Witaj
Gość

Wątek: DGG - TH (Ex/Cerberus)  (Przeczytany 20972 razy)

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:40:53 am »
Możliwe,jakoś nigdy się za bardzo nie interesowałem frapsami,ale obróbka np w tym filmiku jest bardzo fajna:
http://www.youtube.com/watch?v=LVoemFP2vno

Od 1:00,fraps nie najwyższych lotów ale przyjemnie sie ogląda,daje radę.
http://www.youtube.com/watch?v=sltBRkSXCeE&feature=related
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 11:50:16 am wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:02:32 pm »
Możliwe,jakoś nigdy się za bardzo nie interesowałem frapsami,ale obróbka np w tym filmiku jest bardzo fajna:
http://www.youtube.com/watch?v=LVoemFP2vno

Od 1:00,fraps nie najwyższych lotów ale przyjemnie sie ogląda,daje radę.
http://www.youtube.com/watch?v=sltBRkSXCeE&feature=related

Rivals > all :P gram w l2 od c2 i nie widziałem lepszego filmu niż rivals2 :P

1/3 2/3 3/3
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:11:53 pm »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:42:52 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=EPGIk3EAxq0&feature=related > rivals :)

a tego to nie widziałem :P może i fajne ale nie lubię mage pov. ;P w rivas 60% to pvp ucznikiem a tęsknie do czasów kiedy w l2 można było ownic party łuczników 4/5 innych party :P
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 24, 2011, 02:03:12 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=gHPH2fu3lVM&feature=related
Tu 'współczesny' squeez, zobaczcie na part II ile ma pkt.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 24, 2011, 02:16:49 pm »
tyle czasu a ludzie dalej fapuja do ur2
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 24, 2011, 02:35:19 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=gHPH2fu3lVM&feature=related
Tu 'współczesny' squeez, zobaczcie na part II ile ma pkt.

Tyle nie wiem czemu nie które momenty wyglądają jak face staby ;o. Chyba, że jeszcze używa wsad i robi ten krok w przód/bok nie widoczny dla nas dzięki temu mu blowy lądują. Tak mi się widzi, bo tak to wali switch i blow w klatę, a jednak wchodzi :P.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 24, 2011, 02:37:08 pm »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 24, 2011, 04:02:26 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=gHPH2fu3lVM&feature=related
Tu 'współczesny' squeez, zobaczcie na part II ile ma pkt.

No nie taki 'współczesny', bo jak ostatnio frapsował to miał mocniejszy gear choćby o Vesper nożyk.
Ale trzeba przyznać, że przejął pałaczkę po dvp i kosi a raczej kosił bo od pewnego czasu nie gra.

Ktoś tu wspominał o kaganie. Hmm kagan to chłoptaś, który latał po serwerach offa i szukał miejsca, w którym da rade ogarnąć. Chyba grę zaczął od Teona bo z MDK dostawali wciry od zergów.

Rivals > all :P gram w l2 od c2 i nie widziałem lepszego filmu niż rivals2 :P

1/3 2/3 3/3

Profesjonalna i ciekawa obróbka, i ładne frapsy po za jednym - inhuman walił facestaba za facestabem. Jakim cudem on miał hero i to na Bartz' ie? ;o
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 04:22:05 pm wysłana przez w l k »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 24, 2011, 04:23:03 pm »
Cytuj
Tyle nie wiem czemu nie które momenty wyglądają jak face staby ;o. Chyba, że jeszcze używa wsad i robi ten krok w przód/bok nie widoczny dla nas dzięki temu mu blowy lądują. Tak mi się widzi, bo tak to wali switch i blow w klatę, a jednak wchodzi
Eee od paru kronik tak sie gra daggerem? Land rate jest tak wysoki, zwlasze z skillami z 83, ze wchodzi praktycznie kazdy stab centralnie na pysk. Nikt sie nie bawi w obieganie, laduje w pysk i jest fajny. Back jedynie po ss/hide, reszta to facestaby. Tak wyglada dagger na oly, sad but true.
...


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 24, 2011, 04:48:48 pm »
To nagraj frapsa na wiarygodnym serwerze,gdzie walisz backstaby w twarz i wygrywasz,wtedy moze Ci uwierze.


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 24, 2011, 05:21:22 pm »
Cytuj
Tyle nie wiem czemu nie które momenty wyglądają jak face staby ;o. Chyba, że jeszcze używa wsad i robi ten krok w przód/bok nie widoczny dla nas dzięki temu mu blowy lądują. Tak mi się widzi, bo tak to wali switch i blow w klatę, a jednak wchodzi
Eee od paru kronik tak sie gra daggerem? Land rate jest tak wysoki, zwlasze z skillami z 83, ze wchodzi praktycznie kazdy stab centralnie na pysk. Nikt sie nie bawi w obieganie, laduje w pysk i jest fajny. Back jedynie po ss/hide, reszta to facestaby. Tak wyglada dagger na oly, sad but true.

gdzie ty grasz o0 pewnie dex
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 24, 2011, 05:36:28 pm »
Cytuj
Tyle nie wiem czemu nie które momenty wyglądają jak face staby ;o. Chyba, że jeszcze używa wsad i robi ten krok w przód/bok nie widoczny dla nas dzięki temu mu blowy lądują. Tak mi się widzi, bo tak to wali switch i blow w klatę, a jednak wchodzi
Eee od paru kronik tak sie gra daggerem? Land rate jest tak wysoki, zwlasze z skillami z 83, ze wchodzi praktycznie kazdy stab centralnie na pysk. Nikt sie nie bawi w obieganie, laduje w pysk i jest fajny. Back jedynie po ss/hide, reszta to facestaby. Tak wyglada dagger na oly, sad but true.

gdzie ty grasz o0 pewnie dex
zobacz sobie filmiki satyricona, tam ladnie widac jak facestaby wchodza
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:00:30 am »
Nie zrozumieliscie mnie chyba- nikt sie w backi na oly nie bawi, chyba ze target ucieka/uzywasz ss/zdarzyl sie cud i wszedl bluff. W innym przypadku spam lethal blowa i deadly, tak sie wygrywa walki. Z tych skilli tez mozna robic facestabby, jakby ktos nie zauwazyl. Chyba logiczne, ze back na pysk nie wchodzi skoro ma wchodzidz w bok i plecy?...
...


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 25, 2011, 02:19:04 am »
Nie zrozumieliscie mnie chyba- nikt sie w backi na oly nie bawi, chyba ze target ucieka/uzywasz ss/zdarzyl sie cud i wszedl bluff. W innym przypadku spam lethal blowa i deadly, tak sie wygrywa walki. Z tych skilli tez mozna robic facestabby, jakby ktos nie zauwazyl. Chyba logiczne, ze back na pysk nie wchodzi skoro ma wchodzidz w bok i plecy?...

NO CO TY GADASZ?
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 25, 2011, 03:15:58 am »
Nie z toba dyskusja wiec co sie wpierdalasz? Ze wedlug niektorych dagger nadal musi bic w plecy zeby zabijac to juz nie moja wina. Poza tym najpierw moze przeczytaj poprzednie posty trollu, bo oczywista oczywistość zawarta w moim poscie jest ich wynikiem.
...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 25, 2011, 06:23:44 am »
Nie zrozumieliscie mnie chyba- nikt sie w backi na oly nie bawi, chyba ze target ucieka/uzywasz ss/zdarzyl sie cud i wszedl bluff. W innym przypadku spam lethal blowa i deadly, tak sie wygrywa walki. Z tych skilli tez mozna robic facestabby, jakby ktos nie zauwazyl. Chyba logiczne, ze back na pysk nie wchodzi skoro ma wchodzidz w bok i plecy?...

Ale piszesz dosyć oczywiste rzeczy. I nie tyczy się to tylko oly i czasów obecnych, bo nawet za czasów Interlude Deadly Blow w klate mógł zrobić ładny dmg.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:06:05 am »
Za czasow interlude jak dagger nie bil w plecy to mogl co najwyzej lethalem cp zbic a nie zrobic dmg. Gdyby bylo inaczej nie byl by free fragiem na oly w tym czasie. Jedyne co go ratowalo to lethal 1/1. Dagger za czasow c5/interlude nie trafial blowow w pysk, a przynajmniej niewystarczajaco czesto, zeby ten dmg cos zmienial.
Ofc pisze oczywiste rzeczy, ale jakbys przeczytal poprzednie posty to zauwazyl bys, ze tu nadal ludzie zyja interlude i obowiazkowym biciem w plecy.
...


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:17:25 am »
schodzimy od tematu - dgg jest bardzo marnym dagerem. gustavs jest świetny (ale tylko dlatego, że potrafi sobie dobrać przeciwników, jak ktoś wyżej napisał - delikatnie mocniejszych, nie za słabych), kagan moim zdaniem najlepiej na nożu sobie radzi na 9vs9 +
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:19:53 am »
No i cały factor topick poszedł się jeb... :<
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:32:32 am »
Nie wiem jaka to kronika na tym frapsie ale Ten TK z którym walczy naprawdę słaby..


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 26, 2011, 02:30:23 am »
Nie wiem jaka to kronika na tym frapsie ale Ten TK z którym walczy naprawdę słaby..

Gracia+. Od której dokładnie to nie pamiętam.

@Chillen
No racja. Tylko twój tok myślenia jest ino bez sensu :? Po co bić się ze słabszymi/równymi sobie. Skoro wygrana z takimi nie przynosi korzyści? Jak dla mnie to wygrana z silniejszym od siebie przeciwnikiem przynosi rezultaty bo pokazuję iż ktoś ogarnia swoją postać. DGG nie jest marnym daggerem, tylko frapsy są takie sobie. Nie mam na to wpływu, ale skoro dla Ciebie rozwalenie 2xtank/tyr/ o aw hero nie wspominając jest niczym to okej. :) Widocznie Ci przeciwnicy byli słabsi niż on :P
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 26, 2011, 02:41:24 am »
Cytuj
DGG nie jest marnym daggerem, tylko frapsy są takie sobie.

eeee... to niech zrobi lepsze, bo teraz jest marnym dagerem.

Cytuj
Po co bić się ze słabszymi/równymi sobie. Skoro wygrana z takimi nie przynosi korzyści?

kto mówi o biciu sie ze słabszymi?
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 02, 2011, 07:26:08 pm »
Chciałbym opisać pewnego TH który ma doświadczenie w swojej profce, nie wiem czy jest tak dobry jak Gustav ale jednak zasługuję na małą pamięć.

Otóż DGG to stary gracz. TH gra od prawie 4 lat, jego doświadczenie z l2 zaczęło się od C4. Był kilka razy Hero na serwerze l2ex, za czasów gdy grało tam 3-4k osób. Osiągnął bardzo dużo i większość osób, które tam grały zapewne go pamięta. Jako iż drażnił swoim pvp. Po 2 latach zmienił serwer i przeszedł na Cerberusa, ale niestety nie osiągnął tam nic wielkiego. Nagrał 1 Fraps i to wszystko. Następnie poszedł z klanem BMF na serwer rpg-club, niestety nie ma żadnego nowego Frapsa stamtąd

chcialbym sie wypowiedziec jako sam Dgg poniewaz temat mnie zaintrygowal :) po 1 jesli ktos cos o mnie pisze chcialbym zeby to byly prawdziwe informacje a nie wyssane z palca (nie zwracac uwagi o interpunkcje) nie gram 4 lata daggerem bo zaczalem grac nim dopiero od l2ex wiec 1 filmik to jakos moje 2 miesiace gry na TH :) zaszedlem wam za skore tylko dlatego ze ogarnalem lepiej TH na tym smiesznym L2j niz inni i prosze mnie nie obrazac ze odszedlem z cerberusa z klanem BMF na RPG-CLUB bo poszedlem tam sam :) po 3 fail const pt i braku checi na gre sprzedalem postac za pewna sumke :) aktualnie wrocilem na oly na l2ex gdzie zrobilem hero po raz 5 i mam sie dobrze =)

dla hejterow dobrych tylko w gadce jesli nie graliscie na l2j dagerem to nie osadzajcie :D a co do eq i lvl ? smieszne jestescie smieszni z reka na sercu tydzien na HB spedzilem i mialem full S i 85 lvl na ratach x10  przez cala gre na l2ex nie mialem zadnego epika

zapomniales o najwazniejszym filmiku

http://www.own3d.tv/video/35015/L2ex_Dgg_TH_PvP  (5:25 backstaby na FB w EE po 1500) :) enjoy i hate me more  :) nie gram jak squeez czy inne ogary z ofa ale zapewniam wszystkich tu wypowiadajacych sie ze nie mialbym z wami najmniejszych problemow na pvp :) w przeciwienstwie do innych ja latam zazwyczaj sam na pvp :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2011, 07:44:53 pm wysłana przez uciex »


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 02, 2011, 09:20:56 pm »
to troche zmienia obraz sprawy, skoro zamiast 4lata grałeś 2 miesiące, to szło ci tak w -_-', do przeżycia (i tak lepiej niz madafakaomgRickuPWNZ)

filmik zaraz obejrze i dam edita :P

edit:

początek - same a grade, środek s grade, końcówka 3x s80, w ogóle doliczyłem się ~11 osób w dynasty, cała reszta to a/s grade, wyraźnie niższa lvlowo (ale ok, po to sie gra żeby mieć tą przewagę)

IT: łucznik w draco/db+0 bił cie po 290, lvl najwyżej 78/79, a ty ich cisniesz w s80, as na +5-7 (?), skile ~6 (klikasz skile myszką więc widziałem lulz) z 85 lvl. nic ciekawego. i w dodatku spamujesz skile jak -_-', po co?
GC: znowu banda a/s grade, chyba z 5 osób s80, spawn kille i btb podczas walki z nukerami (pro se:P)
HS: to akurat całkiem spoko akcja, ludzie z podobnym eq.

no i jeszcze co ciekawe, na każdym (albo może na jednym nie) pvp używasz hero ud x_x

plusik za muze, cała reszta kiepska.

tylko nie -_-' plz ze jestem haterem hahaha

edit2:
masz tu ciekawy filmik th, z lepszą muzą jeszcze :P
http://www.youtube.com/watch?v=nUoy4Ixf-ig
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2011, 09:41:59 pm wysłana przez ChillenSaint »
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired