Witaj
Gość

Wątek: Potiony  (Przeczytany 2812 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Potiony
« dnia: Luty 21, 2007, 08:50:00 pm »
http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=9398.0 według tego tematu tylko helerzy mogą robić potiony ale bardzo często widze jak dwarfy siedzą i sprzedaja poty. Czy da się robić mikstury krasnalami a jesli tak to jak sie to robi?? :)

Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Potiony
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2007, 09:39:04 pm »
Kraśki moga robić poty  :o  a o mogą
Krasiek ma dwa skile do krafcenia  Create Item (do robienia armorów, weapon i matsów) i Common Craft (nie wiem czy w nazwie sie nie pierdyknołem) wałaśnie ten skill daje nam możliwość tworzenia potek.
Ale by je robić trzeba mieć matsy(czyli te pierdółki co z ryb wypadają ości ,gemy, oleje itp. idt.) i wczytaną recke (ciężko o nią) mi sie kiedyś udało odkupić innego kraśka na Greater Swift Attack Potion. Źródło tych recek to chyba sklep w zamku, bo na to ze z jakieś rybki ci dropnie recka to chyba nie ma co liczyć(przynajmniej ja nadzieje straciłem :))
 
A oto co krasiek może jeszcze wyczarować z common crafta(zakładka common):
http://www.lineage2.com/Knowledge/recipes.html

« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2007, 09:40:42 pm wysłana przez Root_endl »


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Potiony
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2007, 10:29:14 pm »
Kraśki moga robić poty  :o  a o mogą
Krasiek ma dwa skile do krafcenia  Create Item (do robienia armorów, weapon i matsów) i Common Craft (nie wiem czy w nazwie sie nie pierdyknołem) wałaśnie ten skill daje nam możliwość tworzenia potek.
Ale by je robić trzeba mieć matsy(czyli te pierdółki co z ryb wypadają ości ,gemy, oleje itp. idt.) i wczytaną recke (ciężko o nią) mi sie kiedyś udało odkupić innego kraśka na Greater Swift Attack Potion. Źródło tych recek to chyba sklep w zamku, bo na to ze z jakieś rybki ci dropnie recka to chyba nie ma co liczyć(przynajmniej ja nadzieje straciłem :))
 
A oto co krasiek może jeszcze wyczarować z common crafta(zakładka common):
http://www.lineage2.com/Knowledge/recipes.html


A ja dodam że kiedyś chciałem tak i zwątpiłem... BARDZO dużo trzeba fish scales & fish oilów żeby wyrbić dochodową ilość potów. Tak więc szczerze odradzam, zmarnowany czas i nerwy na łowienie.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Potiony
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2007, 12:13:19 am »
na swoim spsie mam wykupione 4 lvle common craft i mam zarejestrowane wszystki recki na potki, party mask, olejki i dye. niestety do zrobienia czego kolwiek potrzeba okrutne ilosci rybnych matsow
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Potiony
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2007, 01:24:05 am »
na swoim spsie mam wykupione 4 lvle common craft i mam zarejestrowane wszystki recki na potki, party mask, olejki i dye. niestety do zrobienia czego kolwiek potrzeba okrutne ilosci rybnych matsow
dokłądnie. Nie pamiętam wszystkiego ale troche się nałowiłem nim zrobiłem sobie.... JEDEN swift atk. pot 0.o


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Potiony
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2007, 09:00:17 am »
dwarfy siedzą i sprzedaja poty bo mogą dużo unieść, a potki robią healerzy bo taniej wychodzi skupic herbs, furs i rags niż łowić ryby


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Potiony
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2007, 11:01:06 am »
dwarfy siedzą i sprzedaja poty bo mogą dużo unieść, a potki robią healerzy bo taniej wychodzi skupic herbs, furs i rags niż łowić ryby
No chyba że który ma suba XD


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Potiony
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2007, 01:55:50 pm »
Dzieki wszystkim za odpowiedz :) :P
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne