Witaj
Gość

Wątek: Parodia GM COrvax  (Przeczytany 3058 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Parodia GM COrvax
« dnia: Marzec 14, 2011, 09:57:31 am »
witam
w/w gm rozpoczal bitwe ze sprzedaza rzeczy z serwera na cerberusie. W/w GM nie sprawdza nawet adresacji IP  kont ktore banuje w ten sposob sam przyczynilem sie do zbanowania 4 charow  lvl 85 z wara tylko po to by go uswiadomic.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2011, 11:32:15 am »
Akcja trwa i ma się dobrze.
Jeśli nie pasuje Ci co robię, zawsze możesz zmienić serwer


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2011, 11:58:35 am »
witam
w/w gm rozpoczal bitwe ze sprzedaza rzeczy z serwera na cerberusie. W/w GM nie sprawdza nawet adresacji IP  kont ktore banuje w ten sposob sam przyczynilem sie do zbanowania 4 charow  lvl 85 z wara tylko po to by go uswiadomic.

Handlujących czy nie? Bo jeśli tak, to co za problem? :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 12:00:38 pm wysłana przez Churchill »


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2011, 12:04:18 pm »
To są po prostu wnioski wyciągnięte przez tego Pana powyżej po tym jak nie udało mu się zarobić paru PLN.
Wyszukiwanie aukcji Allegro polega tylko i wyłącznie na dopasowywaniu jak najwięcej wspólnych cech: nazwa użytkownika allegro, opis ekwipunku. Przy sprzedaży adeny jest trudniej bo niema żadnego opisu.
Nikt z Allegro nie udostępni nam IP sprzedawców, więc walczyć z tym można tylko tak.

Tak jak napisałem, akcja ma się dobrze i będzie kontynuowana. Jak dotąd nikt ze złapanych tak się nie zachował, a wręcz przeciwnie - napisał mi PM z prośbą o odbanowanie (co oczywiście się nie stało)


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2011, 12:59:37 pm »
nom, ma sie lepiej niż antibot, glada 83 mi ostatnio zbanowaliście QQ
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2011, 01:09:34 pm »
Corvax juz dawno zmienilem bo nie chcialem z taka administracja grac. pomijam ze GM maja wlasne postacie w klanie.
co do aukcji i twojego przekonania zbanowales konta osob z drugiej czesci polski ktore nie mialy dostepu do moich postaci i nigdy sie na nie nie logowaly a byly tylko w const. Tak czy siak banujesz po omacku.
Ja tam nie mam pretensji do tego ze mnie zbanowales tylko chce ci uzmyslowic ze banujesz ludzi ktorzy tego nie robia.

baw sie nadal w szeryfa allegrowego.

Ps. pomijam ze bana dostaly postacei z mojego wara ktorych opis tylko umiescilem na allegro;p a nie byly w ogole] moje.
 taki z ciebie szeryf to czemu nie zbanowales jeszcze mojego tyrka i sorca skoro tak dociekliwie  badasz sprawy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 01:15:06 pm wysłana przez zajcevik »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2011, 01:25:33 pm »
Przestancie w koncu plakac i wezcie sie za uczciwa gre. A jak nie umiecie to lopatki wiaderka i do piaskownicy!

Corvax robi tu kawal dobrej roboty i chwala mu za to!

A jak komus sie to nie podoba to nikt tu na sile nie trzyma.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 06:36:57 pm wysłana przez n00b1 »


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2011, 02:40:32 pm »
Corvax juz dawno zmienilem bo nie chcialem z taka administracja grac. pomijam ze GM maja wlasne postacie w klanie.
co do aukcji i twojego przekonania zbanowales konta osob z drugiej czesci polski ktore nie mialy dostepu do moich postaci i nigdy sie na nie nie logowaly a byly tylko w const. Tak czy siak banujesz po omacku.
Ja tam nie mam pretensji do tego ze mnie zbanowales tylko chce ci uzmyslowic ze banujesz ludzi ktorzy tego nie robia.

baw sie nadal w szeryfa allegrowego.

Ps. pomijam ze bana dostaly postacei z mojego wara ktorych opis tylko umiescilem na allegro;p a nie byly w ogole] moje.
 taki z ciebie szeryf to czemu nie zbanowales jeszcze mojego tyrka i sorca skoro tak dociekliwie  badasz sprawy.

Ja mam HawkPaladyna z tarcza na 94 lvlu i z wszystkimi skillami na +33.

Co do reszty postu, cool story. Niektórzy ludzie maja przynajmniej swój honor, inni niestety wciskają wszystkim na około jakie to wielkie nieszczęście ich spotkało i jaki ten serwer jest niedobry.

PS: zajcevik zostało jeszcze sporo tematów w których nie opisałeś swojej smutnej historii i nie reklamowałeś innego serwera.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 02:42:24 pm wysłana przez InsOmnia- »
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2011, 02:50:43 pm »
@zajcevik

brednie, cerberus jest zajebistym serverem, a gm'i jedni z lepszych, że o developerach nie wspomne. cut crap.
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2011, 05:14:04 pm »
Corvax juz dawno zmienilem bo nie chcialem z taka administracja grac. pomijam ze GM maja wlasne postacie w klanie.
co do aukcji i twojego przekonania zbanowales konta osob z drugiej czesci polski ktore nie mialy dostepu do moich postaci i nigdy sie na nie nie logowaly a byly tylko w const. Tak czy siak banujesz po omacku.
Ja tam nie mam pretensji do tego ze mnie zbanowales tylko chce ci uzmyslowic ze banujesz ludzi ktorzy tego nie robia.

baw sie nadal w szeryfa allegrowego.

Ps. pomijam ze bana dostaly postacei z mojego wara ktorych opis tylko umiescilem na allegro;p a nie byly w ogole] moje.
 taki z ciebie szeryf to czemu nie zbanowales jeszcze mojego tyrka i sorca skoro tak dociekliwie  badasz sprawy.

Ja mam HawkPaladyna z tarcza na 94 lvlu i z wszystkimi skillami na +33.

Co do reszty postu, cool story. Niektórzy ludzie maja przynajmniej swój honor, inni niestety wciskają wszystkim na około jakie to wielkie nieszczęście ich spotkało i jaki ten serwer jest niedobry.

PS: zajcevik zostało jeszcze sporo tematów w których nie opisałeś swojej smutnej historii i nie reklamowałeś innego serwera.

ISO i jak sie z tym czujesz. Mnie grzeje ze postacie moje dostaly bana bo i tak juz tam nie gram. Slabo mi sie robi jak widze postepowanie corvaxa ,, jak sslepo zapatrzony jest w swoje racje i postepowanie. przypomina innego GM i jego scrypt na manora.

koniec smucenia.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 14, 2011, 05:58:13 pm »
gmi choby na grejwlandzie ;D


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 4

  • Phoenix Forevah
Odp: Parodia GM COrvax
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 14, 2011, 07:06:52 pm »
@zajcevik

brednie, cerberus jest -_-' serverem, a gm'i jedni z lepszych, że o developerach nie wspomne. cut crap.

chyba gralismy na innych 'cerberusach'
Phoenix Knight lv. 86 !!
   
"Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać."