Witaj
Gość

Wątek: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!  (Przeczytany 82529 razy)

  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #300 dnia: Grudzień 23, 2012, 02:51:24 pm »
Teraz i OFF jest darmowy, wiec znalazly sie inne powody do gry na privach :) A co do botow to dzialaja one raczej na kazdym privie (ja nie spotkalem takiego na ktorym nie bylbym w stanie takiego odpalic).
Do tego na nowych graczy moga liczyc raczej tylko serwery oficjalne. Tak jak ktos wczesniej napisal, nowy gracz nie wybierze starszej, trudniejszej kroniki.
taa tylko ze na privie za boty jak ktoś zreportuje/nagra filmik/zrobi na form jazdę to ten ktoś dostanie bana, a an offie nc westu hah good luck :D zresztą wystarczy zrobić tp np do gc... w kazej sali party a na dużych salkach po 4 :D albo przykład mosu na nai, gdzie drugie/trzecie piętro jest zamknięte bo trzyma to parę osób , porostu każdy kto przejdzie po schodkach do góry instant pk =))

Jakiś czas temu poszedł żart w eter, na temat farmy w l2. Chińczycy mają na tym taki zarobek, że dopłacają NCWest za bot trainy :D Dosyć śmieszny, ale w każdym kłamstwie jest odrobina prawdy, haha.

Co do instant PK na Mosie, LoA, GC, etc. PM bot protektów z SH, pójdą na ugodę :D


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #301 dnia: Grudzień 23, 2012, 02:58:32 pm »
Teraz i OFF jest darmowy, wiec znalazly sie inne powody do gry na privach :) A co do botow to dzialaja one raczej na kazdym privie (ja nie spotkalem takiego na ktorym nie bylbym w stanie takiego odpalic).
Do tego na nowych graczy moga liczyc raczej tylko serwery oficjalne. Tak jak ktos wczesniej napisal, nowy gracz nie wybierze starszej, trudniejszej kroniki.
taa tylko ze na privie za boty jak ktoś zreportuje/nagra filmik/zrobi na form jazdę to ten ktoś dostanie bana, a an offie nc westu hah good luck :D zresztą wystarczy zrobić tp np do gc... w kazej sali party a na dużych salkach po 4 :D albo przykład mosu na nai, gdzie drugie/trzecie piętro jest zamknięte bo trzyma to parę osób , porostu każdy kto przejdzie po schodkach do góry instant pk =))

Jakiś czas temu poszedł żart w eter, na temat farmy w l2. Chińczycy mają na tym taki zarobek, że dopłacają NCWest za bot trainy :D Dosyć śmieszny, ale w każdym kłamstwie jest odrobina prawdy, haha.

Co do instant PK na Mosie, LoA, GC, etc. PM bot protektów z SH, pójdą na ugodę :D
możliwe ze to prawda, Chińczycy są straszni i nie można się z nimi dogadać bo nie umieją angielskiego ani trochę... :D


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #302 dnia: Grudzień 23, 2012, 03:19:54 pm »
chciałbym zobaczyć kiedyś rus vs azjaci ^^


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #303 dnia: Grudzień 23, 2012, 05:04:48 pm »
wiecej ludzi na serv u niego niż na oficiallu)

Dalej sa takie serwery. Dosc duzo osob wybiera prywatne serwery, poniewaz nie podobaja im sie zmiany wprowadzone w GODzie, choc to sie z czasem pewnie zmieni.
nie, nie chodzi o GoD w poruszanym prze ze mnie wątku. W tedy ken miał interlude i oficiial miał interlude więc wtedy ludzie wybrali paradisse ken-a z prostych przyczyn było lepsze i DARMOWE!! :) Jeśli chodzi o GoD na officialu właśnie  .... no cóż to już  nie jest to samo L2 co interlude i wcześniejsze kroniki..... moim skromnym zdaniem GoD to już nie kombinowanie z pt, kasą, spoilem, czy nabijanie pk :P  hehe   to według mnie Walka z Mobami a nie z pLAYERAMI. Nie musicie się ze mną zgodzić cenie ludzi co mają odmienne zdanie, :) może po prostu jestem już przesiąknięty klimatem starego L2? :)

