Witaj
Gość

Wątek: HolyBlood rekrutacja  (Przeczytany 2046 razy)

  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
HolyBlood rekrutacja
« dnia: Lipiec 03, 2011, 07:08:49 am »
Witam,

jestem liderem nowego klanu na serwerze. Przyszlismy na Cerberusa bo znudzilo nam sie "bieganie" od serwera do serwera i granie na nim do momentu jego "smierci" i zamierzamy tutaj pozostac przynajmniej z rok. W czasie wakacji mam zamiar przygotowac klan strukturalnie dajac sobie i klanowiczom "narzedzia" do sprawnego jego dzialania przygotowywujac cale jego zaplecze.

Jezeli jestes zainteresowany czlonkowstwem musisz wiedziec ze, jako lider, jestem uczulona na trzy sprawy:
  • regulamin => w nim jest zawarte wszystko co jest dla mnie wazne
  • forum =>
    • poprzez forum przekazuje wazne informacje - nie bede kazdego z osobna w klanie informowac bo nie mam na to czasu
    • mam podglad na Wasze postacie i Wasze zapotrzebowanie na te postacie (w klanie obowiazuje Clan Craft) i nie musze prowadzic paru zeszytow z notatkami
  • TS => uwazam ze bez TSa nie ma efektywnej i skutecznej gry

Jezeli jestes zainteresowany oferta/reklama to zapraszam na nasze forum www.holyblood.fora.pl do dzialu rekrutacji albo prosze o napisanie PM'a w grze na nick TastyB lub kontakt na GG (3066466). Jezeli nie bede odpisywala to sie nie zrazaj - moge byc na innej postaci ktora koksam (budowanie struktury klanu).

Kazda osobe przyjmuje osobisie do klanu po rozmowie z nia wiec sie przygotuj, ze zadam Ci pare pytan ;)




Pozdrawiam

p.s
posiadamy jeden War
p.p.s
nie u mnie czegos takiego jak CP
p.p.p.s
jezeli jeszcze tego nie sprawdziles w moim profilu to informuje, ze jestem kobieta :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 07:29:35 am wysłana przez TastyB »
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: HolyBlood rekrutacja
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2011, 08:51:57 am »
==> update <==

  • klan lvl 8
  • CH Gludin
  • raidy klanowe w tym Zaken, Tiat, Frintezza
  • 2 wary (1 jednostronny)


Zapraszamy :)
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)