Witaj
Gość

Wątek: Dział Bugi!  (Przeczytany 120445 razy)

  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 05, 2010, 05:58:51 pm »
Nie wiem czemu moja kura (85 lvl) chodzi jakby miała zbyt duży udźwig. Regen many też ma o połowę zmniejszony.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 05, 2010, 06:16:42 pm »
AoE skille? No tak, ale Ty pisałeś o tym, że się mooby rozchodzą. No, tak jest że teraz nie trzymają się w rogu - dlatego nie możesz robić takich rox trainów jak na GF i niżej.
tu nie chodzi o skille, ai mobow czy inne tam...
problemem wszystkich serwerow l2dc jest strasznie -_-'ana geodata (totalne dno) i zakladajac, ze cerberus nie ma wlasnej geodaty, to i nie trudno wywnioskowac ze wlasnie tutaj lezy zrodlo waszego problemu

http://www.youtube.com/watch?v=ks4Q-H1zFgo

A mimo wszystko na offie farmi się przy ścianie (skała), bo moby ewidentnie chodzą. I tak, chodzi tu o AI mobów, jak już pisałem na początku, a nie o geodata. Wystarczy przeciętna wiedza o serwerach l2j lub nawet o geodacie żeby to zrozumieć. Jednak jak zwykle ludzie piszą nie mając zielonego pojęcia jak coś jest zbudowane.
ale ja mam bardzo dobra wiedze o serwerach l2j i rozumie jak to dziala :)
pozwol, ze sie nie pochwale, bo szkoda zaczynac flame

wytłumacz mi tylko w takim razie o co chodzi z tą geodata, jestem niesamowicie ciekaw jakie ma to znaczenie. (PS: na offie widocznie geodata też jest totalnym dnem, co widać na filmie powyżej)
co ty gadasz?
osobiscie nigdzie indziej nie widzialem takich trainow jak na offie, malo tego - w ten sposob goscie pomagali mi expic bisha i jak to czytam to po prostu krew mnie zalewa

a co do mojej wiedzy na temat serwerow l2j - to mnie nie prowokuj do pozdielenia sie nia ^^
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2010, 07:07:58 pm wysłana przez Lokocz »


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 05, 2010, 07:05:01 pm »
W Gracii Final bije się aoe destro/warlord bezproblemowo, znerfowali tylko reuse skilli. Żadne moby nie chodzą jak je bijesz itp. W GE za wiele w tym temacie się nie zmieniło. 6 czy 8 mobów to się bije jak się nie ma polearm mastery passywa, z tym passywem bije się duuużo więcej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2010, 07:15:33 pm wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 05, 2010, 08:03:55 pm »
tak z ciekawości, was nie przeraża taka ilość bugów, jakie tu czytam? Nie lepiej iść na jakiś sprawdzony serwer? Chociażby RPG
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 05, 2010, 08:15:07 pm »
tak z ciekawości, was nie przeraża taka ilość bugów, jakie tu czytam? Nie lepiej iść na jakiś sprawdzony serwer? Chociażby RPG
Z tego co wiem sam grales na Dex i teraz jak grasz na RuOff to negatywnie oceniasz inne prywatne serwery nie sprawdzajach ich.
Jak dla mnie i tak Cerberus ma najlepsze pliki z serwerow L2j na ktorych gralem [wlacznie z l2ex]
Rpg club to dno-jakies ciasteczka bajery itp.
80 % Ludzi gra dla PvP a na prywatnych serwerach maja szanse wlasnie brac udzial w takim pvp ,nie kazdy ma zapal do grania na Retailu itp
A Cerberus jak na razie zapowiada sie dobrze,jednym z lepszych privow,Ciebie nie przerazala masakryczna ilosc bugow na dexie,nas nie przeraza jakas tam ilosc bugow tu,nie jestesmy dziecmi-bylismy swiadomi gdzie wbijamy.
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 05, 2010, 08:17:11 pm »
tak z ciekawości, was nie przeraża taka ilość bugów, jakie tu czytam? Nie lepiej iść na jakiś sprawdzony serwer? Chociażby RPG

