Witaj
Gość

Wątek: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!  (Przeczytany 82563 razy)

  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 24, 2012, 12:33:24 am »
server bedzie poziomowo totalnym dnem.
To się okaże.. Ja osobiście uważam, że nasze community sporo ogarniętych graczy posiada i wielu nie tylko z priv playerów ale również z osób, które kiedyś zakończyły grę na teonie franzie itp. może wrócić do L2 na server zrobiony specjalnie dla nas :) Jeśli wyznacznikiem poziomu mają być nl ruscy na wspomagaczach to ja podziękuję i myślę, że nie tylko ja. I bez wstydu przyznaje, że wolę w tej konfiguracji stare eXi z Wolvesami SG AR Immortalsami Angelsami i wieloma innymi pl klanami niż rpg z RoA T. itp ;P kwestia gustu ;)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 24, 2012, 01:27:17 am »
Ja też zbytnio tego nie widze. I te spolszczenia hahahaha, np. "party recall" = "odwolanie druzyny", omg. Btw jezeli nie bedzie tu BMF to serwer bedzie mial zerowa konkurence bo przeciez wiadomo ze ludzie z priwow nie maja skila na poziomie ruskich czy chociazby grajacych na ncwescie  :P


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 24, 2012, 01:56:59 am »
Ja też zbytnio tego nie widze. I te spolszczenia hahahaha, np. "party recall" = "odwolanie druzyny", omg. Btw jezeli nie bedzie tu BMF to serwer bedzie mial zerowa konkurence bo przeciez wiadomo ze ludzie z priwow nie maja skila na poziomie ruskich czy chociazby grajacych na ncwescie  :P

Jezli w ogóle uwazasz ze BMF prezentuje jakas konkurencje to GZ :D


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 24, 2012, 10:47:35 am »
Nie no serio pytam... Alarion to wiem kto to ale tazmana nie znam.
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 24, 2012, 11:15:53 am »
Ja też zbytnio tego nie widze. I te spolszczenia hahahaha, np. "party recall" = "odwolanie druzyny", omg. Btw jezeli nie bedzie tu BMF to serwer bedzie mial zerowa konkurence bo przeciez wiadomo ze ludzie z priwow nie maja skila na poziomie ruskich czy chociazby grajacych na ncwescie  :P


hahahah

Czasem zastanawiam się czy ludziki naprawdę nie maja pojęcia kto i kiedy ogarnia L2.

BMF - to 2 CP, "ruskie" to zranger+zerg bez epic dram PL, NCWEST to Bot w wersji dla PL/EU.

To,  że nie będzie takich faktor klanów jak Tribunal/ROA itp wcale nie oznacza, że nie będzie spoczko.

co do poziomu serwera ... może i będzie niższy ale dla 95% graczy to nie ma znaczenia bo albo są outsiderami każdego serwera albo robią QQ.



  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 24, 2012, 11:29:00 am »
najlepsze ze na pl serwerze 99% bedzie gralo legit  8)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 24, 2012, 12:08:26 pm »
Ja też zbytnio tego nie widze. I te spolszczenia hahahaha, np. "party recall" = "odwolanie druzyny", omg. Btw jezeli nie bedzie tu BMF to serwer bedzie mial zerowa konkurence bo przeciez wiadomo ze ludzie z priwow nie maja skila na poziomie ruskich czy chociazby grajacych na ncwescie  :P


hahahah

Czasem zastanawiam się czy ludziki naprawdę nie maja pojęcia kto i kiedy ogarnia L2.

BMF - to 2 CP, "ruskie" to zranger+zerg bez epic dram PL, NCWEST to Bot w wersji dla PL/EU.

To,  że nie będzie takich faktor klanów jak Tribunal/ROA itp wcale nie oznacza, że nie będzie spoczko.

co do poziomu serwera ... może i będzie niższy ale dla 95% graczy to nie ma znaczenia bo albo są outsiderami każdego serwera albo robią QQ.
RoA/Tribunal pokazali co to znaczy być factorem na x3   :oops:
Żal to mało powiedziane

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #332 dnia: Grudzień 24, 2012, 12:35:16 pm »
najlepsze ze na pl serwerze 99% bedzie gralo legit  8)
właśnie jak to jest z rangerem na innovie, frost je wykrywa czy po prostu bany są z reportów czy cholera wie czego tam jeszcze?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #333 dnia: Grudzień 24, 2012, 01:13:26 pm »
Frost nie przepuszcza (teoretycznie)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #334 dnia: Grudzień 24, 2012, 01:27:55 pm »
najlepsze ze na pl serwerze 99% bedzie gralo legit  8)
właśnie jak to jest z rangerem na innovie, frost je wykrywa czy po prostu bany są z reportów czy cholera wie czego tam jeszcze?
Frost to taki sam żal jak gameguard da się grać z wyłączonym więc dupy ten antycheat nie urywa. Większość banów za programy trzecie z raportu, lub po updacie frosta, a goście botujący nie ogarnęli i włączyli bez aktualizacji bota i wyłapali bana.
Nie bez przyczyny innova robiła event, w którym chodziło o to, że gracz, który zaraportuje najwięcej botów dostaje jakąś tam nagrodę czapkę czy coś już nie pamiętam. Jednakże skutkiem tego było drastyczne zmniejszenie populacji botów i online :P
A zRangera trudno zdetectować bo on nie ingeruje bezpośrednio w grę.
Innova jednak sprawdza każdy raport i jeśli coś wykryją to ban leci od razu w przeciwieństwie do ncwest.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 01:37:48 pm wysłana przez roli »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #335 dnia: Grudzień 24, 2012, 01:44:27 pm »
najlepsze ze na pl serwerze 99% bedzie gralo legit  8)
właśnie jak to jest z rangerem na innovie, frost je wykrywa czy po prostu bany są z reportów czy cholera wie czego tam jeszcze?
Frost to taki sam żal jak gameguard da się grać z wyłączonym więc dupy ten antycheat nie urywa. Większość banów za programy trzecie z raportu, lub po updacie frosta, a goście botujący nie ogarnęli i włączyli bez aktualizacji bota i wyłapali bana.
Nie bez przyczyny innova robiła event, w którym chodziło o to, że gracz, który zaraportuje najwięcej botów dostaje jakąś tam nagrodę czapkę czy coś już nie pamiętam. Jednakże skutkiem tego było drastyczne zmniejszenie populacji botów i online :P
A zRangera trudno zdetectować bo on nie ingeruje bezpośrednio w grę.
Innova jednak sprawdza każdy raport i jeśli coś wykryją to ban leci od razu w przeciwieństwie do ncwest.

Gdyby było tak źle jak piszesz, to wszystkie lokacje gdzie farmi się adenę (GC, MoS, Loa, DV itd.) byłyby pełne botów jak na ncweście. A jednak, żadnego nie mogę uparcie spotkać, chociaż próbuję. Czasem jakiś 1 bocik śmignął mi koło goddard, lub na wejściu d DV, ale zaraz leciał report i koleś znikał następnego dnia.

Gdyby ludzie jechali na Z rangerze to by to było widać tak samo jak z party ruskich. Tyle, że im nawet z ranger przestał pomagać by wygrywać na PvP i walnęli emo quita zabierając valakasa na którego harowało całe ally : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #336 dnia: Grudzień 24, 2012, 01:46:41 pm »
Nawet jeśli się da to jaki procent z naszego community z tego skorzysta? Jeśli dobrze rozumieć to na core żadne z top PL cp z tego nie korzysta, a z tego co słyszałem chociaż może to błędne było, że ruskie pt, które to miały to można by policzyć na palcach u jednej ręki. W takiej sytuacji przy dobrych wiatrach ilość botów na pl servie będzie równa zeru ;)
Kolejny plus
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 01:48:32 pm wysłana przez !ArO »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #337 dnia: Grudzień 24, 2012, 01:53:29 pm »
 tylko ze ruscy przez rok uzywali zrangera, 90% czasu na pve, np caly czas logowali sobie enchantera i drugiego tanka i blokowali scouta w orbis,  wiec samym tym robi juz przewage w stosunku do innych

prawda jest taka ze polscy gracze nie uzywaja takich zabawek w takim stopniu jak ruscy, wiec juz na pl serwerze ten % drastycznie spadnie 


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #338 dnia: Grudzień 24, 2012, 01:58:45 pm »
Nawet jeśli się da to jaki procent z naszego community z tego skorzysta? Jeśli dobrze rozumieć to na core żadne z top PL cp z tego nie korzysta, a z tego co słyszałem chociaż może to błędne było, że ruskie pt, które to miały to można by policzyć na palcach u jednej ręki. W takiej sytuacji przy dobrych wiatrach ilość botów na pl servie będzie równa zeru ;)
Kolejny plus

przy założeniu, iż administracja na PL serwerze będzie tak ogarniać jak na CORE...


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 24, 2012, 02:08:27 pm »
Nawet jeśli się da to jaki procent z naszego community z tego skorzysta? Jeśli dobrze rozumieć to na core żadne z top PL cp z tego nie korzysta, a z tego co słyszałem chociaż może to błędne było, że ruskie pt, które to miały to można by policzyć na palcach u jednej ręki. W takiej sytuacji przy dobrych wiatrach ilość botów na pl servie będzie równa zeru ;)
Kolejny plus

przy założeniu, iż administracja na PL serwerze będzie tak ogarniać jak na CORE...
Może lepiej będzie ogarniać^^ wszystko wyjdzie w praniu ;)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #340 dnia: Grudzień 24, 2012, 02:25:56 pm »
Czy to prawda ze dualbox bedzie zabroniony? Z tego co slyszalem na tej innovie nie da sie odpalic duala wiec ciezej expic :/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 02:30:21 pm wysłana przez sooup »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #341 dnia: Grudzień 24, 2012, 02:28:07 pm »
do boxa trzeba PA


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #342 dnia: Grudzień 24, 2012, 02:29:37 pm »
To jest akurat dobre bo nie masz sztucznego tłoku gdzie jeden gracz ma włączone 3 konta...
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #343 dnia: Grudzień 24, 2012, 03:20:45 pm »
a mozna miec 7boxow ? czy maja jakies ograniczenia, tak z ciekawosci  hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #344 dnia: Grudzień 24, 2012, 03:34:01 pm »
jak kazde konto ma pa to mozna, chociaz ruscy na zakena w 7-8 osob logowali 56 charów  hahaha  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #345 dnia: Grudzień 24, 2012, 04:40:17 pm »
i co takiego zabawnego jest, że grałeś z cheaterami, wiedziałeś o tym i jeszcze się cieszyłeś? O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #346 dnia: Grudzień 24, 2012, 05:16:16 pm »
i co takiego zabawnego jest, że grałeś z cheaterami, wiedziałeś o tym i jeszcze się cieszyłeś? O_o
nie przeszkadzalo mi to


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #347 dnia: Grudzień 24, 2012, 06:31:13 pm »
i co takiego zabawnego jest, że grałeś z cheaterami, wiedziałeś o tym i jeszcze się cieszyłeś? O_o
nie przeszkadzalo mi to
Typowy xXxPolaczekxXxPL i jego sajus z rasyjskimi plajerami huehue
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #348 dnia: Grudzień 24, 2012, 06:50:49 pm »
i co takiego zabawnego jest, że grałeś z cheaterami, wiedziałeś o tym i jeszcze się cieszyłeś? O_o
nie przeszkadzalo mi to
Typowy xXxPolaczekxXxPL i jego sajus z rasyjskimi plajerami huehue
Mordekaiser es #1 hue hue hue

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #349 dnia: Grudzień 24, 2012, 09:26:51 pm »
jakis polski serwer oby nowy serwer trzymal podobny poziom  hahaha

Cytuj
Mroczni zdobywaja Rune, klan o nazwie "BDSM" pyta czy moze wejsc do zamku by zbierac fame, Mroki sie zgadzaja. Gdzies 30 minut przed koncem Mroczni nie maja Rune, na korzysc BDSM. Wkracza BMF na zapore przed siege zone  i carpetuje w 3pt 10 mrocznych