Witaj
Gość

Wątek: PoMoCy, W KoGo IsĆ ???  (Przeczytany 2233 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« dnia: Październik 23, 2005, 06:08:12 pm »
1. Warlord

2. Gladiator

3. Hawkeye

4. Dark Avenger


z gory thX


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2005, 02:57:31 am »
hehehehehehehehehehehehehehehhe czlowieku co ty z drzewa spadles sluchaj powiem ci od razu z takim podejsciem pograsz ta postacia z 2 tygodnie moze tydzien po 1 postaci niemoga ci inni wybierac czy doradzac po 2 zeby pograc dlugo i twardo tam postacia musisz sam ja wybrac i chciec ja po 3 musisz wiedziec co lubisz napisz tutaj co preferujesz szybkie ataki duzy dmg hp uniki def wpadac w wroga czaic sie wspomagac czy na przud itd musisz to okreslic co lubisz czego chcesz i wybrac postac któr to ma oczywiscie napewno niebedzie postaci któr ma to wszystko to wybiez postac któr ma wiekszosc tych cech któr ci sie podobaja pisze to bo cie zara zbesztaja za to ehh
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2005, 03:17:51 am »
zaley mi na postaci ktora ma wmiare duzy def, duzo hp i dobry dmg
ktora nadaje sie do party jak i zarowno na solowke, na pvp i na wojne:)


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2005, 07:34:44 pm »
Cytat: cieply14
zaley mi na postaci ktora ma wmiare duzy def, duzo hp i dobry dmg
ktora nadaje sie do party jak i zarowno na solowke, na pvp i na wojne:)

to bierz da..


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 3

PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2005, 10:46:53 pm »
No to ja bym wziął HawkEye


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2005, 02:59:45 pm »
to co Thorin napisal to prawda, kazda postac w l2 jest dobra w swoich fachu, jedni sa dobzi w tym drudzy w tym, jesli masz wczucie na jakas postac i chcesz nia grac, to nie rozwazaj czy inny lucznik jest lepszy albo mag tylko po prostu graj ta postacia ktora ci sie podoba
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2005, 03:11:42 pm »
amen skrzat dzieki temu bedzies zmial radoche z gry i dlugo pograsz a nie patrzysz na reszte
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2005, 07:45:34 pm »
Najlepszym przykladem sily klimatku i postaci ktora sie podoba jestem ja :D Kto inny na extremie maniaczy gladem do tego stopnia co ja? :D  Tylko ja mowie ze jest dobry mimo tego ze specjalnie go zdupili zeby nie byl dobry :D Probowalem juz maga, lucznika i mi nie spasowali. Jedynymi postaciami ktore mi jeszcze pasuja klimtem(juz sprawdzalem jest cool)to TH i PW bo to tez DD. Mam jakas manie lania z bliska i robienia ogromengo dmg. I ni cholery nawet najlepszy mag nie przebije tej postaci ktora mi sie podoba. Wybieraj dobrze. Nigdy nie sluchalem slow Thorina, ale co do jednego ma racje "Im bardziej lubisz swoja postac tym lepiej nia grasz i tym bardziej ja lubisz". Jaki inny glad na Extremie jest w stanie pojechac DA i TH??(niedawno ladna kiche pewnemu TH zrobilem bo sie okazalo ze mam 2x tyle hp co on)Zaden. Jesli zrobisz chocby phropeta bo ci sie podoba to tez nauczysz sie nim wymiatac. Skrzat co do tego ze w L2 liczy sie tylko szczescie to nie zgodze sie w 100%. Glad oferuje bardzo duzo taktyk jednych mniej innych bardziej skuteczych i u niego wiele od szczescia nie zalezy.


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 24, 2005, 08:51:17 pm »
w00t? ty wiesz o czym ty mowisz!? KRZWYDZISZ DIABLO I GUILDWARS! ile Glad moze miec taktyk? no ok MAX 10 (chodz mi tylko 3 przychodza do glowy...) no ale ok 10, czyli w NAJLEPSZYM WYPADKU co 10 Glad jest taki sam... a to troche malo... l2 to przygodowka a nie rpg z rozwinietym drzewiem mozliwosci postaci.. pod tym wzgledem.. l2 sux
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 24, 2005, 10:04:48 pm »
No widzisz 10 taktyk czyli co 10 glad taki sam. Gladow na Extremie malo wiec niewielu jest takich samych. A ja jestem tylko jeden. Bo znam chyba wszystkie fortele dotyczace glada jakie da sie wyluskac. Glad jest taki sam co 10 a taki HE jest absolutnie kazdy identyczny. Wiec 1 na 10 a 1 na 1 to OGROMNA w tym wypadku roznica. Ja nie uwazam ze wsio jest od szczescia. Ja mam wiele taktyk i co moze skutkuja z przypadku co?? Widzisz szansa na wejscie skilla glada to 100%, malo kto teraz popelnia bledy bo wszyscy sie oswoili z postaciami wiec nie ma teraz mowy o szczesciu albo umiesz "naciagac lub lamac zasady"(ale kuzwa matrix XD) albo idziesz do lamusa. Widzisz TH umieja juz naciagnac skille zeby bylo 94% szans na wejscie(juz nie ma mowy o szczesciu tylko o pechu jak nie wejdzie) a ja mam sposob zeby miec 7407/4356 hp. To juz nie zalezy od szczescia. W GW nie trzeba naciagac zasad bo kazda postac idzie w co inne i finito a taki L2 to trzeba znac zeby umiec przerobic postac wbrew prawom tej gry z wykorzystaniem bugow i innych rzeczy.


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 25, 2005, 09:09:25 am »
Cytat: Zychu
W GW nie trzeba naciagac zasad bo kazda postac idzie w co inne i finito a taki L2 to trzeba znac zeby umiec przerobic postac wbrew prawom tej gry z wykorzystaniem bugow i innych rzeczy.

No to jesli musisz wykorzytać bugi (czyli było nie było błędy na serwerze) do skutecznej gry gladem, to wyraźnie widać że coś jest nie tak. Jeżeli inaczej się nie da wyrównywać szans to widzę że dobrze zrobiłem zmieniając grę  :lol: . A myślałem że płynne przykrycie enchatnta i markowanie odnowy IW to przegięcie.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 28, 2005, 03:42:55 pm »
Ja tez poszedlbym na GW ale chyba bym nie wytrzymal. Glownie dlatego ze kupujesz oryginal chcesz juz grac za free a oni wypuszczaja kolejne dodatki kolejne bajery za ktore trzeba placic. Wtedy jestes przywiazany do swojej postaci wiec GW to dla ciebie kula u portfela. Jakby to bylo jak Battlenet z Diablo czyli masz oryginal i nie musisz juz kupowac nic, tylko od czasu do czasu sciagnac nowy patch. Wiadomo ze GW ma swoje plusy ale wkurza mnie podzial na pvp i sciezke "fabularna". W L2 masz areny i lazisz jak chcesz i kiedy chcesz. W L2 jestes czescia swiata a w GW jestes czescia pewnego obszaru a poza nim w tej chwili nie istniejesz:/. Nie wiem czy sa siegi czy wojny sa to tez nie wiem ale raczej sa. Ja nie jestem bogaty czlowiek zeby kupowac co miesiac kolejny "rewolucyjny" dodatek do GW. A tak ogolnie to do GW mam tylko to ze interfejs jest dziwny :P Za duzo ekranu zajmuje :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
PoMoCy, W KoGo IsĆ ???
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 28, 2005, 10:03:29 am »
Ja jutro dostaje kase to sobie na pewno kupuje:ICWD 2,NWN(zebr grac po necie) i pare innych bajerow.