Witaj
Gość

Wątek: Spellhowler [SH]  (Przeczytany 240851 razy)

  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 16, 2006, 01:35:11 pm »
lvl 1 - ~20
lvl 2 - ~40
lvl 3 - ~60
lvl 4 - ~80

Franz:
Arkezar - Ghost Hunter 78 / Storm Screamer 7x - INActive
Aion Beta Testing


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 18, 2006, 09:04:35 pm »
szkoda ze tak mało :(
mam pytanie.. czy ponad 730 cast speeda u spellhowlera do duzo czy mało?? i jak to sie ma w porownaniu do innych magów... mowie o magach na 73 lvl.


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 18, 2006, 09:05:15 pm »
Cytat: Harpir
szkoda ze tak mało :(
mam pytanie.. czy ponad 730 cast speeda u spellhowlera do duzo czy mało??
duzo :P


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 18, 2006, 09:08:24 pm »
gram teraz na hi ratowym servie i stworzylem postac wymiatacza:) mam sword of miracles +12(acumen) i dc robe set. i mam 730 cast speed oraz 1400 m.atk. i zastanawiam sie czy silence bedzie wchodzilo w innych magów zakładając ze sa na 73 lvl oraz ze maja komplet bizuteri majestic na a grade.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 25, 2006, 03:21:03 pm »
To ma ogolnie mala szanse na wejscie....


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 25, 2006, 09:13:08 pm »
spellhowler nie ma lekkiego zycia:( a co do silence do w moby wchodzi pięknie.. i to w moby ktore mam na czerwonym. a teraz jak mam 77 lvl to powinno wchodzic w nizsze levele duzo łatwiej... kurde, szkoda ze nie mam sponsora co by mi tak z rok gry na globalu fundnął. wtedy bym poznał co to jest prawdziwy spellhowler....


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 30, 2006, 04:11:44 pm »
Jaka jest najlepsza bron dla SH b i a-grade??
Server :Paradise /Aurora
Nick :Tive //Morrdor // Morive /
Class : ST/Necro // SH // PW /
LvL : 70+/60+ //70+ //60+ /
Clan :Revange/--/--/


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 30, 2006, 05:38:28 pm »
A: BoMT (Acumen) / SoM (Acumen/Empower)
B: Soes (BB) / Scroll of Mana

Franz:
Arkezar - Ghost Hunter 78 / Storm Screamer 7x - INActive
Aion Beta Testing


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 30, 2006, 10:23:07 pm »
Dlaczego nie jakis jednoreczny miecz + tarcza? i co do dyesow... zastanawiam sie nad nastepujacymi opcjami:
+4int, +4wit-8men +4con-4str
+4int+5wit-9men
+4int+4wit-8men+4dex-4str.... co sadzicie?


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 01, 2006, 11:11:53 am »
SoM i Scroll of Mana sa jednoreczne wiec mozesz uzywac tez tarczy, chociaz nie polecam bo zmniejsza evasion, a to sie przydaje jak sie wrzuci komus Curse Chaos.
Co do dyesow z tych kombinacji najbardziej przydatna na klasy nie magiczne jest pierwsza, na magów druga, co do trzeciej to i tak nie bedzie zbyt przydatna, bo bedzie tylko nieznaczniej mniej trafien w Ciebie i raczej sie nie oplaca
Do expienia wszystkie sa dobre wszystkie chociaz pierwsza powinna sie bardziej przydac bo dodaje hp.

Franz:
Arkezar - Ghost Hunter 78 / Storm Screamer 7x - INActive
Aion Beta Testing


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 02, 2006, 09:23:00 pm »
Hmm a co jesli mam bless shield 6lvl? Tez jest niezly pomysl, magowie ogolnie maja slabe evasion, mowie tu o pvp w ktorych wszyscy maja full buffy... czyli taki archer ma quid, dance z celnoscia, wlaczy accuracy a HE jeszcze hawkeye, to eva sie  nie przyda:P a tak btw wiesz ile chaos obniza accuracy? to jest w % czy o iles konkretnie zmniejsza, nie testowalem bo jeszcze ksiazki nie kupilem:P


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 03, 2006, 07:03:37 pm »
zmniejsza dokladnie o 34

Franz:
Arkezar - Ghost Hunter 78 / Storm Screamer 7x - INActive
Aion Beta Testing


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 05, 2006, 05:33:11 pm »
Jeśli chcecie mieć SH idealnego na PvP z każdym i takiego który bez problemu zmiecie Sorca oraz po pewnej zabawie SpS-a to dobierzcie tak jak Ja sprzęt:

Broń: BOMT z acumen / SOM z acumenem (Ja niestety nie mam miecza dlatego staff)
Zbroja: DC robe (a jakże!!) nie żaden majestic bo majestic nie dodaje 2 WIT dzięki czemu ogólny bonus cast speed jest mniejszy w nim
Dye: +4 WIT -4 MEN; +4 INT -4 MEN i 3 uwaga nie żaden na CON a +1 WIT -1 MEN czemu?? CON doda nam około 200 życia a to nic w porównaniu do hitów jakie zadają nam inni magowie dodatkowo każdy chyba mag daje w CON jednego Dye dzięki czemu SH osiąga taki cast speed jak Sorc w tym samym sprzęcie :) (Wiem bo testowałem kumpla Sorca szlag trafiał jak dostawał pierwszy sleepa :D i za chwilę Ciszę :P zirytował się do tego stopnia, że nazwał mnie cytuję "Piep..ony SpS" )
Tatoo: I tutaj zależy od serwera jeśli coś takiego jest to po prostu bierzemy to które dodaje najwięcej HP.
Biżuteria tutaj obowiązkowo Majestic albo wyżej czyli S grade :P ponieważ po odjęciu 9 MEN m def spada nam o jakieś 100. Many nie traci się za dużo a Ja na "walku" z odjętym MEN mam regen na poziomie około 320 za raz także kilka chwil i full mp :)

Co do ubranka typowego na m atak to chciałbym skorygować przedmówców demon set daje 4 INT fakt ale Nightmare daje 2 INT i do tego 8% m ataku co daje w sumie więcej niż demon (testowałem już) nie popełniajcie tego błędu zakładając demona jeśli macie mastera na a grade.

A i chciałbym zapytać bo nie wiem jak jest naprawdę u mnie na servie działa skill C4 "arcana power" dodaje On mnie około 600 m ataku oraz daje to, że sleep "schodzi" po 3 sek a konsumuje życie co kawałek 30 kilka punktów które regenerują się i od nowa konsumują także w sumie nic się nie traci a zyskuje wszystko czy ten skill działa tak prawidłowo?? (Chodzi mi czy np na oficjalu tak jest) może ktoś wie.

No i jeszcze jedno pytanko odnośnie silence u mnie trwa on 30 sek ale jak dostanę silence od OL-a to 2 minuty i nie ma przeproś czy to jest błąd priva??


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 05, 2006, 11:43:19 pm »
Marco no nie wiem czy dobrze mowisz o tych tattoo bo jesli faktycznie masz ten 1 dodatkowy na +1 WIT to tylko zrownujesz sie z sorcem wiec szansa jest 50/50 kto wygra a sps napewno zawsze Ci wrzuci 1. sleep chyba ze nie wejdzie.

Franz:
Arkezar - Ghost Hunter 78 / Storm Screamer 7x - INActive
Aion Beta Testing


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 08, 2006, 06:37:10 pm »
A ja mam  Marco inne pytanie:
mianowicie chce miec dobra postac na pvp i do walki i z mobkami :P ,ale kompletnie nie wiem jakich Dye użyć. Mam nadzieje że mi poradzisz co mam wżucić  :)
Mam już trcohe odłożonego AA więc chciałbym sobie coś spawić. Chwilowo mam set Avandon ale zmieniam ciuszki na nighmare(wiem że lepszy jest DC ale cuż klan się o Nig postarał), chce zwiększyc swój CS no al i dmg tez bym chciał jkieś robic 8)

Prosze o pomoc


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 09, 2006, 09:53:39 pm »
A więc tak ja gram na Exodusie (rate x3 x3 x3)  8)
Mój cast. spd wynosi niecałe 400 bez buffuf i bez pota ani żadnych innych żeczy tylko mam set Avandona. Tak to jestem całkiem czysty(niemam nawet żadnego Dye dodanego) :(


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 10, 2006, 02:11:36 pm »
L2x cast speed w DC robe 488 (bez tattoo itp) z buffami ~890
z tattoo ~700 +buffy 1150 (mozna doliczyc jeszcze ew. +15% za acumen w broni tylko ze teraz nie dzialaja :P)


Franz:
Arkezar - Ghost Hunter 78 / Storm Screamer 7x - INActive
Aion Beta Testing


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 11, 2006, 08:49:00 pm »
Cytat: Marco


A i chciałbym zapytać bo nie wiem jak jest naprawdę u mnie na servie działa skill C4 "arcana power" dodaje On mnie około 600 m ataku oraz daje to, że sleep "schodzi" po 3 sek a konsumuje życie co kawałek 30 kilka punktów które regenerują się i od nowa konsumują także w sumie nic się nie traci a zyskuje wszystko czy ten skill działa tak prawidłowo?? (Chodzi mi czy np na oficjalu tak jest) może ktoś wie.



nie wiem jak oficjal ale u mnie na serverze ten skill działa podobnie. server oparty jest na l2j. skill wymiata:) jest the best :) bez tego skilla sleep na doomcryera nie chciał wchodzić(podobnie silence) a kiedy go odpaliłem to wchodzi za każdym razem 8)

i dorzuce zdjecia swojego SH:) z servera bardzo hi ratowego:)





  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 19, 2006, 11:32:27 am »
Please pomocy .Powiedźcie mi gdzie moge kupić Spellboka : Shadow Flare
Z góry wielkie dzięki .Pozdrawiam :D


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 31, 2006, 09:46:42 am »
to zalezy na jakim serverze grasz :P u mnie np mozna zamienic sie z 7s u blacksmitha of mammon za inna bron z lux shopu :P na innych mozesz go tylko np zlozyc ;)
mam takie pytanko czy na 40 lvl dla SH bedzie odpowiadal taki zestaw: karmian  set + Sword of Whispering Death z SA Magic Power i do tego na dualu SE z emp lvl 3  :evil: i jka na dlugo to mi starczy ;)
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 04, 2006, 12:51:31 pm »
Cytat: em

mam takie pytanko czy na 40 lvl dla SH bedzie odpowiadal taki zestaw: karmian  set + Sword of Whispering Death z SA Magic Power i do tego na dualu SE z emp lvl 3  :evil: i jka na dlugo to mi starczy ;)


IMO to jest głupota SH do PvE zakładać Karmiana :|   Demon Set + SoWD z SA MP, do tego Dye +4 Int mmmh...poezja.Moby kładziesz tak szybko, że nawet nie spojrzysz a już Ci rośnie lvl  :)


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 04, 2006, 03:04:44 pm »
Cytat: wolny
Powiedzcie mi dlaczego jak np mam juz stage 6 na Red soul crystla to nagle krysztal mi znika !!!!???? O co chodzi ?????Mialem juz tak pare razy. Przeczytalem u tej elfki od ktorejj wzialem ten krysztal  ze po 10 soulu mam do niej przyjsc ale nigdy do 10 nie dotarlem bo np na 9 juz krysztal mi znikal. O CO TU CHODZI ????????  :o
x
Kryształ nie zawsze musi się levelować. Czasem pęka. Pisze wtedy soul crystal coś tam failed. Musisz próbować po prostu. A od 10 poziomu to zależy chyba od serwera, np. na Dragon Network trzeba ubić raid bossa.


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 06, 2006, 11:37:19 am »
@Nefryl nie na kazdym servie mozesz zdobyc rekawice demona, na moim servie watpie zeby ktos biegal w tym secie, nawet SH biegaja w karmianie. i kto Ci powiedzial ze moj SH ma byc do PvE?
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 06, 2006, 05:03:31 pm »
W pvp u magów najważniejszy jest cast speed, więc z C grade radzę karmian + homek (acumen)
Co do deamon seta... moim SH na prywacie dodawał +/- 17% m attacku... więc jest to naprawdę sporo, sprawdź na forum Twojego servera, lub zapytaj GM'a, może do jakichś mobów dopisali dropa tych rękawic/partów na nie.
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 06, 2006, 05:10:00 pm »
Cytat: em
i kto Ci powiedzial ze moj SH ma byc do PvE?


To powinieneś Ty sprecyzować o jaki styl gry Ci chodzi.

Do PvE na C naprawdę TYLKO Demon ( nie dość, że świetny Boost to można oszczędzić na B Grade). Jeżeli na twoim serwerze nie można (lub jest praktycznie niemożliwe) jego zdobycie, to moim zdaniem SH ma naprawdę utrudnione PvE. Do PvP wiadomo...Dużo razy to było wałkowane. Cast Speed. Zgadzam się z poprzednikiem - Karmian + Homu SA Acu.