Witaj
Gość

Wątek: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!  (Przeczytany 82526 razy)

  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #375 dnia: Grudzień 26, 2012, 03:22:48 pm »
jak tak czytam ten wątek  to dochodzę do wniosku ,ze może warto na tym pl serwie zagrać
tak- beda tam dzieciaki, na czacie pełne będzie żałosnych tekstów (ot można wyłączyć), będzie pk low lvl itp

ale przecież nie będzie tam TOPOWYCH CP i graczy, a więc może będzie można grac w miarę normalnie

kto wie czy bez tych NAJLEPSIEJSZYCH  ten serwer nie będzie ciekawy?- pewnie na początku mierny , ale kto wie jak z czasem sie to potoczy- może zostaną na nim  po jakimś czasie  tylko ci , którzy lubią po prostu pograć w stare dobre L2 ( niezależnie od kroniki), którzy nie będą zmieniać klanów jak rękawiczki w zależności od własnych potrzeb, którzy nie będą feedowac na oly, którzy będą grac bez oprogramowania ( które w zależności od  sytuacji raz są  legit a raz bee)- heh- kto wie?

tak na marginesie nie mogę oprzeć sie , żeby dodać- jakże żałosne są te posty w stylu :
"My ( czytaj najlepsi, topowi) tam nie idziemy, wiec serwer będzie dead"
bardzo mnie ciekawi jakiego "skilla" mają ci ludzie w realnym życiu :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2012, 03:24:24 pm wysłana przez Severeen »


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #376 dnia: Grudzień 26, 2012, 03:45:41 pm »
mnie tam to -_-'. Tylko Polacy potrafią nażerać otwierają coś specjalnie dla nas a my i tak będziemy kręcić nosem przecież z innymi polakami się praktycznie grać nie da bo to same raterdy

/-_-' 100% confirmed ziomyś

i tak sobie tam ponapierdalam :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2012, 03:51:31 pm wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #377 dnia: Grudzień 26, 2012, 04:06:19 pm »
Streszczenie euforii i przebiegu gry:

Start - "Ooo super, ile ludzi, nie ma co napieprzam na tym serwie do końca"
40 lvl - Zw, taka euforia, przeglądanie forum, +1 post w euforii - "same pozytywy napiszę, jeszcze daleka droga aby wejść na szczyt, ale on musi być fajny co nie - jeszcze go nie widziałem ale czy to ważne, na 100 % przecież do niego dojdę?"
85 lvl - -minus 10 % populacji, 80 % "Kupić PA, czy nie kupić PA?", pozostali - farmer styl, PA na 90 lvlu
86, 87, 88 - "Kurde jakoś tak dziwnie, instancje, jakoś tak xp idzie dziwnie powoli"
88 + 10 % na tydzień - "Nie no, muszę sobie zrobić przerwę, ale wrócę, na pewno, wrócę prawda? No jak ja mam w to wątpić?"
Forum, forum, forum - "O kurde czytam o pierwszych odejściach CP/top klanów, niezle farmili, mieli przewagę po 3-4 lvle nad resztą, ciekawe co u naszych Kolczastych Aniołów, czy coś wiedzą o tym?" 1h pózniej... "Kurde potwierdziło się, moja podświadomość i "zapał" do gry mówią mi, że i tak bym nie zagrzał tam miejsca, ale chęć bycia forumowym "faktorem" zmusza mnie do napisania posta!", odpalamy przeglądarkę, http://forum.lineage2.com.pl/ > Lineage 2 - serwery oficjalne > Polski serwer > Wiadomość: "Ale lipa ten i ten top klan odszedł, pewnie instancje i tak dalej mało PvP (własna liczba PvP mniejsza niż 100, ale co tam kto mi to udowodni? ważne, że post na poziomie faktora), sporo ludzi odeszło, informacje z liczydła także wiarygodne"

