Witaj
Gość

Wątek: Dota  (Przeczytany 26895 razy)

  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 17, 2018, 08:35:11 pm »

Dokładnie tak samo jak nas nie obchodzi Twój niekończący się lament odnośnie ewentualnych głupich C grade broni z dotacji. Gościu to jest TYLKO C GRADE. Z tego co widze, przejmujesz sie, że czasem ktoś Ci przypadkiem odskoczy z lvlem bo by skorzystał z tego JAKŻE OGROMNEGO BOOSTA jakim jest top c weap na 40lvlu. Albo przeszkadza Ci, że komuś bedzie sie broń bardziej świeciła? Boże dzieciak, jakbym ja chciał mieć Twoje problemy..

Szczerze to ja się dziwie chłopakom, że chciało im się od tylu miesięcy pracować nad plikami, itd zupełnie za darmo. Uważam, że jeśli dotacja po starcie serwera nie przyniesie jakichś sensowniejszych pieniążków (dlatego uważam, że C itemki powiedzmy za np: 40-50zł są bardzo dobrym pomysłem) to w poźniejszym etapie na konto serwera/ich właścicieli nie będzie wpływać zupełnie nic. Bo co w takiej dotacji zostanie? Jedynie premium acc. A brak wpłat od graczy drogi rafalebrutalu może oznaczać, że chłopaki prędzej czy później dadzą sobie spokój, jeśli zobaczą, że prowadzenie dla nas serwera nie ma większego sensu. I zamkną interes. :) Nie, nie znam nikogo z administracji/gmów. Może sie myle, ale myśle, że tak w dzisiejszym świecie to wszystko działa. Nikt normalny nie będzie prowadzić czegoś, w co będzie pompowac swój czas, swoją wiedze, własne pieniądze, żeby w finale nawet mu się za to nie zwróciło. :)

edit.
Sorry za post pod postem. Nie wiem czy jest możliwość usunięcia kompletnie postu bo przypadkiem wysłałem podwójnie ale w takim razie już pytanie skieruje do Asgoty - kiedy możemy spodziewać się oficjalnej/ostatecznej listy z dotacją?

Wyjaśniłem ci w punktach swoje wcześniejsze posty a Ty dalej nic nie rozumiesz. Albo celowo udajesz że nic nie rozumiesz ale to już nie moja sprawa. Nie będę się powtarzał i znowu tłumaczył tego samego.

Nie przeszkadza mi że ktoś odskoczy levelem i że broń będzie się mu bardziej świeciła bo to rzeczywiście było by dziecinne. Przeszkadza mi wszystko to czego udajesz że nie rozumiesz i to z twojej strony jest dziecinne.

Chciał byś mieć moje problemy? serio? wiesz jak wygląda moje życie ? znasz mnie?  Nie ? To po co takie teksty?

To jest post Asgoty z innego tematu :  https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60868.75      jemu możesz zaufać ( mnie nie musisz).


"Kolego, interlude ma juz 10 lat, technologia serverów Dedykowanych oraz VPS poszła tak do przodu że server na ~100ppl można uruchomić nawet za maszynie za 30zł miesięcznie w SLDC, tylko że masz wtedy 0 anti ddosa itd...

Także po prostu aby nie robić zbędnych kosztów można taki serwer bazowy na którym online nie przekroczy zapewne 300 ppl uruchomić na VPS'ie z OVH za 100zł...
Ofc jest to koszt samej dzierżawy maszyny, do tego trzeba doliczyć inne koszty jak np Anti-Bot itd...

Myślę że jeżeli serwer będzie w porządku i gracze go pokochają to nie powinno być problemu z jego utrzymaniem, jeżeli nawet takowy by się zdarzył napiszemy to publicznie i myślę że ludzie pomogą...
Planuje też server typu Mid/High aby zarabiał na serwer bazowy itd...
Ogólnie od czerwca prowadzę L2Emi, zaczynałem na małym VPS teraz mam Dedyka + 2 VPSy i jakoś daję radę, więc myślę że będzie ok :)"



Jeśli obawiasz się że serwer padnie z powodu braku wpływów z dotacji c gratów to jesteś w wielkim błędzie. To nie jest jakiś byle jaki serwer. To jest serwer partnerski tworzony przez ekipę L2Emi przy współpracy z tym oto szanownym forum lineage2.com. A to oznacza serwer tzw. wielopokoleniowy. Serwer matka będzie prowadzony nawet jeśli miała by na nim grać tylko garstka graczy ( a co za tym idzie i dotacja była by kiepska). Więc jeżeli tak strasznie boisz się o przyszłość serwera to wyluzuj. Nie zginie dlatego że dotacja c gratów będzie kiepska. Jeśli już to z innych osobistych powodów administracji.





« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 08:39:06 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 18, 2018, 03:16:33 am »
Nawet nie bralem pod uwage craftu zeby zmielic, raz duzo zachodu a dwa duza cena, oplaca sie tylko full dropy i skrafcone duale b
Duale w omawianym przypadku też nie.
Potrzeba do nich dualsword craft stamp, a do tego potrzeba zdobytego zamku, a zamek odpala 7s czyli będziesz mieć szansę na Mammona. Zakładam, że ustawienia nie są customowe, bo były serwery priv gdzie na craft np 2xsls były potrzebne tylko SOP

Nie udzielaj się jak nie masz pojęcia o grze panie mundry


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 18, 2018, 07:47:43 am »
Tez pierwsze słyszę żeby do duali B był potrzebny DCS.

Do niektórych jest potrzebny. Zobacz co się dzieje w BS w Oren. Natomiast w Aden składa się inne modele i tam wymagają tylko sopów. Odkąd pamiętam do zrobienia duali sls był zawsze potrzebny sop a nie DCS. Ale jak już wspominałem grałem tylko na privach ( na retailu mogło być tak jak napisał Li).


Co Ty masz z tym overenchantem ? Zanim na rynku sie pojawi wystarczajaco ewc I kasy zeby kupowac spore ilosci c broni to ludzie beda s miec juz. A jak masz sam zamiar farmic ewc I enchantowac to ludzie beda na oly juz chodzic zanim tego  homka wbijesz...

A teraz wytłumacz mi jakie znaczenie ma to co napisałeś dla mojej ( i innych) satysfakcji z overenchantowania c gratów ? Bo jakoś niespecjalnie obchodzą mnie s graty innych i olimpiada tez nie jest moją mocną stroną.

Robisz burze o c graty ktore bedzie mozna juz na starcie overenchantowac. Wiec Ci tlumacze ze chocbys dotowal 100 broni zanim na rynku pojawi sie tyle ewc zeby to wbijac na 6+ to ludzie beda jiz biegac w b/a/s I te bronie nic nie wniosa. Jakby z doty byly weapony c I ewc to owszem imba. A tak nikt nie bedzie sobie glowy zawracac
Castani


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 18, 2018, 09:21:38 am »
Tez pierwsze słyszę żeby do duali B był potrzebny DCS.

Do niektórych jest potrzebny. Zobacz co się dzieje w BS w Oren. Natomiast w Aden składa się inne modele i tam wymagają tylko sopów. Odkąd pamiętam do zrobienia duali sls był zawsze potrzebny sop a nie DCS. Ale jak już wspominałem grałem tylko na privach ( na retailu mogło być tak jak napisał Li).


Co Ty masz z tym overenchantem ? Zanim na rynku sie pojawi wystarczajaco ewc I kasy zeby kupowac spore ilosci c broni to ludzie beda s miec juz. A jak masz sam zamiar farmic ewc I enchantowac to ludzie beda na oly juz chodzic zanim tego  homka wbijesz...

A teraz wytłumacz mi jakie znaczenie ma to co napisałeś dla mojej ( i innych) satysfakcji z overenchantowania c gratów ? Bo jakoś niespecjalnie obchodzą mnie s graty innych i olimpiada tez nie jest moją mocną stroną.

Robisz burze o c graty ktore bedzie mozna juz na starcie overenchantowac. Wiec Ci tlumacze ze chocbys dotowal 100 broni zanim na rynku pojawi sie tyle ewc zeby to wbijac na 6+ to ludzie beda jiz biegac w b/a/s I te bronie nic nie wniosa. Jakby z doty byly weapony c I ewc to owszem imba. A tak nikt nie bedzie sobie glowy zawracac

Wbijam te bronie nie po to żeby (jak stwierdziłeś) coś wnosiły, bo doskonale zdaje sobie sprawę że nawet broń top c wbita na +16 będzie gorsza od s gratów ( choć lepsza od a gratów). Wbijam je wyłącznie dla samej satysfakcji z wbijania i nie po to żeby chwalić się przed innymi. Niektórym może się podobać jak świeci ale dla wielu nawet taka broń top c wbita na +10 dalej jest szmelcem. Chodzi o swoistą przyjemność z unikania faila ( jak w rosyjskiej ruletce). Nieuregulowana ( niezlimitowana) dotacja itemków c niszczy ta przyjemność gdyż niesprawiedliwie faworyzuje ( zwiększa) szansę innych na to samo. Żeby było jasne :Nie przeszkadzało by mi to jeśli w przypadku braku doty ktoś wbiłby sobie więcej c gratów na overenchant ode mnie ( nie jestem dziecinny). Jeśli miałby więcej szczęścia jego sprawa na tym polega gra. Przeszkadza mi natomiast ta wspomniana niesprawiedliwość. Dlatego ustąpiłem i zaproponowałem dote tylko na c graty z luxory ( nie przeszło). Potem zaproponowałem ( po sugestii innych) żeby c graty z doty były untradable i unenchantable (lub max do +3). Przeszło tylko to że będą untradable, Asgota zajmie się tym jak będzie miał czas i nadal zastanawia się co zrobić z kryszami po nieudanym enchancie. Przypomniałem mu że najprostszym rozwiązaniem problemu jest właśnie unenchant. Nie odpisał. Zobaczymy co wymyśli. Co do ilości ewc na rynku to faktycznie z początku będzie ich mało ale kiedy serwer się rozkręci będzie już wystarczająco dużo żeby taki typek jak ja mógł się bawić w enchantowanie c gratów ( nie chwaląc się: przy takich ratach jestem w stanie zdobyć w zależności od szczęścia od 10 do 15 ewc na dzień.  Ale to wymaga porządnego bufa a nie tego od newibie buffera).



  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 18, 2018, 06:05:01 pm »
No to wbijaj sobie te bronie na + dla własnej satysfakcji i przestań w końcu myślec o innych. Masz na prawde niesamowity ból, że ktoś ma/będzie mieć możliwość zdotowania nawet większej ilości broni i przez to większą ilość szans na ich enchant. I co do cholery w tym jest tak strasznego, że nie potrafisz sie z tym pogodzić? Boże.. NIESPRAWIEDLIWOŚĆ w grze! STRASZNE, TAK BYĆ NIE MOŻE! ŻYCIE JEST PRZECIEŻ SPRAWIEDLIWE WIĘC I W GRZE MUSI BYĆ SPRAWIEDLIWIE. Typie, ktoś bedzie musiał poswięcić swoje pieniądze (swoją prace), żeby dotnąć C itemki. I tak, niektórzy zarabiają po 1.5k a inni po 50k na miecha. SPRAWIEDLIWOŚĆ! I niech sobie Ci drudzy kupią nawet po 200 broni i je enchantują. Co Ci do tego? Czemu o to nieustannie beczysz. Ty planujesz siedziec na grze po 15h dziennie i probować coś złożyć/zenchantować a inni będą woleli 15h dziennie pracowac, a za zarobione pieniążki sobie beda mogli to kupić,grając wieczorem po 2-3h. I nie myśl o tym w ten sposób,że przecież Ty sie będziesz musiał męczyć i na wszystko pracować w grze a innym przyjdzie COŚ MIEĆ praktycznie bez wysiłku.. NIE, takie osoby będą dokładały się do utrzymania serwera i opłacenia osób, żeby inni mogli z serwera korzystać za darmo!!
I prosze nie powtarzaj, że nie masz żadnego bólu tyłka albo, że nie rozumiem co piszesz. Sam napisałes, że spamujesz Asgote, podsyłasz mu kolejne durne pomysły (brak możliwości enchantu czy brak kryształów przy spaleniu takiej broni uważam za śmieszne/żałosne) żeby czasem tylko coś nie zostało zaakceptowane na serwerze bo Tobie to akurat nie pasuje. Masz 10 dni do startu serwera. Rusz swoje szanowne 4 litery do roboty, zarób pieniądze, bedziesz mógł sobie nakupić broni i enchantowac zwiększając swoją szanse na +. Satysfakcja gwarantowana co nie?


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 18, 2018, 08:15:08 pm »
No to wbijaj sobie te bronie na + dla własnej satysfakcji i przestań w końcu myślec o innych. Masz na prawde niesamowity ból, że ktoś ma/będzie mieć możliwość zdotowania nawet większej ilości broni i przez to większą ilość szans na ich enchant. I co do cholery w tym jest tak strasznego, że nie potrafisz sie z tym pogodzić? Boże.. NIESPRAWIEDLIWOŚĆ w grze! STRASZNE, TAK BYĆ NIE MOŻE! ŻYCIE JEST PRZECIEŻ SPRAWIEDLIWE WIĘC I W GRZE MUSI BYĆ SPRAWIEDLIWIE. Typie, ktoś bedzie musiał poswięcić swoje pieniądze (swoją prace), żeby dotnąć C itemki. I tak, niektórzy zarabiają po 1.5k a inni po 50k na miecha. SPRAWIEDLIWOŚĆ! I niech sobie Ci drudzy kupią nawet po 200 broni i je enchantują. Co Ci do tego? Czemu o to nieustannie beczysz. Ty planujesz siedziec na grze po 15h dziennie i probować coś złożyć/zenchantować a inni będą woleli 15h dziennie pracowac, a za zarobione pieniążki sobie beda mogli to kupić,grając wieczorem po 2-3h. I nie myśl o tym w ten sposób,że przecież Ty sie będziesz musiał męczyć i na wszystko pracować w grze a innym przyjdzie COŚ MIEĆ praktycznie bez wysiłku.. NIE, takie osoby będą dokładały się do utrzymania serwera i opłacenia osób, żeby inni mogli z serwera korzystać za darmo!!
I prosze nie powtarzaj, że nie masz żadnego bólu tyłka albo, że nie rozumiem co piszesz. Sam napisałes, że spamujesz Asgote, podsyłasz mu kolejne durne pomysły (brak możliwości enchantu czy brak kryształów przy spaleniu takiej broni uważam za śmieszne/żałosne) żeby czasem tylko coś nie zostało zaakceptowane na serwerze bo Tobie to akurat nie pasuje. Masz 10 dni do startu serwera. Rusz swoje szanowne 4 litery do roboty, zarób pieniądze, bedziesz mógł sobie nakupić broni i enchantowac zwiększając swoją szanse na +. Satysfakcja gwarantowana co nie?

Pisałem ci już że serwer od braku dotacji c gratów się nie zawali i nie czaruj mnie że dzięki donatorom takim jak ty (napalonym na c graty) ja będę mógł grać za darmo. I tak będę mógł. Przecież jest cała masa innych graczy którzy mogą zdotować cokolwiek. Serwer i tak się utrzyma i zarobi ( c graty nie robią tu wielkiej różnicy). Jeśli dotacja będzie niedopracowana, będzie minusem wizerunkowym gdyż wielu graczy podziękuje już na starcie i nie odwiedzi serwera bo prawda jest taka że bezmyślna dotacja odstrasza. Ty jesteś zwolennikiem bezmyślnej dotacji ( "niech se kupią nawet po 200 broni co ci do tego"). Żebyś łaskawie zechciał mi uwierzyć ( bo i tak moją opinie masz w nosie) podałem ci link do posta Asgoty wyjaśniającego sprawę. Ale nawet to nie pomogło i dalej z uporem maniaka forsujesz swoja wersje dotacji bez akceptacji żadnego kompromisu na który ja przystałem i nawet Asgota ( untradable itemków). Liczy się tylko to co ty chcesz wychodzisz z założenia że płace za dotację c gratów to chce mieć super c graty ( bez żadnych limiterów) a jak zapłacę więcej to będę miał więcej niż inni ( bo mnie stać a innych przykładowo nie).

Napisałem że akceptuje dotacje na pewnych warunkach które nazwałeś głupimi. Masz prawo mieć swoje zdanie ale Asgota nie zaakceptował blokady trede tych itemów dlatego że mu trułem i spamowałem ( jak to tutaj spekulujesz). On zrobił to z czystej logiki która my pojmujemy a ty niestety nie. Otóż wyobraź sobie że w tym momencie enchantowanie nas całkowicie nie interesuje. Liczy się tylko dobro i ekonomia serwera. Blokada trade jest po to żeby tacy gracze jak ty którzy krzyczą o itemki c z doty i maja w nosie rozsądne argumenty (jak np. moje), nie mogli sprzedawać zakupionych za prawdziwe pieniądze itemków w grze psując rozgrywkę innym. Nie wiadomo jeszcze jak dokładnie będzie wyglądać dotacja ( może pojawią się jakieś donate coiny które będzie można sprzedawać na rynku i w ten sposób szybko się wzbogacić, bo będą potrzebne do wykupywania innych użytecznych premek), ale nawet jeśli by się pojawiły to i tak nie rozwalają rozgrywki jak te nieszczęsne c graty ( których nie możesz się już doczekać) sprzedawane na rynku przez donatorów.

