Witaj
Gość

Wątek: Game play z nowej kroniki  (Przeczytany 3332 razy)

  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Game play z nowej kroniki
« dnia: Listopad 19, 2010, 09:57:16 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=a_XaMKHJuB0

jedyne co mogę powiedzieć to WTF?! l2 bardzo się zmieni


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2010, 12:25:54 pm »
nie ogladnalem calego filmu, ale ten nowy projekt, to chyba singiel player bedzie xD


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2010, 02:26:34 pm »
Lubię wysnuwanie takich teorii na podstawie 1 filmiku. A jak by wam ktoś pokazał ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=EEcDdS5yfhc (przejście epic questa part 4 jakby ktoś miał się zamiar zapytać co to...) to też powiecie, że L2 to single player?

na 90% będzie to jedna instancja (być może z kilkoma częściami dosyć długimi nawet), bo takowe stają się coraz bardziej modne u NCsoftu (vide Aion i wiele momentów w questach kampanii, gdzie trzeba było coś zrobić samemu i było to  okraszone jakimiś specjalnymi efektami i/lub tudzież filmikiem). Może będzie to taki prequest do rozwinięcia tych 4 profek? A może po prostu zwykły quest dający jakąś dużą (jak na miarę NCsh1tu) nagrodę?

Nie wysnuwajcie zatem takich teorii, bo filmik miał na celu pokazanie trochę efektów specjalnych w grze z pozoru słabej graficznie. (i w sumei jest słaba ; p )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2010, 03:57:29 pm »
l2 singiel player cool story, fajnie ze ktos to na powaznie wzial sobie do serca  hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2010, 05:12:57 pm »
Lubię wysnuwanie takich teorii na podstawie 1 filmiku. A jak by wam ktoś pokazał ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=EEcDdS5yfhc (przejście epic questa part 4 jakby ktoś miał się zamiar zapytać co to...) to też powiecie, że L2 to single player?

na 90% będzie to jedna instancja (być może z kilkoma częściami dosyć długimi nawet), bo takowe stają się coraz bardziej modne u NCsoftu (vide Aion i wiele momentów w questach kampanii, gdzie trzeba było coś zrobić samemu i było to  okraszone jakimiś specjalnymi efektami i/lub tudzież filmikiem). Może będzie to taki prequest do rozwinięcia tych 4 profek? A może po prostu zwykły quest dający jakąś dużą (jak na miarę NCsh1tu) nagrodę?

Nie wysnuwajcie zatem takich teorii, bo filmik miał na celu pokazanie trochę efektów specjalnych w grze z pozoru słabej graficznie. (i w sumei jest słaba ; p )
4 profek tzn rozwin to.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 23, 2010, 08:10:24 pm »
http://www.mmoculture.com/2010/11/gstar-2010-lineage-2-goddess-of.html - 2 filmik to taki trailer pokazujący już nowe profki, lokacje itd.

ostatnie 2 filmiki pokazują po 2-3 skille Warrior'a (4 profka glada,destro itd.) i Guardiana (4 profka tanka). Gdzieś już było na forum.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2010, 12:32:22 am »
Zapowiada sie ciekawie. :)


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2010, 05:24:24 pm »
Jest to po prostu nowy projekt L2. Nie widziałem jednak żadnych info dotyczących czy ma to być osobna gra czy zastąpienie tego co już jest, ale wygląda mi to na singla.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2011, 11:03:18 am »
Jest to po prostu nowy projekt L2. Nie widziałem jednak żadnych info dotyczących czy ma to być osobna gra czy zastąpienie tego co już jest, ale wygląda mi to na singla.

Prawie trafiłeś. O ile wiem, to będzie wersja pvp lolserv fullcustom Lineage2, by ncs0ft. To nie singiel. To jeden z nowych trybów rozgrywki l2+tekken+inne... Gdzieś był filmik na którym było widać jak to niby działa gdy jest gracz vs gracz, nie single jak na filmiku :P Na forum l2jserver widziałem parę miechów temu link do officjalnej stronki, z dużą ilością materiałów o tym projekcie...

Cóż... L2 umiera. Właściwie umarło dawno temu :) Zręsztą jakoś nie przypominam sobie nic nowego, ciekawego w l2 od lat (w sensie np. coś takiego jak chociażby manor czy seven signs) :) Ot kolejne dokładanie szczególików do wszystkich elementów i jeszcze szybsze mnożenie się rzeczy o niewiadomym przeznaczeniu, jak np. kjutnych pierdolników latających nad głową, etc... Dojenie ile się da przy zerowym wkładzie w porównaniu do czasów świetności :) Już częstość wydawania kronik coś chyba mówi xD kiedyś między pojawieniem się kolejnej, czekało się no rok bity minimum. A teraz :) Jeszcze trochę i będą wydawać po 10 na rok.
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 1

  • HOoLiGanS
Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2011, 02:39:11 pm »
zal
Sory za Błędy xD .


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 20, 2011, 03:06:54 pm »
to chyba kurwa l2 nie jest  :shock:  :o
 hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 22, 2011, 01:46:37 pm »
Jest to po prostu nowy projekt L2. Nie widziałem jednak żadnych info dotyczących czy ma to być osobna gra czy zastąpienie tego co już jest, ale wygląda mi to na singla.

Prawie trafiłeś. O ile wiem, to będzie wersja pvp lolserv fullcustom Lineage2, by ncs0ft. To nie singiel. To jeden z nowych trybów rozgrywki l2+tekken+inne... Gdzieś był filmik na którym było widać jak to niby działa gdy jest gracz vs gracz, nie single jak na filmiku :P Na forum l2jserver widziałem parę miechów temu link do officjalnej stronki, z dużą ilością materiałów o tym projekcie...

Cóż... L2 umiera. Właściwie umarło dawno temu :) Zręsztą jakoś nie przypominam sobie nic nowego, ciekawego w l2 od lat (w sensie np. coś takiego jak chociażby manor czy seven signs) :) Ot kolejne dokładanie szczególików do wszystkich elementów i jeszcze szybsze mnożenie się rzeczy o niewiadomym przeznaczeniu, jak np. kjutnych -_-'ów latających nad głową, etc... Dojenie ile się da przy zerowym wkładzie w porównaniu do czasów świetności :) Już częstość wydawania kronik coś chyba mówi xD kiedyś między pojawieniem się kolejnej, czekało się no rok bity minimum. A teraz :) Jeszcze trochę i będą wydawać po 10 na rok.

   no ciekawa teoria aczkolwiek nawet w 1% sie z nia nie zgadzam tylko i wyłacznie dlatego ze prawdopodobnie szczytem twojej gry było zbugowane hb i pewnie stad ta miłosc do c4. Powiem inaczej zeby cos ocenic trzeba tego spróbować w innym przypadku twoja opinia nie jest obietywna a co za tym idzie nie prawdziwa. Co ciekawsze podważę nawet twoja pierwsza cześć wypowiedzi, gdyby umierał nie miałby tak wiele updateów nie powstałby projekt GoD w oparciu o tak juz stary silnik unreala.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 22, 2011, 03:44:25 pm »
Jest to po prostu nowy projekt L2. Nie widziałem jednak żadnych info dotyczących czy ma to być osobna gra czy zastąpienie tego co już jest, ale wygląda mi to na singla.

Prawie trafiłeś. O ile wiem, to będzie wersja pvp lolserv fullcustom Lineage2, by ncs0ft. To nie singiel. To jeden z nowych trybów rozgrywki l2+tekken+inne... Gdzieś był filmik na którym było widać jak to niby działa gdy jest gracz vs gracz, nie single jak na filmiku :P Na forum l2jserver widziałem parę miechów temu link do officjalnej stronki, z dużą ilością materiałów o tym projekcie...

Cóż... L2 umiera. Właściwie umarło dawno temu :) Zręsztą jakoś nie przypominam sobie nic nowego, ciekawego w l2 od lat (w sensie np. coś takiego jak chociażby manor czy seven signs) :) Ot kolejne dokładanie szczególików do wszystkich elementów i jeszcze szybsze mnożenie się rzeczy o niewiadomym przeznaczeniu, jak np. kjutnych -_-'ów latających nad głową, etc... Dojenie ile się da przy zerowym wkładzie w porównaniu do czasów świetności :) Już częstość wydawania kronik coś chyba mówi xD kiedyś między pojawieniem się kolejnej, czekało się no rok bity minimum. A teraz :) Jeszcze trochę i będą wydawać po 10 na rok.

   no ciekawa teoria aczkolwiek nawet w 1% sie z nia nie zgadzam tylko i wyłacznie dlatego ze prawdopodobnie szczytem twojej gry było zbugowane hb i pewnie stad ta miłosc do c4. Powiem inaczej zeby cos ocenic trzeba tego spróbować w innym przypadku twoja opinia nie jest obietywna a co za tym idzie nie prawdziwa.