Czytamy czytamy odpowiedzi, powoli odpuszczamy sobie dział naszego super serwera, i albo znów robimy przerwę od L2 albo w euforii nostalgicznie wspominamy zalety Gracii Final, a to Interlude bo dinozaurki, H5 to to siamto, ale gdzie GOD? Nie, brońcie mnie przed tym. Ja nie pamiętam co to GOD, to przeszłość, Zenek otwiera serwer na poziomie więc idę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2012, 04:10:26 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #378 dnia: Grudzień 26, 2012, 05:16:40 pm »
Przykre to ale jakże prawdziwe. Zapomniałeś tylko dodać, że po tym wszystkim innova +$$.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #379 dnia: Grudzień 26, 2012, 09:21:08 pm »
Po to robia/wydaja gry aby zarabialy tak ? Useless post.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #380 dnia: Grudzień 26, 2012, 10:02:16 pm »
Streszczenie euforii i przebiegu gry:

Start - "Ooo super, ile ludzi, nie ma co napieprzam na tym serwie do końca"
40 lvl - Zw, taka euforia, przeglądanie forum, +1 post w euforii - "same pozytywy napiszę, jeszcze daleka droga aby wejść na szczyt, ale on musi być fajny co nie - jeszcze go nie widziałem ale czy to ważne, na 100 % przecież do niego dojdę?"
85 lvl - -minus 10 % populacji, 80 % "Kupić PA, czy nie kupić PA?", pozostali - farmer styl, PA na 90 lvlu
86, 87, 88 - "Kurde jakoś tak dziwnie, instancje, jakoś tak xp idzie dziwnie powoli"
88 + 10 % na tydzień - "Nie no, muszę sobie zrobić przerwę, ale wrócę, na pewno, wrócę prawda? No jak ja mam w to wątpić?"
Forum, forum, forum - "O kurde czytam o pierwszych odejściach CP/top klanów, niezle farmili, mieli przewagę po 3-4 lvle nad resztą, ciekawe co u naszych Kolczastych Aniołów, czy coś wiedzą o tym?" 1h pózniej... "Kurde potwierdziło się, moja podświadomość i "zapał" do gry mówią mi, że i tak bym nie zagrzał tam miejsca, ale chęć bycia forumowym "faktorem" zmusza mnie do napisania posta!", odpalamy przeglądarkę, http://forum.lineage2.com.pl/ > Lineage 2 - serwery oficjalne > Polski serwer > Wiadomość: "Ale lipa ten i ten top klan odszedł, pewnie instancje i tak dalej mało PvP (własna liczba PvP mniejsza niż 100, ale co tam kto mi to udowodni? ważne, że post na poziomie faktora), sporo ludzi odeszło, informacje z liczydła także wiarygodne"

Czytamy czytamy odpowiedzi, powoli odpuszczamy sobie dział naszego super serwera, i albo znów robimy przerwę od L2 albo w euforii nostalgicznie wspominamy zalety Gracii Final, a to Interlude bo dinozaurki, H5 to to siamto, ale gdzie GOD? Nie, brońcie mnie przed tym. Ja nie pamiętam co to GOD, to przeszłość, Zenek otwiera serwer na poziomie więc idę.

a mi to wygląda jakbyś na siłę chciał przekonać wszystkich, że nie zależnie co zrobią i tak niech nie idą na PL serwer bo będą tego żałować.


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #381 dnia: Grudzień 26, 2012, 10:57:12 pm »
Po to robia/wydaja gry aby zarabialy tak ? Useless post.

Nie bardziej niż twój.

Cytuj
a mi to wygląda jakbyś na siłę chciał przekonać wszystkich, że nie zależnie co zrobią i tak niech nie idą na PL serwer bo będą tego żałować.


Niekoniecznie, streścił to co się dzieje w przypadku niemal każdej premiery serwera czy to off czy wyczekiwanego priva. Nikogo tam raczej nie obraża, mówi jak jest (będzie), większość zna chyba to uczucie chwilowej podniety przed startem, która niestety kończy się słomianym zapałem.

I to nie jest wina serwera, adminów, cziterów czy alariona, po prostu tęsknimy za czasami kiedy się ostro ciupało a nie za samą grą, która jest już stara i dla większości nudna.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2012, 11:02:57 pm wysłana przez blacktyger »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #382 dnia: Grudzień 26, 2012, 11:14:58 pm »
To nie tyczy sie tylko L2, taka sytuacja jest zawsze przed/po starcie/premierze danej gry.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #383 dnia: Grudzień 27, 2012, 08:35:39 am »
Tak naprawdę każdy ma racje, różnica polega na tym, iż wersja L2 OFF w EU (PL) to nie priv i to jest duży plus.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #384 dnia: Grudzień 27, 2012, 10:31:18 am »
to nie priv i to jest duży plus.
Taka mentalność ludzi dawno minęła, kilka lat temu kiedy czasy były inne i retailowa społeczność miała okazje się pośmiać z ludzi grających na emulatorach. Dziś dla Was tak magiczne słowo "official", które wielu z was nadal wielbi nic nie znaczy.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #385 dnia: Grudzień 27, 2012, 11:05:20 am »
Po tym jak wykradli pliki na privach dało sie normalnie grac. Privy mialy ta przewage dla niektorych ze raty byly wysokie, odpadala mozolna farma i mozna bylo sie w pvp bawic.


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #386 dnia: Grudzień 27, 2012, 11:19:04 am »
Dopoki ruscy nie zrobili offa w EU to privy mialy jeszcze 1 zelete - nie bylo botow, albo szybko znikaly. ^^
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #387 dnia: Grudzień 27, 2012, 11:19:56 am »
to nie priv i to jest duży plus.
Taka mentalność ludzi dawno minęła, kilka lat temu kiedy czasy były inne i retailowa społeczność miała okazje się pośmiać z ludzi grających na emulatorach. Dziś dla Was tak magiczne słowo "official", które wielu z was nadal wielbi nic nie znaczy.

może uściśle - inova off :D nie ncbot off :D

Jedno jednak każdy OFF ma... czego nie można powiedzieć na najlepszych priv.. nowe kroniki. :P


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #388 dnia: Grudzień 27, 2012, 11:30:56 am »
#sobek z tym, ze w privach chodzi glownie o to (przynajmniej z mojej perspektywy), ze wlasnie nie ma na nich tych nowych kronik ^^
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #389 dnia: Grudzień 27, 2012, 11:58:26 am »
Jedno jednak każdy OFF ma... czego nie można powiedzieć na najlepszych priv.. nowe kroniki. :P
Rzeczywiście wielka zaleta, po ilości serwerów w Europie widać jak europejczycy szaleją za tymi nowymi kronikami i ogólnie oficjalnym L2 albo w ogóle L2. Rok temu jeszcze była teoria, że Innova EU ma zgarnąć europejczyków z privów i więcej się tam nie będą pałętać, jeden serwer (do tego nawet nie jest pełny) na całą europę nie licząc ruskich bo oni mają swój świat L2 to bardzo słaby wynik.

Widocznie nowe nie znaczy zawsze lepsze, tak jak z nowymi a starymi dieslami w samochodach  :afro:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2012, 12:14:58 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #390 dnia: Grudzień 27, 2012, 12:34:21 pm »
Jedno jednak każdy OFF ma... czego nie można powiedzieć na najlepszych priv.. nowe kroniki. :P
Rzeczywiście wielka zaleta, po ilości serwerów w Europie widać jak europejczycy szaleją za tymi nowymi kronikami i ogólnie oficjalnym L2 albo w ogóle L2. Rok temu jeszcze była teoria, że Innova EU ma zgarnąć europejczyków z privów i więcej się tam nie będą pałętać, jeden serwer (do tego nawet nie jest pełny) na całą europę nie licząc ruskich bo oni mają swój świat L2 to bardzo słaby wynik.

Widocznie nowe nie znaczy zawsze lepsze, tak jak z nowymi a starymi dieslami w samochodach  :afro:

To jest duża zaleta, gdyby nie nowe kroniki to L2 oficjalnie by zostało zamknięte i z czasem serwery priv też by padły.

Problem bardziej jest w stylu "jeden lubi nowe filmy, drugi klasyki" :P



  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #391 dnia: Grudzień 27, 2012, 12:52:20 pm »
Analogia z furami jest spoko - jeden lubi pedalskie, nowe bryki, ze spoilerami, jakimis dziwnymi dodatkami itd. bo szpan, a drugi lubi klasyczne muscle cary z poteznymi silnikami i gigantycznym spalaniem ^^
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #392 dnia: Grudzień 27, 2012, 03:40:32 pm »
Rzeczywiście wielka zaleta, po ilości serwerów w Europie widać jak europejczycy szaleją za tymi nowymi kronikami i ogólnie oficjalnym L2 albo w ogóle L2. Rok temu jeszcze była teoria, że Innova EU ma zgarnąć europejczyków z privów i więcej się tam nie będą pałętać, jeden serwer (do tego nawet nie jest pełny) na całą europę nie licząc ruskich bo oni mają swój świat L2 to bardzo słaby wynik.
Mi się wydaje, że po prostu dużej części community nie pasuje na offie właśnie fakt tych international serverów. Nie każdy chce grać z wszędobylskimi ru klanami, które NL i się wspomagają różnymi programikami jak mało kto. Zobaczcie taki przykład mi się teraz nasunął.. server Gnata L2ex ani żadnej większej reklamy tam nie widziałem, ani żadnych rewelacyjnych plików.. gościu wydaje się sam prowadzi ten projekt i na start ma lekko 1k graczy. Ludzi i klany, które mogą sobie normalnie pograć i po rywalizować o wiele, a nie skupić się na farmie bo AFL, RoA itp. są już XX lvl-ów z przodu o sprzęcie nie wspominając. Tym samym to może być dobry i przemyślany pomysł innovy, która wydając zapewne niemałe pieniądze na licencje już dobrze przemyślała jak tu ściągnąć graczy bo jak wiadomo Ci to kasa..


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #393 dnia: Grudzień 27, 2012, 04:14:59 pm »
Dobrze przemyślała, tak jak otwarcie Arii  :afro: Chyba tłumaczenia po niemiecku jako pierwsze także?


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #394 dnia: Grudzień 27, 2012, 06:36:17 pm »
server Gnata L2ex ani żadnej większej reklamy tam nie widziałem, ani żadnych rewelacyjnych plików.. gościu wydaje się sam prowadzi ten projekt i na start ma lekko 1k graczy

Ex to zły przykład. Online na Vh to zasługa starych klanów/graczy którzy poszli tam tylko z sentymentu i for fun.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #395 dnia: Grudzień 27, 2012, 07:02:46 pm »
Też poświęciłem tej grze około 5-6 lat (pewnie datego że nie było nic poza L2 i Wowem) Ciekawe ile znajomych bym spotkał po latach? :)


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #396 dnia: Grudzień 27, 2012, 10:28:21 pm »
Też poświęciłem tej grze około 5-6 lat (pewnie datego że nie było nic poza L2 i Wowem) Ciekawe ile znajomych bym spotkał po latach? :)
ja pewnie spotkałbym mało ehhh  dawni klanowicze już dawno przestali grać w l2 powód jest prosty rodzina, praca, studia   etc. :(  ale może kiedyś stara ekipa się skusi na polskim serwerze zagrać kto wie :D 


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #397 dnia: Grudzień 28, 2012, 11:34:43 am »
Uwaga! Już teraz na stronie http://lineage2.eu/pl możesz podać swój adres email, aby otrzymywać ostatnie wiadomości z projektu Lineage II PL oraz informacje o rozpoczęciu otwartego beta testu, zaplanowanego w tej chwili na Luty 2013.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #398 dnia: Styczeń 02, 2013, 10:34:12 pm »
jakies znajome twarze z core wybieraja sie na ten serwer? pogralbym w jakims sensownym cp


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #399 dnia: Styczeń 02, 2013, 10:36:20 pm »
BMF-y te co quitneły po max 2 miechach : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker