Witaj
Gość

Wątek: Se pvp ?  (Przeczytany 6035 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Se pvp ?
« dnia: Lipiec 09, 2011, 03:33:23 pm »
CZ yna se na h5 jest ofensywny ? Da sie nim zadawac jakies obrazenia ? czy tylko agu w broni ratuje jego tylek ?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2011, 03:45:34 pm »
Tylko augu. Metoda jest dosyć prosta (ale nie na każdą profkę). wysoki enchant root'a, 2 epiki na root'a (double AQ lub AQ + Baium). Siada root i walisz nuki z uaug. Gorzej jak dana profka może sobie z rootem poradzić (Bish, EE, nuker. palek, postacie z cubicami etc.)


Generalnie zakładam, że mówimy o oly, bo w terenie jesteś off healerem/supportem i zadawanie damage to ostatnia rzecz o jakiej powinieneś myśleć.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2011, 07:34:31 pm »
(...)double AQ (...)
Tia. A świstak siedzi i zawija w sreberka...
Jak już to kombinacja AQ, Baium, TW i Oly. Pamiętając, że założenie 2ch _takich samych_ części nie podwaja statystyk.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2011, 07:36:56 pm »
(...)double AQ (...)
Tia. A świstak siedzi i zawija w sreberka...
Jak już to kombinacja AQ, Baium, TW i Oly. Pamiętając, że założenie 2ch _takich samych_ części nie podwaja statystyk.
pomysl jeszcze raz


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2011, 07:43:47 pm »
pomysl jeszcze raz

Czego ty oczekujesz od MastJedi? :P

Double AQ = AQ zwykły + AQ z oli
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 07:51:22 pm wysłana przez ractail »
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2011, 08:23:44 pm »
(...)double AQ (...)
Tia. A świstak siedzi i zawija w sreberka...
Jak już to kombinacja AQ, Baium, TW i Oly. Pamiętając, że założenie 2ch _takich samych_ części nie podwaja statystyk.

Pozdrawiam
Słyszałeś kiedyś o Olympiad Warrior's Ring? potocznie nazywany AQ bo działa praktycznie tak samo, dlatego ludzie mówią x2 AQ

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2011, 09:30:37 pm »
(...)double AQ (...)
Tia. A świstak siedzi i zawija w sreberka...
Jak już to kombinacja AQ, Baium, TW i Oly. Pamiętając, że założenie 2ch _takich samych_ części nie podwaja statystyk.

Pozdrawiam

Już nawet ja, który to nie gra w L2 zrozumiał o co chodzi..
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2011, 03:49:49 pm »
Mast, czasami naprawdę się zastanawiam, czy ty grasz w tą gręcoś więcej, niż koksanie kolejnej postaci do 76 lvla, bo zrozumienia u ciebie end game'u nie ma prawie w ogóle.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 12, 2011, 10:54:55 pm »
Hm niezla dyskusja sie zrobila , otoz kolejne pytanie dowiedzialem sie ostatnio ze sa transwer skille dla buferow na 76 lvlu, 'Wiec tu moje pytanie jakie wziąć (4 max) ktore sprawily  by ze bede bardziej na pvp ?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 12, 2011, 11:16:43 pm »
Hm niezla dyskusja sie zrobila , otoz kolejne pytanie dowiedzialem sie ostatnio ze sa transwer skille dla buferow na 76 lvlu, 'Wiec tu moje pytanie jakie wziąć (4 max) ktore sprawily  by ze bede bardziej na pvp ?
clarity, resist shock, magical backfire i major heal ?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:40:56 am »
Greater Battle Heal i dobry OE na Cost (++20) się bardziej opłaca. Chodzi o casting speed, tym bardziej, że to SE.

Kombinacji jest wiele, pamiętaj, że musisz się uzupełnić z twoim bishem, np. on może wziąc takei Clarity dajmy na to, co Tobie da 1 slota więcej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:43:05 am »
A co myslicie o CLarity/Rezist shok/Trance/Major heal, a co robi te cale magical backfire bo czytalem i jakos niekapuje .


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:55:54 am »
A co myslicie o CLarity/Rezist shok/Trance/Major heal, a co robi te cale magical backfire bo czytalem i jakos niekapuje .
zwiększa koszt użycia skilli, bardzo przydatny skill :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 13, 2011, 04:10:21 am »
A co myslicie o CLarity/Rezist shok/Trance/Major heal, a co robi te cale magical backfire bo czytalem i jakos niekapuje .
Wyobraź sobie że gościu zużywa 100 MP na skilla, jak dostanie Magical Backfire to będzie zużywał tego MP aż 300