Tak mam niesamowity ból. Bo jeśli w realnym życiu nie ma sprawiedliwości to przynajmniej chciałbym żeby w wirtualnym była. Gra jest w końcu odskocznią od życia realnego i na te kilka godzin można by zapomnieć że życie jest niesprawiedliwe. Ale ty masz w nosie co myślą inni i myślisz tylko o sobie ( nakupuje sobie za dote c gratów ale jestem fajny inni mogą mi naskoczyć ha ha).

"I niech sobie Ci drudzy kupią nawet po 200 broni i je enchantują. Co Ci do tego? Czemu o to nieustannie beczysz. Ty planujesz siedziec na grze po 15h dziennie i probować coś złożyć/zenchantować a inni będą woleli 15h dziennie pracowac, a za zarobione pieniążki sobie beda mogli to kupić,grając wieczorem po 2-3h." - niech ci co wolą przeznaczać swoje zarobione pieniążki na grę przeznaczają je na coś co nie popsuje rozgrywki tym którzy nie maja wystarczająco dużo pieniążków by przeznaczać je na grę) Tylko mi nie mów weź się za siebie albo coś w tym stylu ( bo moje życie prywatne nie jest twoją sprawą).Jeśli będę chciał to zrobię dotacje ale taką na jaka mnie stać.

« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2018, 01:21:00 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 19, 2018, 06:15:08 pm »
Dual craft stamp na którymś serwerze przemknął mi w dropie lub spoilu na początku tunelu piratów i to jest dobry patent do naśladowania. Żeby nie było za łatwo może być na końcu podziemnej lokacji z cancelującymi mobami :).
Może to trochę zachodu ale zapytać raz na dzień bazę ile jest w posiadaniu graczy broni c grade i dodać do donation shop kiedy będzie na przykład 50 pozyskanych przez drop i craft. Ewentualnie jeszcze uzależnić to od liczby postaci 40% jeśli na przykład statystycznie co 7 będzie miała. Myślę że takie powolne dodawanie rzeczy do Shopu skłaniało by żeby tam zaglądać i nie tylko. Czasowe promocje też by na mnie zrobiły wrażenie.
Jak już jestem przy pobożnych życzeniach to lista top overenchant na stronie :). Potem stanie się nudna ale na początku może stać się pretekstem do ciekawego współzawodnictwa.
Jak już jestem przy pobożnych życzeniach to gracze kiedyś wierzyli ze enchant najlepiej idzie na siedząco w świątyni albo po spaleniu jakiegoś d grade jest większa szansa na wbicie S. A czemuż by nie urzeczywistnić podstaw tego przesądu tworząc takie miejsce i dając szansę na poszukiwania? 


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 19, 2018, 07:25:31 pm »
Dual craft stamp na którymś serwerze przemknął mi w dropie lub spoilu na początku tunelu piratów i to jest dobry patent do naśladowania. Żeby nie było za łatwo może być na końcu podziemnej lokacji z cancelującymi mobami :).
Może to trochę zachodu ale zapytać raz na dzień bazę ile jest w posiadaniu graczy broni c grade i dodać do donation shop kiedy będzie na przykład 50 pozyskanych przez drop i craft. Ewentualnie jeszcze uzależnić to od liczby postaci 40% jeśli na przykład statystycznie co 7 będzie miała. Myślę że takie powolne dodawanie rzeczy do Shopu skłaniało by żeby tam zaglądać i nie tylko. Czasowe promocje też by na mnie zrobiły wrażenie.
Jak już jestem przy pobożnych życzeniach to lista top overenchant na stronie :). Potem stanie się nudna ale na początku może stać się pretekstem do ciekawego współzawodnictwa.
Jak już jestem przy pobożnych życzeniach to gracze kiedyś wierzyli ze enchant najlepiej idzie na siedząco w świątyni albo po spaleniu jakiegoś d grade jest większa szansa na wbicie S. A czemuż by nie urzeczywistnić podstaw tego przesądu tworząc takie miejsce i dając szansę na poszukiwania?