Ken jedyne co mial to c2/c3 zmodowane na c4 w czasie gdzie na offie bylo c4/c5 a jedynym powodem dla ktorego ludzie tam grali to fakt ze byl to praktycznie jedyny dostepny prywatny server l2 teraz kazdy duzy priv ma oficialne pliki z jakiej kroniki tylko chcesz wliczajac w to kroniki z officialnych serverow.
Kiedys l2 bylo jedyne w swoim rodzaju, hardcorowa gra dla hardcorowych graczy, a teraz? L2 stara sie isc w strone casuali przez co musi konkurowac z nowymi grami typu gw/tera z ktorymi niestety nie ma zadnych szans bo jest poprostu slabsza. Dlatego nowy gracz ktory szuka mmo do pogrania nigdy nie wybierze slabszej gry, o starych hardcorowych graczach juz nie wspomne bo dla nich  GoD+ to zenada i pewnie dlatego na officialnych serwerach gra jakis ulamkowy % graczy a privy maja na moje 95%+ graczy.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #304 dnia: Grudzień 23, 2012, 05:10:13 pm »
http://wiki.terragamers.net/index.php?title=Chapter_3:_Lindvior

troche zmian bedzie, wraca crafting, zmieniony drop system, jakies epik bronie ze smokow, 34 klasy, nowy smok , zmodyfikowane epiki, wiecej farmy   8) np, zabic 25x lindvira zeby trasformacje dostac
http://wiki.terragamers.net/index.php?title=Lindvior_Raid



http://wiki.terragamers.net/index.php?title=New_Crafting_Materials nowe materialy  :o
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 05:16:34 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #305 dnia: Grudzień 23, 2012, 05:43:26 pm »
http://wiki.terragamers.net/index.php?title=Chapter_3:_Lindvior

troche zmian bedzie, wraca crafting, zmieniony drop system, jakies epik bronie ze smokow, 34 klasy, nowy smok , zmodyfikowane epiki, wiecej farmy   8) np, zabic 25x lindvira zeby trasformacje dostac
http://wiki.terragamers.net/index.php?title=Lindvior_Raid



http://wiki.terragamers.net/index.php?title=New_Crafting_Materials nowe materialy  :o

Taki uptade ma zachęcić ludzi do gry? Nie wiem ale jak dla mnie większy burdel niż jest obecnie. Zamiast zwalczyć przyczynę spadku zainteresowania grą to ją jeszcze bardziej modyfikują. Lepiej już było nazwać GOD-a(albo i GF) Lineage 3... Nie gram od roku w l2 i przez ten rok większość ekipy zmieniła gry MMORPG... to o czymś świadczy(było interlude to grało się serwer po serwerze, wyszło GF+ i przeważnie po pierwszym serwerze zmienia się grę(przynajmniej tak jest w przypadku starych graczy)..
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 05:50:22 pm wysłana przez Matahari »


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #306 dnia: Grudzień 23, 2012, 05:43:47 pm »
Kamil, troche późno z tym info :D Baaaaaaaaaaaardzo wiele osób czeka na tą kronike.


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #307 dnia: Grudzień 23, 2012, 05:52:02 pm »
Jeżeli chodzi o lindvior to jedyną obawą w tym dodatku są te bronie... z epików. Mam nadzieje, że koreańce pomyślą chociaż trochę i nie zrobią kolejnego idiotyzmu, ala mam broń high-grade ze smoka i ołnie cały serwerus. Jak dla mnie fajnie wyglądają, ale te poświaty wraz z dodatkami typu 200% CP mogliby sobie darować i zostawić czyste z opcjami wbicia SA.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #308 dnia: Grudzień 23, 2012, 05:54:51 pm »
Jeżeli chodzi o lindvior to jedyną obawą w tym dodatku są te bronie... z epików. Mam nadzieje, że koreańce pomyślą chociaż trochę i nie zrobią kolejnego idiotyzmu, ala mam broń high-grade ze smoka i ołnie cały serwerus. Jak dla mnie fajnie wyglądają, ale te poświaty wraz z dodatkami typu 200% CP mogliby sobie darować i zostawić czyste z opcjami wbicia SA.

jedna z lepszych zmian, popatrz ile trzeba itemow aby skrafcic taki weapon  :shock: wiec nie kazdy bedzie z tym biegał  :)

    Advanced Boss Weapon
    Dragon's Claw x 120
    Greater Weapon pieces x 9,280
    Premium Synthetic Coke x 9,280
    Durandil String x 9,280
    Elsium x 2,000
    Giants Energy x 4,000
    R Grade Gemstones x 18,000


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #309 dnia: Grudzień 23, 2012, 06:13:40 pm »
No to teraz do pierwszego  crafta i można quitować  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #310 dnia: Grudzień 23, 2012, 06:28:30 pm »
musze znalexc klan ktory bedzie na mnie robil  8)

z jakiegos forum

Cytuj
1 trillion, 48 billion, 800 million adena just for the Gemstone R.

 hahaha wracamy do farmy !!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 06:32:32 pm wysłana przez kamiil »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #311 dnia: Grudzień 23, 2012, 07:11:37 pm »
a ten craft to 100% czy 60%?  :D :D :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #312 dnia: Grudzień 23, 2012, 07:29:27 pm »
Jeżeli chodzi o lindvior to jedyną obawą w tym dodatku są te bronie... z epików. Mam nadzieje, że koreańce pomyślą chociaż trochę i nie zrobią kolejnego idiotyzmu, ala mam broń high-grade ze smoka i ołnie cały serwerus. Jak dla mnie fajnie wyglądają, ale te poświaty wraz z dodatkami typu 200% CP mogliby sobie darować i zostawić czyste z opcjami wbicia SA.

jedna z lepszych zmian, popatrz ile trzeba itemow aby skrafcic taki weapon  :shock: wiec nie kazdy bedzie z tym biegał  :)

    Advanced Boss Weapon
    Dragon's Claw x 120
    Greater Weapon pieces x 9,280
    Premium Synthetic Coke x 9,280
    Durandil String x 9,280
    Elsium x 2,000
    Giants Energy x 4,000
    R Grade Gemstones x 18,000
ten kto będzie biegał będzie solowal sobie cale pt :D 5,5k p ataku na luku + 999 atri op as hell!


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #313 dnia: Grudzień 23, 2012, 07:44:42 pm »
bez buffow  hahaha
    PVP damage increased +30%
    HP / MP increased +100%
    CP increased +200%
    Atk. Spd increased +1500
    Physical Crit chance increased +500
    Additional Damage on Dragon monsters +300%
    Attribute attack 999
    For 2 minutes, increase movement speed +100 and immune to all debuff states
    Nearby enemies atk, spd./ equine / movement speed decreased 90% and are eventually immobile.
    Nearby enemies CP is removed.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #314 dnia: Grudzień 23, 2012, 08:00:19 pm »
Łucznik Yul można przebudzić ze: Sagittariusa, Księżycowego Strażnika, Widmowego Strażnika i Przechery

Rycerz Sigel można przebudzić ze: Rycerza Feniksa, Rycerza Piekieł, Templariusza Evy i Templariusza Shillien

Łotrzyk Othell można przebudzić ze: Awanturnika, Jeźdźća Wichru, Widmowego Łowcy i Poszukiwacza Fortuny.
Pościg Cienia
Hedefine ansızın saldıran kopyalarını çağırır (w00t?)


Czarodziej Feoh można przebudzić ze: Porywacza Dusz, Arcymaga, Mistycznego Minstrela, Zaklinacza Burz i Łowcy Dusz.

Wojownik Tyrr można przebudzić ze: Mocarza, Fechmistrza, Tytana, Wielkiego Khavatari, Maestro i Siewcy Zagłady.

Zaklinacz Iss można przebudzić ze: Hierofanty, Minstrela Miecza, Dominatora, Widmowego Tancerza, Wieszcza Zagłady i Rozjemcy.

Przywoływacz Wynn można przebudzić ze: Władcy Arkanów, Władcy Żywiołów i Widmowego Mistrza.

Uzdrowiciel Eolh może reinkarnować z: Kardynała, Świętego Evy i Świętego Shillien.


Sorry, jeśli już ktoś to wstawiał. Nie wiem co oni jarali, ale niektóre nazwy niszczą czerep :D. Zastanawiałem się, jak przetłumaczą Duelist (Fechmistrz). No, tragedii nie ma. Mocarz xD. Jeśli chcesz sobie poprawić humor, odpal L2pl! :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 08:01:55 pm wysłana przez ARCYK »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #315 dnia: Grudzień 23, 2012, 08:15:09 pm »
Jeżeli chodzi o lindvior to jedyną obawą w tym dodatku są te bronie... z epików. Mam nadzieje, że koreańce pomyślą chociaż trochę i nie zrobią kolejnego idiotyzmu, ala mam broń high-grade ze smoka i ołnie cały serwerus. Jak dla mnie fajnie wyglądają, ale te poświaty wraz z dodatkami typu 200% CP mogliby sobie darować i zostawić czyste z opcjami wbicia SA.

jedna z lepszych zmian, popatrz ile trzeba itemow aby skrafcic taki weapon  :shock: wiec nie kazdy bedzie z tym biegał  :)

    Advanced Boss Weapon
    Dragon's Claw x 120
    Greater Weapon pieces x 9,280
    Premium Synthetic Coke x 9,280
    Durandil String x 9,280
    Elsium x 2,000
    Giants Energy x 4,000
    R Grade Gemstones x 18,000
jak serwer zobaczy chociaż jedną taką bron w trakcie swojej egzystencji to i tak będzie dobrze


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #316 dnia: Grudzień 23, 2012, 08:20:16 pm »
Łucznik Yul można przebudzić ze: Sagittariusa, Księżycowego Strażnika, Widmowego Strażnika i Przechery

Rycerz Sigel można przebudzić ze: Rycerza Feniksa, Rycerza Piekieł, Templariusza Evy i Templariusza Shillien

Łotrzyk Othell można przebudzić ze: Awanturnika, Jeźdźća Wichru, Widmowego Łowcy i Poszukiwacza Fortuny.
Pościg Cienia
Hedefine ansızın saldıran kopyalarını çağırır (w00t?)


Czarodziej Feoh można przebudzić ze: Porywacza Dusz, Arcymaga, Mistycznego Minstrela, Zaklinacza Burz i Łowcy Dusz.

Wojownik Tyrr można przebudzić ze: Mocarza, Fechmistrza, Tytana, Wielkiego Khavatari, Maestro i Siewcy Zagłady.

Zaklinacz Iss można przebudzić ze: Hierofanty, Minstrela Miecza, Dominatora, Widmowego Tancerza, Wieszcza Zagłady i Rozjemcy.

Przywoływacz Wynn można przebudzić ze: Władcy Arkanów, Władcy Żywiołów i Widmowego Mistrza.

Uzdrowiciel Eolh może reinkarnować z: Kardynała, Świętego Evy i Świętego Shillien.


Sorry, jeśli już ktoś to wstawiał. Nie wiem co oni jarali, ale niektóre nazwy niszczą czerep :D. Zastanawiałem się, jak przetłumaczą Duelist (Fechmistrz). No, tragedii nie ma. Mocarz xD. Jeśli chcesz sobie poprawić humor, odpal L2pl! :D
http://lineage2.eu/pl/healer/ nie no leżę i kwiczę jak czytam te nazwy itemow skilli itd :D Melodia Rogu - Zwiększa cechy bojowe grupy na 30 minut


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 23, 2012, 08:22:52 pm »
Ale odkrycie dopiero teraz się dowiedzieliście co znaczy shillen templar itp?
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 23, 2012, 09:03:27 pm »
Mnie bardziej bawi styl w jakim to jest napisane, niz te przetlumaczone klasy.


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 23, 2012, 10:01:58 pm »
Tytuły wielkich kinowych produkcji są przekręcane przez utytułowanych tłumaczy więc co w tym dziwnego, że jakieś niedociągnięcia mogą być ale my jako community możemy zgłaszać swoje zastrzeżenie, które wydaje mi się będą poprawiane ;)
Jest cała masa serverów gdzie się gra po ang nawet na typowych pl privach gra się po ang więc oficjalny polski server będzie stanowił 0,01% tych serverów i nikt nikogo nie zmusza by na nim grać ale gdyby dla nas zrobili server po angielsku to byłoby to nieporozumieniem..
 Azjaci grają w L2 w swoim języku Rosjanie też ostatni server dla Niemców jest też w ich języku jak i jeszcze w kilku innych państwach gdzie L2 było lokalizowane, a dla nas miałby być po angielsku? Wiadomo część rzeczy będzie brzmiała śmiesznie ale wydaje mi się, że idzie się do wszystkiego przyzwyczaić.
Inna kwestia to pisanie przez nie których, że ten server będzie dla -_-'ów.. wielu moich znajomych, którzy są starymi weteranami jak ja i nie gra przez co najmniej rok i dłużej, a dzięki tej produkcji myśli o powrocie więc darujcie sobie.. jak trochę newbie będzie to też dobrze bo online będzie większy stabilność serverów większa,a i oni w końcu ogarną bo każdy kiedyś tym newbie był, z resztą L2 trzeba świeżej krwi.
Zresztą zerknijcie  sobie do topicu core czy rpg-clubu i dopowiedzcie sobie jak tamte servery tych tzw -_-'ów są pozbawione ;)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 10:50:16 pm wysłana przez Russe »


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 23, 2012, 10:33:10 pm »
Tytuły wielkich kinowych produkcji są przekręcane przez utytułowanych tłumaczy więc co w tym dziwnego, że jakieś niedociągnięcia mogą być ale my jako community możemy zgłaszać swoje zastrzeżenie, które wydaje mi się będą poprawiane ;)

Następny znawca kina, który myśli, że tytuły filmów są tłumaczone. Pewnie jesteś jednym z tych idiotów, którzy pod każdym filmem na filmwebie zakładają topic, że tytuł jest źle "przetłumaczony" -.-

« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 10:50:23 pm wysłana przez Russe »


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #321 dnia: Grudzień 23, 2012, 10:51:31 pm »
Nie zakładam żadnych topiców kiedyś na jakiś artykuł bodajże chyba w Metro coś na ten temat było jeśli to jest błędne to ok ale nie musisz nikogo obrażać tym bardziej osób, których nie znasz bo to tylko świadczy o tobie ;)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #322 dnia: Grudzień 23, 2012, 11:00:11 pm »
ktoś wie jak sytuacja na niemieckim serwerze? ile stoi? jaki online na starcie ? jaki się utrzymuje?
hmmm?


