Witaj
Gość

Wątek: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!  (Przeczytany 82572 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #350 dnia: Grudzień 24, 2012, 09:27:41 pm »
server bedzie poziomowo totalnym dnem.
To się okaże.. Ja osobiście uważam, że nasze community sporo ogarniętych graczy posiada i wielu nie tylko z priv playerów ale również z osób, które kiedyś zakończyły grę na teonie franzie itp. może wrócić do L2 na server zrobiony specjalnie dla nas :) Jeśli wyznacznikiem poziomu mają być nl ruscy na wspomagaczach to ja podziękuję i myślę, że nie tylko ja. I bez wstydu przyznaje, że wolę w tej konfiguracji stare eXi z Wolvesami SG AR Immortalsami Angelsami i wieloma innymi pl klanami niż rpg z RoA T. itp ;P kwestia gustu ;)
L2 wypalilo sie z dobre 2 lata temu, ostatnimi dobrymi serverami byly rpg x5 x15, wczesniej dex, asterios i servery oficjalne takie jak teon, naia
gracze z tych serverow w 99% zaprzestali gry wiec nie mowmy tu o dobrym poziomie graczy, polski server l2 bedzie jak tibia w 2006.


edit: w kilku słowach "zaden ogar juz nie gra w l2"

« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 09:29:39 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #351 dnia: Grudzień 24, 2012, 09:37:48 pm »
polski server l2 bedzie jak tibia w 2006.
:o

Żebyśmy wiedzieli o co chodzi? Bo ja nie mam pojęcia jak to było z tibią w 2006 i w ogóle.

A co do serwera, dno i wodorosty jak każdy aktualnie :D
Raczej ruscy mają jeszcze szeroki wybór gdzie sobie popykać, ale oni grają u siebie. Nawet jeśli osoba nie pochodząca z ich kraju rozumie język rosyjski to i tak można dostać świra na dłuższą metę grając w takim otoczeniu.

Wiele osób zna grę na wylot, ale po latach taka farma męczy ludzi już po miesiącu gry, a ich "wbijanie" na serwer i powroty utwierdzają w tym przekonaniu. Przed startem kierują się nostalgią, stąd ta cała otoczka na forach i pisanie plusów na temat gry, panująca euforia, a wszystko pryska po starcie. Bo to jednak już nie to samo, i gra nie przynosi takiej zabawy.

Coś jak ze słodyczami, można sporo jeść ale jest granica gdzie po pewnym czasie nadchodzi odruch wymiotny.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 09:44:55 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #352 dnia: Grudzień 24, 2012, 09:40:51 pm »
edit: w kilku słowach "zaden ogar juz nie gra w l2"
Dobra wymówka do życia wyimaginowanymi opowieściami i wytykania dobrym graczom ich błędów sprowadzając ich do noobów.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #353 dnia: Grudzień 24, 2012, 09:43:12 pm »
polski server l2 bedzie jak tibia w 2006.
:o

Żebyśmy wiedzieli o co chodzi? Bo ja nie mam pojęcia jak to było z tibią w 2006 i w ogóle.

A co do serwera, dno i wodorosty jak każdy aktualnie :D
Raczej ruscy mają jeszcze szeroki wybór gdzie sobie popykać, ale oni grają u siebie. Nawet jeśli osoba nie pochodząca z ich kraju rozumie język rosyjski to i tak można dostać świra na dłuższą metę grając w takim otoczeniu.
No wiadomo ze ruscy nie przyjda grac na polski server, oni nawet nie znaja zadnego polskiego klanu, a z tibia...nie wiesz jakie community gralo na poczatku w tibie? te wszystkie dzieci i wgl :) co krzeslami w rodziców rzucali
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #354 dnia: Grudzień 24, 2012, 09:46:58 pm »
No wiadomo ze ruscy nie przyjda grac na polski server, oni nawet nie znaja zadnego polskiego klanu, a z tibia...nie wiesz jakie community gralo na poczatku w tibie? te wszystkie dzieci i wgl :) co krzeslami w rodziców rzucali
Krzesło? To jest nic w porównaniu z historią jednego gracza L2.
A dzieci grają wszędzie, tylko ich fantazja i mentalność jest w większości po prostu skutkiem ubocznym młodego wieku, gdzie spieranie się między małolatami o "wyższość" w grze jest uznawane za coś super wśród rówieśników.