Szczytem mojej gry jest hb zrobione w większości przezemnie (wręcz założę się że żaden free serwer nie ma aż tak dopracowane hb jak moje). Żeby coś spróbować, hmm... 4 lata nolifienia na offie m.in. i kolejne co najmniej tyle adminowania/gmowania - no z pare rzeczy wiem. Na siege sobie poradzę :D

Co ciekawsze podważę nawet twoja pierwsza cześć wypowiedzi, gdyby umierał nie miałby tak wiele updateów nie powstałby projekt GoD w oparciu o tak juz stary silnik unreala.

Co ciekawsze potwierdzasz ją a nie podważasz. Takie updaty to średniozaawansowany dev może sam zrobić w miesiąc.
To niby czemu nie updatną engine skoro tak dobrze L2 prosperuje. Nie chcą inwestować w padło?. I czemu na offie z tylu kiedyś dostępnych serwerów zostało kilka?
Oj tam oj tam


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2011, 04:10:41 pm »
Bredzisz.

Wiesz z czym sie wiaze taka zmiana engine'u jakiej oczekujesz? Ze zrobieniem/skorzystaniem z zupelnie nowego, a to jest niemal rownoznaczne z pisaniem gry od poczatku, o licencjach itd. nie wspominajac.

Jakie srednie zmiany masz na mysli? Zmiany w H5 (part calosciowo) byly kolosalne dla rozgrywki, a to co nadziejdzie w GoD to wywrocenie tej gry do gory nogami. Moze wyjsc cos bardzo fajnego dajacego duzy powiew swiezosci i dostosowujacy ta gre dla szerszego grona odbiorcow (to w koncu powod, dla ktorego blizzard odnisol tak spektakularny sukces z WoW'em), albo totalna kicha. Na razie wiadomo stanowczo zbyt malo, by to oceniac.

Co do sytuacji na ofie, to nie wina gry, tylko polityki NCsh1tu NA/EU, ktorzy mieli totalnie wyj*** na to co robia gracze (zaczynajac od botow juz od 1 kronik, poprzez ekstra programy pokroju L2ranger, control i inne radary oraz cudawianki). Gdyby podeszli do tematu powaznie i w pewnym momencie poszli w system micro transakcji (jak na ru ofie) to serwerow by przybywalo, a nie ubywalo. Zanim zaczniesz pierdzielic takie bzdury, to poatrz ile osob gra w to w korei, a jak nie jest to dla ciebie adekwatny przyklad, to spojrz chociazby na ru ofa. W tamtym roku otworzyli chyba 3 lub 4 nowe serwery. O czym to swiadczy? Ze gra zdycha i coraz mniej osob sie nia interesuje?


A co do zmian w GoD, jezeli nie spierdziela aspektu Open PvP (czyli nie zrobia 90% lokacji instancjami, zeby QQ farmerzy mogli tam zamknac dupy i nie pokazywac sie na PvP) i nie sprobuja zrobic tego jak w WoW'ie (czyli 80% pvp opierajacego sie na ustawkach w postaci aren i battleground'ow) to calosc zmian mzoe okazac sie naprawde czyms oryginalnym i ciekawym. Trzeba spojrzec na to nie z perspektywy hermetycznego czlowieka, ktorego przeraza wszystko co nowe, ale troche nowoczesniej. Gdybyscie zagrali w WoW'a i/lub Aiona, sami byscie dostrzegli, ze te gry maja naprawde wiele ciekawych rozwiazan, ktorych brakuje w L2, albo dopiero od niedawna NCsoft probuje wprowadzic. Gry sa dla mnei jednak gorsze ze wzgledu na frakcje i brak open PvP choc w 1/5 tak jak w L2, dlatego poki tego nei spitola, to pewnie jeszcze troche w tej grze posiedze.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: Game play z nowej kroniki
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 23, 2011, 11:10:44 am »
z chęcia zobaczyłbym mass pvp na GoD.


edit:

http://www.youtube.com/watch?v=1gg_xCetP_s&feature=related filmik Warty uwagi ^^
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 05:24:18 pm wysłana przez pant »