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 01, 2011, 06:19:36 pm »
Jak ktos ma opor kasy zeby szastac pomanderami moze sobie wymieniac na oly nabackfire generalnie  bierzesz major heal ceelka  resist shock i clarity  i ceelke wymieniam na magicalB na oly

co do pvp   to ty masz byc jako  healear /debufer ewentualnie   ja tam zawsze targetuje ee badz bishopa  puszczam za nim  wilka i zajmuje sie  swoimi sprawami nieraz  panikowali  healerami majac bestie na plecach,to jesli akcje z partyzanta natomiast normalnie  to  pilnujesz bishopa  ewentualnie debuffy rzucas zi pilnujesz swojego tylka zeby cie nie skasowali


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 01, 2011, 07:30:25 pm »
Celka z pomandera? ciekawe

i kto w ogóle się wilkiem przejmuje na full buffed PvP? Ja bym się tylko śmiał. Rola SE to ładowanie many, dobra assysta stigmą po targetach DD, block shield, mana burnowanie i asysta z healem. Trzeba dobrze priorytety ogarniać i mieć dobry sprzęt, żeby nei wykręcać się od pierwszego lepszego DD.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 04, 2011, 09:25:54 am »
Holy Pomander-celestial  no tu to chyba nie trzeba nic wyjasniac  :sho

smiac sie nie smiac ale jak na expieniu dopadnie cie pvp to wolasz do ludzi zeby poczekali bo musisz przedstarciem schowac wilka no sory ale to nie przejdzie


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:13:53 am »
Holy Pomander-celestial  no tu to chyba nie trzeba nic wyjasniac  :sho

No chyba są ważniejsze skille, wybacz

smiac sie nie smiac ale jak na expieniu dopadnie cie pvp to wolasz do ludzi zeby poczekali bo musisz przedstarciem schowac wilka no sory ale to nie przejdzie

eee, ile się chowa wilk u ciebie? pół godziny?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 04, 2011, 12:20:18 pm »
nie gram na l2r zeby widziec na radarze nadciagajacych enemy , najczesciej mam wilka  wtedy kiedy jest duzo mobow do ogarniecia   na QI w FoG powiedzmy  bedac w ataku praktycznie caly czas raczej ciezko chowac wilka a jak wypadaja na ciebie za wegla przeciwnicy   sa wazniejsze rzeczy do robienia niz szukanie  zakamarka zeby wyjsc z kombatu  a poniewaz zdarzylo mi sie tak nie raz to  co ww tym takiego dziwnego ze tego wilka probuje jakos  wykorzystac


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 04, 2011, 01:21:45 pm »
(...) najczesciej mam wilka  wtedy kiedy jest duzo mobow do ogarniecia   na QI w FoG powiedzmy  bedac w ataku praktycznie caly czas raczej ciezko chowac wilka (...)
koksasz solo SE z wilkiem w FoGu?
Szacun....

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 04, 2011, 01:25:21 pm »
(...) najczesciej mam wilka  wtedy kiedy jest duzo mobow do ogarniecia   na QI w FoG powiedzmy  bedac w ataku praktycznie caly czas raczej ciezko chowac wilka (...)
koksasz solo SE z wilkiem w FoGu?
Szacun....

Pozdrawiam

Na tym może skończmy dyskusję z tym panem...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 04, 2011, 01:36:36 pm »
Ciezko z wami dyskutowac  skoro  z gory probujecie mi wmowic niemozliwe gdzie ja powiedzialem ze solo siedze z wilkiem w fog  macie problemy z mysleniem zeby wam  oczywiste rzeczy tlumaczyc?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2011, 01:54:36 pm wysłana przez sestokacjusz »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 04, 2011, 02:11:55 pm »
(...) najczesciej mam wilka  wtedy kiedy jest duzo mobow do ogarniecia   na QI w FoG powiedzmy  bedac w ataku praktycznie caly czas raczej ciezko chowac wilka (...)
koksasz solo SE z wilkiem w FoGu?
Szacun....

Pozdrawiam

Ja to rozumiem tak, że on ma wilka, by go expić, podczas gdy farmią QI w fogu.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 04, 2011, 05:16:54 pm »
1. proszę używaj znaków przestankowych, to może unikniemy dalszych nieporozumień. A i łatwiej się będzie czytało Twoje posty
2. problem dyskutowany przed moim postem  dotyczył niemożności odwołania wilka, z powodu przebywania SE w trybie walki. I do tego się odnosił mój post.
Ja nie wiem, jak można być SE w stanie walki w party w FoGu? Przecież tam nawet nie rzuca się Stigmy? SE to jedynie ładowarka dla healera lub główny healer + bufy. Że tak pozwolę sobie Ciebie zacytować:
(...)macie problemy z mysleniem zeby wam  oczywiste rzeczy tlumaczyc?
Żeby przejść w tryb walki musiałbyś kogokolwiek uderzyć. Rozumiałbym, gdybyś miał kurczaka i musiał go bić, żeby łaskawie zechciał Cię rechargować. Oświeć mnie proszę, co takiego robisz swoim SE, że jesteś w trybie walki.
No, chyba, że lurujesz moby. No, ale to chyba nie zawsze. Co?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 04, 2011, 08:52:50 pm »
ale macie problem, może nie biją aoe.