Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2543749 razy)

  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17250 dnia: Grudzień 17, 2012, 11:05:16 am »
O, skoro juz mnie do tablicy wywolano. Nie bardzo kumam co niby nie tak robilem wbiegajac do crest roomu na hide? Powinienem to robic na /walk albo jakos inaczej, oswieccie mnie :o zauwazyl mnie ktos  czy nie zauwazyl tylko raz sfailowlem w ten sposob.
Gz zamku, dalismy ciala z kampania choc wciaz zastanawia mnie dlaczego drzwi byly rozwalone od poczatku. Gdybysmy nie zrobili faila na kampanii mysle ze biegalibyscie bez zamku lub w ostatniej chcwili probowali zajac cos innego, a transfer z ooc -> hi byl wlasnie po to zeby bronic sie z zamku a nie z zewnatrz - nie wypalil przez kampanie. Naprawde Alarion z calym szacunkiem jesli sie tego nie domysliles to sie starzejesz  :noob:
Core - 9xMS hero
BlackAngels


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17251 dnia: Grudzień 17, 2012, 11:08:06 am »

żeby hero healer przegrał od nukera, to już trzeba być wybitnym ; p )
nom, kompletne zero z niego. szkoda tylko ze przez rok czasu patrzyles bezradnie jak sobie z hero biega hahaha

  :D

Gz zamku, po malejące aktywności w Hi spodziewałem się tego.


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17252 dnia: Grudzień 17, 2012, 12:45:51 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17253 dnia: Grudzień 17, 2012, 01:00:31 pm »
O, skoro juz mnie do tablicy wywolano. Nie bardzo kumam co niby nie tak robilem wbiegajac do crest roomu na hide? Powinienem to robic na /walk albo jakos inaczej, oswieccie mnie :o zauwazyl mnie ktos  czy nie zauwazyl tylko raz sfailowlem w ten sposob.
Gz zamku, dalismy ciala z kampania choc wciaz zastanawia mnie dlaczego drzwi byly rozwalone od poczatku. Gdybysmy nie zrobili faila na kampanii mysle ze biegalibyscie bez zamku lub w ostatniej chcwili probowali zajac cos innego, a transfer z ooc -> hi byl wlasnie po to zeby bronic sie z zamku a nie z zewnatrz - nie wypalil przez kampanie. Naprawde Alarion z calym szacunkiem jesli sie tego nie domysliles to sie starzejesz  :noob:

1) lepiej biegac z party / klanem niz partyzantka. Gdybys biegl w tlumie, pewnie bym cie nie wychwycil, ze wchodzis w hide
2) kampania nie dosyc, ze zaczela sie z opznieniem 3-4 minutotwym, to ktos po waszej stronie otworzyl drzwi. Na kampani da sie to robic, w tren sposob kilka miesiecy temu fajnie rune bronilismy na kampani:
Na komende Nemesys otwieral wrota i po 3-4 sekundach je zamykal. Cholota z ironLol wbiegala czesciowo, a reszta stala za zamknieta brama. U was po prostru ktos je otworzyl i nie zamknal, wiec gz dla tego pana/pani : D

3) lepiej by wam bylo byc calym klanem w ooc lub hi. Zawsze byscie mieli 1 friendly fire mniej, a tak proporcje wyszly mniej wiecej 50% - 50%.

Btw szutgard przeszlo na dark bo chlopaki maja "ballz" czy pozbywacie sie zamku w niedziele i znow sie w aden widzimy? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17254 dnia: Grudzień 17, 2012, 01:11:43 pm »
2) kampania nie dosyc, ze zaczela sie z opznieniem 3-4 minutotwym, to ktos po waszej stronie otworzyl drzwi. Na kampani da sie to robic, w tren sposob kilka miesiecy temu fajnie rune bronilismy na kampani:
Na komende Nemesys otwieral wrota i po 3-4 sekundach je zamykal. Cholota z ironLol wbiegala czesciowo, a reszta stala za zamknieta brama. U was po prostru ktos je otworzyl i nie zamknal, wiec gz dla tego pana/pani : D


Not rly. Połówki drzwi które rozwaliliście na kampanii (bodajże lewe drzwi w każdej bramie) zeszłotygodniowej po prostu się NIE ZRESPIŁY. Szybki PM do GMa przyniósł odpowiedź w stylu: "Drzwi pojawią się PRZED SIEGEM.". Nie bez powodu byliście w 40 sekund w throne roomie :|


  • Banned
  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17255 dnia: Grudzień 17, 2012, 02:11:33 pm »
draghar ... to giran wam sie znudziło .. wiec gdzie teraz zrbobicie swoja "baze" :D


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17256 dnia: Grudzień 17, 2012, 02:12:43 pm »
draghar ... to giran wam sie znudziło .. wiec gdzie teraz zrbobicie swoja "baze" :D

slyszalem cos o namiotach na polu przed giran


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17257 dnia: Grudzień 17, 2012, 02:28:38 pm »
pokit i fernis wychodza z nory tylko jak im aralion pozwoli hahaha

zrobcie na tym forum funkcje lubie to, zeby im bylo latwiej wyrazac swoje uwielbienie dla postow mistrza hahaha
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17258 dnia: Grudzień 17, 2012, 02:39:17 pm »
O, skoro juz mnie do tablicy wywolano. Nie bardzo kumam co niby nie tak robilem wbiegajac do crest roomu na hide? Powinienem to robic na /walk albo jakos inaczej, oswieccie mnie :o zauwazyl mnie ktos  czy nie zauwazyl tylko raz sfailowlem w ten sposob.
Gz zamku, dalismy ciala z kampania choc wciaz zastanawia mnie dlaczego drzwi byly rozwalone od poczatku. Gdybysmy nie zrobili faila na kampanii mysle ze biegalibyscie bez zamku lub w ostatniej chcwili probowali zajac cos innego, a transfer z ooc -> hi byl wlasnie po to zeby bronic sie z zamku a nie z zewnatrz - nie wypalil przez kampanie. Naprawde Alarion z calym szacunkiem jesli sie tego nie domysliles to sie starzejesz  :noob:

1) lepiej biegac z party / klanem niz partyzantka. Gdybys biegl w tlumie, pewnie bym cie nie wychwycil, ze wchodzis w hide
2) kampania nie dosyc, ze zaczela sie z opznieniem 3-4 minutotwym, to ktos po waszej stronie otworzyl drzwi. Na kampani da sie to robic, w tren sposob kilka miesiecy temu fajnie rune bronilismy na kampani:
Na komende Nemesys otwieral wrota i po 3-4 sekundach je zamykal. Cholota z ironLol wbiegala czesciowo, a reszta stala za zamknieta brama. U was po prostru ktos je otworzyl i nie zamknal, wiec gz dla tego pana/pani : D

3) lepiej by wam bylo byc calym klanem w ooc lub hi. Zawsze byscie mieli 1 friendly fire mniej, a tak proporcje wyszly mniej wiecej 50% - 50%.

Btw szutgard przeszlo na dark bo chlopaki maja "ballz" czy pozbywacie sie zamku w niedziele i znow sie w aden widzimy? : )

1)Party bilo flage ktora nawet bez waszej obrony trzeba bylo trzaskac jakies 10 min w 4-5 pt (ale nie, flaga to zadna przewaga hahaha). Nie bieglem w tlumie a i tak 80% rushy dostalem sie gdzie chcialem
2)Kampania zawsze zaczyna sie kilka min po 18. A drzwi nie bylo od tygodnia.
3)Friendlyfire i tak by bylo, a nie moglismy zostawic schutt pustego
Core - 9xMS hero
BlackAngels


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17259 dnia: Grudzień 17, 2012, 02:39:46 pm »
pokit i fernis wychodza z nory tylko jak im aralion pozwoli hahaha

zrobcie na tym forum funkcje lubie to, zeby im bylo latwiej wyrazac swoje uwielbienie dla postow mistrza hahaha
widze ze nowa dostawa internetu z caritasu przyszła, no nic baw sie zakapiorku póki  możesz, zaraz tato przyjdzie i wspołna kąpiel z karpiami Cie czeka

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17260 dnia: Grudzień 17, 2012, 02:42:31 pm »
najkrótszy kawał świata? derfo hero

 hahaha hahaha hahaha
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17261 dnia: Grudzień 17, 2012, 02:49:48 pm »
Imo gówno by to zmieniło jakby były drzwi.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17262 dnia: Grudzień 17, 2012, 03:06:37 pm »
to friendly fire usprawiedliwia 1godzine BS vs OOC HI HORDA RG?  :o
 hahaha


  • Banned
  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17263 dnia: Grudzień 17, 2012, 03:07:16 pm »
pokit i fernis wychodza z nory tylko jak im aralion pozwoli hahaha

zrobcie na tym forum funkcje lubie to, zeby im bylo latwiej wyrazac swoje uwielbienie dla postow mistrza hahaha

a mam wyjebane na araliona - chcesz kręcić sensacje rób to dalej ... noamda :D


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17264 dnia: Grudzień 17, 2012, 03:07:33 pm »
najkrótszy kawał świata? derfo hero

 hahaha hahaha hahaha
najkrótszy kawał swiata gieroj ma dziewczyne hahaha

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17265 dnia: Grudzień 17, 2012, 03:29:27 pm »
najkrótszy kawał świata? derfo hero

 hahaha hahaha hahaha
najkrótszy kawał swiata gieroj ma dziewczyne hahaha

Ten 1 jest krótszy. I zabawniejszy :D
Core - 9xMS hero
BlackAngels


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17266 dnia: Grudzień 17, 2012, 04:10:17 pm »
draghar ... to giran wam sie znudziło .. wiec gdzie teraz zrbobicie swoja "baze" :D


Ja mam baze w Goddard, a zapasową w Rune :>. Try again.


Imo -_-' by to zmieniło jakby były drzwi.


Cóż. Może byśmy zyskali 20 minut, może byśmy utrzymali, może i tak Aden poszło w ręce NPC. Na pewno nam z perspektywy obrońców byłoby łatwiej.


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17267 dnia: Grudzień 17, 2012, 04:29:32 pm »
draghar ... to giran wam sie znudziło .. wiec gdzie teraz zrbobicie swoja "baze" :D


Ja mam baze w Goddard, a zapasową w Rune :>. Try again.


Imo -_-' by to zmieniło jakby były drzwi.


Cóż. Może byśmy zyskali 20 minut, może byśmy utrzymali, może i tak Aden poszło w ręce NPC. Na pewno nam z perspektywy obrońców byłoby łatwiej.
moar excuse !!!


  • Banned
  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17268 dnia: Grudzień 17, 2012, 04:39:58 pm »
draghar ... to giran wam sie znudziło .. wiec gdzie teraz zrbobicie swoja "baze" :D


Ja mam baze w Goddard, a zapasową w Rune :>. Try again.


Imo -_-' by to zmieniło jakby były drzwi.


Cóż. Może byśmy zyskali 20 minut, może byśmy utrzymali, może i tak Aden poszło w ręce NPC. Na pewno nam z perspektywy obrońców byłoby łatwiej.

chcesz przez to powiedziec ze ejstes w redguard teraz ?
ahaaa czaje byłeś za SŁABY na OldBoysów ... kurde jaki żal :D


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17269 dnia: Grudzień 17, 2012, 04:50:13 pm »
Mam problem. Chce wejść na serwer, gdy wchodze na strone i w miejscu gdzie powinno pisac "Play" jest pusto... jest tylko czarne pole. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego?


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17270 dnia: Grudzień 17, 2012, 04:53:23 pm »
adblock? albo nie zupdatowana java/flash player?


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17271 dnia: Grudzień 17, 2012, 05:18:39 pm »
Mam problem. Chce wejść na serwer, gdy wchodze na strone i w miejscu gdzie powinno pisac "Play" jest pusto... jest tylko czarne pole. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego?
twoj aniol stroz nad toba czuwa.
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17272 dnia: Grudzień 17, 2012, 05:38:50 pm »
Mam problem. Chce wejść na serwer, gdy wchodze na strone i w miejscu gdzie powinno pisac "Play" jest pusto... jest tylko czarne pole. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego?
twoj aniol stroz nad toba czuwa.

xD. Niestety już się przestał mną interesowac i wszystko działa.
Dzięki za pomoc. Zresetowałem komputer.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17273 dnia: Grudzień 17, 2012, 05:48:42 pm »
kurde ale mi was żal bsi, po prostu ruscy was wyhu,.., bo aby nie przegrać zamku oddali go quitująć i przez to nigdy nie będziecie mogli powiedzieć że byliście silniejsi od nich. Piękne zagranie taktyczne z ich strony :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 07:27:19 pm wysłana przez misiek440 »


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17274 dnia: Grudzień 17, 2012, 06:01:03 pm »
kurde ale mi was żal bsi, po prostu ruscy was wyhu,.., bo aby nie przegrać zamku oddali go qutująć i przez to nigdy nie będziecie mogli powiedzieć że byliście silniejsi od nich. Piękne zagranie taktyczne z ich strony :P
wyhu... to was skoro "zamek wam się znudził"
btw miałem jednak nadzieję  że grave zostanie nowym cl'em HI.... by zabrał tytuł najgorszego cl'a lempowi  :D