Witaj
Gość

Wątek: SH na serwach PVP  (Przeczytany 3284 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

  • Wiara, siła, męstwo to nasze zwycięstwo !
SH na serwach PVP
« dnia: Luty 15, 2013, 02:40:42 pm »
Cześć wam, chciałem się was poradzić o kilka rzeczy.
Gram już od jakiegoś czasu w L2 ale nie jestem jeszcze we wszystkim obeznany i brakuje mi kilku informacji.
Dla odmiany zacząłem ostatnio grać na serwerze PvP L2Aeron - pewnie dobrze wam znanym z nazwy. Zrobiłem sobie tam postać z klasą SH. Jako tako się orientuję co i jak ale głównie w biciu mobach. Całe wyposażenie mam już ulepszone na maksa i z wsadzonymi atrybutami.
Tutaj pojawia się pytanie jak zrobić certyfikaty, na czym one polegają i które wybrać dla rasy która jest SH. Oraz oczywiście jakie przy tym wziąć subki ?
Jeszcze jedna sprawa : możecie mi podać optymalny zestaw buffów dla SH ? MPC Buffer czy jak on isę tam nazywa ma w swoim pakiecie wszystkie możliwe. Dlatego z tych wszystkich pasuje zrobić mi jakiś zestaw - proszę o to was.
Jeśli macie dla mnie jeszcze jakieś inne sugestie jak ulepszyć swoją postać, jak ją wzmocnić to będę za nie bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam i liczę na pomoc,
Skaron
<b>Jeśli sądzisz, że coś jest nie możliwe to Bóg zrobi wszystko aby Cię zdziwić</b>


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: SH na serwach PVP
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2013, 03:15:10 pm »
Soul Hound czy Spellhowler?

Certyfikaty zawsze się brało te oklepane aż do bólu:
-UD (jakikolwiek tank)
-spirit (jakikolwiek summoner)
-celka (jakiś buffer)

Jeżeli chodzi o Spellhowlera to sporo grałem tą klasą - kilka lat można by zliczyć. Jest niestety miekki na PvP. Pozostali magowie są wytrzymalsi - fajną rzeczą natomiast jest vampiric claw. Sam robiłem SH pod dark element zamiast winda ze względu na zwiększenie swojej żywotności. Wind też okazuje sie bardzo fajny gdy chcesz wycisnąć max dmg bo dochodzi do tego Vortex+Slug no i oczywiście hurricane -resist. Też szczerze powiem, że grałem wtedy na privach i nie jestem do końca pewien jakie to były pliki i nie mogę poświadczyć, że wszystko co było imba wtedy będzie imba teraz. Bardzo fajną rzeczą był wtedy fear :D
Zestaw buffów to po prostu bierzesz wszystko co dla maga tylko sam już teraz nie pamiętam jakiego prophecy się brało. Przyjąłbym tak, że Chant of Victory na PvP gdzie chciałbyś dłużej postać(ew Victory of Paagrio jak masz w party OLa), a tak typowo to Magnus Chanta. Do tego wszystkie buffy jak leci maksujące m. atk. Warto też zastanowić się czy nie odrzucić berserker spirita żeby trochę podrasować wytrzymałość.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: SH na serwach PVP
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2013, 03:16:21 pm »
Certyfikaty "robi" się poprzez zrobienie odpowiedniej subclasy na 75 lvl. Potem wykupujesz certyfikat u NPC. Niestety nie wiem jak to działa na serwerze, na którym grasz, bo serwery PvP mają to do siebie, że nic tam nie działa tak jak powinno ;P

Nie wspominasz jaka to kronika, poniższe certyfikaty były używane przed GODem

Z tego co pamiętam magowie brali zawsze UD (tank), Barier (Enchanter) i Spirit (Summoner)


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: SH na serwach PVP
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2013, 02:39:56 pm »
Mozna zwrocic uwage ale mozna tez odpisac skoro juz sie odpowiada...

Co do certy. Zrob sobie takie
-enchanter (sws, bd, wc ) - skill barriera - 3 sec niezniszczalnosc, zalacza sie gdy ktos cie atakuje.
-summoner ( ps, warlock , es ) - spirit - na iles tam sekudn zwieksza casting, matack i inne pierdoly. Aktywuje sie tez gdy ktos cie atakuje.
-tank ( sk, pal, da, tk ) - Ultimate defence - zasada ta sama co wyzej, dodaje pdef i chyba mdef.

Inne certy sa zle i brzydkie i daja bonusy ktore nas nie interesuja na casterze. Co prawda ud mozna zamienic na resist stuna, ale nie wiem czy on w ogole cos daje.

Co do buffa. Zakladam, ze piszac o servie pvp masz na mysli itemki +++ oraz nieograniszona ilosc slotow na buffy.
Na chlopski rozum:
buffy : acumen, berserker spirit, greater shield, chant of protection, magnus chant, gift of seraphim, wszystkie buffy laczone, resist shock, chant na reflect, nobless, krasnal buff na robe, wszystkie ressisty / tyle ile sie zmiesci.
dance: concrentation , mistic, siren, berserker
songi: vitality, earth , wind , champion, warding, vengeance

dance i songi tez zapychasz resistami. Bardzo prawdopodobne, ze o cyms zapomnialem. Jako sh musisz zawsze miec odpalone empowering echo oraz arcane power. No i zamiast tarczy nosimy sigil. Dye +4int -4men, +4wit -4men i ostatnie +4con -4 str.
To chyba caly sh :D