Witaj
Gość

Wątek: krystalizacja itemów scavengerem  (Przeczytany 2528 razy)

  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

krystalizacja itemów scavengerem
« dnia: Kwiecień 30, 2011, 11:57:57 pm »
 Jak pamiętam bo ostatnio grałem bh w Graci CT2 to po wykupieniu skilla crystalize lv 1, to w menu ekwipunku pojawiała się ikona służaca do krystalizacji sprzętu. Tutaj na cerbie zrobiłem bh a raczej jeszcze scavengera i po wykupieniu skilla nie ma tej ikonki :/... Freya zmieniła sposób krystalizacji czy ja mam jakiegoś dziwnego buga? Na googlach szukałem zmian w sposobie krystalizacji ale nic nie ma :/


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: krystalizacja itemów scavengerem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2011, 12:14:45 am »
Jak pamiętam bo ostatnio grałem bh w Graci CT2 to po wykupieniu skilla crystalize lv 1, to w menu ekwipunku pojawiała się ikona służaca do krystalizacji sprzętu. Tutaj na cerbie zrobiłem bh a raczej jeszcze scavengera i po wykupieniu skilla nie ma tej ikonki :/... Freya zmieniła sposób krystalizacji czy ja mam jakiegoś dziwnego buga? Na googlach szukałem zmian w sposobie krystalizacji ale nic nie ma :/

Na większości L2J, L2DC się to buguję i z reguły jeden ikonke dostanie, a drugi nie. Lub przy późniejszych lvl-ach skilla ta ikonka zniknie. Nie znam metody na naprawę tego. ;/
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: krystalizacja itemów scavengerem
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2011, 12:20:05 am »
o fuck :<, czyli co będę musiał od poczatku chara robić :/... jest na to jakaś komenda może? w stylu /crystalize item ?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: krystalizacja itemów scavengerem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2011, 02:30:25 am »
Najlepszą metodą jest zacząć grać na normalnym serwerze...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: krystalizacja itemów scavengerem
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2011, 03:10:06 am »
Kup Create Common Item (taki skill o ikonie podkowy) i ci sie powinno pojawic, spróbuj po relogu


 



  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: krystalizacja itemów scavengerem
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2011, 10:05:09 am »
Jak pamiętam bo ostatnio grałem bh w Graci CT2 to po wykupieniu skilla crystalize lv 1, to w menu ekwipunku pojawiała się ikona służaca do krystalizacji sprzętu. Tutaj na cerbie zrobiłem bh a raczej jeszcze scavengera i po wykupieniu skilla nie ma tej ikonki :/... Freya zmieniła sposób krystalizacji czy ja mam jakiegoś dziwnego buga? Na googlach szukałem zmian w sposobie krystalizacji ale nic nie ma :/

Na większości L2J, L2DC się to buguję i z reguły jeden ikonke dostanie, a drugi nie. Lub przy późniejszych lvl-ach skilla ta ikonka zniknie. Nie znam metody na naprawę tego. ;/

Jakie bugi? Trzeba się nauczyć create item.

Najlepszą metodą jest zacząć grać na normalnym serwerze...

daruj sobie
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.