Witaj
Gość

Wątek: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!  (Przeczytany 82563 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 15, 2012, 11:35:47 am »
Info na temat transferów postaci z Core. Sorry jeśli już ktoś to wrzucał.
Cytuj
Dear players! We're making this announcement due to an increasing number of messages we are receiving with a popular question: whether it would be possible to transfer characters/accounts from the European server, Core.

We would like to clarify something. Lineage II PL is a new project run by a new team, and although we interact closely with the Lineage II EU team and draw from their experience to provide you with the best service when our server is launched, our project is independent from L2EU. The polish server will be a new start with equal gameplay opportunities for both the existing polish L2 community and the new players who have not tried the English version.

So the answer is, unfortunately, no, we will not be transferring characters from Core.

As for the accounts, if you are already playing the EU version you will be able to use the same account and just download the polish client.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 15, 2012, 11:54:46 am »
no i dobrze, co za sens umożliwić transfer postaci które były na dead serwerze farmione przez rok....

Za rok po starcie PL serwera fajna opcja.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 15, 2012, 12:05:14 pm »
Na l2.ru nigdy nie było możliwości transferu i prawdopodobnie nie będzie o ile nie przytrafi się sytuacja podobna do serwera Aria, który połączyli z Core.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 15, 2012, 12:25:25 pm »
o ile " metinowcy" nie uratują serwera, sytuacja będzie  gorsza niż na core

obym się mylił


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 16, 2012, 10:33:42 pm »
Komuś się lekko lejce popierdoliły. I tak mnie tu nikt nie lubi, więc jak nie będziecie się grzecznie zachowywać to polecą bany - i nie będę patrzył, że ktoś ma pierdyliard postów.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 16, 2012, 10:54:43 pm »
Mysle, ze jest duzo szansa na 'odratowanie' l2 kosztem poziomu polskich graczy, ktory nigdy nie byl na wysokim poziomie.
Saladin a ty masz chyba juz ostatnia szanse na zrobienie cos z tym portalem, ale trzeba w koncu zdecydowac czy strona glowna ma byc pod officiala czy pod privy. W przypadku odpuszczenia sobie privow sytuacja bedzie duzo lepsza, a strona na niczym nie straci, poniewaz na privach atm graja juz starsi gracze, ktorzy nie potrzebuja poradnikow, co innego bedzie z tymi nowymi, ktorzy skusza sie na L2 PL.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 16, 2012, 10:57:04 pm »
Start L2 PL jest dobrą szansą na reboot strony - to jest fakt i będę się starał wprowadzić to w życie. Ale to nie jest rozmowa na ten wątek.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 16, 2012, 11:05:34 pm »
Mam nadzieje, że początek stycznia to dosłownie jest ujęte bo jednak ma to duże znaczenie czekać półtorej miesiąca, a 2 tygodnie ;D.

Ogólnie do powrotu na off-a mnie nie ciągnie ani do samej gry ale ten zerg Polaków na pl kliencie trzeba zobaczyć na własne oczy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 11:08:51 pm wysłana przez Matahari »


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 16, 2012, 11:12:10 pm »
Gdzie przeczytałeś, że serwer rusza z "początkiem stycznia?". Serwer ma ruszyć z "początkiem roku", a to może być równie dobrze styczeń, jak i luty - sztywnej i oficjalnej daty brak.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 16, 2012, 11:13:51 pm »
Gdzie przeczytałeś, że serwer rusza z "początkiem stycznia?". Serwer ma ruszyć z "początkiem roku", a to może być równie dobrze styczeń, jak i luty - sztywnej i oficjalnej daty brak.

dlatego napisałem że "półtorej miesiąca" bo wtedy wychodzi luty, a marzec to już nie początek roku.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #210 dnia: Grudzień 16, 2012, 11:38:39 pm »
jak admini mają glowe na karku to otworzą serwer na przelomie styczen-luty kiedy to studenci bedą po sesji, a gimbaza bedzie miała ferie


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #211 dnia: Grudzień 16, 2012, 11:45:18 pm »
Komuś się lekko lejce popierdoliły. I tak mnie tu nikt nie lubi, więc jak nie będziecie się grzecznie zachowywać to polecą bany - i nie będę patrzył, że ktoś ma pierdyliard postów.
No nareszcie.. bo jak przez ostatnie lata chciałem sobie zobaczyć co tam na ru czy chociażby na core słychać to nie szło się przebić przez cały syf..
dlatego napisałem że "półtorej miesiąca" bo wtedy wychodzi luty, a marzec to już nie początek roku.
jak nie ^^ Ja właśnie gdzieś czytałem, że styczeń-marzec z naciskiem na luty ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #212 dnia: Grudzień 17, 2012, 12:54:48 am »
Nie.... Tyle przerwy od L2 już przeżyłem i miałbym wrócić. Cóż, coś tam popykać pewno popykam. Jak jeszcze za free gratisy moga rozdawać to czemu by nie ;>





Pomyślimy jak info będzie pewne kiedy startuje :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #213 dnia: Grudzień 17, 2012, 01:02:07 am »
Saladin a ty masz chyba juz ostatnia szanse na zrobienie cos z tym portalem, ale trzeba w koncu zdecydowac czy strona glowna ma byc pod officiala czy pod privy.
A propos tego i 'rebootu' strony by Saladin. Innova jest otwarcie przeciwna priv'om. Jeśli strona będzie je wspierać (choćby poradnikami i prezentacjami, unikam słowa promować) to możemy stracić kontakt / wsparcie z supportem / właścicielami off servera. Czytaj informacje z drugiej ręki, brak bonusów / konkursów dla portalu i forum itd
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 01:08:53 am wysłana przez Rival »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #214 dnia: Grudzień 17, 2012, 01:09:47 am »
imo jeżeli chodzi o nowych graczy byłoby lepiej zamiast portalu, zrobić wiki z tłumaczeniami tekstów angielskich/rosyjskich/koreańskich, bo takiego chyba nie ma w wersji pl.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #215 dnia: Grudzień 17, 2012, 07:57:34 am »
A propos tego i 'rebootu' strony by Saladin. Innova jest otwarcie przeciwna priv'om. Jeśli strona będzie je wspierać (choćby poradnikami i prezentacjami, unikam słowa promować) to możemy stracić kontakt / wsparcie z supportem / właścicielami off servera. Czytaj informacje z drugiej ręki, brak bonusów / konkursów dla portalu i forum itd
A zdziwię Cie: to była pierwsza rzecz jaką poruszyłem przy rozmowie. Pani z Innovy pozytywnie mnie zaskoczyła, twierdząc, że im to w ogóle nie przeszkadza i nie będą na nikim nic wypierać.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #216 dnia: Grudzień 17, 2012, 09:01:42 am »
To dobrze, a dla pomysłodawców tego przezbawnego przedsięwzięcia:

No już widze poprawienie aktywności forum przy dzialach tylko śmierdzącego offa, który dawno w jego formie przestał nim być.
Jak chcecie wspierać serwery na przeciętnym poziomie Andrzeja z domowej serwerowni z 500 online to życzę wam tylko poprawy w efektach i samych korzyści na forum  hahaha

Chociaż na privach grałem dwóch?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #217 dnia: Grudzień 17, 2012, 09:09:32 am »
hmn... a może by tak ktoś z pr0 graczy na core napisał różnice pomiędzy GOD a tą częścią l2 co jest teraz ..a konkretnie
1. Miejscówki 76+
2. Mentor a itemki R grade (co sie dostaje po przebudzeniu/co sie otrzymuje za skonczeniem "bycie mentorowanym"

itp.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #218 dnia: Grudzień 17, 2012, 09:47:53 am »
Na chwilę obecną jakbyś się postarał to jednego dnia można przebudzić całe party. Główny exp low lvli na Core to są rbki i jakby się jakiemuś pt albo cc z kilku party udało ubijać je sekwencyjnie pobierając tylko itemki z wh te od Evolutionary Road to lajtowo szybko pójdzie dlatego to będzie masakra na starcie ^^ cały zerg serwa z ambicjami zjawi się pod rbkami.
Co do miejscówek to raczej nic się nie pozmieniało w tej kwestii. Dopiero na 85 są jakieś zmiany, np. Trajan raz dziennie, kartia.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #219 dnia: Grudzień 17, 2012, 10:15:25 am »
https://forum.4game.com/showthread.php?t=12469 - OMG !

Pytanko a te atri 150+ to może wkładać do każdej broni np tych 90 dniowych?

Ten "event" będzie no nowym serwerze PL ?

Czy te bronie 90days są tradeowalne ?

Czy nadal pomysł z expem na swamp jest ok ? (9xpostacie 8x).

hmn... a co do RB .. mam rozumieć, iż jej teraz DUŻO expa z bicia RB?

Czy na 85+ dostaje sie bron R?/armor? I czy sa one unblided (tzn można je np sprzedać?).

BTW dzięki za informacje.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #220 dnia: Grudzień 17, 2012, 10:35:03 am »
https://forum.4game.com/showthread.php?t=12469 - OMG !

Pytanko a te atri 150+ to może wkładać do każdej broni np tych 90 dniowych?

Ten "event" będzie no nowym serwerze PL ?

Czy te bronie 90days są tradeowalne ?

Czy nadal pomysł z expem na swamp jest ok ? (9xpostacie 8x).

hmn... a co do RB .. mam rozumieć, iż jej teraz DUŻO expa z bicia RB?

Czy na 85+ dostaje sie bron R?/armor? I czy sa one unblided (tzn można je np sprzedać?).

BTW dzięki za informacje.
na wszystkich dopalaczach z Evolutionary (runki, nevity, itp) z jednego RB można dostać kilka Lvl...

Pomysł z expem na swampach, jak do tej pory, jest bardzo OK (ostatnio z 76-80 w jakieś 2h)

Z Evolutionary dostaje się itemy max s80 (na Lv.76), R-grade można dostać z mentoringu na Lv.86 (na pożegnanie z mentorem), ale są to itemy nietradowalne.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #221 dnia: Grudzień 17, 2012, 10:39:52 am »
https://forum.4game.com/showthread.php?t=12469 - OMG !

Pytanko a te atri 150+ to może wkładać do każdej broni np tych 90 dniowych?

Ten "event" będzie no nowym serwerze PL ?

Czy te bronie 90days są tradeowalne ?

Czy nadal pomysł z expem na swamp jest ok ? (9xpostacie 8x).

hmn... a co do RB .. mam rozumieć, iż jej teraz DUŻO expa z bicia RB?

Czy na 85+ dostaje sie bron R?/armor? I czy sa one unblided (tzn można je np sprzedać?).

BTW dzięki za informacje.

'Event' bedzie na PL.

Bronie 90days nie sa tradowalne.

Tak, jest w ciul expa za rb.

Na 85+ juz sam sie martwisz o eq xd chociaz na ncwest daja jeszcze immortala, ale tu tego chyba nie ma.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #222 dnia: Grudzień 17, 2012, 10:47:33 am »
Immortal jest za wbicie 86 z mentorem a na nowym serverze bedzie o to ciezko. Te s80 maja staty porownywalne do immortala, bronie minimalnie mniejszy dmg ale darmowe sa wiec nie jest zle.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #223 dnia: Grudzień 17, 2012, 11:09:42 am »
'Event' bedzie na PL.

jakis link na potwierdzenie tego? ten event wyglada raczej na skierowany na starsze serwery jak core, nie widze sensu czegos takiego na nowym serwerze


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #224 dnia: Grudzień 17, 2012, 11:10:23 am »
Immortal jest za wbicie 86 z mentorem a na nowym serverze bedzie o to ciezko. Te s80 maja staty porownywalne do immortala, bronie minimalnie mniejszy dmg ale darmowe sa wiec nie jest zle.

Czy za przebudzenie dostaje się i bron i armor czy jedno z dwóch ?