by niejaki ares666

Java > off pliki

z tego co wiem BeMyFlak gra tez tu więc serwerek pewnie nie w kij dmuchał xD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2010, 08:20:26 pm wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 05, 2010, 08:22:00 pm »
tak z ciekawości, was nie przeraża taka ilość bugów, jakie tu czytam? Nie lepiej iść na jakiś sprawdzony serwer? Chociażby RPG
Z tego co wiem sam grales na Dex i teraz jak grasz na RuOff to negatywnie oceniasz inne prywatne serwery nie sprawdzajach ich.
Jak dla mnie i tak Cerberus ma najlepsze pliki z serwerow L2j na ktorych gralem [wlacznie z l2ex]
Rpg club to dno-jakies ciasteczka bajery itp.
80 % Ludzi gra dla PvP a na prywatnych serwerach maja szanse wlasnie brac udzial w takim pvp ,nie kazdy ma zapal do grania na Retailu itp
A Cerberus jak na razie zapowiada sie dobrze,jednym z lepszych privow,Ciebie nie przerazala masakryczna ilosc bugow na dexie,nas nie przeraza jakas tam ilosc bugow tu,nie jestesmy dziecmi-bylismy swiadomi gdzie wbijamy.

Kazdy gra tam gdzie mu wygodniej. Mi bugi nie przeszkadzaja, jak sa szybko naprawiane, a tak na tym serwerze jest. Smiesza mnie ludzie co opowiadaja jakie to l2j jest zle a 95% z nich wlasnie na takich serwerach grala. Wczesniej byl retail, a i tak graliscie na privach, bo na retailu trzeba placic. Teraz jest ruoff, rpg club i niektorym osobom przeszkadza cyrylica i ogromna dota. Ja nie gram po to, by wszystko mi super dzialalo na serwerze, bo to nie jest najwazniejsze. Nie wiem czemu, ale zawsze na l2j lepiej mi sie gra, a bugi nie przeszkadzaja.


tak z ciekawości, was nie przeraża taka ilość bugów, jakie tu czytam? Nie lepiej iść na jakiś sprawdzony serwer? Chociażby RPG

by niejaki ares666

Java < off pliki

z tego co wiem BeMyFlak gra tez tu więc serwerek pewnie nie w kij dmuchał xD

nie zaczynaj dyskusji o tym smiesznym klanie, bo kazdy ma juz o nim wyrobiona opinie.


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 05, 2010, 08:22:20 pm »
tak z ciekawości, was nie przeraża taka ilość bugów, jakie tu czytam? Nie lepiej iść na jakiś sprawdzony serwer? Chociażby RPG

by niejaki ares666

Java > off pliki

z tego co wiem BeMyFlak gra tez tu więc serwerek pewnie nie w kij dmuchał xD

do tego jeszcze bardzo daleko, ale patrząc na to co było na serwerach l2j 3/4 lata temu, to kto wie, jeśli tylko ten postęp się utrzyma.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 05, 2010, 08:30:07 pm »
tak z ciekawości, was nie przeraża taka ilość bugów, jakie tu czytam? Nie lepiej iść na jakiś sprawdzony serwer? Chociażby RPG

by niejaki ares666

Java > off pliki

z tego co wiem BeMyFlak gra tez tu więc serwerek pewnie nie w kij dmuchał xD

do tego jeszcze bardzo daleko, ale patrząc na to co było na serwerach l2j 3/4 lata temu, to kto wie, jeśli tylko ten postęp się utrzyma.

właśnie czekam jaka java Frintezzie wyjdzie :P
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 05, 2010, 09:09:20 pm »
dobra a teraz ci pokażę róznicę miedzy twoim serwerem a : http://www.youtube.com/watch?v=Bi8yRJX3VpQ&feature=related
ps BD z polem na normalnym serwie lepiej sobie radzi  niz na tym  WL/Destro xD
Ustawiony maxymalnie w sciane,w rogach to samo sie dzieje co wy na to? :<


 





  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 05, 2010, 09:55:18 pm »
dobra a teraz ci pokażę róznicę miedzy twoim serwerem a : http://www.youtube.com/watch?v=Bi8yRJX3VpQ&feature=related
ps BD z polem na normalnym serwie lepiej sobie radzi  niz na tym  WL/Destro xD
Ustawiony maxymalnie w sciane,w rogach to samo sie dzieje co wy na to? :<


 



Akurat to co pokazałeś to tak, problem geoengine. Na l2j z jaskiniami zawsze był problem, może w końcu jak l2dc skończy własny geoengine to będzie to inaczej wyglądać, zobaczymy.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 05, 2010, 10:46:46 pm »
Nie mogę wziąć quest: Light and Darkness od Hierarch na Valley od Saints. Jest napisane, że muszę ukończyć quest Sweet Whispers - mam już go zrobionego.

rano po rr będzie działać.

ten sam problem, u tego samego npc z questem: The Coming darkness.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 05, 2010, 11:09:25 pm »
Nie mogę wziąć quest: Light and Darkness od Hierarch na Valley od Saints. Jest napisane, że muszę ukończyć quest Sweet Whispers - mam już go zrobionego.

rano po rr będzie działać.

ten sam problem, u tego samego npc z questem: The Coming darkness.

hm tym razem przetestuje jak poprawie :), rano możesz próbować.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 06, 2010, 12:51:04 am »
Tylko 1 małe sprostowanie:


Z tego co wiem sam grales na Dex i teraz jak grasz na RuOff to negatywnie oceniasz inne prywatne serwery nie sprawdzajach ich.


Na dexie, to grała jakaś nędzna moja podróbka, co mi i na ru ofie nick zakosiła. Również kiedyś dawno temu jeszcze przed retailem i ru ofem grałem trochę na privach (z ~~2 lata czasy początku C3 na ofie), ale na bank nei takich chu** jak Dexbound...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:22:02 am »
Tylko 1 małe sprostowanie:


Z tego co wiem sam grales na Dex i teraz jak grasz na RuOff to negatywnie oceniasz inne prywatne serwery nie sprawdzajach ich.


Na dexie, to grała jakaś nędzna moja podróbka, co mi i na ru ofie nick zakosiła. Również kiedyś dawno temu jeszcze przed retailem i ru ofem grałem trochę na privach (z ~~2 lata czasy początku C3 na ofie), ale na bank nei takich chu** jak Dexbound...

No to byc moze sie pomylilem :p ale Outcasters tam gralo wiec myslalem ze Ty tez:D
BTW.Jak tam Wam na RuOff idzie?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 07:32:10 am wysłana przez Argento »
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 06, 2010, 09:25:02 am »
Nie mogę wziąć quest: Light and Darkness od Hierarch na Valley od Saints. Jest napisane, że muszę ukończyć quest Sweet Whispers - mam już go zrobionego.

rano po rr będzie działać.

ten sam problem, u tego samego npc z questem: The Coming darkness.

Oj nie doczytałem, teraz to o inny quest chodzi :), zaraz po update będzie ok.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 06, 2010, 09:40:50 am »

Java > off pliki


Pliki nie są tak ważne jak administracja... Mimo ze taki rpg-club pliki ma fajne to wiele osób już nie ma ochoty tam grać właśnie przez nieudolną administrację...


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 06, 2010, 10:05:15 am »

Java > off pliki


Pliki nie są tak ważne jak administracja... Mimo ze taki rpg-club pliki ma fajne to wiele osób już nie ma ochoty tam grać właśnie przez nieudolną administrację...
pliki sa najwzaniejsze - bo to pliki przyciagaja ludzi, daja gwarancje stabilnosci serwera, a poki administracja nie bedzie odwalac cyrkow typu "catalin" to nikt nie bedzie na nich narzekal, poki co sa w porzadku, pomagaja gracza praktycznie z kazdym problemem, wiec gadanie ze administracja na rpg jest nieudana to jest czyste klamstwo albo brak pojecia
a jesli sie myle to pokaz mi drugi serwer porownywalny do rpg, ktory ma chujowe pliki


