie calkowicie wkrecilem. C2, c3, c4, c5 , IL az w koncu skonczylo sie l2 i do gracii final nie gralem w ogole ;p.

Na koniec dodam ze najmilej wspominam czasy c1 - c3. Wtedy l2 mialo w sobie to cos, jakis taki urok ...
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 1

  • Tak suche że aż stodoła się zapaliła
Odp: Jak poznaliście L2?
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 17, 2011, 01:11:52 pm »
Dobra teraz ja :
Poszedlem pewnego niezbyt pieknego dnia  :afro: do kolegi przychodze pocina w l2 swoim aw 81 lvl w a grade xD spodobala mi sie gra praktycznie od razu dal mi plytke jego ojciec pomogl mi sie zarejestrowac (kolega nie umial ) dobra instaluje u siebie wlaczam loguje sie (pokazal mi jak)
moja pierwsza postac bd na gravelandzie x666 ale szybko zostawilem i przeszedlem na spsa (kronika Kamael) pamietam jak mi gosciu za free zrobil dimon crystala na + 16 a sam dobilem na 20 ale to juz bylo za gracii 2 potem bylo tam vipe i poszedlem na gravelanda x 13 tam mi pasek szybkiego wyboru zablokowalo i mysle "co jest " i shoty przez eq klikalem xD a jak 666 otwarli to poznalem smak gry daggiem sps sie znudzil
Ps. Ma ktos cos do podkarpacia ?
//Soulern: Ja mam bezpośrednie połączenie PKP do podkarpacia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2011, 03:29:28 pm wysłana przez Soulern »
Polskie Polaczkowo Pol PL :D
Nxi EE 72 i jakoś tam się zmienia :D.