Ale co mam powiedzieć o starych chłopach, którzy w lodówce trzymają piwo a poziom ich sporów jest podobny do tych dzieciaków? I to dyskusje brane całkiem poważnie z ich strony. Jedni wyrastają z takich rzeczy a drudzy nie, także pierwszy przypadek jest wybaczalny, drugi wzbudza odrazę i politowanie jednocześnie...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 09:50:23 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #355 dnia: Grudzień 25, 2012, 12:09:16 am »
polski server l2 bedzie jak tibia w 2006.
:o

Żebyśmy wiedzieli o co chodzi? Bo ja nie mam pojęcia jak to było z tibią w 2006 i w ogóle.

A co do serwera, dno i wodorosty jak każdy aktualnie :D
Raczej ruscy mają jeszcze szeroki wybór gdzie sobie popykać, ale oni grają u siebie. Nawet jeśli osoba nie pochodząca z ich kraju rozumie język rosyjski to i tak można dostać świra na dłuższą metę grając w takim otoczeniu.

Wiele osób zna grę na wylot, ale po latach taka farma męczy ludzi już po miesiącu gry, a ich "wbijanie" na serwer i powroty utwierdzają w tym przekonaniu. Przed startem kierują się nostalgią, stąd ta cała otoczka na forach i pisanie plusów na temat gry, panująca euforia, a wszystko pryska po starcie. Bo to jednak już nie to samo, i gra nie przynosi takiej zabawy.

Coś jak ze słodyczami, można sporo jeść ale jest granica gdzie po pewnym czasie nadchodzi odruch wymiotny.
argument invalida
http://www.youtube.com/watch?v=l7nUIAROsl0
nie ma rzygania
Co do ludnosci to zgadzam sie, raczej nikt nie przeniesie sie z nc west, wiec konkurencja iscie slaba.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2012, 12:11:00 am wysłana przez sooup »


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #356 dnia: Grudzień 25, 2012, 12:13:20 am »
Nie uogólniajmy.. bo panuje taka moda, że jak ktoś wbije pogra i stwierdza iż nie ma chęci na grę, że mu się przejadło itd. to stara się wszystkich przekonać o swojej racji.. L2 jest dead to nie to samo, lipne community itd. Dla jednego tak dla innego nie.. a przecież nie ma jednej racji i jednego dobra dla wszystkich.. jeden wbije i pogra spotka spoko ludzi,  będzie miał chęć na grę i będzie się emocjonował rywalizacją na servie, ogólnie będzie się dobrze bawił, a drugi nie bo już mu się przejadło.. Tylko teraz panuje takie zjawisko, że ten drugi będzie się starał na siłę uświadomić tego pierwszego, że Ci ludzie to dzieci (chociaż będą to ziomki powyżej 20 roku życia) i polaczki (czego komentować szkoda czasu Polak do Polaka Ty polaczku...), jego chęć do grania są bez sensu, a emocje które przeżywa nie powinny mieć miejsca, a server na którym gra jest dead.. bezsens..
Inni piszą, że na server nie przyjdą żadni dobrzy gracze?? macie listę wszystkich i przeprowadziliście ankietę? Jaką gwarancje możecie dać, że żadny ogar old squad się nie pojawi bo będzie miało akurat trochę czasu, a info o tym servie ich zaciekawi.
Poczekajcie Panowie poczekamy zobaczymy. Ja sam chciałbym zawitać i się przekonać ale kto wie co człowiek za 2 miechy będzie robił..


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #357 dnia: Grudzień 25, 2012, 12:22:58 am »
Oni po prostu maja na mysli siebie jako tych dobrych graczy xD


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #358 dnia: Grudzień 25, 2012, 01:35:32 am »
Co do ludnosci to zgadzam sie, raczej nikt nie przeniesie sie z nc west, wiec konkurencja iscie slaba.
O konkurencje bym się nie bał, na pewno znajdzie się kilka/kilkanaście ogarniętych pt  i nie wiem skąd wysnułeś wniosek, że brak ludzi z westa=iście słaba konkrecja, nie zauważyłem żeby tam jakoś b.dobrze ogarniali.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #359 dnia: Grudzień 25, 2012, 10:05:31 am »
Większość z community tego forum ma za wysokie mniemanie o sobie. " Nie będę tu grał bo niema konkurencji" ; " Nie mam hero na Core bo mi się nie chcę"  :o


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #360 dnia: Grudzień 25, 2012, 10:46:30 am »
słuchajcie dobry Lineage 2 to czysto subiektywna sprawa jakbyśmy zaczęli grać od ct 1  to wiadomo że interlude czy c5(  ahh ten klasyk) będzie "badziewiem :P  Ja osobiście naleze do starych graczy l2 gdzie od ct1 już mnie raczej gra nie bawi ;/  ale to tylko moja skromna opinia. Co do serwera to wejdzie dużo młodych ludzi którzy nie ogarniają gry na tyle aby grać na innych serv. w jezyku obcym.  Czyli będzie dużo noobów ale przecież każdy był kiedyś nobem :)  Pozdro :)


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #361 dnia: Grudzień 25, 2012, 01:13:08 pm »
Po głębszym zastanowieniu powrót do l2 nie ma żadnego sensu ,poziom community w tym polskiego osiadłszy dno a samo l2 to juz troche jak odgrzewane kotlety.GW2 wciągnęło mnie na dobre i co więcej gram tam sobie bez żadnej spiny ,mam tam wszytko pvp,wvw i pve.Tu od samego czytania forum włos sie na głowie jezy. Magia Lineage 2 minęła a polaczkowo to ja mam za oknem nie musze sie logować na L2PL.
Pozdro ziomy
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #362 dnia: Grudzień 25, 2012, 01:15:19 pm »
L2 mnie nie obchodzi ale logne się na forum i napisze coś ... :oops:


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #363 dnia: Grudzień 25, 2012, 01:28:49 pm »
Po głębszym zastanowieniu powrót do l2 nie ma żadnego sensu ,poziom community w tym polskiego osiadłszy dno a samo l2 to juz troche jak odgrzewane kotlety.GW2 wciągnęło mnie na dobre i co więcej gram tam sobie bez żadnej spiny ,mam tam wszytko pvp,wvw i pve.Tu od samego czytania forum włos sie na głowie jezy. Magia Lineage 2 minęła a polaczkowo to ja mam za oknem nie musze sie logować na L2PL.
Pozdro ziomy

Wilde, i tak będziesz grał i tak! :D 

Ściągnie się Milana, i zrobimy CP hahaha.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #364 dnia: Grudzień 25, 2012, 02:30:06 pm »
Po głębszym zastanowieniu powrót do l2 nie ma żadnego sensu ,poziom community w tym polskiego osiadłszy dno a samo l2 to juz troche jak odgrzewane kotlety.GW2 wciągnęło mnie na dobre i co więcej gram tam sobie bez żadnej spiny ,mam tam wszytko pvp,wvw i pve.Tu od samego czytania forum włos sie na głowie jezy. Magia Lineage 2 minęła a polaczkowo to ja mam za oknem nie musze sie logować na L2PL.
Pozdro ziomy

Ja byłem zafascynowany GW2. W L2 miałem syndrom "jeszcze 1 lvl i idę spać", tutaj z kolei "jeszcze 1 jakieś dynamiczne zdarzenie i idę spać". Ale równie szybko, co grą się zafascynowałem, przeszło mi. Pomimo tego, że w L2 jestem raczej farmerem, niż pvp playerem, to zaczęło mi brakować tego, że na spocie można do kogoś podejść i sie bić. Albo ktoś może podlecieć do mnie :D. A w GW2 trzeba przenosić się na specjalną mapę po WvWvW czy też pvp i to mi się nie podoba. Ale kwestia gustu ;].

Tak czy siak czekam z niecierpliwością na tego serwa, nawet chociażby po to, żeby zobaczyć jak im wyjdzie ta lokalizacja :).


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #365 dnia: Grudzień 25, 2012, 02:40:14 pm »
Tak czy siak czekam z niecierpliwością na tego serwa, nawet chociażby po to, żeby zobaczyć jak im wyjdzie ta lokalizacja :).
Ja podobnie :)
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #366 dnia: Grudzień 25, 2012, 02:49:58 pm »
L2 mnie nie obchodzi ale logne się na forum i napisze coś ... :oops:
nic dodac nic ujac, ludzie pisza jakie to l2PL bedzie zle i nie beda grac albo ze juz skonczyli z l2 ale mimo wszystko siedza w watku i pisza te swoje bzdury, get a life...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #367 dnia: Grudzień 25, 2012, 03:37:35 pm »
pierwszy klan się zadeklarował, i to nie z privów ;]
oby tak dalej
https://forum.4game.com/pl/showthread.php?t=21


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #368 dnia: Grudzień 25, 2012, 03:48:08 pm »
pierwszy klan się zadeklarował, i to nie z privów ;]
oby tak dalej
https://forum.4game.com/pl/showthread.php?t=21

pierwszym byl BMF


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #369 dnia: Grudzień 25, 2012, 04:44:17 pm »
W sumie to nie wszyscy przejdą z Ex'a, a starych graczy będzie 2-3 CP jakby łącznie podliczyć?
Kto będzie chciał to będzie grał, kto nie to nie, a większość i tak rozchodzi się o CP, bo jak pokazało Core są cp, które migrują od klanu do klanu i w -_-' mają gdzie grają. Skoro zespół A konkuruje z B, na równym poziomie to po co im C, który jest 10x lepszy? I blame na tego C, bo 3-4 ludzi na postać, bo boty, bo to bo tamto


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #370 dnia: Grudzień 25, 2012, 06:17:41 pm »

edit: w kilku słowach "zaden ogar juz nie gra w l2"

Tak Lineage 2 skończył się wraz z panowaniem wszechmocnego Raziela

Hmm... Seems Legit
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #371 dnia: Grudzień 25, 2012, 11:27:47 pm »
pierwszy klan się zadeklarował, i to nie z privów ;]
oby tak dalej
https://forum.4game.com/pl/showthread.php?t=21

Factorzy... ) Srsly. No offence, btw.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #372 dnia: Grudzień 26, 2012, 12:03:10 am »
pierwszy klan się zadeklarował, i to nie z privów ;]
oby tak dalej
https://forum.4game.com/pl/showthread.php?t=21

Factorzy... ) Srsly. No offence, btw.
tak na poważnie chciałbym widziec tych wszystkich l2 faktorów jakby im odcieli boty zrangery automaty s r a t y  :D

http://forumen.rpg-club.com/index.php/topic,32800.0.html rpg factorzy
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2012, 12:09:16 am wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #373 dnia: Grudzień 26, 2012, 12:06:28 am »
Klan Wrath należy do legitów, więc nie można im ujmować, i w sumie nalezy im się za to szacunek.

Tak swoją droga, ten kto gra z ręki na Feohu, musi być masochistą... :D


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #374 dnia: Grudzień 26, 2012, 01:46:48 am »
Albo po prostu normalnym graczem.
www.lineage2.eu
zapisy na beta testy xD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2012, 01:54:22 am wysłana przez FlaameZ »