Witaj
Gość

Wątek: Spellhowler [SH]  (Przeczytany 241962 razy)

  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 25, 2006, 10:05:32 pm »
mam problem... gram na dragonie i mam51 lev... a chce dobic do 52 zeby miec cdl...
no wiec problem polega na tym ze mam malo czasu na gre (wiec gram na x15 rate) wiec nie moge bawic sie w pici-pula czyli zabijac potworki o pare leveli nizsze... nie mam tez czasu na potworki z x2 a nawet x3 hp... wiec dlatego nie lece do dv... ani przed loa... tam potwory mocniejsze a exp gorszy...
wiec lalem na koncu cmentarza =  taik orc supply leadery... byloby tam idealnie gdyby nie to ze te potworki sa scisniete na malej przestrzeni... a sa socjal... i dodatkowo maja agresywnego resspawna... i wszystko tam jest agresywne... wlacznie z graczami...
moj ekw bojowy to devotion tatto +4 int -5 men i crystall staff z sa mana up
wiec gdzie mam ekspic ?? (btw na zmiane broni nie mam co liczyc... )


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 26, 2006, 12:00:52 am »
jak przejdziesz trochę w stronę fields of massacre pzrez cmentarz (tam jest dróżka) to tam ejst gdzies na goreczce po prawej drugi cmentarz, tam bloody queeny są, moby od 58-64, ale strasznie tam tzreba uważać. Weź kogoś do party i idz tam. Necro powinieneś sobie w sumie dać tam rade ..
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 26, 2006, 09:38:22 am »
a jakies latwiejsze miejsce ??
przedtem bilem sekkery na przodzie cmentaza...
potem przenioslem sie na leadery ale tam bylo za ciezko...
szukam takiego bezpiecznego miejsca z good expem... hmmm...
a oel mahumy witch doctors sie nadaja ?? taki sam exp maja jak suply leadery...


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 5

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 26, 2006, 09:45:43 am »
A próbowałeś na Angel Whaterfalls drogą na prawo od Hunter Village pod samym końcem mapy... Z tego co tram byłem to moby są nawet szeroko rozstawione, parę agresywów ale powinieneś dać sobie rady, moby w okolicy 54 lvlu


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 27, 2006, 07:06:16 pm »
Gdzie polecacie expic na 70lvl Samemu ? Nie zawsze mam party z klanu i czesto bywa, ze musze sam expic.

Co do servera.. to gram na l2p genesis, na high ratach, nie mam zamiaru marnowac czasmu na gre.. (tak, jestem nupem, ale to nie ma nic do rzeczy).


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:15:50 pm »
mam pytanko, grałem juz SH mialem 68 lvl arcane itd. na serverze extreme, na ktorym mnie okradziono... :( ale nie o tym chcem ipsać chodzi mi o to, niektorzy mowia, ze jak wrzucisz na TH silecne to on mnie moze atakowac Deadly Blow Batckstab'em i Mortal'em Blow czy to prawda ??


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:20:18 pm »
Noo a czemu nie, to nie sa zadne zaklecia:]


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:27:50 am »
Cytuj
mam pytanko, grałem juz SH mialem 68 lvl arcane itd. na serverze extreme, na ktorym mnie okradziono...  ale nie o tym chcem ipsać chodzi mi o to, niektorzy mowia, ze jak wrzucisz na TH silecne to on mnie moze atakowac Deadly Blow Batckstab'em i Mortal'em Blow czy to prawda ??

W opisie masz dokładnie, że blokuje skile magiczne... Zazwyczaj do skili magicznych potrzeba SB :], a widziałeś aby worrior potrzebwał SB do power strike? :P
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 28, 2006, 12:14:48 pm »
SH lvl 55 z acu3 i w BW robe secie dyes jak widac

http://img136.imageshack.us/img136/9357/bwzh1.jpg

SH lvl 55 z acu3 i w Karmian secie

http://img176.imageshack.us/img176/6311/karmianek8.jpg

SH lvl 61 z acu3 i w demon secie

http://img167.imageshack.us/img167/445/demonni8.jpg

SH lvl 61 z acu3 i w karmian secie

http://img81.imageshack.us/img81/2532/karmian2es0.jpg

Dyes sa w testowym ustawieniu,+4 dex daje jakies 5 moving speed i 3 evasion a +4 con okolo 200hp


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 10, 2006, 01:53:39 am »
Nie cierpie SH bo gram sorcem, a on na mnie rzuca silence :( . wtedy to od razu przegrana. Roznica w c speedzie nie jest duza (chyba ze w porownaniu do Sps) najlepiej zwiekszac mu c speeda bo wtedy dluzej pozyjecie :wink:
I, cry, when angels deserve to die


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 10, 2006, 09:47:44 am »
ja bym to powiedział tak:
exp - matak
pvp i inne antiplajer - cspeed...


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 10, 2006, 08:39:04 pm »
Nie 'm dmg', tylko 'magic power'.

Empower SA < Magic power SA


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 22, 2006, 09:57:55 pm »
Hmm.. Może to głupie pytanie ale przeleciałem cały ten post i dalej nie wiem jaka jest różnica między sa empower (zwiększa m.atck o 24) i magic power (zwiększa m.atck o 99 i konsumpcje many o 15%)? no więc ok.. to jest różnica.. w takim razie który z tych sa na mieczu np sowd da większy demage??
Dodam że testowałem taki zestaw na serwerze l2j.. i sh na 40lvl robił większy o ok 100-200 (nie pamietam dokładnie:P) demage przy użyciu sowd z empower.. ale to było l2j.. pytam więc: jeśli chce większy demage? co lepsze- sowd emp czy sowd magic power?? Mile widziany przykład z życia wzięty:P
Z góry dzięki z odpowiedź:)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 22, 2006, 11:21:18 pm »
skoro zżera o 15 % więcej many o tego sie kurde nie opłaca xD imho
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 23, 2006, 09:51:51 am »
Btm ftw.

Jak to sie nie oplaca? Moze grajac SPS, ale SH wrecz przeciwnie, te 15% nie robi roznicy.

Edit: zapomnialem dodac, ze przy maksymalnym lvlu hurricane, te 15% to jest 10 many. Czyli na jednego potwora zuzyjemy 30-40 many wiecej, co mozemy odzyskac uzywajac raz BTM.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 24, 2006, 02:21:53 pm »
Hmm.. a odpowiedzi na moje pytanie nie ma..
Powiedzmy ze opłacalność to rzecz gustu bo jeden woli dmg inny cast speed itd.. Ja ponawiam swoje pytanie: co da większy dmg: sowd z emp czy sowd z magic power?? Mile widziane przyklady:P


  • Banned
  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 24, 2006, 02:48:40 pm »
z magic power, ale zwiekszy uzycie MP :p
:F


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 24, 2006, 03:21:33 pm »
dla sh zuzycie mp nie jest ważne przecie cdl nie zrzera tak duzo :P


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 24, 2006, 06:10:09 pm »
Mana cost

hurricane = curse death link


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 08, 2006, 08:35:29 pm »
"SH postać, która potrafi 1 ciosem zabić moba na swoim lvlu a nawet silniejszego"
Hmmm... kto mi wyjaśni, dlaczego posiadając 41 lvl SH (devotion set,demon fang,bssd,hurricane+surrender+vamp claw) zabijając "białe" mobki takie jak oczka w cruma muszę uderzyć 6-10 razy (jak zaatakują 2 naraz i sleep nie wejdzie to pewny zgon)?


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 08, 2006, 08:50:25 pm »
Dlatego, ze oczka w crumie z tego co pamietam maja x2 albo x3HP..

Jedym hitem to mozesz najwyzej moba zielonego z 1/2HP zabic.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 08, 2006, 08:59:41 pm »
Hmm, ostatnio oglądałem sobie tabele ze zmianami statystyk i najbardziej rzuciło mi się w oczy: DE Mage - INT +4 = +24,27% m.atk(!!), INT +5 = +37,80 m.atk, INT +6 = +46,41% m.atk. No cóż, widzę, że odejmując troche MEN w dye, i walić seta na +Int, i mamy artylerię antywszystką :P


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 08, 2006, 09:36:34 pm »
Cytat: Kegax
"SH postać, która potrafi 1 ciosem zabić moba na swoim lvlu a nawet silniejszego"
Hmmm... kto mi wyjaśni, dlaczego posiadając 41 lvl SH (devotion set,demon fang,bssd,hurricane+surrender+vamp claw) zabijając "białe" mobki takie jak oczka w cruma muszę uderzyć 6-10 razy (jak zaatakują 2 naraz i sleep nie wejdzie to pewny zgon)?


Ja Ci wyjasnie: otoz nie potrafisz grac . Dlaczego tak twierdze? A dlatego ze kazdy normalny mag pojdzie na spota gdze ma moba na hita/dwa bo tam wykoksi najszybciej.

Na moby z wiecej HP idzie sie w party. Chodzi o to zeby mob byl zabity zanim dobiegnie, a jesli sie zagruje wiecej mobow zeby one tez nie zdazyly dobiec.[/i]


  • Banned
  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 08, 2006, 11:53:14 pm »
Cytat: FlameHowler
Cytat: Kegax
"SH postać, która potrafi 1 ciosem zabić moba na swoim lvlu a nawet silniejszego"
Hmmm... kto mi wyjaśni, dlaczego posiadając 41 lvl SH (devotion set,demon fang,bssd,hurricane+surrender+vamp claw) zabijając "białe" mobki takie jak oczka w cruma muszę uderzyć 6-10 razy (jak zaatakują 2 naraz i sleep nie wejdzie to pewny zgon)?


Ja Ci wyjasnie: otoz nie potrafisz grac . Dlaczego tak twierdze? A dlatego ze kazdy normalny mag pojdzie na spota gdze ma moba na hita/dwa bo tam wykoksi najszybciej.

Na moby z wiecej HP idzie sie w party. Chodzi o to zeby mob byl zabity zanim dobiegnie, a jesli sie zagruje wiecej mobow zeby one tez nie zdazyly dobiec.[/i]


ze juz nie wspomne o weak na wiatr, omfg.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 4

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 09, 2006, 05:22:08 pm »
Cytuj
a oel mahumy witch doctors sie nadaja ??

Ja mam je problemy z zabiciem poki nie rzuce silence na nie... Mag wali z dystansu i on tez a on dosc mocno wali ale nie polecam bic ich szczegolnie SH, SH = malo hp,malo defa a on jak dostanie silence to ci walic bedzie jescze mocniej