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 06, 2010, 10:20:36 am »
grałam pół roku na rpg x30 i wiem co mówię... gra na ss lagach przez 2 miesiące, obiecywanki że jak będzie "adena" to będzie sprzęt i po upgradzie znowu to samo, przymykanie oczu na boty, odbanowywanie za donate, nie usuwanie bugów które powstały przez sslagi czyli enchant skili na +nie wiadomo ile.. skile jak skile ale czy na prawdę tak trudno znaleźć które chary mają za dużo dodatków z certyfikacji skoro powinny być max 4. Cyrki z tiatem i instancją gdzie gmi tydzień zwlekali z zamknięciem jej odpowiednio. Na x5 po sslagach można było recki s dublować z q..jakieś 2 miesiące po starcie tamtego serwera recki nadal były na koncie a ponoć baza miała być wyczyszczona ( w sporych ilościach). Nie wystarczą pliki jeśli nie umie się na nich nic zrobić. Mimo wszystko te z rpg też nie były idealne. Z samą administracją nie dało się dogadać, nie mówiąc o tym ze otwierali serwer za serwerem z dolarkami w oczach na jakiś bzdurnych ustawieniach jak x8.



  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 06, 2010, 10:27:23 am »
grałam pół roku na rpg x30 i wiem co mówię... gra na ss lagach przez 2 miesiące, obiecywanki że jak będzie "adena" to będzie sprzęt i po upgradzie znowu to samo, przymykanie oczu na boty, odbanowywanie za donate, nie usuwanie bugów które powstały przez sslagi czyli enchant skili na +nie wiadomo ile.. skile jak skile ale czy na prawdę tak trudno znaleźć które chary mają za dużo dodatków z certyfikacji skoro powinny być max 4. Cyrki z tiatem i instancją gdzie gmi tydzień zwlekali z zamknięciem jej odpowiednio. Na x5 po sslagach można było recki s dublować z q..jakieś 2 miesiące po starcie tamtego serwera recki nadal były na koncie a ponoć baza miała być wyczyszczona ( w sporych ilościach). Nie wystarczą pliki jeśli nie umie się na nich nic zrobić. Mimo wszystko te z rpg też nie były idealne. Z samą administracją nie dało się dogadać, nie mówiąc o tym ze otwierali serwer za serwerem z dolarkami w oczach na jakiś bzdurnych ustawieniach jak x8.
mimo to 5x funkcjonuje idealnie i nie masz na chwile obecna lepszego priva, a cyrki o ktorych mowisz dawno zostaly rozwiazane wraz z naplywem gotowki..
ku nawet mojemu zdziwieniu szybko sie ze wszystkim uporali - brak jakichkoliek lagow (wlacznie ss) przy 5.2k online, dosyc sprawnie dzialajacy antybot, duzo sie zmienilo odkad zatrudnili anglojezycznego gma (poczatek 5x)
porownujac high rate 30x, na ktory kazdy ma -_-'ane (to mial byc test serwer) do 5x to nie jest to samo, a co do dolarow w oczach - nikt nie otwiera serwera l2 bez zamiaru zyskow
juz slyszalem hipotezy, ze community i administracja > pliki, a popatrz co sie stalo z dexem.....


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 06, 2010, 10:37:14 am »
Wszystko fajnie, pięknie ale panowie wasza dyskusja nijak ma się do wątku w którym dyskutujecie  :)



  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 06, 2010, 10:39:28 am »
Wszystko fajnie, pięknie ale panowie wasza dyskusja nijak ma się do wątku w którym dyskutujecie  :)
no niepotrzebnie to zeszlo na temat innego serwera, ale to juz nie do mnie pretensje....


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 06, 2010, 10:51:35 am »
- nikt nie otwiera serwera l2 bez zamiaru zyskow

<---

dla nas to zabawa, hobby.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 06, 2010, 11:30:04 am »
- nikt nie otwiera serwera l2 bez zamiaru zyskow

<---

dla nas to zabawa, hobby.
Troszke lipa jezeli Wam sie to znudzi,mam nadzieje ze nie i serwer postoi kilka lat.

PS.Banujecie/Jailujecie ludzi za ciezkie slowa i obraze innych graczy na ogolnym czat?
Bo mam tutaj jednego takiego delikwenta-walnalem screeny.Jak sobie posiedzi w Jailu to zrozumie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 11:36:47 am wysłana przez Argento »
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 06, 2010, 12:14:51 pm »
Wejścia do GC są cztery a do drugiego świata (dawnego gc) jest tylko jedno. I tu mam pytanko tak stworzyliście to dawne gc, czy to niedopatrzenie, że przy pozostałych wejściach nie ma NPC do teleportu do dawnego światu?  :)