Witaj
Gość

Wątek: Miss click.  (Przeczytany 9346 razy)

  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Miss click.
« dnia: Luty 24, 2011, 12:40:11 am »
Witka,

Pytanie do Insomni i z gory prosze- nie jestes Inso nie odpowiadaj.

Usunalem sobie przez przypadek- helm moirai'a hv. Pytanie nastepujace. Czy jest mozliwosc przywrocenia mi itemku? wiem ze da sie sprawdzic czy faktycznie go usunalem czy sciemniam i jakie mial staty. Prosze o rozpatrzenie sprawy, zalezy mi na nim. Sporo czasu poswiecilem zeby 'byl jaki byl' ;)

Dziekuje za uwage i pozdrawiam, skiinS.
l2Cerberus
Dreadnought 85lvl.


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2011, 07:23:54 am »
Bez szans:>
playaction.pl - wszystko czego potrzebujesz do swojej konsoli :)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2011, 08:26:14 am »
Bez szans:>

Bo? Nie oddalem nikomu itemu, nie tradowalem. Nie da sie w jaki kolwiek sposob oszukac administracji by cokolwiek na tym zyskac. Tym bardziej ze DA sie sprawdzic to w rejestrze. Na offie zwracaja itemy usuniete przez pomylke, wiec wystapilem z pytaniem.

Czekam na odpowiedz Inso:)
pozdro
l2Cerberus
Dreadnought 85lvl.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2011, 08:54:25 am »
Nie jestem InsOmnia, ale mam równie wiele do powiedzenia na ten temat więc pozwolę sobie odpowiedzieć.

Moja propozycja: złóż nowy hełm :P
Jeśli mielibyśmy zajmować się takimi rzeczami, to cały czas siedzielibyśmy w logach i sprawdzali czy ktoś kłamie czy faktycznie usunął przypadkiem. Równie dobrze mógł się po prostu spalić przy enchantowaniu.
Oczywiście, jest to możliwe do sprawdzenia ale zbyt czasochłonne wiec nie zajmujemy się tym w żadnym przypadku.
Jednym słowem, przykro mi ale nie pomożemy.

A tak na marginesie, InsOmnia ma mnóstwo developersiej pracy więc jak już ktoś miałby się podjąć tego to tylko ja albo Vincent.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 08:57:36 am wysłana przez Corvax »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2011, 11:38:02 am »
Mhm. Szkoda. A nawiasem, slyszalem ze GM graja w klanach na Cerberusie oraz ingeruja w gre... Prawda to? Podobno Insomnia o wszystkim wie i nic z tym nie robi. Olej moj helm, a prosze ogarnij temat GMow w klanach, bo to calkowita kompromitacja. Dowody jak bedziesz chcial to sam znajdziesz.

Z wielkimi wyrazami szacunku dla Administracji :)

edit: btw plox o odpowiedz w temacie "Bugi" strona 32. czekam na jaki kolwiek odzew 1,5miesiaca.

edit2: ponadto, usunelem w kolejnosci: no grade:buty,rece,gacie,klate i helm moirai okolo godziny 23.30. Moze jakos to zmieni moja wiarygodnosc.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 11:42:17 am wysłana przez skiinS »
l2Cerberus
Dreadnought 85lvl.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2011, 11:56:25 am »
Mhm. Szkoda. A nawiasem, slyszalem ze GM graja w klanach na Cerberusie oraz ingeruja w gre... Prawda to? Podobno Insomnia o wszystkim wie i nic z tym nie robi. Olej moj helm, a prosze ogarnij temat GMow w klanach, bo to calkowita kompromitacja. Dowody jak bedziesz chcial to sam znajdziesz.

Z wielkimi wyrazami szacunku dla Administracji :)

edit: btw plox o odpowiedz w temacie "Bugi" strona 32. czekam na jaki kolwiek odzew 1,5miesiaca.

edit2: ponadto, usunelem w kolejnosci: no grade:buty,rece,gacie,klate i helm moirai okolo godziny 23.30. Moze jakos to zmieni moja wiarygodnosc.

Po pierwsze jesli masz pytanie tylko do Insomni to skorzystaj z mozliwosci wysylania prywatnych wiadomosci.
Po drugie jesli piszesz, ze jakis GM gra w klanie to daj na to jakis dowod. I na tym temat chyba sie skonczy? Takiego dowodu na 100% nie masz.
Po trzecie jesli chcesz szybkiej odpowiedzi od administracji to uzywaj ich forum. Z pewnoscia duzo czesciej na nie wchodza, niz na to.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2011, 12:02:46 pm »
A co mam nagrywac rozmowy na TS ktore i tak nie daja 100% pewnosci? GM wie jak znalesc taka osobe, tylko musi chciec. W kazdej plotce jest % prawdy. Myslisz ze to sobie wymyslilem? ;) Skoro ludzie o tym wiedza to cos jest nie tak i Admin sam powinien sobie posprawdzac swoich ludzi, imo.
l2Cerberus
Dreadnought 85lvl.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2011, 12:39:41 pm »
Ujmę to tak:
W naszym Teamie niema "randomowych" GMów z rekrutacji. Wszyscy znamy się od wielu lat. Razem graliśmy i w zasadzie razem skończyliśmy grę. Nikt z nas nie gra w l2 ani na Cerberusie ani na żadnym innym serwerze. Ja jam mam czas gram na PS3, Vincent z tego co wiem lubi zagrać z przyjaciółmi w LoL, InsOmnia albo pracuje nad projektem L2DC albo się uczy a inni to nawet nie wiem. Pomówienia tego typu są poniekąd normalnie. Zawsze znajdzie się jakiś idiota który będzie siał zamęt bo padł na PVP czy coś. Słyszałem już to wiele razy.
Osoby które szerzą takie BEZPODSTAWNE plotki będą po prostu tępione. Jeżeli istnieją jakiekolwiek dowody podważające to co tu napisałem, chętnie je zobaczę bo za KAŻDEGO z Teamu dam sobie rękę uciąć.
Uczciwość wobec graczy oraz wobec samych siebie była głównym założeniem podczas tworzenia tego serwera i mogę w 100% stwierdzić, że tak jak trzymaliśmy się tego od początku, tak trzymamy się i teraz.

Dziwi mnie Twoje stwierdzenie "Insomnia o wszystkim wie i nic z tym nie robi".
InsOmnia to nasz główny developer, jeden z adminów oraz jednym z założycieli serwera (założycieli jest kilku, m.in. ja), tak więc powinno być to zaadresowane do całej administracji Cerberusa.

Co do Twojego Edit2,
Tu nie chodzi o to czy Ci wierzymy czy nie, po prostu każdy musi nauczyć się dźwigać ciężar odpowiedzialności za własne czyny. Zarówno w grze jak i w życiu. Usunąłeś coś niechcący? Uderz się w pierś, powiedz sobie "moja wina" i złóż nowy hełm. Tak postępuje dorosły człowiek.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 01:52:14 pm wysłana przez Corvax »


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2011, 01:44:07 pm »
Co do Twojego Edit2,
Tu nie chodzi o to czy Ci wierzymy czy nie, po prostu każdy musi nauczyć się dźwigać ciężar odpowiedzialności za własne czyny. Zarówno w grze jak i w życiu. Usunąłeś coś niechcący? Uderz się w pierś, powiedz sobie "moja wina" i złóż nowy hełm. Tak postępuje dorosły człowiek.
Mądrę słowa  :?


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2011, 03:38:42 pm »
Z doswiadczenia wiem ze GM nie maja czasu na takie sprawy, chociaz pamietam ze GM robili wyjatki np odbanowanie hero po uzywaniu token buga, bo powiedzial ze byl na nim ktos inny. Dlatego po prostu zapytalem :) a helm juz mam nowy.

Co do GMow, zaluje ze nie zapisywalem nickow ktore slyszalem od zaufanych osob ktore mialy z nimi bezposredni kontakt. Np osoby z wara podawaly nam dokladna ilosc naszych ptk na oli. Albo gdy jeden z klanow trafil miedzy randomowym respawnem frintezzy co do sekundy. Nie wazne bo nie mam sreenow. Prosze o zamkniecie tematu :)

Pozdrawiam.
l2Cerberus
Dreadnought 85lvl.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2011, 04:23:10 pm »
Z doswiadczenia wiem ze GM nie maja czasu na takie sprawy, chociaz pamietam ze GM robili wyjatki np odbanowanie hero po uzywaniu token buga, bo powiedzial ze byl na nim ktos inny. Dlatego po prostu zapytalem :) a helm juz mam nowy.

Co do GMow, zaluje ze nie zapisywalem nickow ktore slyszalem od zaufanych osob ktore mialy z nimi bezposredni kontakt. Np osoby z wara podawaly nam dokladna ilosc naszych ptk na oli. Albo gdy jeden z klanow trafil miedzy randomowym respawnem frintezzy co do sekundy. Nie wazne bo nie mam sreenow. Prosze o zamkniecie tematu :)

Pozdrawiam.

Na randomowy respawn frintezzy to ja też co do sekundy trafiałem na l2off plikach, to że ktoś zna wasze pkty na oly to pewnie macie jakąś wtyke albo ktoś od was za dużo mówi drugiemu clanowi także plx nie gram na tym serwie ale wiem kto go prowadzi . Jak niemasz konkretnego dowodu to przestań siać plotki.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2011, 04:42:17 pm »
Z doswiadczenia wiem ze GM nie maja czasu na takie sprawy, chociaz pamietam ze GM robili wyjatki np odbanowanie hero po uzywaniu token buga, bo powiedzial ze byl na nim ktos inny. Dlatego po prostu zapytalem :) a helm juz mam nowy.

Co do GMow, zaluje ze nie zapisywalem nickow ktore slyszalem od zaufanych osob ktore mialy z nimi bezposredni kontakt. Np osoby z wara podawaly nam dokladna ilosc naszych ptk na oli. Albo gdy jeden z klanow trafil miedzy randomowym respawnem frintezzy co do sekundy. Nie wazne bo nie mam sreenow. Prosze o zamkniecie tematu :)

Pozdrawiam.

Historyjki o pomaganiu klanom, czy graniu GMów w jakichś klanach - owszem zdarzają się też. Ale najczęściej są to legendy, które powstają gdy zbierze się kilku "pro". Nagle, gdy okazuje się że nie wychodzi im tak dobrze za jakich się uważają - cóż, najłatwiej własne niepowodzenia wytłumaczyć sobie "wpływem sił nadprzyrodzonych" ;) Zresztą ktokolwiek był choć przez krótki czas np. GM, zapewne zauważył że gracze "widzą" tylko to co dotyczy bezpośrednio ich. Zauważają każdy chat ban dla klanowicza, ale że "wróg" pół godziny wcześniej dostał jaila, już nie koniecznie :) Na Twoim miejscu nigdy bym nie ufał tego typu historyjkom, jeśli bym nie ujrzał na własne oczy że to prawda.

Co do oly, zagadaj sobie z NPC przy monumencie. Masz opisane w jakiej sytuacji jaką część punktów przeciwnika dostajesz (i zazwyczaj notkę o ograniczeniu jednorazowo przejmowanych punktów, że "nie więcej niż tyle i tyle punktów"). Wiedząc ile masz sam punktów i ile otrzymałeś po walce od przeciwnika (lub ile oddałeś) - matematyka na poziomie gimnazjum, a raczej podstawówki.... Obliczasz ile punktów ma przecinwnik, z dokładnością do 1 ;) Oczywiście o ile nie doszło do ograniczenia narzuconego przez serwer (wspomniane "nie więcej niż...."), bo wtedy na podstawie jednej walki nie oszacujesz za dużo...
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2011, 04:48:48 pm »
Od H5 wystarczy że stargetujesz kolgoś i wpiszesz /olympiadstat i już widzisz ile ma punktów, walk i ile walk mu jeszcze zostało (od h5 wchodzi limit walk)

Cytuj
Noblesse characters can us the /olympiadstat command on other characters to check a targeted character's Olympiad points, personal record, and remaining number of matches.
Source: www.lineage2.com
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 04:50:30 pm wysłana przez Corvax »


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2011, 06:07:25 pm »
L2c to chyba najbardziej "uczciwy" serwer na jakim miałem przyjemność grać. Czasami aż do bólu. Pamiętny ban hammer po którym posypało się Illuminati, TFD i inni. A gadanie że GM pomaga którejś ze stron były od zawsze i na każdym serwerze. Są to zazwyczaj wymówki nieudaczników którzy nie potrafią się przed samym sobą przyznać że niekoniecznie są tak dobrzy jak im się wydawało.

Bardziej martwiła mnie zawsze na l2c pobłażliwość w stosunku do boterów. Obojętne czy był to manor boting czy inny. Nawet jeśli ktoś był banowany to tylko na postaci bezpośrednio botującej. Main char osoby botującej nigdy nie został zbanowany. Trochę to przykre.

Z drugiej strony słyszałem że doszedł nowy GM którego zadaniem ma być głównie wyłapywanie botujących co daje pewne nadzieje.
[


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 24, 2011, 06:10:50 pm »
Ta było, faktycznie. Od jakiegoś już czasu banujemy wszystkie konta botera


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 24, 2011, 11:20:26 pm »
To już chyba nie muszę odpisywać :D?

Krótki komentarz co do GMów i ich gry na serwerze:

Nikt z teamu nie gra, a wszystkie argumenty które podałeś tylko to potwierdzają bo: nikt poza mna, corvaxem i vincentem nie ma dostępu do bazy(jest jeszcze Luna ale powiedzmy że "ona tego nie rusza :D"), nie może sprawdzić respów, nie może sprawdzić pkt oly, nie może tradować itemów, nie może zrobić ani sprawdzić praktycznie niczego.

Corvax natomiast napisał już czym się zajmuje.
Vincent, hm niech no sprawdzę w co teraz gra :P Aion 429.3h , CoD MW2, 146.7h, teraz chyba WoW.
A ja nie gram w nic, nie mam na to czasu. loop start: Uczelnia, Eclipse, sleep loop end.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 26, 2011, 07:50:42 pm »
hmmm cos sie wtrące :D a to ze pewien klan zbiera sie w miescie okolo godziny czasu buffuje itd dobiega na miejsce i w tym wlasnie dziwnym momencie rb akurat sie respi to tez jest przypadek? Ok rozumiem 1x ale 5? 10? to nie jest chyba normalne...


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 27, 2011, 12:37:17 am »
hmmm cos sie wtrące :D a to ze pewien klan zbiera sie w miescie okolo godziny czasu buffuje itd dobiega na miejsce i w tym wlasnie dziwnym momencie rb akurat sie respi to tez jest przypadek? Ok rozumiem 1x ale 5? 10? to nie jest chyba normalne...

Ludzie naprawdę zastanówcie się przez chwile.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 27, 2011, 01:48:09 am »
hmmm cos sie wtrące :D a to ze pewien klan zbiera sie w miescie okolo godziny czasu buffuje itd dobiega na miejsce i w tym wlasnie dziwnym momencie rb akurat sie respi to tez jest przypadek? Ok rozumiem 1x ale 5? 10? to nie jest chyba normalne...

Ludzie naprawdę zastanówcie się przez chwile.

Insomnia daj sobie spokój. Nie przetłumaczysz...

@Kakarif
Jak ogarniesz bicie rb w L2 to zrozumiesz że gadasz głupoty.
[


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • Gladi
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 27, 2011, 09:17:33 pm »
Haha, nie oddaliście hełmu to i pogłoski się pojawiły.


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 28, 2011, 08:01:31 pm »
Haha, nie oddaliście hełmu to i pogłoski się pojawiły.
Jakie?? :D
A i tak prędzej czy później....


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: -1

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 08, 2011, 02:03:25 am »
Najsmieszniejsze, sa te wasze tlumaczenia, nie za bardzo sie tlumaczycie jak na GMow ? Pytajac sie NASZEGO ALLY, czyli LostSoul czy chcieli by zmienić server dostalismy odpowiedz: Nie, bo wpakowalismy duzo pieniedzy w ten server, zeby kupic sety+++. Jak dla mnie wystarczajaca odpowiedz od v-cl'a LSow... A o tych punktach oly nie wspomne, bo sam sie pytalem ile punktow mial Humburglar na slb'ku i dostalem do 15 minut dokladna ilosc pkt tego gracza.

$ > gameplay

 :oops:


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 08, 2011, 07:26:30 am »
To poproś WASZE ALLY o jakikolwiek screen rozmowy a adminem cerberusa na temat kupna czegokolwiek i wstaw je tutaj, chętnie takowy zobaczę. Problem jest tylko jeden - nikt Ci takiego dowodu nie dostarczy bo taki nie istnieje!
Wiesz co, kupę lat mieszkałem w Niemczech i nie dziwię się temu jakie wyrobili sobie oni zdanie o Polakach. Jedyne co opanowaliśmy do perfekcji to powoływanie komisji śledczych... Wszędzie cholera doszukujemy się korupcji! To jest chore społeczeństwo...


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 08, 2011, 04:03:51 pm »
L2c to chyba najbardziej "uczciwy" serwer na jakim miałem przyjemność grać. Czasami aż do bólu. Pamiętny ban hammer po którym posypało się Illuminati, TFD i inni. A gadanie że GM pomaga którejś ze stron były od zawsze i na każdym serwerze. Są to zazwyczaj wymówki nieudaczników którzy nie potrafią się przed samym sobą przyznać że niekoniecznie są tak dobrzy jak im się wydawało.

Bardziej martwiła mnie zawsze na l2c pobłażliwość w stosunku do boterów. Obojętne czy był to manor boting czy inny. Nawet jeśli ktoś był banowany to tylko na postaci bezpośrednio botującej. Main char osoby botującej nigdy nie został zbanowany. Trochę to przykre.

Z drugiej strony słyszałem że doszedł nowy GM którego zadaniem ma być głównie wyłapywanie botujących co daje pewne nadzieje.
Przebociłem pół stycznia i prawie cały luty po 10-20h na dobę, rzeczywiście jak ktoś chce to ma tam raj, da się wyciągnąć dziennie z takiego spoila do 2kkk. Support też 3x 79 lvl w parę dni, nawet main full wybocony 85/75/75/75,  wszystko poszło na allegro, konta/adena jakiś tysiak z tego wyszedł. xD Także ja nie wiem o jakim banhammerze mowa. Kiedy na announceach leciały teksty, że zaraz zbanują 500 kont za l2neta to mi się expał sh+ee, kiedy niby poleciały bany za manora to w tebe odbanowali nam w następne dni większość kont.
To to już w ogóle epic:

W katach całe bot pt przez tydzień regularnie spotykałem, wokół goddard czy na woa obok mojego bota trzy inne i jakiś tank, necrus, kradziej, wc x2 naginali po 24h na dobę.
PS. Nigdy nie wrócę na cerba przez zebaną freje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 04:07:14 pm wysłana przez Dexter69 »


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 10, 2011, 02:12:13 pm »
@Dexter69

Mówię o banhamerze za oly. Ale to było zanim TB wyszło z b-grade dlatego możecie nie kojarzyć.

Co do reszty. To jest dokładnie to o czym mówiłem. Botowanie na l2c jest prawie tak samo łatwe jak na offie. Wystarczy ogarniać bota. Wpadali głównie ci którzy botowali na tzw. samobója. Administracja nie zdusiła botowania w zarodku i stało się jak się stało.
[