Witaj
Gość

Wątek: Spectral Master by solar  (Przeczytany 16583 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 03, 2011, 08:31:44 pm »
Cytuj
O panie, z czego ludzie mają czerpać wiedzę ??
Z doświadczenia
Cytuj
Odpowiedzi nie uzyskałem, na eu jest już h5 uaktualnienia nie widzę, exp w cata> niż nie w cata :P
Co do pvp dobij sobie do konkretnego lvlu i idz na oly użyj grubasa potem użyj lorda i zobacz różnice. Tak samo jest z katami prem vit i więcej kasy jest lepsze niż siedzenie w katach (party spot)


Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 04, 2011, 02:05:51 pm »
Cytuj
O panie, z czego ludzie mają czerpać wiedzę ??
Z doświadczenia
Cytuj
Odpowiedzi nie uzyskałem, na eu jest już h5 uaktualnienia nie widzę, exp w cata> niż nie w cata :P
Co do pvp dobij sobie do konkretnego lvlu i idz na oly użyj grubasa potem użyj lorda i zobacz różnice. Tak samo jest z katami prem vit i więcej kasy jest lepsze niż siedzenie w katach (party spot)

A gdzie ja komukolwiek napisałem, że lepiej uzywac nighta... ? I tak wole, jak i zresztą większość summonerów(nie mówię o privach) expić w cata niż na miejscówkach z vitem...

"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 04, 2011, 06:33:53 pm »
Odnośnie samej prezentacji myślę że jest ona strasznie nieczytelna, 5 minut roboty i by znacznie lepiej wyglądała. O treściach w niej zawartych się nie wypowiadam bo w grze PS'em mam bardzo małe doświadczenie.
Pzdr, Widel



  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 12, 2011, 04:50:40 pm »
A ja dodam swoje 2 grosze Night jest na olly o wiele lepszy od  Lorda . Lord ma bardzo mało hp.Każdy dobry dager /nuker ubija pierw sumona  Lord pada na 2 hity od necro od dagera tak samo .Nightshade ciężko ubić posiada duzo m/p defa  kiedy night żyje  właściciel prawie nie do zabicia przez tanka /  nuka ponieważ można się helowac sumonem .Może sie myle ?? ?? :o


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 13, 2011, 12:19:16 am »
A ja dodam swoje 2 grosze Night jest na olly o wiele lepszy od  Lorda . Lord ma bardzo mało hp.Każdy dobry dager /nuker ubija pierw sumona  Lord pada na 2 hity od necro od dagera tak samo .Nightshade ciężko ubić posiada duzo m/p defa  kiedy night żyje  właściciel prawie nie do zabicia przez tanka /  nuka ponieważ można się helowac sumonem .Może sie myle ?? ?? :o
Tylko na oly chodzi o dps a nie zeby stać i się leczyć. Grubas tego dpsu nie robi. Jak łatwo zwiększyć przeżywalność ? proste zawsze zaczynać walkę na oly z odpalonym ud z talizmanu w tym czasie dać bane albo ukraść/anulować wrogowi buffy (zalezy od przeciwnika magów banujemy reszte zasada 2. Od h5 przyzwanie nowego summka nie trwa nawet sekundy. Z tankami o tyle jest problem, żę da anuluje ci buffy panterka, pal natłucze ci niezłego dmg razem z swoim kurczakiem, tk też narobi dmg do tego jest chodzącym żelbetonowym bunkrem, z jakimś lepszym sk nie miałem ostatnio do czynienia tylko albo z uber koksami albo z cieniasami to się nie wypowiadam. Do tego każdy tank po mega echnacie skillów trzyma większość przeciwników z małym con na prem stunie. Żaden normalny dager nie będzie bił summka tylko od razu żuci się na summonera. Na nukerów wystarczy mieć full elementy na ich elementy i spokojnie się ich zatłucze przy odpaleniu odpowiednich talizmanów i odpowiedniej taktyce.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 18, 2011, 12:20:59 pm »
A ja dodam swoje 2 grosze Night jest na olly o wiele lepszy od  Lorda . Lord ma bardzo mało hp.Każdy dobry dager /nuker ubija pierw sumona  Lord pada na 2 hity od necro od dagera tak samo .Nightshade ciężko ubić posiada duzo m/p defa  kiedy night żyje  właściciel prawie nie do zabicia przez tanka /  nuka ponieważ można się helowac sumonem .Może sie myle ?? ?? :o
Tylko na oly chodzi o dps a nie zeby stać i się leczyć. Grubas tego dpsu nie robi. Jak łatwo zwiększyć przeżywalność ? proste zawsze zaczynać walkę na oly z odpalonym ud z talizmanu w tym czasie dać bane albo ukraść/anulować wrogowi buffy (zalezy od przeciwnika magów banujemy reszte zasada 2. Od h5 przyzwanie nowego summka nie trwa nawet sekundy. Z tankami o tyle jest problem, żę da anuluje ci buffy panterka, pal natłucze ci niezłego dmg razem z swoim kurczakiem, tk też narobi dmg do tego jest chodzącym żelbetonowym bunkrem, z jakimś lepszym sk nie miałem ostatnio do czynienia tylko albo z uber koksami albo z cieniasami to się nie wypowiadam. Do tego każdy tank po mega echnacie skillów trzyma większość przeciwników z małym con na prem stunie. Żaden normalny dager nie będzie bił summka tylko od razu żuci się na summonera. Na nukerów wystarczy mieć full elementy na ich elementy i spokojnie się ich zatłucze przy odpaleniu odpowiednich talizmanów i odpowiedniej taktyce.


A ty chyba nie rozumiesz tej taktyki, bierzesz grubasa i na starcie walki odpalasz mu Barriere. Wtedy nawet gdy biją ciebie to polowa leci na summka a summek zboostowany w p i m def będzie cały czas stał, ty tylko klepiesz z DS.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 19, 2011, 12:52:19 am »
Cytuj

A ty chyba nie rozumiesz tej taktyki, bierzesz grubasa i na starcie walki odpalasz mu Barriere. Wtedy nawet gdy biją ciebie to polowa leci na summka a summek zboostowany w p i m def będzie cały czas stał, ty tylko klepiesz z DS.
tylko, że tym cudnym dsem nikogo poza nukerem bez elementu na dark w robe nie ubijesz. Zdążyło mi się walczyć z przeciwnikami mającymi cały armor na dark zwłaszcza z tankami i widziałem jak ich smyram prując w nich krytykami z własnie dsa i krytykami lorda. Ta taktyka miała by sens jak by grubas był prawdziwym takiem a nie czymś przypominającym tanka w czasach c4

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 19, 2011, 07:12:50 am »
A kto powiedział, że tej techniki trzeba używać czy coś. Tylko z twoich wcześniejszych postów wynikało, że raczej nie wiesz jak to ma wyglądać więc napisałem ;]. Wiadomo, że tanka się smyra DS... ;]
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 19, 2011, 06:18:10 pm »
nie tylko tanka : )

Ja mając na buffku EE coś koło 220 resista dark (to w sumie taki standard teraz w H5) i na PoWater bez buffa na m defa 2100 m defa, to mnei necro z death spike'a tak smyrał, że aż mi go przykro było. Inna sprawa, że chłopak nie ogarniał kiedy kasowałem sobie jego curse gloom'a,a o vortexie chyba nie pamiętał, no ale co do damage'u PS-a z Death spike;a (a on przecież nie ma takich debuffów jak ma necro!) to prawda, jest żałosny...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 21, 2011, 01:41:32 pm »
A kto powiedział, że tej techniki trzeba używać czy coś. Tylko z twoich wcześniejszych postów wynikało, że raczej nie wiesz jak to ma wyglądać więc napisałem ;]. Wiadomo, że tanka się smyra DS... ;]
To po co o niej wspominać?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 24, 2012, 03:02:23 pm »
Cytuj
O panie, z czego ludzie mają czerpać wiedzę ??
Z doświadczenia




Ludzie zaczynający grę w l2/ grę PS napewno mają doświadczenie, z którego mogą czerpać wiedzę, good logic, man.




Apropo słabego nightshade, 1 ps i reszta supportów ciska całe pt, retail footage, kronika h5:


http://www.youtube.com/watch?v=-7-TzdrznLw


:).
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 23, 2013, 07:43:46 pm »
Gram na Gracji (priv) , certyfikat z woja- haste nie działa na summona. Jak ja biję "z lachy" odpala się raz za razem, jak bije summon- d....... Błąd w poradniku czy nie ta kronika? Jesli nie Haste z subki to co?