Witaj
Gość

Wątek: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?  (Przeczytany 14571 razy)

  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 24, 2007, 04:10:57 pm »
Soulern. Arcanum przypowiesć o maszynach i magii? :)

A o czym jest ta gra ?


Najlepsza gra : L2 ;)
Film : Władca Pierścieni
Piosenka : "Dani california"
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 24, 2007, 04:31:30 pm »
Arcanum jest bardzo starym RPG. Mniejwięcej (bo bardzo dawno w to grałem): W wyniku eksplozji sterowca lądujesz w krainie. Jako jedyny przeżywasz upadek. Spotykasz maga, który mówi Ci, że jesteś wybrańcem i że to dla niego zaszczyt. I działasz. Trzeba bardzo dużo myśleć, kombinować, zwiedzać i ratować świat. Gra sięw nią podobnie do gier z serii D&D. A jak chcesz wiedziec konkretniej, to www.google.pl ;)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 24, 2007, 04:46:07 pm »
Najlepsza gra: HoMM III Complete (RoE + SotD + AB), Warcraft 1 i 2 ^^ (czasy mojego wczesnego dzieciństwa, miałem 5-6 lat i grałem w to xd) no i powiedzmy że L2 ;p

Najlepszy Film: w sumie to Star Wars epizody IV-VI poza tym Matrix trylogia + część Animatrixa pt. "The second reneissance"

Piosenka: Daft Punk - Aerodynamic

serial: South Park, Prison Break, Heroes

Anime i Manga: Naruto ;]
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 24, 2007, 05:15:01 pm »
Tak, tak, o tym Arcanum mówię... To był najlepszy cRPG, w jakiego miałem zaszczyt grać :)
Ale zdecydowaną wadą było to, że jak się grało nieuważnie, to mozna było całą grę spierniczyć i trzeba było ja od nowa zaczynać :)
Też prawda ^^ Ile to razy musiałem zostawiać swojego uber maga elfa na 45 levelu tylko dlatego, bo z nieznanego powodu pojawiałem się obok jakiegoś gościa, przy którym stała skrzynia, w której były rzeczy ze sklepu z początku gry (przed filmikiem początkowym)...


777 post ^^
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2007, 06:19:38 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 24, 2007, 05:29:51 pm »
Gra: Diablo 2, The Sims(z miłości do projektowania :D), Spellforce, S.T.A.L.K.E.R.
Film: Requiem For A Dream, Wróg U Bram, Szeregowiec Ryan, Disturbia, Number 23, 1407, Piła(All), Residen Evil(all)
Piosenka: Demolition Lovers - My Chemical Romance, Meat Loaf - I Would Do Anything For Love
Serial: Świat Według Bundych, Lost, Prison Break...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 24, 2007, 09:40:33 pm »
O o przypomniałeś mi  :P

Seriale :
- Lost (1,2,3 sezon)
- Prison Break (1, 2 sezon. Teraz czekam na 9 odcinek 3 seri- wejdzie 14 Stycznia :( )
- South Park
- ew. Włatcy Much
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 24, 2007, 10:55:07 pm »
Tak, tak, o tym Arcanum mówię... To był najlepszy cRPG, w jakiego miałem zaszczyt grać :)
Ale zdecydowaną wadą było to, że jak się grało nieuważnie, to mozna było całą grę spierniczyć i trzeba było ja od nowa zaczynać :)
Też prawda ^^ Ile to razy musiałem zostawiać swojego uber maga elfa na 45 levelu tylko dlatego, bo z nieznanego powodu pojawiałem się obok jakiegoś gościa, przy którym stała skrzynia, w której były rzeczy ze sklepu z początku gry (przed filmikiem początkowym)...

ta ^^ a ja zawsze szukalem sposobu zeby zwiekszyc max mozliwy lvl bo dochodzilem do mniej wiecej polowy glownego watku i mialem max lvl ... :D


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 25, 2007, 10:57:01 am »
Kolejna wada. Dlatego za xxx setnym razem przechodzenia, gralem z edytorem save'ow xD
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 25, 2007, 11:05:26 am »
ta ^^ a ja zawsze szukalem sposobu zeby zwiekszyc max mozliwy lvl bo dochodzilem do mniej wiecej polowy glownego watku i mialem max lvl ... :D
taa... dlatego ja nigdy nie ukonczylem tej gry... w polowie gry max lvl i co dalej? zero fun...
bylo cos do zwiekszenia max lvla ale jak sie okazalo nie dzialalo z gra ktora byla w jakims czasopismie tylko z oryginalem...


