Witaj
Gość

Wątek: Old School th  (Przeczytany 2211 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: -1

Odp: Old School th
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2009, 10:25:09 pm »
ogarniasz th ale loljakosc, lolfury  :P wbijaj na dexa  :D
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2009, 10:32:34 pm wysłana przez jauhis »


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Old School th
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2009, 10:52:12 pm »
loljakosc, lolakcje, lolmana poty - ja bym się wstydził coś takiego na forum wrzucić


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: -1

Odp: Old School th
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2009, 10:59:54 pm »
Fraps z high rate stad te mp poty, lolakcje ? Moze nie jest jakis super content ale wole takie random walki niz frapsy z mass pvp/siege gdzie nawet nie wiadomo co sie dzieje.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Old School th
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2009, 11:12:16 pm »
Fraps z high rate stad te mp poty, lolakcje ? Moze nie jest jakis super content ale wole takie random walki niz frapsy z mass pvp/siege gdzie nawet nie wiadomo co sie dzieje.

Tyle, że takie akcje już na nikim większego wrażenia nie zrobią tym bardziej, że do dyspozycji masz mp poty. Pooglądaj sobie daggerów z low serwerów gdzie bez many lub na końcówce rozwalają pół party


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: -1

Odp: Old School th
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2009, 11:22:23 pm »
Fraps z high rate stad te mp poty, lolakcje ? Moze nie jest jakis super content ale wole takie random walki niz frapsy z mass pvp/siege gdzie nawet nie wiadomo co sie dzieje.

Tyle, że takie akcje już na nikim większego wrażenia nie zrobią tym bardziej, że do dyspozycji masz mp poty. Pooglądaj sobie daggerów z low serwerów gdzie bez many lub na końcówce rozwalają pół party

Wiekszosc frapsow ktore widzialem z retka np to full epic dagger rozwalajacy jakies nie ogarniete pt/z duzo gorszym gearem. Mnie to zbytnio nie jara. Lubie Gustavsa bo pomimo slabego sprzetu w porownaniu do enemy (nie zawsze) czesto wygrywal. Jak masz jakies ciekawe frapsy to mozesz zapodac tu lub na pm.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Old School th
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2009, 12:04:51 am »
Ta jakość nie była convertowana przez programy trzecie, w takiej jakosci nagrywa moj fraps(mozliwe ze to winakodekow)"lolakcje" Caly film nagrywalem w 1 dniu, jeden klip za drugim, zajelo mi to niecale trzy godziny, wiec wyboru akcji jakie mialy by sie pojawic w filmiku nie mialem."lolmanapoty" Mozliwe ze ten custom psuje klimat gry, ale ja nie odczuwam roznicy gry z tym rodzajem mp potion'a.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Old School th
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2009, 12:30:01 am »
Ta jakość nie była convertowana przez programy trzecie, w takiej jakosci nagrywa moj fraps(mozliwe ze to winakodekow)"lolakcje" Caly film nagrywalem w 1 dniu, jeden klip za drugim, zajelo mi to niecale trzy godziny, wiec wyboru akcji jakie mialy by sie pojawic w filmiku nie mialem."lolmanapoty" Mozliwe ze ten custom psuje klimat gry, ale ja nie odczuwam roznicy gry z tym rodzajem mp potion'a.

właśnie dlatego nie kręci się fraps'a w jeden dzień, szczególnie jeśli chcesz na nim pokazać tylko swoje solo akcje


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Old School th
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2009, 11:22:28 am »
A mnie tam sie podobały twoje obejscia i ogolne ogarniecie th . A co do mp potkow etc? Nie mam nic przeciwko, moze dlatego, ze sam gram na hr servie  :D
zzOMGzz AW/sk


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Old School th
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2009, 11:33:51 am »
Wmiare filmik. High Rate wiadomo ze rozni sie od low rate a low rate od Retail. Jakby ktos z LR wrzucill filmik to Ci z retka tez moga pojezdzac ze to nie to samo. MP poty ulatwiaja i to duzo bo nie trzeba sie martwic na ile skilli mi zostalo many. Pomijajac te wszystkie roznice to filmik wmiare nawet dobry jesli faktyccznie krecony w jeden dzien. Rozumiem ze to Fury x5k. Tam dagger jest zbuggowany soulshoty nic nie dodaja dmg przy blowach 2k z BS bez i z soulshotami . Focus Power zbuggowany magowie od ch*** maja magic cryt rate. Powodzenia w przyszlosci ;] Do zobaczenia na serwie ;]
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com