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #323 dnia: Grudzień 23, 2012, 11:37:54 pm »
Tytuły wielkich kinowych produkcji są przekręcane przez utytułowanych tłumaczy więc co w tym dziwnego, że jakieś niedociągnięcia mogą być ale my jako community możemy zgłaszać swoje zastrzeżenie, które wydaje mi się będą poprawiane ;)
Jest cała masa serverów gdzie się gra po ang nawet na typowych pl privach gra się po ang więc oficjalny polski server będzie stanowił 0,01% tych serverów i nikt nikogo nie zmusza by na nim grać ale gdyby dla nas zrobili server po angielsku to byłoby to nieporozumieniem..
 Azjaci grają w L2 w swoim języku Rosjanie też ostatni server dla Niemców jest też w ich języku jak i jeszcze w kilku innych państwach gdzie L2 było lokalizowane, a dla nas miałby być po angielsku? Wiadomo część rzeczy będzie brzmiała śmiesznie ale wydaje mi się, że idzie się do wszystkiego przyzwyczaić.
Inna kwestia to pisanie przez nie których, że ten server będzie dla -_-'ów.. wielu moich znajomych, którzy są starymi weteranami jak ja i nie gra przez co najmniej rok i dłużej, a dzięki tej produkcji myśli o powrocie więc darujcie sobie.. jak trochę newbie będzie to też dobrze bo online będzie większy stabilność serverów większa,a i oni w końcu ogarną bo każdy kiedyś tym newbie był, z resztą L2 trzeba świeżej krwi.
Zresztą zerknijcie  sobie do topicu core czy rpg-clubu i dopowiedzcie sobie jak tamte servery tych tzw -_-'ów są pozbawione ;)



Co rozumiesz pod "weteranami" goscia ktory sobie kilka godzin popykal na jakiejs javie c4 potem polski existance c5? Widze nie masz pojecia jak teraz wygladaja hardcorowi gracze ktorzy napewno nie zawitaja na ten server w jakiejs wiekszej formie. Niestety server bedzie zbieranina polaczkow ktorzy nie licza sie w ogóle na tle najlepszych "ekip" i server bedzie poziomowo totalnym dnem.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 23, 2012, 11:48:19 pm »
Tytuły wielkich kinowych produkcji są przekręcane przez utytułowanych tłumaczy więc co w tym dziwnego, że jakieś niedociągnięcia mogą być ale my jako community możemy zgłaszać swoje zastrzeżenie, które wydaje mi się będą poprawiane ;)
Jest cała masa serverów gdzie się gra po ang nawet na typowych pl privach gra się po ang więc oficjalny polski server będzie stanowił 0,01% tych serverów i nikt nikogo nie zmusza by na nim grać ale gdyby dla nas zrobili server po angielsku to byłoby to nieporozumieniem..
 Azjaci grają w L2 w swoim języku Rosjanie też ostatni server dla Niemców jest też w ich języku jak i jeszcze w kilku innych państwach gdzie L2 było lokalizowane, a dla nas miałby być po angielsku? Wiadomo część rzeczy będzie brzmiała śmiesznie ale wydaje mi się, że idzie się do wszystkiego przyzwyczaić.
Inna kwestia to pisanie przez nie których, że ten server będzie dla -_-'ów.. wielu moich znajomych, którzy są starymi weteranami jak ja i nie gra przez co najmniej rok i dłużej, a dzięki tej produkcji myśli o powrocie więc darujcie sobie.. jak trochę newbie będzie to też dobrze bo online będzie większy stabilność serverów większa,a i oni w końcu ogarną bo każdy kiedyś tym newbie był, z resztą L2 trzeba świeżej krwi.
Zresztą zerknijcie  sobie do topicu core czy rpg-clubu i dopowiedzcie sobie jak tamte servery tych tzw -_-'ów są pozbawione ;)



Co rozumiesz pod "weteranami" goscia ktory sobie kilka godzin popykal na jakiejs javie c4 potem polski existance c5? Widze nie masz pojecia jak teraz wygladaja hardcorowi gracze ktorzy napewno nie zawitaja na ten server w jakiejs wiekszej formie. Niestety server bedzie zbieranina polaczkow ktorzy nie licza sie w ogóle na tle najlepszych "ekip" i server bedzie poziomowo totalnym dnem.
Wiesz, rpg x3 też jest dnem ;]

Nie wiem jak ty ale ja miałem dużo funu na starcie Core, potem mi się cp posypało więc zrobiłem cash-out a ty tylko jęczysz jaki to dead server jaki to on hujowy itp itd.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.