Czasowe promocje i na mnie zrobiły by spore wrażenie.
Lista top overenchant na stronie :P Napisałem że wbijam c graty dla samego wbijania a nie na pokaz ale gdyby taka lista się pojawiła to i tak bym na niej wylądował wiec nie ukrywam że śledziłbym z ciekawości co tam się dzieje. Poza tym korzystając overenchantowanej broni i tak nie da się jej ukryć przed wzrokiem innych.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 20, 2018, 08:36:04 am »
Zależy co siedzi w systemie. Może być całkiem bez glow do max albo wszystko od 0 świecić tak samo. Kiedyś robiłem patent gdzie na podstawie 2 kolorów dało się odczytać dokładnie ile na + jest broń. Taki 2 kolorowy kod :)


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 20, 2018, 03:24:37 pm »
Ja już mam w nosie co będzie a co nie :)

Dajcie mi tylko możliwość wykupienia boxa po rozsądnej cenie, skoro się upieracie na 1+1.

Tak, wiem, mogę odpalić VMki, drugiego i trzeciego laptopa, ale nie chce mi się  :?


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 21, 2018, 02:25:58 pm »
Zapewne dużo osób uzależnia swój start na tym serwerze od tego jak bedzie wygladac  DOTA LIST ,
a każdy dzień zwłoki z jej ustaleniem nie będzie wpływał pozytywnie na online na starcie..

Jeżeli nie macie pełnej listy to dajcie chociaż jej ułamek : co na pewno będzie a czego na pewno nie będzie.
To czego nie jesteście pewni porostu nie podawajcie , myślę ,że większość jest takiego samego zdania.

Za chwile start nie ma na co czekać , te kilka dni zleci jak psu w  mordę:)

PS. tak wiem jestem w gorącej wodzie kąpany.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 02:27:36 pm wysłana przez Avenev »


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 21, 2018, 04:24:41 pm »
No ja tez jestem ale jaki powazny klan zreszta sie zdecyduje bez znajomosci doty. Chociaz mniej wiecej wiadomo ze bedzie 2klasa, unban, czyszczenie pk/karmy, i na 99% c grady, tylko nie wiadomo za ile i w jakiej formie, czy tylko pl set czy bronie tez ? Z jednej strony to nawet bronie to pikus bo sa shadowy i tak, ale z drugiej shadowy nie maja mozliwosci SA
Common sense
So rare that it's a super power


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 23, 2018, 09:17:32 am »
No to macie liste:

-Starter Pack D i C grade: (Tickety do wymiany za Broń, Set, Biżuteria)
  +D grade (będzie można tradować) - 10 Euro
  +C grade (nie będzie można tradować) - 20 Euro
  +D & C grade - 27 Euro

-1 i 2 Klasa (Marki)

  +1 Klasa - 3 Euro.
  +2 Klasa - 9 Euro.

-Maski / Czapki (Te dostępne na Becie) - Tutaj ceny są różne, od 3 do 10 Euro

-Premium ACC - 30% EXP/SP/Adena  10% Drop/Spoil

  +7 Dni - 3 Euro
  +30 Dni - 8 Euro

-Kolor Nicku / Title
   +Nick - 5 Euro
   +Title - 5 Euro

-Scrolle z teleportami do miast

   +10sztuk - 4 Euro

-Consumables:
  +Dualsword Craft Stamp - 7 Euro
  +Warrior Buff Potion [20min] (Nie można tradować) - 3szt 1 Euro (1h)
  +Mage Buff Potion [20min] (Nie można tradować) - 3szt 1 Euro (1h)
  +Soulshoty, Blessed Spiritshoty (Bez możliwości tradowania) - Cena jeszcze nie ustalona

-Zmiana płci - 5 Euro

-Usunięcie:
  +Karmy - 5 Euro
  +ilości PK - 10 Euro

Ceny chyba dla każdego są zrozumiałe, jest to też częściowo uzależnione od "stopnia lenistwa gracza", oczywiście nie obrażajcie się o to :P Chodzi tutaj bardziej o ilość poświęconego czasu na zdobycie danych przedmiotów w grze, bo jak wiadomo jedni mają więcej czasu na grę jedni mniej...


Dodatkowo za Vote będzie można uzyskać randomowo:
-Vote Coin (Nie tradowalne) - 50%
-PA 1 dzień (Nie tradowalne) - 10%
-2x Warrior Buff potion - 20%
-2x Mage Buff potion - 20%

Zebrane Vote Coiny będzie można wymienić na Czapki itd.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2018, 11:48:20 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 23, 2018, 09:29:44 am »
@Asgota Zrób nowy topic w ogłoszeniach na forum PL i EN :)


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 23, 2018, 09:41:30 am »
No i główne pytanie - czy itemy z donate będzie można enchantować/krystalizować? Jeśli tak - bardzo to zaburzy rynek z kryszami :)

Unikając hejtu - nie interesują mnie świecące się bronie, zależy mi  na zdrowej gospodarce.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 09:43:10 am wysłana przez Sarah »


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 23, 2018, 09:43:10 am »
No to dojebaliscie z tymi shotami
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 23, 2018, 09:47:20 am »
Przy rozmowie o starter pack mowiliscie ze nie bedzie jednak ss no to dodaliscie dodatkowo, ja rozumiem ze kasa kasa ale crafter na poczatku tu bedzie lipa ktora do 52 niezarobi jeszcze krysztaly dodajcie do doty :D
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 23, 2018, 09:50:12 am »
Shoty to mały ból, jeśli cena będzie wystarczająco wysoka. Rynek zalany kryszami to martwy rynek, a postać craftera straci sens :) Już lepiej będzie maga zrobić, szybkiej kasę nafarmi ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 23, 2018, 09:58:10 am »
Item którego nie można tradowac nie może być również wyrzucony na ziemie, poddany krystalizacji itd...

Co do ssow, była mowa ze nie będzie ich w paczkach D i C, co do ceny to jeszcze jej nie znamy, ale tak czy tak bedą nie tradowalne, wiec raczej tutaj problemu nie widzę.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 10:02:21 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 23, 2018, 10:01:16 am »
To wiadoma sprawa, ale itemy D już tak.. :)


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 23, 2018, 10:02:44 am »
Planujecie dodać +1 box za donate? :)


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 23, 2018, 10:14:00 am »
Planujecie dodać +1 box za donate? :)

Aktualnie nie, nie mamy na to czasu.

Co do sprzętu D, fakt. Postaram sie tez ogarnąć krystalizację i trade.



  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 23, 2018, 10:14:10 am »
 Odnośnie prem acc:

- Dotując main acc i ciągnąc w pt 1/2 boxy bez premki, zaniżam bonusy main'a?? Czy muszę aktywowac 3  prem konta aby ich poziom był wyrównany co  do bonusów?
- Aktywacja prem acc odbywać sie będzie przez NPC w grze czy z control panel na stronie?
- Czy jedyną formą płatności będzie paypay , mam techniczne problemy z tą forma płatności  ,
-Czy  będzie możliwość dotowania przez stronę premki do acc przed startem serwera (  będzie wipe / usuwanie kont? )
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 10:17:48 am wysłana przez Avenev »


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 23, 2018, 10:18:38 am »
1. Dobrze rozumiem, że run na expa nie będzie?
2. Sugerowałabym sprawdzenie, czy bonus z PA i bonus z farmy w party się stackuje :) żeby nie było problemów ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 23, 2018, 10:23:01 am »
Odnośnie prem acc:

- Dotując main acc i ciągnąc w pt 1/2 boxy bez premki, zaniżam bonusy main'a?? Czy muszę aktywowac 3  prem konta aby ich poziom był wyrównany co  do bonusów?
- Aktywacja prem acc odbywać sie będzie przez NPC w grze czy z control panel na stronie?
- Czy jedyną formą płatności będzie paypay , mam techniczne problemy z tą forma płatności  ,
-Czy  będzie możliwość dotowania przez stronę premki do acc przed startem serwera (  będzie wipe / usuwanie kont? )

Na ta chwile tylko paypal, lub płatność karta również poprzez paypal to nie wymaga logowania jak pamietam.
Docelowo chce by premka była możliwa do aktywacji na stronie ale również poprzez npc.
Co do bonusów dam znać pozniej.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 10:43:40 am wysłana przez Asgota »