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 25, 2007, 11:22:05 am »
gra; l2, fallout, torment
song; jimson - nie ma boga
film; uu ciezko.. harsh times, death proof & planet terror, children of men
serial; dexter czyli 'twoj ulubiony seryjny morderca ;)'


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 25, 2007, 12:44:11 pm »
Gra: Final Fantasy VII i VIII
Piosenka: Schody do Nieba
Film: Pulp Fiction, Star Wars - (i ogolnie kino Quentina Tarantino)
Serial: Prison Break, Blade The Series
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 25, 2007, 12:55:39 pm »
Soulern. Arcanum przypowiesć o maszynach i magii? :)
ta ale magowie byli OP, jak zrobiles dezintegracje to bylo prosto, ja gre przeszedlem krasnoludem a prawie przeszedlem elfem lucznikiem. Fajna gra bo w niej bylo duzo watkow


Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 25, 2007, 12:58:19 pm »
Soulern. Arcanum przypowiesć o maszynach i magii? :)
ta ale magowie byli OP, jak zrobiles dezintegracje to bylo prosto, ja gre przeszedlem krasnoludem a prawie przeszedlem elfem lucznikiem. Fajna gra bo w niej bylo duzo watkow
jak juz mowimy o fajnych grach ... Planescape Torment :) nie wiem czy "Planescape" dobrze napisalem :P


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 25, 2007, 03:20:01 pm »
a BG to bylo cos... wtedy trzeba bylo poswiecic "troche" czasu na gre... te dzisiejsze gry juz nie sa takie... nwn 2 bylo zdecydowanie za krotkie...


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 01, 2007, 01:47:20 pm »
film: Młodzi Gniewni
Skończyłem z Lineage II


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -1

  • :|
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 04, 2007, 06:50:53 am »
Piosenka:hym a niech będzie Limp Bizkit-rollin
Serial:tu bez trudności:Moda na sukces :D i tak jak sham władcy móch
Film:jay i cichy bob kontratakują
xxx:kto mi sprzeda łuk jedno ręczny i tarczę do niego ?
zato:a jaki grade :) ?
xxx:p
zato:p ? jaja sobie robisz ?
xxx:p używa się od 98 lvl
zato:aacha
zato:kto ci to powiedział ?
xxx:kumpel
zato:a ten twoj kumpel jak gra długo ?
xxx:3 dni
zato: i ty mu wieżysz ?
x


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 04, 2007, 07:20:05 am »
gra: seria BG, fallout, chyba nawet L2.
film: z Polskich- Dzień Swira/Wszyscy jestesmy Chrystusami + jakies produkcje (kilkanascie) z innych krajow.
utow : Disturbed "Im Alive"


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • The Crow
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 05, 2007, 10:54:51 pm »
Gra: L2, Soul Reaver
Film: The Crow (tylko pierwsza część, z Brandonem Lee)
Piosenka: Scavenger of Human Sorrow, Perennial Quest (Death), Summoning Redemption (Morbid Angel)
Serial: Świat według Kiepskich, Legendy kung fu
Anime: X TV
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2007, 10:57:38 pm wysłana przez Đraven »
"...Abashed the devil stood, and felt how awful goodness is..."


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 05, 2007, 11:12:45 pm »
Piosenka:  Darkseed - Downwards
Film: Mlodzi Gniewni
Gra: Syberia
Skończyłem z Lineage II


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 06, 2007, 07:31:25 pm »
Gra: Mafia: The City of Lost Heaven (to było coś ...)
Film: How High, Ojczulek Chrzestny wszystkie części :)
Piosenka: MainTheme z Mafii, właściwie sama melodia, ale genialna (z 2 gier posiadam "słuchane" soundtracki z Mafii i Planescape Tournament)
Serial: Kompania Braci.
Książka (sic!): Bóg Urojony - Dawkins, Ostatni Sycylijczyk - Puzo.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 10, 2007, 10:19:46 pm »
bylem dzisiaj na Hitmanie w kinie :)

spedzilem wiele godzin nad ta gierka i film mi sie podobal :P fajnie odwzorowali kliemat ..... chociaz scena walki na miecze jest ponizej sredniego poziomu..... ale polecam gorąco wszystkim fanom gry :)


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 10, 2007, 10:39:41 pm »
bylem dzisiaj na Hitmanie w kinie :)

spedzilem wiele godzin nad ta gierka i film mi sie podobal :P fajnie odwzorowali kliemat ..... chociaz scena walki na miecze jest ponizej sredniego poziomu..... ale polecam gorąco wszystkim fanom gry :)
A mi brakowało Vin Diesla :( Miał grać a nie grał. Scena z walką na miecze imo słaba.
A tak to jeszcze wątek 'miłosny' był trochę taki sobie...


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 10, 2007, 10:54:06 pm »
eee no wlasnie fajny :) koles ma podejscie do kobiet.... "milcz albo wrocisz do bagażnika" no wylem ze smiechu :P i dobrze ze jej nie puknal.... przeciez to twardy kolo.... nawet imienia nie ma tylko numer :P


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 1

Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliście?
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 19, 2007, 09:04:28 pm »
Gra: L2, Warcraft 3
Film: Ogólnie fantasy (Wszystkie są spoko)
Piosenka: brak
Serial: brak
Jeśli czegoś nie wiecie piscie na PM.


  • Banned
  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: -3

  • Anioł Stróż...
    • Zahrasam xD
Odp: Najlepsza gra, film, piosenka itp. jaką słyszeliście, graliście, widzieliśc
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 21, 2007, 01:27:29 pm »
Gra : need for speed ale nie powiem jaki.
Muza : Techno :P
Film : eeeeeeeeeeeee pełno lubie. m.i. Czego pragną kobiety. itp!