Witaj
Gość

Wątek: SK/SE  (Przeczytany 3146 razy)

  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

SK/SE
« dnia: Marzec 31, 2007, 06:54:54 pm »
mam takie male skromne pytanko, chodzi mi o taka subclasse granie na statach SE, wiadomo 2 drainy + lighting strike + freezing cos tam, fajna sprawa ale chodzi mi o to czy te drainy i freezing nie odnawiaja sie za dlugo? bo jesli odnawiaja sie w szybko to ta sublcassa jest calkiem fajna, ale jesli odnawiaja sie wolno nawet na statach maga to szit. wiec jesli ktos ma taka subclasse niech sie wypowie.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: SK/SE
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2007, 08:15:25 pm »
Na klasie SE drainy, lighting itp beda sie odnwiajc jak normalne czary maga (sps,sorc,sh,necro)
Taka suba jest zadko spotykana ale ciekawa.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2007, 08:39:53 pm »
jedna z lepszych ;p paraliz na empie wchodzi caly czas, cubici, wind shackle mmm


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: SK/SE
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2007, 02:32:14 pm »
no ja mialem taka postac to sie wypowiem :P
no wiec tak, jesli uzywasz skilli z glowa czyli rozne jakies wymyslne kombinacje to mozna dojsc do tego ze prawie w ogóle nie czekasz na reuse skilli. ja stosowalem kombinacje drain health, freez strike, life leach, freez strike i tak wkolko. ls co chwile jak sie tylko przeladowal (jego re-use ze stoperem w reku przy ava robe secie, dye +4 wit, homu+acu, 2x tatoo emp tylko na potce acumenowej wynosil ~20 sekund - bardzo malo biorac tez pod uwage jak szybko sie go castuje, w porownaniu z anchorem nekra to nieba i ziemia ;p). z plusow jeszcze takie pierdolki jak maly self buff (ww,shield, mental shield), mocny heal, baaaardzo duzy m.def, p.def ze skillem wlaczonym tez calkiem niezly, cubici, debuffy, z ud mozna tez pare targetow posciagac.
z minusow to oczywiscie maly zasieg (2x mniejszy jak u lucznika) co moze nie daje sie we znaki tak bardzo na pvp i mass pvp ale na siege'ach juz nie jest tak fajnie. duzym minusem jest tez m.atk mimo selfempowera. dla przykladu, nekro bez dye na int z valhalla bez empa ~900 m.atk, sk/se z valhalla na empie ~1050 m.atk. jakby jeszcze tego bylo malo na statach se nie mozna wrzucic dye na +int.

ale to wsyztsko rekompensuje jeden wspanialy skill - ls, dla ktorego warto grac ta postacia :) w ludzi wchodzi mniej wiecej w 50% przypadkow przy m.atk ~1200 m.atk, w moby gdzies kolo 4/5 przypadkow (wyrmy i orki na bs ;p)

ta postac ma tyle samo zalet co i wad no i trzeba se nia chwile pograc zeby ja w pelni opanowac bo latwo sie nia nie gra :P ale mimo to polecam ja

ja swojego sk/se sprzedalem no i teraz tego zaluje nieco  :?
infinite........................


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2007, 08:41:41 am »
SK/PS lepszy jest IMO :)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SK/SE
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2007, 10:41:32 am »
Najlepszy jest SH/AW i koniec xD


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 30, 2007, 10:53:45 am »
SK/PS lepszy jest IMO :)

nie prawda ;p sk/se ma wiekszy m atk i czesciej paraliz wchodzi


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: SK/SE
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2007, 12:52:37 pm »
ale buffniety sk/ps po 3 profce z wlaczona arcane agility i tp ownuje ladnie :P
ogolnie sk/mag to zajefajniste subki  :)
infinite........................


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 30, 2007, 01:09:47 pm »
arcane agality dodaje casting speeda ale zmniejsza reuse skilli co jest gorsze lolz -.-


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SK/SE
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 30, 2007, 04:21:50 pm »
arcane agality dodaje casting speeda ale zmniejsza reuse skilli co jest gorsze lolz -.-
Chyba nie zalapales xD
arcane agility dodaje cast speed, i to calkiem przyjemnie.
i... tak " i " a nie "ale" zmniejsza re-use. xD dlatego ze to nie jest wada xD jesli skill mial reuse tam powiedzmy 10sekund to bedzie mial 8. ;P


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: SK/SE
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 01, 2007, 12:09:51 am »
arcane agality dodaje casting speeda ale zmniejsza reuse skilli co jest gorsze lolz -.-
Chyba nie zalapales xD
arcane agility dodaje cast speed, i to calkiem przyjemnie.
i... tak " i " a nie "ale" zmniejsza re-use. xD dlatego ze to nie jest wada xD jesli skill mial reuse tam powiedzmy 10sekund to bedzie mial 8. ;P

w kazdym razie z arcane agility wychodzi na + :p
infinite........................


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 03, 2007, 05:25:07 pm »
gorzej dla sk/ps jesli wejdzie c5 skill SE  = erase odwoluje summona ;d wiec taki sk/ps jest szitem ;d w c5 teraz na razie fajna postac ale wole sk/se bardziej przydatna